PLAN NA POLSKĘ: Zamrożenie, zagłodzenie i likwidacja

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Te wszystkie określenia wobec Polski padły z ust prominentnych polityków Platformy Obywatelskiej oraz ich niemieckich sponsorów. Nie pytajcie więc funkcjonariuszy PO o program dla Polski, gdyż stworzona za pieniądze CDU i rodzimej esbecji (reprezentowanej przez Wiktora Kubiaka) Platforma Obywatelska jest tylko realizatorem niemieckiego planu likwidacji Polski.

Powtarzane jak mantra hasło o „zacieśnianiu współpracy z Unią Europejską” gdy Platforma zdobędzie władzę, oznacza bowiem pełne podporządkowanie się Polski nowej Rzeszy niemieckiej a w konsekwencji – likwidacja polskiej państwowości. Fundamentem tego planu jest układ z Rapallo z 1922 roku oraz pakt Ribbentrop-Mołotow z 23 sierpnia 1939 roku.

Według tych sowiecko-niemieckich paktów Polska miała zniknąć z mapy Europy, co zaraz po podpisaniu paktu z Rzeszą Niemiecką potwierdził ludowy komisarz (minister) spraw zagranicznych ZSRR Wiaczesław Mołotow. Przemawiając na forum Rady Najwyższej ZSRR w dniu 31 października 1939 roku określił Polskę jako „Pokraczny bękart traktatu wersalskiego”, który zniknie z mapy Europy: „Koła rządzące Polski chełpiły się trwałością swego państwa i potęgą swojej armii. Okazało się jednak, że wystarczyło krótkie natarcie najpierw wojsk niemieckich, a następnie Armii Czerwonej, by nic nie pozostało po tym pokracznym bękarcie [»urodliwoje dietiszcze«] traktatu wersalskiego, żyjącym z ucisku niepolskich narodowości”.

Zniszczenie „nienormalnej” - wg. niemieckiego sługusa Tuska – polskości, jest paradoksalnie zbieżne z procesem „denazyfikacji” Ukrainy – prowadzonej obecnie przez Rosję w ramach „operacji specjalnej”. Platforma Obywatelska – podobnie jak Rosja Putina – od lat usiłuje polskim patriotom dorobić gębę „neonazistów”, czego potwierdzeniem są ostatnie słowa Bartłomieja Sienkiewicza. Prominentny polityk Platformy mówiąc o Marszu Powstania Warszawskiego w programie „Fakty po faktach” w TVN, nazwał jego uczestników „neonazistami". Pytany zaś o kwestie niemieckich reparacji wojennych za zniszczenia spowodowane napaścią na Polskę stwierdził, że rząd wyciąga „króliki z kapelusza". O zrzeczeniu się reparacji wojennych mówi dokładnie układ z Rapallo! Czy jest to zatem zapowiedź „denazyfikacji” Polski po wygranych przez Platformę Obywatelską wyborach?

Tusk i Platforma Obywatelska bezsprzecznie przygotowują Polaków do „operacji specjalnej” w ramach której będą zlikwidowane takie polskie instytucje jak NBP (po przyjęciu waluty euro), IPN, KRS, Trybunał Konstytucyjny, CBA, wszystkie programy informacyjne Telewizji Polskiej a w końcu – sama telewizja publiczna! Drogą do tego celu jest zamrożenie funduszy KPO – o czym bez żenady mówił wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski oraz zagłodzenie Polaków. Wiceszefowa PE i była minister sprawiedliwości Niemiec Katarina Barley uważa bowiem, że Polskę i Węgry należy »zagłodzić finansowo«. Jej stanowisko jest potraktowane troską o praworządność (sic!) 

