Osoba niebinarna

Obrazek użytkownika gps65
Idee

Wreszcie zrozumiałem, co to jest osoba niebinarna. Proszę bez poprawiania - celowo napisałem "co to jest", a nie "kto to jest". Słowo "osoba" jest w tym określeniu nieprawidłowe. Myślałem, że osoba niebinarna to ktoś, kto się raz czuje kobietą, a raz mężczyzną. Byłem w błędzie.

       To jest ktoś, kto nie jest ani mężczyzną, ani kobietą - jest nikim. Osoba niebinarna nie chce na siebie przyjąć żadnej roli biologicznej czy społecznej, nie chce wywiązywać się z żadnych obowiązków wynikających z płci, nie chce mieć żadnych praw przynależnych osobom ludzkim mającym płeć z natury. Taki ktoś chce być nikim, czymś niekreślonym, czymś bez żadnych właściwości. Nie chce być człowiekiem, nie chce być osobą, nie akceptuje swojego człowieczeństwa, odrzuca je. Jedyne co potrafi to żreć, wydalać i pieprzyć się z kim popadnie. Czuje się pasożytniczym, obojnaczym zwierzęciem.

       To osoba głęboko psychicznie upośledzona. Udawanie czegoś takiego to też upośledzenie.

       Ludzie zaburzeni psychicznie istnieją od zawsze - im należy pomóc. Problem w tym, że dziś różnorodne zaburzenia stały się modne, stały się sposobem na walkę polityczną, sposobem na zarabianie - a to znaczy, że wielu niezaburzonych chce grać zaburzonych, chce trollować, szuka atencji, chce szokować upośledzeniami, udaje zboczenia - a to powoduje realne zaburzanie ich psychiki. Uporczywie udając kogoś, powoli się nim stajemy. Udając wariata przez dłuższy czas, w końcu wariujemy.

       Ten proces społecznego wariowania dodatkowo pogłębia to, że udawanie wariata jest publicznie wspierane przez znanych księży, rabinów, posłów, komisarki, aktorki, reżyserki i innych celebrytów. Wszyscy jesteśmy w jakiś sposób zwariowani, ale należy nad tym panować i to ograniczać – propagowanie i wspieranie głupkowatych patologii to społeczna destrukcja.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:19)

Komentarze

Jeszcze parę lat temu właściwym miejscem dla takiej "jednostki"(choć nie zdziwiłbym się gdyby oświadczył: jest nas wielu) byłby gabinet psychiatry.

W razie rozpoczęcia działalności porównywalnej do dzisiejszej- oddział zamknięty.

A dziś?

Wspieranie, darowizny, ołtarze medialne, aura "menczeństwa", rozgłos.

Choć jedyny sposób to chyba egzorcyzmy lub w wersji ateistycznej- lobotomia.

Najgorsze to tytułowe hasło- mnożenie się owych ludzkich świń i domaganie szczególnych praw.

A wystarczy solidne urwisko.

I rozkaz z Góry.

 

 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1643735

Ogromna parada tzw równości idzie nieprzerwanym potokiem i wszyscy pod naporem następnych wpadają do gigantycznego jeziora płonącej smoły , siarki i innych takich kosmetyków.

Wszystko zagłuszane "radosną" muzyczką z platform również tam spadających.

To miałoby ogromna ilość odsłon zanim by usunięto za "sianie".

Ale są też inne platformy;)

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Brian

#1643736

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Myl Pn gntykę w psychtrą : - "Ldz zbrzn psychczn stnją d zwsz" - - Ldz zbrzn gntyczn stnją d zwsz - Krytyczn sprwdzn NNYCH d przpychnk pltycznych jst nzgdn z zsdm dmkrcj.

