Мы все здесь бизнесмены ;)

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

I znowu blogerze NEon24 sięgnij do portfela. Jeśli chcesz, by twoje teksty czytali Aborygeni na Antypodach czy też Czukcze poza Kręgiem Polarnym wyskocz z kasy. Zawiadująca zaiwanionym wierzycielom portalem Fundacja Nowy Ekran zagwarantuje wszak... transparentność.

 

Prawdopodobne n-te konto Ruszczyka apeluje:

 

Dzień dobry

Szanowni Państwo,

Zwróciłem sie do Pana Ryszarda Opara - poprzez Pocztę Wewnętrzną, z propozycja przeprowadzenia akcji zbierania funduszy - przeznaczonych głównie, na poprawe funkcjonowania portalu-w szczególnosci na :

1. Udoskonalenie portalu Neon24 od strony informatycznej.

Portal istnieje juz od ponad 10 lat - wymaga zmian IT.

2. Przeprowadzenie kilku zmian wizerunkowych portalu - temat do dyskusji z blogerami i użytkownikami portalu.

3. Dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców - w Polsce i za granicą (wsród Polonii).

Pan Ryszard wyraził zgodę, na tego typu wspólna akcje i zobowiązał się do wprowadzenia zmian w pierwszym rzędzie dotyczących informatycznej strony portalu .

Konieczne jest zainwestowanie sporej kwoty pieniędzy w nowy skrypt.

Podmiotem, który przeprowadzi taką akcje i zapewni jej transparentność jest Fundacja Nowy Ekran,
która zarządza portalem Neon24.pl.

 

Tym razem podaję link, ale nie aktywny:

https://rowszan.neon24.pl/post/157922,apel

 

Szanowny blogerze NEon24. Zanim wpłacisz pieniążki na wskazane konto przypomnij sobie niejakiego Jarka Ruszkiewicza, który to w niedalekiej przeszłości zakładał już spółdzielnię NEon. Zebrane pieniążki ponoć szlag trafił. Oczywiście z punktu widzenia Jarka były wydane celowo. ;)

 

 

Nie będę oceniać, bowiem nie znam faktów. W końcu jakiś tam ruski portalik zaczął mnie obchodzić dopiero wówczas, gdy administrujące nim indywidua postanowiły łamać drastycznie prawo.

Niemniej przytoczę opinię znajdującą się w necie:

 

Ileż trzeba mieć buty i wrodzonego chamstwa aby prezentować taką mentalność Kalego? Opara ukraść i oszukać - to dobrze, Oparze ukraść (przywłaszczone przez niego pieniądze) i go oszukać - źle. Ruszkiewicz złodziej, który przywłaszczył sobie pieniądze blogerów na utworzenie "spółdzielni blogerskiej", to źle; ale Ruszkiewicz główny neonowy cenzor, Ruszkiewicz Prezes Fundacji NE, czyli słup potrzebny by oszukać polskie państwo i aby nie wypłacić zaległych pensji tym których kiedyś Opara zatrudniał - to już dobrze? Jakaś dziwna podwójna moralność u tego niedoszłego Ojca Opatrznościowego Narodu; jakieś nie wiadomo skąd wyniesione zamiłowanie do oszustw i matactw.

Ale to Opara czuje się pokrzywdzony i wykorzystany (sic!). Można to skwitować następująco: ten osobnik nie ma poczucia wstydu. I nie wiadomo dlaczego ciągle jest przekonany o swojej bezkarności. Jednak los nie zawsze jest łaskawy, i to na dłuższą metę. Prędzej czy później za wyrządzone zło innym przyjdzie zapłacić.


Tu:

 

Wyboltowanie moje.

 

Ba, jeśli wierzyć zapisom…

Jak już wspominałem nie będę się wypowiadał, bo nie znam sprawy.

I pewnie Wy tak samo, przynajmniej w większości.

 

Więc dla upewnienia się, jacy to są biznesmeni zajrzałem do Krajowego Rejestru Sądowego. Popatrzmy, jak skończyła spółka NOWY EKRAN SA, pierwsze dzieło byznesowe związane z Oparą i obecnym NEon-em.

 

19 maja 2011 fr. rejestracja w KRS pod numerem 0000386789.

 

REGON: 142940180, NIP: 5252507675

 

Uwidoczniony adres: ul. NOWY ŚWIAT, nr 54/56, lok. ---, miejsc. WARSZAWA, kod 00-363, poczta WARSZAWA, kraj POLSKA

 

Kapitał spółki: 1.000.000,- zł

 

Zarząd jednoosobowy: Andrzej Grabowski PESEL: 83012100436

 

Rada Nadzorcza:

 

1. Opara Ryszard Zbigniew PESEL: 50062816493

 

2. Wilecka Beata Agnieszka PESEL: 79042605869

 

3. Zawisza Artur PESEL: 69033005132

 

Jak widać spółka była umocowana w odpowiednich miejscach – w Moskwie i w WSI ;)

 

Ale to nie pomogło.