Skończyły się zatem złudzenia. „Praworządność” podobnie jak „denazyfikacja” – to broń UE i Platformy Obywatelskiej przeciwko Polsce i Polakom: „Ta wypowiedź jest oburzająca i przywołuje najgorsze skojarzenia historyczne. Można by powiedzieć, że Niemcy mają doświadczenie w głodzeniu i prześladowaniu Polaków… Oczekujemy oficjalnych przeprosin od pani Barley i wycofania się z tych haniebnych słów!” – napisał szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

Czy Donald Tusk zareagował na słowa jej koleżanki z CDU Katariny Barley z CDU oraz wiceprzewodniczącego PO Rafałowi Trzaskowskiego – autora rezolucji przeciwko Polsce? Czy Tusk zakazał Trzaskowskiemu, by się publicznie wypowiadał – tak jak zakazał to posłowi Lenzowi? Czy Tusk zareagował na nazistowskie i faszystowskie wypowiedzi byłej minister sprawiedliwości RFN i deputowanej do Parlamentu Europejskiego? Nic podobnego!

Tusk bowiem – pod przykrywką „praworządności” i walki z nazizmem przygotowuje pod egidą UE „operację specjalną” w Polsce nie kryjąc, że jej celem jest „zniknięcie” PIS. W przeciwnym przypadku – podobnie jak w III Rzeszy – na ulice polskich miast wyjdą bojówki wyszkolone już w rzucaniu jajkami w samochody przeciwników likwidacji Polski. Wystarczy tylko jajka zamienić w kamienie lub w koktajle Mołotowa…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

niemieckiego, i międzynarodowego barbarzyństwa, które jak widać wciąż kwitnie

:

https://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/analiza-zrodel-i-przyczyn-miedzynarodowego-antypolonizmu-i-polonofobii

ci bandyci z lewa, i z prawa nie mają żadnych szans!

:

https://niepoprawni.pl/blog/poeta/jak-drzewo

 

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1646075

Jakoś nie widać żeby organy państwowe chciały zająć się przestępczą działalnością agenta którego życiowym mottem jest od zawsze hasło: „polskość to nienormalność”. Nigdy nie wszczęto śledztwa w sprawie finansowania tworzenia partii politycznych za pieniądze wrogów. Nigdy nie wszczęto postępowań śledczych w sprawie setek aktów ewidentnie szkodzących interesom państwa polskiego.

Miała być dobra zmiana. Jest rechot lewactwa i zdrajców.

Bezkarnosc rozzuchwala.

Przestępcy chodzą ulicami w glorii „polityków” i „sędziów”. Rzekomo patriotyczne państwowe media zapraszają przedstawicieli V kolumny, zdrajców, agenturę, pożytecznych idiotów - do debat!!! Debat które są pod każdym względem obrazą moralności, praworządności, uczciwości i rzetelności dziennikarskiej. Wyrabiają w ten sposób przekonanie u oglądających, że te publiczne, bezwstydne akty zdrady i zaprzaństwa, że tak jest prawidłowo. Legitymizują ich zamiast wykluczać istnienie jawnych wrogów na arenie polityki.

To pokazuje słabość państwa KTÓREJ ŹRÓDEŁ NIE ROZUMIEM. Ale słuchając wypowiedzi prezesa PiS mam wrażenie, że ta słabość pochodzi od niego.

Rzeczywiscie na tle mizerii politycznej na patriotycznej stronie prezes wydaje się być geniuszem.

Nikt nie zadaje mu wprost, trudnych i najtrudniejszych pytań.

Nikt nie drąży tematów o których prezes chciałby byśmy zapomnieli. Jednym z pierwszych jest pytanie o Aneks. Ale tych pytań jest bardzo dużo. Dużo za dużo. Nadal nie mamy nań żadnej odpowiedzi.

Czego zatem oczekujemy od PiS, od SP, od rządzących jeśli oni nie mają ochoty nawet wytłumaczyć nam dlaczego podejmują takie a nie inne decyzje? Dlaczego nie realizują tego, co leży u podstaw odzyskania w całości Polski oraz zlikwidowania tzw opozycji, a w istocie jednej ogromnej V kolumny?

Na codzień media państwowe usypiają jak mogą naszą czujność i stępiają jak mogą wyrazistość aktów zdrady i szkodnictwa na wielką skalę.

Nadchodzi czas aby Polacy sami zadbali o swoją i następnych pokoleń przyszłość. Nikt za nas tego nie zrobi.