H44

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-9
#1643749

// Ludzie zaburzeni genetycznie istnieją od zawsze //

Tak

Masz racje i współczuje.... ci

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643788

  Witam! Przecież, to są próby zawoalowanych kolejnych akcji propagandzistów totalitaryzmu komunistycznego. Czerwoną szmatę, zamieniono na tęczową szmatę, a w tle te same cele. Obecnie widać, że jaskrawo chcą rozcieńczyć społeczną moralność. Polskie społeczeństwo, nie akceptuje takich zachowań, więc to umrze śmiercią naturalną, jak Kijowski z KODem.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1643756

Osoba- jedna z form obu aspektów GENerowania rodzenia Się - ludzkiej życiodajności...

Osoby prawne, mogą również degenerować życie ludzkie - połowami  bezkarności - zbrodni "Łowców Skór" akceptowanych "sądowymi" stosunkami -> do nie ścigania przestępstw (ludowych zabójstw) dokonywanych < z przyczyn politycznych > osobami prawnymi...- samorządowo "usprawiedliwiających się " - osobliwym "konstytucyjnym"  art.44.

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1643820

Osoba taka jak Margot, swoja agresja i opowiadaniem o jej/jego  upodobaniach i ilosci roznorakich partnerow seksualnych szokuje i szkodzi ludziom, ktorzy byc moze naprawde Maja problemy.

Margot chce medialnie zaistniec, a media z prawa i lewa jej to umozliwiaja. Nawet my o Margot dyskutujemy.

Mysle, ze to znowu temat zastepczy. Zastanowmy sie co teraz  chca przed nami ukryc?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1643866

Mam pytanie w sprawie margot bo mnie chodzi po głowie.

On/Ona/Ono....... przejdzie emeryturę w wieku 60 czy 65 lat?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644033

https://media.wplm.pl/thumbs/7ef/OTYwL3VfMS9jY180Mjk2Mi9wLzIwMjAvMDkvMTMvODI4LzUwNS9iNzE3MjdhNjQ1YTA0ZmNlOTJiMzBmODFkOWExOGYxYy5qcGVn.jpeg

Tęczowy aktywista znów manipuluje! W tle pobicie i LGBT. Staszewski: "Tak wygląda ochrona oprawców". Jest odpowiedź policji! Bart Staszewski znów manipuluje! Aktywista LGBT zamieścił na Twitterze zdjęcie osoby, która miała zostać pobita w Krakowie. Z relacji Staszewskiego wynika, że policja nie udzieliła żadnej pomocy ofierze. A jak było naprawdę? Poznajcie Serhiia, mieszka w Krakowie. W nocy napadło na niego dwóch facetów. Dostał w twarz, został pobity z wyzwiskami „pedał”. Pobity pojechał na komendę - tam od policjanta usłyszał, że to nie jego rewir i żeby przyszedł z rana. Tak wygląda ochrona oprawców
grzmi na Twitterze aktywista LGBT. Na wpis zareagowała krakowska policja, która wyjaśniła całą sytuację. Pan przyszedł na komisariat niemal godzinę po zdarzeniu, miał 2 promile i nie chciał podać danych. Pomocy medycznej nie chciał. Uzgodniono, że zawiadomienie złoży na następny dzień, po wytrzeźwieniu. A z tym rewirem…sprawę będzie prowadził sąsiedni komisariat właściwy miejscowo wyjaśniła policja.