 

W dziale 4 rubryce 3 (Informacje o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości na podstawie art. 13 ustawy z 28 lutego 2003 r. Prawo upadłościowe albo o zabezpieczeniu majątku dłużnika w postępowaniu w przedmiocie ogłoszenia upadłości albo w postępowaniu restrukturyzacyjnym albo po prawomocnym umorzeniu postępowania restrukturyzacyjnego) czytamy:

Informacja o oddaleniu wniosku o ogłoszenie upadłości na podstawie art.13 Prawa upadłościowego: SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE , X WYDZIAŁ GOSPODARCZY DS. UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH, 20.11.2015, XGU 1423/15

 

W rubryce 4 kolejna ważna informacja:

Umorzenie prowadzonej przeciwko podmiotowi egzekucji z uwagi na fakt, że z egzekucji nie uzyska się sumy wyższej od kosztów egzekucyjnych:

 

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM DLA MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY PIOTR TYC, 14.06.2017, KMS 226/16.

 

Jednym słowem...

 

To znaczy, że spółka nie posiada żadnego majątku.

A wierzyciele mogą sobie wyroki oprawić w ramki i powiesić na ścianie.

 

Tak wyglądał dotychczasowy „neonowy biznes”.

 

Oczywiście nie zamierzam nikomu sugerować nie wnoszenia wpłat na szczytny cel, jakim jest promowanie NEon24 wśród Czukczy i innych Eskimosów. A także u Hotentotów i innych Malgaszy.

 

Uprzejmie przypominam tylko, że ci oparowi biznesmeni zdążyli już kiedyś skonsumować milion zł bez żadnej korzyści dla portalu – za to żyjąc wygodnie na koszt firmy, która miała być „polskim Huffingtonem”.

Niestety, w opinii przeważającej większości czytelników dzisiaj jest raczej jakąś dziwaczną wersją kremlowskiego propagandowego Sputnika przeznaczoną dla ludzi osłabionych umysłowo ze względu na oczywiste "walory" umysłowe tzw. adminów. ;)

 

Ale oczywiście można im płacić, całkiem możliwe przecież, że tym razem Jarka R. będą trzymać z daleka od pieniędzy. ;)

 

Poza tym będąc już sporo po 50-ce (w zasadzie można mówić o 60-ce) Jaruś i mamusia z Kalisza chcieliby w końcu zarabiać samodzielnie na życie. A to akurat pozytywne zjawisko, choć wzorem innej admini portaliku o niebieskim nicku powinni wziąć się za pracę fizyczną zgodną z kwalifikacjami. Barów, kebabów itp. do sprzątania nie brak nawet w Kaliszu. ;)

 

Nie wspominając już innych, których monstrualne chciejstwo tak samo jest odwrotnie proporcjonalne do umiejętności.

 

 

30.09 2020

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Na początku tekstu zapomniałeś po wysłaniu raportu do przełożonych przełączyć klawiaturę i cyrylicą piszesz. No ale nie pierwszy to raz, że tu w języku matki pisujesz.

Przeciw polskiemu portalowi Neon24 agentura od dawna pracuje by go zniszczyć, bo polski. To jest normalne. Całe twoje wypociny opierają się o pomówienia to też znamienne dla donosicieli, którym udowodniono, że jesteś. Masz jakieś pewne informacje? Czy tylko "Nie będę oceniać, bowiem nie znam faktów." Co do ruskiego portaliku to rzeczywiście nikt się nim nie interesuje, zaś polskiemu portalowi Neon wiele czasu i pracywywiadowczej kapusiu poświęciłes.

Więc jak będziesz miał coś pewnego to napisz, zaś pomówienia rozmieszczone gdzieś w internecie skrzętnie zbieraj w teczkach TW.

 

Przypominamy jeden z donosów Hamptusia kapusia.

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/w-interesie-publicznym-po-raz-kolejny-demaskuje-oszusta-i-znieslawiacza

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646296

Podaj, ile pieniędzy "znikło". Ludzie są tego ciekawi.

I o ile dobrze pamiętam, Repsol to też twój nick... ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1646298

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To nie jest jak tu, gdzie kilkoma nickami się posługujecie by pałować. Repsol jest byłym administratorem portalu i rusz swoim pustostanem umysłowym jaki byłby sens by administrator powracał pod drugim nickiem? Ale Repsola znam, nie raz telefonicznie rozmawialiśmy. Obecnie ze względów zdrowotnych się nie udziela, o tym pisał,

Rzucasz pomówienia, jak każdy kapuś, w nadziei, że może coś się przyczepi. Artur Zawisza to też nie ja. Znów trafiłeś jak z tym donosem na panią Małgorzatę. Zawisza Niebieski to tylko nick i jedyne co ma ze mną wspólnego to fakt iż będąc w harcestwie w podstawowce byłem w zastępie Zawiszy. Czyli nic na mnie nie masz, zaś ja znam dokładnie twoje dane. Bo dane donosiciela trzeba znać, by się przed takimi pilnować. Nie wiem ile i czy pieniądze zniknęły, ja na Nowym Ekranie pojawiłem się dopiero tuż przed tym jak Parol wykradł bazę danych i kody do portalu. 