Rozprawa z wrogami będzie krwawa. To wydaje się być nieuniknione. Odwlekanie tego wydaje się być jednym z priorytetów PiS, a Kaczyńskiego w szczególności.

Pytanie, co przeleje czarę goryczy? Pytanie kiedy to nastąpi?

Czy znowu obudzimy się z ręką w nocniku?

Ja już jestem wściekły. Zmarnowano nam siedem lat.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1646077

"Nigdy nie wszczęto śledztwa w sprawie finansowania tworzenia partii politycznych za pieniądze wrogów. Nigdy nie wszczęto postępowań śledczych w sprawie setek aktów ewidentnie szkodzących interesom państwa polskiego".  

A kto te śledztwa miał wdrożyć? Partia, która balansuje na poziomie większości? Przecież PIS nie może nawet zmienić Konstytucji! I to nie z winy Kaczyńskiego - ale z woli Polaków! A kto te śledztwa mógłby osądzić? Nietykalna Kasta Niezwykłych Ludzi???

Bo przecież to sami Polacy mogą zagłosować za złodziejami, oszustami i agenturą! To Polacy sami zadecydują, czy Polska będzie pod szkopskim buciorem - wybierając agenturę!  Kto bowiem wybrał do europarlamentu takie kreatury jak Miller, Belka, czy Cimoszewicz? Sami się wybrali? Kto wybrał Halickiego, który został określony na taśmach prawdy jako "debil" przez samych swoich? Czy to Kaczyński wybrał zdrajców Polski???

A Trzaskowski - piszący rezolucje przeciwko Polsce to nie został przez Polaków wybrany? Kto z "dumnej Warszawy" otrzymał najwięcej głosów jak nie syn agentki SB TW "Justyna"? 

To Polacy marnują kolejne lata zawierzając byłym komuchom i szkopskiej agenturze i licząc na kolejne cuda Tuska, Kamysza, Hołowni czy tow. Włodzimierza. Czas wrócić na ziemię...

Vote up!
9
Vote down!
0

M.Pyton

#1646082

Michaił Epstein proponuje zastosowanie nowej definicji: „schizo-faszyzmu”, czyli „faszyzmu przebranego za walkę z faszyzmem”.

Przy czym mianem „faszyzmu” określa on „całościowy światopogląd, który łączy teorię wyższości moralnej, etnicznej lub rasowej, boskiej misji, imperializmu, nacjonalizmu, ksenofobii, dążenia do supermocarstwa, antykapitalizmu, antydemokracji i antyliberalizmu”.

To jest specyficzny światopogląd, na którego określenie nie ma adekwatnego pojęcia w słowniku terminów ideowo-politycznych.Ta agresywna i niebezpieczna, a zarazem karykaturalna ideologia jest – według niego – spuścizną postsowiecką.

Tę niebezpieczną, załganą i karykaturalną ideologię "schizo-faszyzmu" w pełni widać także i w zbrodniczej, antypolskiej działalności łgarza i oszusta Tuska i jego mafijnego PO – z wieloma członkami w Sejmie i Senacie oskarżanymi o przestępstwa...

Zarówno cyniczny łgarz Tusk jako przydupas sowieckiej agentki Merkel, jak i zbolszewizowany cynik i narcyz Trzaskowski – obaj walczą z polskimi patriotami, których okraślają jako "faszystów"...

Tak samo jak i zbolszewizowani lewaccy degeneraci...

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1646083

Vote up!
1
Vote down!
0
#1646087

Odpowiedź: gazem po oczach!

Vote up!
2
Vote down!
0
#1646114

odwracamy i pozdrawiamy po kozacku. Zasłużył sobie i wysługuje się nadal.

Vote up!
1
Vote down!
0

yenom

#1646137

Przyszedł z wiaderkiem i prosi o węgiel?

Wiaderko na podorędziu, może i węgiel pomoże ale ja bym postawił na loperamid.

Vote up!
1
Vote down!
-1

brian

#1646159

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1646117