Nikt ci tyle nie da, co Tusk obieca

Obrazek użytkownika Lady Makbet34
Idee

Czyli mrzonki byłego premiera w rozmowie z publicystką portalu hołubiącego Tuska. Anna Dryjańska jest dziennikarką lewicowych mediów w stylu Krytyki Politycznej czy Tygodnika Faktycznie (powstałego na zgliszczach Faktów i Mitów-szybko upadłego). Publicyści natemat.pl od lat gimnastykują się w przeforsowaniu wielu szkodliwych ideologii, zaś sama autorka wywiadu nie ukrywa poparcia dla aborcji na życzenie.

Rozmowa z zaciekłym wrogiem obecnie rządzących była szumnie zapowiadana od kilku dni. A co z niej wynika? Nic, prócz zwykłego populizmu i tanich obietnic. Donald Tusk puszcza oko w stronę lewicowego elektoratu, proponując możliwość usunięcia ciąży do dwunastego tygodnia. Dryjańska była zachwycona, nie szczędziła komplementów Europejczykowi donoszącemu na Polskę. Ale to nie jest jego kraj, czego nawet nie ukrywa.

Dialog ma przyjemny charakter, dawny Prezes Rady Ministrów, któremu marzy się powrót do władzy, punktuje rząd. Żurnalistka rośnie w dumę, nie wiedzieć z jakiego powodu. Pani redaktor nie kwapi się, żeby zadać trudniejsze, mniej wazeliniarskie pytania. Ów wywiad winien przejść do annałów dziennikarstwa, jako przykład skrajnej nierzetelności.

Tusk jawi się niczym zbawca z gotowymi receptami; zapomniał je wcielić za swoich czasów. Nowa Polska, wedle jego zamysłów, powinna być nowoczesna i akceptująca wszelkie nowinki. Nawet inżynierię społeczną. Bo jak można straszyć gender, niebywałe.

Polityk próbował się kajać, ale tak na pokaz, dlatego wyszło to sztucznie. Widać, że na potrzeby kampanii wyborczej. Milczy natomiast jak zaklęty o procesie z Tomaszem Sakiewiczem, wypiera się rzeczy oczywistych, modyfikuje wcześniejsze przekonania. Tusk próbuje przekonać nas, że dobro Polski leży mu na sercu, zaiste, że przez osiem lat rządów nie potrafił tego dowieść. Sympatyk Lisa poprawia sobie samopoczucie, łżąc:

Ja w Brukseli reprezentowałem polskie interesy. Skutecznie starałem się, by Polska maksymalnie zyskała na tym, że Polak stoi na czele Rady Europejskiej. Tak więc Polski ani emocjonalnie, ani funkcjonalnie nie zostawiłem.

Za to zrujnowaną doszczętnie. Zgoda co do tego, że Tusk realizował interesy. Tyle że nie polskie, nie ma najmniejszej wątpliwości.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO latami rabującą i Polskę i Polaków wykonując wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Mafiozi z PO chcą „żeby było jak było” - czyli bezkarnego rabowania Polaków.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD.

Vote up!
11
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1645120

To słowa min. SZ w rządzie Tuska niejakiego Radosława Sikorskiego, jak ktoś zapomniał.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1645121

Zadanie jest proste - sterylizować lewaków!

Vote up!
6
Vote down!
0

Niepoprawny

#1645133

    Targowica PO, to Ruska agenturalna mafia skierowana na kierunek Niemiecko - Brukselski. To oni wykorzystali Ruski "Śmiersz" do zamordowania ponad 100 świadków smoleńskich. Ryży, to bandyta mający krew na rękach ofiar "Smoleńskich". Całość dopięli z SB-cją, WSI-okami i agenturą. Mniemam, że sprawiedliwość taka, czy inna dopadnie Ryżego bandytę. Większość unijnych urzędników na ruskim pasu skorumpowana, więc nie do naprawy.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1645138

znaczyło PRAWO, a sprawiedliwość SPRAWIEDLIWOŚĆ

należałoby dla przestępców, za dokonane przestępstwa przywrócić karę śmierci:

-  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_%C5%9Bmierci_w_Polsce

Nie zapomnę nigdy tego w tivi reportażu z więziennej celi śmierci, gdzie odsiadywali sobie "karę" wielokrotni mordercy. Była kamera, był reporter zadający pytania, i były odpowiedzi bandytów. Cały ten reportaż  (daty nie pomnę) był w późnych godzinach wieczornych. Chyba koło 12 w nocy. Miałem jeszcze telewizor wtedy z Polską TV POLONIA. Nie mam od ostatniego dnia Marca 2010. Ale pytania do morderców wielokrotnych, ich odpowiedzi utkwiły mi w pamięci. Szczególnie jedno pytanie i jedna odpowiedź. Zapytał reporter zbrodniarza, co by robił, gdyby wyszedł na wolność, a bandyta, z takim wstrętnym uśmiechem na twarzy odpowiedział - będę dalej zabijał. 

Czułem we wszystkich odpowiedziach tych morderców, ich głęboką pogardę dla polskiego wymiaru "sprawiedliwości". Oni wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę, że zasłużyli na śmierć. A dostali za frico wikt i opierunek, i ćpanie jak potrzeba. Telewizję, prasę etc. Dziewczynki też podobno...

tusek, i ta jego mafia, cała ta naćpana hołota, za ten bezmiar przestępstw, których się dopuścili. Za doprowadzenie do ruiny polskiego przemysłu, za te wszystkie afery, przekręty, za te niszczące Naszą Polskę działania, powinni być skazani na śmierć!  A nie na wikt i opierunek w pierdlach.

I PRAWO BY ZNACZYŁO PRAWO, A SPRAWIEDLIWOŚĆ - SPRAWIEDLIWOŚĆ............

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_%C5%9Bmierci_w_Polsce

Vote up!
6
Vote down!
0
#1645139

Platforma Obca Polsce - OBieCA -> co...?

"Co Nam obca przemoc wzięła"...

 - PO, kiedykolwiek POzwoli odebrać... ?

 To - co należy do Polski - trzeba jak trzeba odebrać odwiecznym zbrodniarzom - Platformy Obcych -> ZŁOdziejskich antypoloniZmów POlitycznych...

  ( PO => Platforma Obcych - śmiertelnych przemocy zŁODZIejstwa - "Łowców Skór"... - rePrezentuje etykiety "sądownictwa" Platformy Obcych -> przemocy "uprawOmocnień" zbrodni antypoloniZmów "prawnych"... )

Pozdrawiam. J. K.

 

https://konstytucja.online/44

 

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Afera_%E2%80%9E%C5%82owc%C3%B3w_sk%C3%B3r%E2%80%9D

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1645155

Spotkanie z ważnymi politykami PO w Mrągowie.

Na oko 20 - 30 tysięcy uczestników

Vote up!
7
Vote down!
0
#1645157

;)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1645160

   Mogli jednak usiąść "gęsiego", bo byłoby hołoty więcej w kadrze.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1645165

11-TY SIE/dzący -> reprezentuje tysiące śpiochów - Platformy Obciachu "POlityków"...

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1645162