Sam widzisz jak obnażony w swej agenturalnej działalności bredzisz donosicielu. Pomówienia chcesz na prawdę przerobić, tylko, że na to za głupi jesteś.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-8

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646299

Panienko wyluzuj

Jako Zawisza to nie pamietasz.....rozumiem

Ale jako Faral to jednak pamietasz

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646324

Kobiecino....A pisz sobie co chcesz i jak chcesz . Jak robisz to z własnej nieprzymuszonej woli okey ,jak piszesz na zlecenie to upomnij się o dodatek sobotnio-niedzielny + szkodliwe dla zdrowia warunki pracy .
Kasyno Leon23 , zaplecze , same urwy i złodzieje , więc jak ty biedaczko możesz pracować w takich warunkach, ?
Do tego jeszcze zmusza cię jakiś sowiecki debilowaty parch do picia wina wytrawnego owocowego m-ki czachojeb

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646325

padam ze śmiechy. rysiek wyraził zgodę? łaskawie wyraził zgodę na zbieranie kasy? kto by się spodziewał.

takie akcje są tam cyklicznie i to bez efektu. wszystko przez niewiarygodną pazerność ze skąpstwem ryśka. otóż on chciałby nie tylko zostać zbawcą narodu ale i zrobić kasę na innych. ileż to razy podpowiadano mu, jak wyciągac z tego grosze, co najmniej do samofinansowania. gdy przychodziło co do czego, to nawet same zbiórki kasy były nieprzeprowadzone ale i masa ludzi nie była skłonna podawać im swoje dane- no nie bez powodu. naturalnie, w żadnym procencie nie odda decyzyjności co do portalu, wiec wszelkie spółdzielnie kończyły się fiaskiem. czyżby strach przed tym, że ktokolwiek może nie chcieć złączenia z Rosją? żeby było ciekawiej, opara udający biedaka, wcale nie żyje w biedzie, zostało mu dość kasy za granicą. kluczem do zrozumienia jest jego chciwość i nieudolność, w portal władował masę kasy tyle że po trochu. z czasem na jaw wychodziły też jego i innych kłamstwa, np. ten przygarnięty menel, któremu znalazł mieszkanie, wcale nie był wolontariuszem tylko dostawał kasę a gdy miało się skończyć, okradł fundusze blogerów i jeszcze zaczął wyzywać swojego dobrodzieja. to już nie margines tylko patomenelstwo.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646303

Ale czego wymagać od ludzi chciwego "doktora", który nawet licencjuszem nie jest. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1646310

Z historii blogerki Z.N vel ?

//Na kłamstwie przyłapało mnie równo 0 razy. Jeśli się pomylę to z reguły po sprawdzeniu przepraszam i przyznaję rację na co nie stać tutejszych trollików.//

Takie to słowa padają z ust największej internetowej .....  y      (tu nich każdy sobie coś wpiszę)

 

Cała prawda o Faralu vel Zawiszy

https://niepoprawni.pl/blog/husky/cala-prawda-o-faralu-vel-zawiszy

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646326

to padlina

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1646425

rysiek to ma znajomości. nawet konto fundacji wie gdzie założyć, takiej konsekwencji to pozazdrościć

https://dorzeczy.pl/kraj/131046/majora-kulczyckiego-skok-na-bank.html

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646311

znajomych.... ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1646316

Bloger Tokarski jak i wielu innych został oszukany przez Ruszkiewicza.Wczoraj pośrednio pisał o tym do Opary.Nie dostał odpowiedzi.

"Warto też pamiętać o akcji "spółdzielnia" - i losie zebranych wtedy pieniędzy - obawiałbym się powtórki z rozrywki"

ukłony AT

https://rowszan.neon24.pl/post/157922,apel#comment_1722484

Inna sprawa, czy nie dziwi was fakt że ten złodziej zamilkł i pod wpisem(Apelem) nie ma ani jednego jego komentarza.Ani jednego.Czego się boi.W innych tematach tego garbatonosego jest pełno.I ten ryj przyklejony do szybki i obserwowanie co o nim tu piszemy
Znamienne to

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1646330

A co ten śmieć napisze? Co?

Ze wam odda kiedyś pieniądze?

Za co parch kolejnego czachojeba kupi?

Za co?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646341

Tymczasem w sieci takie coś znalazłem

 

 

Ten przestępca cały czas szuka nowych pomysłów lub "modyfikuje" dotychczasowy sposób działania, aby wprowadzić w błąd i wykorzystać zaufanie osób którego go znają. Swoje ofiary często znajduje wśród osób korzystających z internetowych portali  społecznościowych. Oszust ten działa na wiele sposobów o czym za chwilę

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646321

I jak tu kolego nie napisać że jesteś dość wpływowym blogerem.Zwlaszcza na smieciarskie gwiazdy z leonka.
Po napisaniu przez Ciebie notki i moim komentarzu pod nią, nagle jak z podziemi ujawnił się Ruszkiewicz skomląc że to wszystkie jest kłamstwem.Dzis napisał o tym notkę że co ukradł to ukradł, ale za przyzwoleniem samego Opary.Na koniec obwieścił po raz 123 że odchodzi z Neonu.
Wieśc tak szokującą że zajadów można dostać, ze śmiechu oczywiście.Bo ilość takich deklaracji równa się ilości jego notek.
Pewnie na tydzień najdalej dwa jako Ruszkiewicz zamilknie.Ale w odwodzie są konta jak te np.Pies na Trolle czy równie cudownie reaktywowane jego konto czyli SpiritoLibero World Blogs (https://sl.neon24.pl/).
Za kilkanaście dni wróci jak zwykle, bo to że mu plują w mordę to on zawsze i tak twierdzi że to ciepły deszcz pada.A wraca by ratować Neon
Może będzie miał więcej czasu na reanimacje bękarta czyli upadły.pl 
Jednego bądźmy pewni ta sowiecka wsza nigdzie się nie wybiera, bo gdzie.Na wszystkich znanych i popularnych polskich portalach ma dożywotniego bana.