Ps..Nie dość, że ukraiński dewiant to jeszcze pijak. Ale resztki stosownego makijażu zachował i okulary dziwnym trafem ocalały, bo takie okulary- rzecz krucha i droga. Szkoda, że pokrzywdzony nie trafił na izbę wytrzeźwień albo do szpitala na izbę przyjęć. Policja miała go zaopatrzyć? A skąd pewność, że to nie zwykła bójka dwóch przedstawicieli LGBT podczas pijackiej imprezy? Przecież znamy te osoby z ogromu agresji jaka okazują na każdym niemal kroku. A prowokacje typu „zmartwychwstanie” to już niemal klasyka w ich wykonaniu. Pedalska ciota Staszewski kłamstwo ma we krwi. Ten pederasta Staszewski, żydolewacki zadymiarz kłamie i manipuluje a to jest bardzo szkodliwe dla Polski, dlatego powinien być surowo ukarany, bo Polska to nie zabawka dla kogokolwiek! To terroryzm lewacki! Znajoma mówiła mi, że za ścianą jej mieszkania mieszkało dwóch pedałów, nie szło czasem wytrzymać tak się wzajemnie bili. Także te wszystkie niby pobicia to jest ich samych robota. Cioty pobiły ciotę. Pobiły się cioty o partnera. Afera. Trzeba by dać temu Sergiejowi mapę z wyrysowaną drogą powrotną na Ukrainę. Tam zapewne by mu miejscowa milicja pomogła. Czas się zastanowić kto płaci pedałowi Staszewskiemu za te bzdury. Czy mam zgadywać, że to fundacja Batorego czyli Soros? W ostateczności jedna z fundacyjek podpiętych pod nią. Lista tęczowych „organizacji” wspieranych przez Sorosa to już kilkaset pozycji. Z samych odpisów podatkowych 1% cwaniak zgarnął jakieś 1.5 miliarda w 2019. Dziwi was, że tęczowa zaraza ma się dobrze? Żyją i mieszają z naszej wspólnej kasy. Naród nie jest zainteresowany, żadnymi pedalskimi ekscesami. Podobno ciotki są bojowe i jak zdejmą z chudych nóżek szpilki, to potrafią agresora natłuc aż miło. Niektórych „aktywistów” należałoby zrzucić ze skały. Zacząłbym od Margota i barta.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1644399

Daj spokój Zawiszy.Musisz go tak dołować co dnia
8-))))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1644422

To nie jest osoba to jakis twor czlekoksztaltny przypominajacy czlowieka.To jakis wynalazek byc moze KGB lub podobnych stworzony w tajnych laboratoriach a uzyskany z komorek znalezionych na smietnikach calej europy.Przestanmy wrescie o tym czyms pisac.To musi samo zdechnac.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1643925

"Konstytucyjne dokonania"  Czy-Tających  (?) - (przy POmocy redAktorów "konstytucyjnego" art.44)  : - ujmująco ujmującego -> "przyCzyny polityczne" -= "konstytucyjnego" umożliwiania : - nie ścigania  przestępstw antypoloniZmów => ORGANizowanych urzędniczymi (okuPacyjnymi pacynkami) narzędzi <samorząd(ł)owców>...

POdWładnych likWidacji sprawiedliwości sądów "ludzką" ideologią (od 1997 roku samorządŁowców łódzkich) "Łowców Skór" -  (oczyWiście łowców Skór ludzkich) - <futeraŁÓW> bez futerek z furtek "prawnych" - ORGANizowanych sąDoWyMi dokonaniami - "do ustania" konania "wymiaru sprawiedliwości" - umożliwianego od 1997 roku - "doskonałym konstytucyjnym" ujęciem "ujmującego"- nie ścigania przyczyn politycznych - oczywistych antypoloniZmów - dowodzących politycznymi (POlirycznymi ?) doKonaniami - do ustania "przyczyn politycznych" - POspolitego kompromitowania ETYKiety Państwa Prawa - > rzecz(U)nikami (ujmy) - "autorytetów zawodów zaufania publicznego"...

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1643965

czy margot ma menstruację ?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1644045

Tak aktywiści LGBT maszerowali w Gdańsku. Jedna z kobiet paradowała z tęczową waginą imitującą Maryję. Aktywiści LGBT znowu postanowili obrazić uczucia religijne katolików. Podczas marszu w Gdańsku jedna z kobiet paradowała z tęczową waginą imitującą Matkę Boską. Tym razem środowisko LGBT zorganizowało kontrmanifestację „Gdańsk - Tak dla równości” w odpowiedzi na marsz Młodzieży Wszechpolskiej „Gdańsk przeciwko tęczowej agresji”.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/517337-profanacja-i-wulgaryzmy-aktywisci-lgbt-w-gdansku

