Spiesze pocieszac. Macie jeszcze pare lat.

Obrazek użytkownika n0str0m0
Świat

Nie mam czasu, zdrowia, sily i ochoty spierac sie o rzeczy oczywiste.

Przypomne  - tylko dla porzadku - wirus "chinskiej grypy" jest zapowiadanym od dawna, ba radosnie oczekiwanym przez elity mordercow wirusem bojowym... o bardzo malej skutecznosci. Prawdziwe zagrozenie zycia przez covid-19 jest na poziomie smiertelnosci lupierzu, 0.01% lub mniej. Wirusem zaatakowano ludzi na calym swiecie o wiele wczesniej niz podano w wiadomosciach, bo juz w polowie 2019 roku, sa na to naukowe dowody. Podobnie ja wiekszosc operacji "falszywej flagi" wirus nie jest taki, jakim nam sie go opisuje. Smiertelnosc wywolana falszywa pandemia jest spowodowana celowym demontazem i kroupcja wsrod tak zwanej sluzby zdrowia - i dzieje sie to na calym swiecie. Jest to doskonale skoordynowana akcja, przygotwana wczesniej na wielu spotkaniach i cwiczeniach. Paniczny strach przed pandemia wywolano sztucznie, majstersztykiem bylo wypuszczenie na ulice pustych karetek na sygnale i samochodow-szczekaczek jak za hitlerowskiej okupacji, nawolujacych do uleglosci i wypelniania rozkazow.

Rzeczywistego, ultymatywnego celu "akcji wirus" mozemy sie tylko domyslac. Do tej pory znamy tylko pewne etapy tego ataku. Podzial spoleczenstwa, przymusowe wiezienie w miastach zamienianych napredce w obozy koncentracyjne, segregacja sanitarna, przymus elektronicznego meldowania swoej obecnosci i skladanie telefonicznych podan z prosba o przebywanie poza domem, przymus noszenia dekoracji antywirusowych i w koncu - nakaz przyjmowania zastrzyku z nieznana substancja.

Zadne z tych dzialan nie skutkowalo oraniczeniem rozprzestrznianania sie wirusa. Zadne wirusa nie leczylo. Leczenie wczesne zostalo wrecz zakazane a lekarze usilujacy zglaszac protest - kneblowani i usuwani. Za zgon na covid panstwo zaczelo placic lekarzom, nie tyle co w innych krajach, ale u nas osoby dawniej zwane lekarzami kupuje sie taniej. Rezultatem bylo masowe morderstwo popelniane przy pelnej ochronie prawnej aparatu panstwowego. Czy musze przypominac, ze sejm glosowal immunitet dla rzadu na czas pandemii? Acha, immunitet dla firm medycznych sie tez znajdzie gdyby co do czego.

Ale - dzentelmeni nie rozmawiaja o oczywistosciach, do rzeczy wiec.

Ofiary wirusa, ofiary depresji (wzrost liczby samobojstw), ofiary braku dostepu do sluzby zdrowia (nie opre sie i przypomne kosturek do pukania w szybe, bo to obrazek doskonale podsumowujacy stan rzeczy) to sa wszystko ofiary masowego morderstwa, zbrodni, ktora przerosla skala hitlerowskie obozy koncentracyjne.

Ale najlepsze dopiero przed nami. 

Zgony nadmiarowe, wysnione przez Bila G. Te mlode i silne osoby, ktore padaja na twarz na stadionach, studiach telewizyjnych lub w czasie podcastow - widzimy. Padaja i na ogol juz nie wstaja. Te, ktore robia to dyskretnie, w domu, po kryjomu, nie wzbudzaja w nas emocji. Bo czego oczy nie widza... Widza to statystyki. I gdy nadmiarowa ilosc zgonow przekracza 10% w skali rocznej na tle zgonow z 5 zcy 10 lat to jest to naprawde warte uwagi. A gdy osiaga tych procent 20% to jest to juz alarmujace. Gdy zas polaczy sie to ze zmowa milczenia wsrod doradcow rzadu, sluzb zdrowia, ktorych OBOWIAZKIEM jest te liczby obserwowac i dzialac natychmiast - to dopiero jest powod do niepokoju. 

Wedle statystyk - najwiecej zgonow na naglice jest powodowana zapaleniem miesnia sercowego. Myslalby kto, ze upadek sluzby zdrowia zaowocuje odejsciem ludzi potrzebujacych regularnych zabiegow i dlugotrwalych terapii... ale nie. Jesli sprawy pojda tak jak ja to widze, to zejscia na raka i choroby ukladu obronnego zaczna sie dopiero pozniej. Rak potrafi sie czaic przez dlugi czas. Ci, co go dostana po zastrzyku mRNA maja jeszcze pare lat spokoju. Oczywiscie, gdy w calej swej krasie powroci HIV - firmy pospiesza was "leczyc" kolejnymi koktajlami mRNA, a i wtedy apologeci mRNA beda wesolo zachecali do kolejnych busterow. Bo - jak rzecze aktorka Janda i aktor Pazura, wszyscy na calym swiecie, w kolejkach stoja po kolejny strzal. 

Na naszych oczach runely posady naszej cywilizacji. Te, ktore pozostaly wykancza sie - falszywymi jak covid - wojnami. Bo nie tylko toczyc sie bedzie wojna na Ukraine. Caly swiat prezy sie do skoku. Bo takie przyszly rozkazy - i na nie nie ma rady.

Tak czy inaczej, pozostalo nam jus tylko pare lat. Tym, co z nowym totalitaryzmem ida chetnie i tym, ktorzy sie mu przeciwstawiaja. Jednych pozre ta, co zawsze zjada wasne dzieci. Drudzy - moga najwyzej snic o ucieczce. Trzeciego wyjscia nie ma dla nas, dla nich oczywiscie jest. Dlatego wlasnie rzad cwiczy ewakuacje, bo oni maja gdzie uciekac.

Hehe, napisalem "rzad". Poprawic moge. Namiestnicy? Marionetki? Zdrajcy i mordercy? 

 

 

 

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.1 (12 głosów)

Komentarze

urojenia rodem z sowieckich zbrodniczych organizacji US, SB, WSI-FSB.

„Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648567

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika n0str0m0 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

za wpis doskonale obnazajacy intelektualna impotencje wsrod apologetow tego i owego. 

Vote up!
1
Vote down!
-5
#1648570

A może nie potrafi używać polskich liter, bo język polski to jednak trudna choć piękna sztuka...

Jednak jakże piękna i bogata...

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1648572

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika n0str0m0 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ze mi z pupy smierdzi. to bedzie bardzo na twoim poziomie, az glupio, ze musze podpowiadac.no ale skoro sam na to nie wpadles... 

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1648575

;)

Vote up!
2
Vote down!
0
#1648577

Tak właśnie trzeba pisać! Śmiało, po gwardyjsku. Nie to co ten smarkacz, Andy. 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1648579

Śpieszmy się - prawdziwie kochać Ludzi - zanim trafią do ”Łowców Skór"...

Protoplastów wirusŁów...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1648578