I jedno mnie "nurtuje" czy Astra też zrobi rokosz?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1646421

Ruszkiewicz odchodzi ?????

A taki był ładny, amerykański........ szkoda

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646428

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/jestes-przyjacielem-rosji-ale-czy-tez-polski-kto-jest-kim

http://1do10.blogspot.com/2019/09/dlaczego-neon24-jest-anty-polski_3.html

https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce

Ciekawostki ! oj ciekawostki !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1646327

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

znalazłeś dowody. Te adresy to twoje wypociny albo kapusia Krystiana K. Jak mówiłem grupka przygłupów próbowała zniszczyć polski portal, a dziś śmiech ich tylko goni, a niedługo zacznie prokurator. Będą szukali dowodów na swe słowa, a że to zwykłe pomówienia to trzeba będzie d... na baty wystawić. Ale ja z tego powodu płakać nie będę. Ale uważaj, bo jak podstawią autokar to i ty się możesz z nimi załapać. :)

Mądry z pociągu co ku przepaści zdążą wysiada a nie się z nim zabiera.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646336

Dowody na działalność przeciwko intetesom i bezpieczeństwu  Polski dostarczyłeś osobiście oraz fakt ubliżania Premierowi RP ja je tylko sformalizowałem i przekazałem stosownym instytucjom.To jest obywatelski obowiązek.

Oczekuj zatem reakcji instytucji państwa zgodnej z procedurami i przepisami prawa.

To tyle.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1646344

...uważa pewnie, że demaskowanie działań wrogich i karalnych to "donoszenie". W mafii też tak uważają. Obowiązuje tam omertà, czyli zmowa milczenia, 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1646395

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

państwowej, Mateusz Mazowiecki jest kłamcą. Co prawda iż nigdy nie doprowadzono do tego by sąd orzekł iż jest kłamcą jak to miało miejsce w przykadju Jacka K. i Jarosława K. ale dwukrotnie sąd nakazywał mu publiczne odwołanie kłamstw. Raz w przypadku gdy głosił iż rząd PO-PSL wydał mniej na drogi w ciągu 8 lat niż oni wydają w ciągi 1,5 roku, drugi raz w sporze z prezydentem miasta Krakowa. Również bezspornie udowodniono mu kłamstwo, gdy twierdził iż bank któremu dyrektorował nie udzielał pożyczek we frankach szwajcarskich. Większość jego propagandy opiera się na półprawdach i zwykłych kłamstwach wyborczych, tylko nikt nie ma czasu, by wszystkie ganiać. Twój tekst gdzie ludzi o nie do końca heteroseksualnych (bo to jest wiele odmian, od homoseksualizmu, przez tranwescytów po znacznie mniej wyraźne crossdresserów) nazywasz "Pedalstwem" to koleny dowód na to iż w sprawie tego, że Polacy są tolerancyjni jest również kłamstwem. Możesz potępiać tych co w sposób oscentacyjny epatują swymi organami płciowymi, ale określać wszystkich pogardliwym słowem nie. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646409

 Art 5 USTAWY  z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych" w związku z art. 265 KK

§ 1. Kto ujawnia lub wbrew przepisom ustawy wykorzystuje informacje niejawne o klauzuli "tajne" lub "ścisle tajne", podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Jeżeli informację określoną w § 1 ujawniono osobie działającej w imieniu lub na rzecz podmiotu zagranicznego, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 3. Kto nieumyślnie ujawnia informację określoną w § 1, z którą zapoznał się w związku z pełnieniem funkcji publicznej lub otrzymanym upoważnieniem, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

GRATULACJE ! Przyznajesz się do tego przestępstwa

  Za obrazę Premiera RP- odpowiesz ! słowa mają swoją wagę. Dowiesz się o tym wkrótce i to tyle.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Tezeusz

#1646416

Kto przechowuje w sobie nienawiść - ma w ustach kłamstwo, a kto rozgłasza oszczerstwa, jest głupcem (Księga Przysłów 10:18)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1646396

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niż twój przynogawkowy, niż wszystkie normy wykazują. Trochę sobie pogadałem z osobami sprawę znające, posprawdzałem. Sam wiesz, że na zlecenie obcych produkujecie pomówienia o polskim portalu, które są o kant d... potłuc, by zniszczyć co polskie, ale ty w to uwierzyłeś, we własne kłamstwa? Humptusiu, we własne kłamstwa uwierzyć? :) Znałeś kiedyś większego idiotę.

OK, myślę, że powinieneś udać się do Częstochowy na kolanach, by Jarek tego nie przeczytał. Bo jak się wkurzy i powie sprawdzam, to popatrz jakie masz dowody na swe kłamstwa, a są one dość twarde. Wtedy tylko pasiasty garniturek przywdziej i swego Moskwicza, nagrodę za wierną służbę zastawiaj. 

Nie wiem co za zawodówka wystawiła ci dyplom tego "prawnika" co się nim chwalisz, jeśli go na bazarze nie kupiłeś. Bo to nie możliwe, by ktoś nawet po zawodówce prawniczej, czyli układania glazury w łazienkach sądowych aż tak głupio się podłożył. Bo nie sądze, że kursy na "prawdziwego poliaka" aż tak fuszerują.