Ps...Większość komuchów i ich pacholęcia zmienili kolor czerwony na tęczowy. 99% tych protestujących nie są orientacji LGBT. To zwykli zadymiarze. Widać wyraźnie, że lgbt to prowokatorzy szkolenie przez chłopaków ze WSI, więc i poziom taki jak ich szkoleniowców. Przecież „ojczulkiem” pedalstwa w Danzing był Budyń, od niego zaczęła się promocja tego chlewu. Czy to kopia ukrożydówi, alkoholiczki tępej Dulkiewicz?! Język na pewno! Gdańsk to miasto PRYMITYWÓW! Zaczynając od Bolka Wałęsy! W Gdańsku ci wszyscy co nie ogarniają i nie nadają się do normalnej pracy zatrudniani są w Urzędzie miejskim i chodzą na manifestacje LGBT na których musza się wykazać. Na takie cyrki pozwalają nieudacznicy rządzący Polską. Pouciekali ze Szwecji przed „Szwedami”. Kult krocza to twarz LGBT. Jak długo jeszcze będę to oglądać? Policja powinna lać tych zboczeńców a nie ochraniać. Jak długo jeszcze rząd i policja będą się nimi cackać. Woda, gaz i rozpędzić dziadostwa w cztery wiatry. Czy po wyskoku ze zwierzątkami następnym krokiem „dobrego człowieka” będzie legalizacja małżeństw LGBT? Jak postęp to postęp. PiS sam pozwala, propaguje i wprowadza stopniowo tęczowe ściery. Pomaga mu w tym policja. Gdyby chciał już dawno wystąpiłby z Konwencji Stambulskiej. Zrobiły to inne kraje. Stolica Warszawa stała się siedliskiem neo-marksistowskich lewackich pedofili, a główny sponsor żyd-spekulant Soros największy pedofil XXI wieku. Co w tej sprawie robi PiS oraz rząd? Nie widzę i nie słyszę, żeby była planowana jakaś ustawa antyterrorystyczna. Czekam i tracę cierpliwość. Organizacja LGBT to terroryści! „Nie jesteśmy tutaj, aby się podobać. Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo” - hasło z paryskiego marszu LGBT. Transparent podpisano: „Trans - Bi - Pedały - Lesbijki”. Nowy GenderMacho tłumów, pan Wice PO, herbu Czajka i jemu POdobni wspierają tych lewacko-żydowskich terrorystów specjalnymi przywilejami oraz uczestniczą w ich marszach nienawiści, gdzie profanuje się narodowe symbole Polaków. Kiedy wreszcie „untouchable” z sekty POgardy narodu staną się karalni?! Poza tym uważam, że) Kastę żydobolszewicką z jej miotem wsobnym należy zniszczyć!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1644180

Rafał Trzaskowski TYLKO JEDNO W GŁOWIE MAM KOKSU 5 GRAM

https://youtu.be/wN6S4-CFlCY
Przypominam szmatę LGBT zaprojektował pedał Gilbert Baker. W Polsce powinni mieć pozwolenie na broń Ci którzy będą strzelać do tego tęczowego gówna jak do dzikich kaczek. Niektórzy spierają się czy dewiacyjne lgbt to ideologia czy też ludzie. Tymczasem odpowiedź jest banalnie prosta. Jest to zarówno zdegenerowana ,obsceniczna ideologia jak i najbardziej zdegenerowana i obsceniczna część środowiska pederastów i lesbijek wykorzystywana przez neożydobolszewię do siania zamętu, nienawiści, rozbijania rodzin czyli niszczenia tradycyjnych,normalnych Europejskich Społeczeństw. Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy równość TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie

https://news.upday.com/wp-content/uploads/sites/19/2019/03/lgbt.jpg

https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/co-te-3-flagi-maja-ze-soba-wspolnego-lgbt-biala-unii-europejskiej-zadna-z-nich-nie-ma-znaczenia.jpg

Tępić UE, TVN, Gazetę koszerną i całą tę antypolską, żydolewacką, marksistowską zarazę obrzezanych sierpem i młotem. Modlitwy zostały wysłuchane, pedrylstwo pokonane. Ojczyznę wolną od tęczowej zarazy - Pobłogosław Panie!

