Pierwsze ofiary Iwana w Polsce II

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

 

Nawet, jeśli miałoby się okazać bez wątpienia (w co wątpię) że sowieckie rakiety, które zabiły dwu Polaków, wystrzelono z Ukrainy, a nie z Kacapii, a celem ich były kacapskie rakiety, a nie polskie klepisko, nie zmienia to w niczym faktu, że winę za to zabójstwo ponosi pułkownik KGB, Putin i jego drużyna oprawców. Dodam przy okazji, że

nie wierzę

w bąki Donalda Tuska o potrzebie „jedności w chwili zagrożenia”, bo Polska zawsze była zagrożona, a jakoś do tej „jedności” szef totalnej, prorosyjskiej opozycji się nie kwapił. Z tą „jednością” u totalnych to tak, jak z „pokojem” u islamskich bojowników. Pokój jest tylko wtedy, jak zapanuje islam, a jedność, jak będzie u władzy PO czy jak mu tam.

Jan Bogatko

Ps.: rakieta, która spadła na Polskę, unaoczniła światu, że stoimy na krawędzi wojny. Albo ją wygramy, albo zachód skapituluje na własne żądanie oferując Kacapii rozmowy pokojowe. Choćby na Krymie. Jak swego czasu, kiedy oddano Polskę Stalinowi bez jednego wystrzału.

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (6 głosów)

Komentarze

-czego tow. jątrzysz ? Sam swoimi (nietreściwymi ) tekstami nic do jakiegokolwiek tematu- jako autor -nie wnosisz ! Każdy myślący, wie kim jest opositionfurer Tuscu i jego V kolumna.

https://niepoprawni.pl/blog/janusz-40/co-opozycja-widzi-w-tym-tusku 

-komentarz 1 

Jak nie masz o czym rzetelnie pisać, to daj sobie na siano! I nie występuj jako kolejny niemiecki prowokator, o jakimś casus belli –o czym RFN dążący do reaktywacji IV Rzeszy tylko marzy,  aby najbardziej rozbrojoną i bezbronną (armijnie i społecznie) Polskę najechać i rozebrać między jak zwykle, tych samych  . Notabane ,takie ujecie, jak to ujął autor w poprzednim poscie, to raczej skradziona kasa pijnej beli, a nie żadne casus belli ! (bo kacapów, tu jak tu przylezą, to mamy pokonać wiatrówkami do 16  J mocy, które ma może 5 % dorosłych, czy wałkami do ciasta ?  )  

Nie wiem kim jesteś, ale na pewno nie tym, za kogo się podajesz!

Dla mnie jako autor taki  sam prowokator, jak tzw Jabe i jemu podobni warszfkowe obsrywacze tematycznie ważnych postów i zagadnień na niezależnych.pl

-Bywaj !

ps. Jakby nie licząc ,to pierwsze ofiary Iwana (jako Kacapów )w Polsce datują się w sposób ciągły ,od co najmniej od 1919 roku. Ale trzeba się dokształcić,  aby nie stawiać bzdurnych tez i wstawić równie absurdalnych tytułów!  

Vote up!
3
Vote down!
-3

E.Kościesza

#1648378

I co tak walicie bezzasadnie te minusy. Nie macie odwagi towarzysze, jak domniemam –z chazarowa warszafkowa –abyście się uczciwie i rzeczowo byli w stanie wypowiedzieć w kwestii tych merytorycznych zarzutów wobec bazgrołów waszego  guru? Napiszecie coś rzeczowo, czy jedynie stać was na minusowanie merytorycznie napisanego wobec tych  wypocin komentarza?

Vote up!
3
Vote down!
-3

E.Kościesza

#1648389

Gdyby Pan zamiast inwektyw rzucał argumenty, byłby Pan pewno na wysokim plusie. Smutne, na co Pan traci energię.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Jan Bogatko

#1648396

Dzięki za odpowiedź . Gdzie to w moich komentarzach są inwektywy ?  Poza określeniem „tow”.- innych nie ma. Tym podjąłem chyba temat Jego nietykalności jaką  to mieli towarzysze w PRL  -w realnej ocenie zamieszczanych Jego autorskich postów.       Wykazałem zaś min. totalny brak argumentacji co do lansowanych przez Niego teorii, a raczej fantasmagorii, np. mających sprowokować pójście totalnie rozbrojonych Polaków- jak o tym marzą Niemcy –do pójścia w zbrojny konflikt ze ZBIREM. Oraz to że Polacy byli i są stale mordowani od 1919 roku przez sowieciarzy (z zamachem smoleńskim włącznie ) –więc po co pisać o „pierwszych dwóch”?  Tyle i aż tyle! Gdzie tu inwektywy ? Podjąłem więc, temat Jego nietykalności portalowej w krytycznej ocenie zamieszczanych przez Niego autorskich postów!

Pozdrawiam i życzę szerszych przemyśleń, przed ewentualną publikacją następnych.     

Vote up!
1
Vote down!
-3

E.Kościesza

#1648403

No jeszcze jest prowokator. Ale może to dla Pana komplement?

Vote up!
1
Vote down!
0

Jan Bogatko

#1648451