Ale przecież jak Bóg chce kogoś pokarać to mu rozum odbiera, pomyśl, czym Boga obraziłeś i na kolanach do Częstochowy, bo bez boskiej interwencji to pupcia mokra.

Oczywiście kopia twojego upadku jest zapisana, czy pozwolisz bym z racji iż podobnież jestem dziennikarzem śledził upadek Humptusia-kapusia? Jak by co rezerwuję sobie prawo do ubiegania się o więzienny wywiad.Ostatecznie ja pierszy pokazałem ci, jaką głupotę zrobiłeś.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646328

W takim razie ja jestem cesarzem abisyńskim. Oba twierdzenia są równie prawdziwe. ;)

A poważnie. Nie histeryzuj, lumpie. Im głośniej drzesz japę tym bardziej widać, że się boisz i że nic nie znaczysz.

Jesteś takim zerem, kałmuku, że nawet nazwanie ciebie idiotą to nobilitacja.

I jeszcze jedno. Coś ćpasz, że sądzisz, iż ktoś może czuć respekt dla bezdomnego byłego stolarza z Olsztyna Jarosława R.?

Chyba żeś się z nim na rozum wymienił. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1646358

Ja byłem jednym z tych naiwnych i uwierzyłem w to co Ruszkiewicz mówił i zamierzał.Dalem mu kasę ale tylko dałem.Oszukał ponad 40 blogerow ,komentatorów i czytelników.To była wspólną akacją jego i Opary.Dlaczego tak myślę.Ano tuż po tym jak Ruszkiewicz znikł z pieniędzmi pojawiły się pytania,komentarze i wpisy do redakcji i samego Opary gdzie jest kasa.
W ekspresowym tempie komentarze niepokornych kasowano a najbardziej upierdliwych banowano.
Ja tam jestem jednak dobrej myśli.Pewnego dnia ten złodziej wypiję o jedna butelkę likieru na kościach za dużo i śmieć zdechnie jak na sowiecką onuce przystało, czego mu serdecznie życzę ja i nie tylko ja.Bo pieniędzy i tak nigdy nie odzyskamy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1646329

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

ale pytałem cię, pod jakim nickiem wtedy występowałeś. Jakoś wody w usta nabrałeś.

Co się stało i z jakimiś pieniędzmi nie wiem, za to wiem, że Humpty-kapuś nie ma żadnego dowodu, że Jarek te pieniądze przywłaszczył. A jeśli ma, to jeśli Jarek powie sprawdzam, to pewnie je prokuratorowi pokaże. Jak mówię, ja występuję o prawo pierwszeństwa, do komentowania całej sprawy, jako legitymację dziennikarską przedstawiam tytuł, który mi przynogawkowy nadał. Popatrzymy jak Hamptuś-kapuś będzie się bronił, na razie z donosicielstwa, się nie wybronił., Rebeliantka przedstawiła niezbite dowody, dokument sądowy iż on donosił nie mając żadnych dowodów. Jest kapusiem w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomawiał blogerkę tworząc wiele nicków, w tym używając jej imię i nazwisko. To go sytuuje w pozycji "wszy internetowej". Więc jak taka kreatura z internetu zniknie to tylko będzie korzyść. Tak jak zniknęła stajnia trolli co u Ziobro w gabinecie ministra sprawiedliwości działała. A ten nie miał tyle honoru, by podać się do dymisji. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646337

A ty złodziejko ile miałaś nicków?

Tak tylko pytam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646339

Szanowni blogerzy 

popatrzcie szczerze,

jak ta suczka żewnie wyje,

jej pan okazał się kapustą,

a w jej misce ciągle pusto

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646343

Z wielkim smutkiem zauważam,że degustacja wytrawnego wina owocowego .......marka towarowa czachojeb w kasynie Leon23 rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie i do niebywałych rozmiarów.

Nowi kontrahenci,jakieś poyebane burdelmamy z miasta fortepianów,rewolucjonistki z magla, zaplute karły sowieckiej rewolucji, Zawisze... blade jak krętki kiły ,karierowicze, cudownie ocaleni kapusie  UB i SB, kurefki z Sowiet Junion etc .
Nic wartościowego poza  pedofilską i pedalską papką dla ubogich .

Kiedy notka twojego meża  Ruszkiewicza (c)vel Pies na trolle o skradzionej kasie ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646348

//nie ma żadnego dowodu, że Jarek te pieniądze przywłaszczył.//

Lotna .....kłamie

Tokarski.....kłamie

Marx8888...kłamie

Repsol....kłamie

Ryan...kłamie

Wszyscy kłamia bo twój partner to uczciwy złodziej jest

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646340

Czyli:

Nędzny koniec Pomidorowego Alfonsa

Jak na razie, to tylko skasował pieniądze na rejestracje spółdzielni, a spółdzielni jak nie było, tak nie ma i pewnie jej nigdy nie będzie, skoro Ruszkiewicz twierdzi, ze go NEon nie obchodzi. Ot, czarna dziura, ,,dla dobra publicznego".

nadużycie link skomentuj

Lotna 29.09.2015 18:37:05

http://1do10.blogspot.com/2015/09/nedzny-koniec-pomidorowego-alfonsa.html

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646338

Jeśli ktoś nie wie, to "rozum w serwisie" to znany kapiuś Krystian R. On kiedyś wyciągał mój spór sprzed lat z Rebeliantką, aż mu Rebeliantka do gardła pomówienia wtłoczyła. Kiedy wkroczysz na drogę bycia nikim, do końca dla Polaków jesteś nikim. Tak przynogawkowy "do końca jesteś nikim". No ale nic, miejmy nadzieję, że Hamptuś kapuś przed prokuratorem swoich racji dowiedzie, że będzie miał lepsze dowody niż tylko pomówienia kapuisia Krysiana R.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646347

Pomówienia Krystiana?