https://images91.fotosik.pl/370/b78e4de6efed09d0.jpg

https://images92.fotosik.pl/364/27124690aa0ff6d1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Qc6-4KPP9m0/VCpSBv9hilI/AAAAAAAACFA/52B-oEFocws/s1600/1tecza.jpg

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1644191

Polscy politycy chcą nas zabić. Polscy rządzący politycy chcą opowiedzieć historię, że jesteśmy gwałcicielami dzieci i generalnie chyba chcą nas zabić mówi /pomiot żydolewacki/Michał Szutowicz w nagraniu skierowanym do norweskich działaczy LGBT. Znany z agresywnych wystąpień źydolewicowy działacz wraz ze swoją partnerką "Lou" nagrał film, w którym opowiada Norwegom o ostatnich wydarzeniach w Polsce. Gadamy sobie w całkiem specyficznych czasach, nie wiem jak u was, ale u nas trwa absolutnie najbardziej popierdolona nagonka na osoby LGBT, polscy rządzący politycy chcą opowiedzieć historię, że jesteśmy gwałcicielami dzieci i generalnie chyba chcą nas zabić. Nie jest za fajnie mówi żydolewak, pospolity kurwiarz i nierób Michał Szutowicz na nagraniu.

https://twitter.com/i/status/1305046911913734144 https://twitter.com/i/status/1305049599795757059

Żydolewak, pospolity kurwiarz i nierób Michał Szutowicz twierdzi, że dziesiątki aktywistów LGBT jest prześladowanych i bitych przez polską policję. Działacz zaprosił Norweskich aktywistów do Polski. Mam nadzieję, że przyłączycie się do jakiejś zarazy. Poniszczmy jakieś rodziny mówi "Lou", a żydolewak, pospolity kurwiarz i nierób Michał Szutowicz dodaje, że "policja to nasi wrogowie".

Ps..Skoro cwelik grozi, że będą niszczyć rodziny, to natychmiast do zamknięcia w Gostyninie. Tam Trynkiewicz i Pękalski czekają na świeży otwór do przeczyszczenia. Słowo pederasta pochodzi z greckiego od 3000 lat. I znaczy miłośnik dzieci. Masz szczęście gnoju, że nie trafiłeś w moje ręce bo bym ci łeb urwał przy samej dupie! Ten sam styl co niedomyty i śmierdzący żyd Najsztub. Co tydzień słuchając jego wyziewów mam wrażenie, że to starszy Margot. Szukanie jeleni na piczkę ciąg dalszy. W kraju się skończyło to trzeba szukać poza jej granicami. Debil żyje za darmo dzięki debilom. Cwaniak co znalazł sposób na życie dojenie tępaków. Norwegowie to przygłupy, więc uwierzą we wszystko. W Szwecji Norweg to jak nasz przysłowiowy rusek z kawałów. Gdyby nie złoża ropy żyliby w nędzy i głodzie jak przed wiekami. Cwany kindybał doi cweli w Polsce i za granicą, żyje jak lord za ich kasę i dmucha w odbytnice małolaty wciskając im genderowski kit. Gdyby Margot nagle poczuł się kozą, to by miał wzięcie w norweskich strefach szariatu. Dawniej takie dziwolągi siedzieli w Zakładach Zamkniętych a dzisiaj paradują w miejscach publicznych. Jeżeli nie są groźni to mogą ale jeśli wchodzą w konflikt z prawem to muszą ponosić konsekwencje. Mamy plagę chuliganów, graficiarzy, meneli,itp itd. Władza musi im przykręcić a obywatele egzekwować. Oglądałem reportaż o japońskim żulu, który sprzątał po sobie! Różne Niebieskie Ptaszki muszą stosować się do zasad. Ten tzw Margot może za ten film dostać Oskara wystarczy żeby był wystarczająco antypolski w zgodzie z neożydobolszewicką pseudoideologia LGBT. Podobnie jak ta ukrożydówka Tokarcuk czy Gross dla faszysty zawsze się Nobelek znajdzie! Gdyby w Polsce była nagonka to marsze aktywistów LGBT (zawsze tych samych kilkuset osób) nie byłyby ochraniane przez policję. Po prostu. A Margot robi biznes na wyimaginowanym uciśnieniu, grantach i żebraninie ze zbiórek. Jest zresztą heteroseksualnym mężczyzną w związku z tą panną z kolorowymi włosami Łanią. A udaje homoseksualistę, bo to się opłaca. Róbcie tak dalej zboki z LGBT...W latach 30- tych żydzi też tak podskakiwali. Kto cię pedale zrobił? Powiedz. Pomścimy! Ten zboczeniec jest dla PiS nietykalny od kiedy poręczył za niego żyd Schudrich. Może sobie robić co chce, bezkarnie pluć na Polskę i Polaków jak każdy żydowski protegowany w tym pisowskim bajzlu! Zresztą Schudrich poręczył za niego pewnie dla tego, że zboczeniec "poczuł się żydem". Bo w sumie czemu nie? Ileż to roboty dla niego? Albo po prostu jest pomiotem jakiegoś żydowskiego kata Polaków, czerwonej stalinowskiej świni, od warchlaka chowanym w nienawiści do wszystkiego co polskie! Bo ta zboczona świnia powinna siedzieć i nie byłoby problemu! Jednak ten pseudorząd błaznów i żydowskich pachołków jest zbyt śmieszny, zbyt słaby i zbyt uległy wobec swoich mocodawców, żeby wyegzekwować prawo wobec gnoja, za którym stoją pederaści z całej Europy. Za to chętnie pałuje polskich patriotów bo wie, że za to to tęczowe bydło poklepie go po plecach. A nikt nie jest tak łasy na pochwały z Zachodu jak te żałosne, zakompleksione pisowskie śmiecie! Jestem za późną aborcją i natychmiastową eutanazją wśród lewicy i takich żydowskich wywrotowców. Po co to produkuje co2? Żeby tylko ludzi wkurwiać? Proste pytanie - co robi ratusz z W-wy chroniąc lewackich ćpunów i nierobów z antify z Wilczej! Uwolnić Breivika i wpuścić go do warszawskiego squota. Czemu toto jeszcze chodzi po ulicach? Czas najwyższy naprawdę kurwę utłuc.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1644299

Teraz spotyka się z pogróżkami. Wczoraj przez Gdańsk przeszła kolejna parada środowisk LGBT, niosąca m.in. wizerunek waginy z koroną. Na Twitterze radny Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska, Daniel Nawrocki, zamieścił nagranie, na którym widać wulgarne zachowanie jednej z uczestniczek manifestacji. Teraz młody działacz spotyka się z pogróżkami i żądaniami usunięcia filmu z mediów społecznościowych.
W sobotę odbyła się manifestacja "Gdańsk dla wszystkich - wspólnie przeciw wykluczeniom", organizowana m.in. przez środowiska LGBT. Wśród grupy zebranych osób wyróżniała się kobieta niosąca wizerunek waginy z koroną./ W pobliżu zgromadzenia zorganizowanego przez stowarzyszenie "Wszystko dla Gdańska" manifestowali działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Demonstrujący mieli ze sobą duży transparent z napisem "Gdańsk przeciwko tęczowej agresji". Skandowali m.in. "Stop tęczowej prowokacji", "Wolność słowa dla patriotów", "LGBT Pomorze mówi nie" oraz "Stop tęczowej hipokryzji". Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku asp. sztab. Mariusz Chrzanowski przed sądem za zakłócenie porządku publicznego odpowie... mężczyzna, który próbował wyrwać tęczowej aktywistce transparent z waginą. Ponadto funkcjonariusze podjęli interwencję wobec kobiety, która zakłóciła legalne zgromadzenie. Oprócz tego policja wylegitymowała także 23 osoby ze zgromadzenia, które nie zostało wcześniej zgłoszone do Urzędu Miejskiego./
https://twitter.com/i/status/1305095228400054273

https://niezalezna.pl/351718-radny-zamiescil-nagranie-z-wulgarna-teczowa-aktywistka-teraz-spotyka-sie-z-pogrozkami