Gdzie debilko jest RAM i czego sp**rdolił z twojego szamba wraz z notkami?

Znasz klaunie odpowiedź.

To dopiero dla parchów z Toy -Toy-a poczatek i ty też kretynko będziesz cienko piskała.Chwile temu cwaniakowalas teraz kretynko tylko  wyjesz.

Na pohybel ścierwojadom z kasyna Leon 23

AMEN

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646349

niebieski łże w żywe oczy - on tylko zaspamowuje temat i liczy, że ktoś postronny uzna jego rację, tyle że w rzeczywistości stale wychodzi na notorycznego kłamcę, trolla i kacapskiego debila. o spółdzielni wie masa ludzi i nawet dziś jest wspominana

 

Ruszkiewicz, była o tym mowa na forum, nie raz i nie dwa, więc nie jest to żadną tajemnicą dla użytkowników Neonu.

Jeśli cię pamięć zawodzi, to ci przypomnę: pobrane zostały deklaracje z danymi osobowymi włącznie z nr PESEL, pobrana wpłata w wysokości 100 PLN od łebka, przy czym nie wiem ile osób wpłaciło, podejrzewam, że co najmniej 10, po czym nastąpiła długa cisza, bardzo długa cisza, a potem się dowiedziałam na forum, a nie bezpośrednio od założycieli, jakby przyzwoitość nakazywała - że spółdzielni nie będzie. Mój apel, ażeby pieniądze zostały przeznaczone na pieluchy dla blogera umierającego w domu opieki w Jeleniej Górze, również pozostał bez echa.

Mam nadzieję, ze ci przywróciłam pamięć w wystarczającym stopniu i nie będziesz więcej palił głupa i zadawał aroganckich pytań.

(Lotna)

 

 

@Lotna 21:33:09

Wyraziłem chęć bycia członkiem spółdzielni, podpisałem co trzeba, 100 zł wpłaciłem. Spółdzielnia nie powstała, 100 zł nikt mi nie oddał. Więc już nigdy na żaden Neon wpłacać nie będę.

GPS 30.09.2020 21:57:44

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646352

Az zajrzalem do Toy-Toya, zmusiles mnie

8-))))))))

Zobacz na korelację czasowe komentarza @Ryana i co się stało w kikanascie minut później.i jak ten parch ma przyklejona mordę do Niepoprawnej szybki

Godzina 19.20 @Ryan pisze :

Inna sprawa, czy nie dziwi was fakt że ten złodziej zamilkł i pod wpisem(Apelem) nie ma ani jednego jego komentarza.Ani jednego.Czego się boi.W innych tematach tego garbatonosego jest pełno.I ten ryj przyklejony do szybki i obserwowanie co o nim tu piszemy
Znamienne to

 Godzina 19.32 komentarz parcha ktory od rana jest na portalu a wpis i komentarz Tokarskiego od wczoraj

@Andrzej Tokarski 18:09:29

//Warto też pamiętać o akcji "spółdzielnia" - i losie zebranych wtedy pieniędzy - obawiałbym się powtórki z rozrywki//

Tokarski, może byś się podzielił swoją wiedzą na temat spółdzielni?
Z pewnością wszystkich to zainteresuje a zwłaszcza mnie.

 

Jarek Ruszkiewicz SL 30.09.2020 19:32:18

https://rowszan.neon24.pl/post/157922,apel#comment_1722808

Co ciekawe wcześniej tego nie widział i to od wczoraj, dopiero jak Ryan tu o tym napisał to mu szczena opadła i...jest reakcja

 

Odpowiedz @Lotnej

i to co najbardziej bestialskie u tego smiecia

 //Mój apel, ażeby pieniądze zostały przeznaczone na pieluchy dla blogera umierającego w domu opieki w Jeleniej Górze, również pozostał bez echa.//

https://rowszan.neon24.pl/post/157922,apel#comment_1722854

Szmaciarz nawet na umierajacych robil kase.

Czy Niebieska menda do skomentuje

PARCHY DWA !!!!

GPS też dał kasę i nie ma.A ten debil niebieski twierdzi że tak nie było.Tez jak inni kłamie?

https://rowszan.neon24.pl/post/157922,apel#comment_1722865

 

GNOJE parchate z szamba zaplecza kasyna Leon23

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646357

fałszywkę przy pomocy pożytecznej idiotki z Czechowic, albo za kilka dni będzie trollował jak dawniej uważając, że ludzie już zapomnieli o "zbiórce".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1646359

przez cały czas, wrzuciłeś fałszywkę i myślisz, że przykryje ona twoje donosicielstwo, trollowanie z 10 nicków, co ci Rebeliantka udowodniła.Uczciwy człowiek by się schował za Donem ty zaś udajesz, że nic się nie stało i ndal pomówienia szerzysz.Taka służba.