Ps...W Danzig tęczowa POlicja? Marksistowskie żydokomunistyczne bojówki czuja się coraz bardziej bezczelne cyniczne i bezkarne bo na to pozwalają obecne władze w Polsce, które surowo karzą prostych zwykłych Polaków, tych którzy próbują się przeciwstawiać i czynnie aktywnie bronic swojej wiary i symboli religijnych. Natomiast wobec tęczowej zarazy władze RP są bardzo delikatne i wyrozumiale i ulegle taka jest prawda. Kiedy Rząd PODEJMIE decyzję o DELEGALIZACJI takiej pochodów i marszy lgbt i innych zboczeń. Czy demokracja = samowola i deprawacja? Najwyższa pora zrobić z tym porządek! To oglądają i słuchają dzieci! Trzeba nareszcie zacząć radykalnie zwalczać tych DEWIANTÓW i lewacką HOŁOTĘ, która ich wspiera. A czytał ktoś z aktywistów LGBT raport Regnerusa?! Napewno znają treść tego raportu, ale boją się tego jak diabeł święconej wody! Tam są opisane badania, które Regnerus prowadził na grupie ludzi zarówno homo jak i hetero. Wyniki są zupełnie inne, niż nam chcą wmówić aktywiści LGBT! Najczęściej dzieci z takich pedałozwiązków są wykorzystywane seksualnie, co dobitnie pokazała para lesbijek bodajże z Kanady, które zamęczyły na śmierć małego chłopca. Z kolei dwa pedały-pedofile przez kilka lat gwałciły chłopca, którego "wychowywali". Takich przypadków jest bardzo wiele na świecie. Tylko lewacy nie widzą ścisłego związku między homoseksualizmem a pedofilią, albo nie chcą tego widzieć! Żeby było jasne te awanturnicze środowiska lewackich KOD-erastów i wyjątkowo nie tolerancyjnych i agresywnych wynaturzonych dewiantów z LGBT to nie są Polacy, to są przybłędy PO-miotów bolszewickich i KO-olaborantów szwabskich– które niszczą demokrację w Polsce. Ich zadanie to niszczenie, deptanie i pogarda dla wartości narodowych i kulturowych oraz wyznaniowych Polaków gdzie pod patronatem poubeckoesbeckiego miotu żydolewaka R. Trzaskowskiego w Warszawie – zorganizowano prześmiewczą paradę mszy św. To jest deptanie kulturowości 1100 letniej tradycji chrześcijańskiej Narodu polskiego i obrażanie uczuć religijnych ludzi wierzących. Podobnie w Gdańsku parada wynaturzeń i dewiacji LGBT pod patronatem tępej ukrożydówki i alkoholiczki A. Dulkiewicz parodiowała procesję ludzi wiary katolickiej demonstrując wobec nich głęboką nienawiść i pogardę bezczeszcząc święte obrazy naszej kultury chrześcijańskiej w Polsce. Terrorystyczne działania tych lewackich środowisk posuwają się również do przeszkadzania i utrudnianie celebrowania świąt narodowych oraz celebrowania miesięcznic zaginionym w zamachu Smoleńskim , dokonują aktów wieszania tęczowych flag na pomnikach państwowych i kultu religijnego żeby poniżać wartości Narodu Polskiego , pozwalają sobie nawet na szarpanie, popychanie i kopanie policjantów pilnujących porządku publicznego, Terroryzowanie społeczeństwa dokonywane jest także poprzez burdy i zadymy uliczne , bandyckie napady na ludzi, niszczenie ich mienia i samochodów a wszystko to dzieje się za aprobatą i w towarzystwie przedstawicieli posłów tzw. opozycji targowickiej z lewicy i PO. Czy do nikogo nie dociera, że środowiska promotorów dewiacji skupiają ludzi, z którymi nie da się rozmawiać? Oni po prostu MUSZĄ postawić na swoim, innej opcji nie widzą. Jednym ze sposobów działania jest jak najczęściej pchać się na afisz, jak najczęściej bulwersować i obrażać, bo w końcu ludzi to męczy i przyzwyczajają się. Wtedy dają przyzwolenie, dla świętego spokoju chociażby, na wszystkie lewackie postulaty. Od co najmniej siedmiu lat o tym piszę na tym portalu. Od lat przy okazji każdych wyborów moje nadzieje są rozbudzane, że może w końcu ktoś coś z tym zrobi i zacznie chronić Naród przed zalewem marksizmu kulturowego, przed zniszczeniem jakie sieje lewacka ideologia. I od lat się zawodzę. Politycy to szuje. Kłamcy, którzy dla głosów zrobią wszystko. Potem tylko kombinują, jakby tu się wycofać z tego , co obiecali lub sugerowali Narodowi. Na ulicach mamy parady promotorów dewiacji i wieczne obrażanie i plucie na wszelkie wartości, na których wyrosła nasza cywilizacja. Ale to nie jest najgorsze, bo w polityce mamy jedną, wielką i nieustającą paradę oszustów i mataczy, hipokrytów i zwykłych kłamców, drani, którzy do perfekcji opanowali mamienie nas mamoną i sprowadzili naszą moralność do wdzięczności za srebrniki. Rację miał św Tomasz stawiając demokracje obok oligarchii i tyranii wśród ustrojów niesprawiedliwych, choć nie miał pojęcia , jak demokracja może funkcjonować w czasach inżynierii społecznej, masowych , kłamliwych mediów, i politycznego bydła, które na tym wszystkim wyrosło.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1644358

KASKokski nadaje...się - do maniFestowania grą"mów" -> zależności od zaległości (sądowych procesów - dokuMentalnego uciekania od odpowiedzialności materialnej ( w oczywistej rzeczywistości ) - od truiZmów "właściwości" niefrasobliwości "niefortunnego" niszczenia fortun prawdy sprawiedliwości = polskości : -> nieodPOwiedzialnym (samorządNiczym) spławianiem obowiązków zawodowych -> wodnymi roztworami POtwornych tokSyn...

 Syn/o/Nim -> lipną konstrukcją (PRZEPYCHu...)  hydrauliczną KOŃcówką "trojańskich ekspertów" - od podrzecznego ruro"ciągu"= generatora degeneracyjnych autoSTRAT ... zamierzonych (salonem "inspekcyjnym" (nad magiistra(d/t)ą) - przerostu formy nad treścią "Platformy" BAL​​​​astów) - w podrzecznym przewiercie do antylpoloniZmów - rePrezentowanych mniejszościami "urzędniczymi" - służącymi (oPOzycyjnej dywersji) do sabotażOwego wpuszczania w kanał ściekowy -> kapitaŁÓW milionów Podatników Polski.

Pozdrawiam. J. K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1644491

Najpierw czytam, że celowo napisał pan "co to jest", a nie "kto to jest", bo słowo "osoba" jest w tym określeniu nieprawidłowe.

A potem czytam:

"Myślałem, że osoba niebinarna to ktoś, kto się raz czuje..."

"To jest ktoś, kto..."

"To osoba głęboko psychicznie upośledzona"...

"Ludzie zaburzeni psychicznie..."

To jak to w końcu jest, dorogi panie Grzegorzu: coś, czy ktoś? Bo uważa pan, że "cos", a przez cały czas pisze pan, że "ktoś". W Pińczowie konsternacja.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1644585

Jak nie wiadomo co to jest, to i nie wiadomo jak o tym pisać, więc można pisać dowolnie. W Pińczowie konsternacja jest nieustająca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1644713

Jak się coś deklarije, warto się tego trzymać, bo potem inne deklaracje funta kłaków niewarte. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1644762

Nic nie deklarowajet.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1644814

...sprawiła, że przemówiłeś w ojczystym języku? 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Nie musisz się uczyć na swoich!

#1644885