Mowicie o "spółdzielni", mówimy o 8-9 wpłatach po 100 zł, czyli 800-900 zł, nie masz dowodu iż to on tę kwotę zabrał, prawda. Ty zaś napisałeś o milionie, dlaczego nie 100 milionach? Ładniej by twoje pomówienie brzmiało. Jeśli Jarek o twych pomówieniach się dowie będziesz musiał jeszcze wiele tysięcy znaleźć, by je prokuratorowi przedstawić. Mnie za czasów spółdzielni na portalu jeszcze nie było więc nie głosuję w tej sprawie, ale czy ty wpłaciłeś te 100 zł? Dotyczy to ciebiie? Podobnież nie interesujesz się tym portalem ale głosujesz pełną gębą. Nie ma tygodnia, byś coś o portalu nie napisał. Tak opłakujesz, fakt, że cię z niego wyrzucono. Ale myślisz, że Polacy chcą w swym gronie donosicieli, kłamców. Spotkał się los Krystiana R. i innych donosicieli. I tak wygląda twoja kałmucka dola. Wyjesz i tylko przynogawkowy ci został.,

Ale popatrz na swego przynogawkowego, jak się wije, jak wyje, jak wymyśla pomówienia nie rozumiejąc w swym pustostanie umysłowym iż robi tu za pożytecznego  idiotę. Internetowe pośmiewisko.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646383

On nie zabrał...on zapierdolił kasę żerując nawet na hospicjum.

WY parchate wszy łonowe.Hieny cmentarne
A jesli chodzi o Krystiana to ma dziś podesłać coś ciekawego a ja mam opublikować jak wpis.
Bedzie się ścierwa z zaplecza bardachy Don Koali działo
Oj będzie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646387

to przyszykuj je bo może razem z Hamptusiem-kapusiem będziesz musiał to udowodnić przed prokuratorem. Oj będzie nie tylko wycie a popiskiwanie zrozpaczonej suni.

Rozumiem, że twe pchły cię gryyzą, ale miej litość nad sobą, nie udowadniaj co chwilę, żeś kompletnym idiotą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646402

Zmien towar koleżanko bo palisz łodygi pomielone z liśćmi.Pali się kwiaty...... Urzekla mnie ta twoja ruska analiza sytuacji.Jednoczę się w bólu cierpienia nad praca chałupniczą kelnerki w kasynie Leon23 W bardaszze Leon23 możesz śmiało jechać po bandzie i nawijać makaron na klawiaturę. Ja myślę , że Spiryto Libero (c)vel Ruszkiewicz nadzorujący ten Raj Utracony poetów,kurew,publicystów,oficerów UB i SB ,kapusiów nawróconych, stada hien cmentarnych.... ... sorry zapomniałem się przez chwilkę....nie zrobi tobie wbrew i koło pióra a tylko ?????......

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646404

aktualny wydruk z dnia pisania tekstu. Zaklinasz rzeczywistość? To teraz zacznij ujadać, że nie przechowujecie nielegalnie danych blogerów i nie próbujecie stłumić krytyki prasowej zaiwanionego portaliku.

I nie strasz Jarusiem, bo bezdomny eks-stolarz z Olsztyna wzbudza jedynie pogardę.

Nie wiem, jakim cudem wywiodłeś z mojego tekstu, że olsztyński cham wyłudził milion złotych. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że Słupiankową uważam za inteligentną kobietę, a Rebeliantka nie kłamie. ;)

Przecież Jarusia stać wyłącznie na taki "dil", ewentualnie dostać na parę flach w zamian za bycie słupem. To degenerat taki sam, jak ty.

 

EOT

Ps. Co do reszty twoich pomówień wypowiem się po wyroku sądu I instancji, o ile wcześniej nie trafisz do zakładu dla upośledzonych.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1646412

Ten stolarz z Olsztyna ma jedną zaletę.

Umie profesjonalnie kraść, nawet umierającym
Miszcz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1646424

nie wiem na którym bazarze swój dyplom kupiłeś, jeśli nie widzisz w tym paragrafów pod które swym tekstem podpadłeś. W tym tekście nie są dane KRS, to są bezpodstawne pomówienia o duży przekręt finansowy, a to trzeba udowodnić. Publicznie podajesz, że ktoś coś ukradł, choć nie masz na to żadnych dowodów, no ale może prokurator lekcji prawa ci udzieli.Nie wiem, co zrobi Jarek, ale jeśli wykorzysta ten tekst, to Hamptuś - kapuś będzie cienko śpiewał. Oskarżyłeś go o milionowy przekręt, teraz szukaj dowodów na to, albo noś w skarpetce szczoteczkę do zębów. Są granice w jakich Polak może pozwolić na opowiadanie pomówień przez niedouczonego donosiciela zza Donu. Ale jak się Polak wkurzy, to agentura kwiczy. I myślę, że po twoich dokonaniach, szczególnie jeśli jeszcze ze swoimi dokumentami Rebeliantka się dołączy masz zawiasy nie wyjęte, a może i jakiś czas pasiastego garniturka z przydziału. Wiesz, mogę żałować człowieka, który się pomylił ale ty jesteś prawniczym idiotą i to szkodliwym idiotą. Bawi cię, jak się ludzie tłumaczą z twych pomówień. Pobawimy się i my. Tak się podłożyć? To nie możliwe, byś kiedykolwiek o jakimś prawie słyszał. Ot takie dokumenty ci centrala przygotowała i teraz udajesz prawnika.

Jak mówię, ja jako strona niezależna piszę się na prowadzenie korespondencji o tym jak wyje troll, a może jak będą wył twój przynogawkowy, bo na jego alter-ego też są mocne materiały w Internecie są, a ostatecznie Polska z Wielką Brytanią mają podpisane dokumenty o pomocy prawnej. Trzeba wam będzie na Kamczatkę uciekać, choć tam tropików to się raczej nie spodziewajcie. 

A co do Jarka, to nie martw się on ma całkiem fajne mieszkanie. Znów masz zaśmierdziałe informacje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1646427

RAM ....odszedł

Ruszkiewicz ...odszedl 

Trwaja ostatnie próby i treningi  przed "odejsciem"....Neonu do krainy wiecznych łowów

jak nam tu przykro

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646430

niebieska udaje niezależnego a za jarusia dałby sobie wypłaszczyć mózgownicę

jak na razie to sam stale pomawia o wymyślane rzeczy, nawet w tym temacie trolluje swoimi wymysłami, niechże więc swoje teksty o pomówieniach weźmie do siebie

dalej jest faktem, że ZN grozi ujawnianiem danych i je ujawnia, wyciąga nazwiska i organizuje nagonki

i to nie pierwszy raz, gdy była afera o wyzywanie Polaków od katodebili, to sprawcy nawet przekazał korespondencje z kont administracji a ruszył nagonkę na skarżącego. takie to jego standardy

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646431

Powiem krótko: Razem z bezdomnym b. stolarzem z Olsztyna Jarusiem obaj możecie mi skoczyć tam, gdzie "doktor" Opara może mnie w d.pę pocałować. ;)

Przez kilka lat doprowadziliście do tego, że 99,999% blogerów ma na was wy.ebane.

Więc tak naprawdę twój skowyt nikogo nie obchodzi.

A energię na konfabulacje sobie oszczędź i zachowaj na przesłuchania. Szczególnie Jaruś, bo przestępstwo w Polsce zaczyna się od 400,- zł.

A więc za 700,- zł też można trafić za kraty. Tak samo, jak za milion. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1646439

Podejrzewam, że powodem była moja ostatnia notka, którą napisałem zmuszony pańskim zachowaniem a raczej jego brakiem. Kilkoro użytkowników nazwało mnie w sposób zawoalowany, a jedna z nich nawet otwartym tekstem, złodziejem i oszustem. I to pan, znając całą sprawę powinien to wyjaśnić. Upomniałem się o to na PW przed napisaniem ostatniej notki ale mnie pan, mówiąc kolokwialnie, olał. Nie mogę pana zacytować z koresondencji bo nie mam już do niej dostępu. Tak pan, aspirujący do roli guru i zbawcy narodu załatwia sprawy?

https://sl.neon24.pl/post/158007,panie-opara

 

 

 

@SL World Blogs 15:11:00

Szanowny Panie,

Jak widzę dyskusja z Panem nie ma absolutnie żadnego sensu.
Zgodnie z powiedzeniem: "nie bój się wrogów - uważaj na przyjaciół".

Mam wiele dowodów i przykładów ale skopiuje ten sprzed 2 dni na PW:

"https://att.neon24.pl/post/157948,gdzie-sa-pieniadze-ze-spoldzielni
Ryszard, jeśli do jutra nie wyjaśnisz tej sprawy to ja ją dokładnie opiszę a wiesz, że nie byłem sam i mam świadka naszych ustaleń. Już zgodził się zaświadczyć.
Jednocześnie żądam usunięcia Tokarskiego i Nibiru. Chyba nie chcesz iść ze mną na wojnę.
PS. Dziś złożyłem zawiadomienie do prokuratury na jednego takiego eksperta od spółdzielni.

Czekam na Twoje ruchy."
https://rowszan.neon24.pl/post/157922,apel#comment_1722912

Lotnej też nie chcę tu widzieć.
No chyba, że chcesz by NEon był uwikłany w sprawę sądową.

Ryszard, nie żartuję. Co za dużo to niezdrowo".
I to:

"I niech się pan nie obawia, że pójdę w ślady T.Parola i wysmaże baner z napisem "Opara pocałuj mnie w d...". To nie mój poziom a poza tym dlaczego miałbym się zajmować takim małym człowieczkiem jakim pan się okazał"?

Żegnam Pana.

nadużycie link skomentuj

Ryszard Opara 03.10.2020 15:53:05

//SL.neon24.pl/post/158007,panie-opara#comment_1723695

 

````````````````````````````````````````````````````````

niezła patologia, Ruszkiewicz chciał wymusić na RO, by go wytłumaczył z zarzutu złodziejstwa i oszustwa, czyli okradzenia składek na niedoszłą spółdzielnię blogerską, której przez całe miesiące nie chciało mu się robić. do tego każe wywalić niepasujące mu osoby. takie tam mają standardy. skończył się prywatny folwark ruszkiewicza, to biedaczyna po raz n-ty się uniósł

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1646685

Wait wait..... not so fast

Pierwsze konto mu Opara zablokował,to piszę z drugiego mając w zapasie dwa kolejne.To dopiero początek walki.Jeszcze niejedna  "prawda" na wierzch wypłynie.Ten amator likieru na kościach to uparty parch.i nie odpuści

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1646688

Nędzny koniec Pomidorowego Alfonsa

1do10.blogspot.com/2015/09/nedzny-konie-pomidorowego-alfonsa.html

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1654797