Pickowata binarność niebinarna. Lawendowa...sodomia

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Picka! cokolwiek to oznacza!
Komu picka lata 2020?

Nawet bez odrobiny jakiejkolwiek omyłki, bezapelacjnym zwycięzcą musiał zostać Rafał Trzaskowski.
Rafau Czajka- Trzask!
Miał być wielką nadzieją jako cudowne dziecko Tuska i PO, a stał się, jest największą pomyłką, katastrofą ostatnich dwóch lat.

Co prawda miał rywali, czuł oddech na plecach, konkurencja nie spała..
Jednakże licznik gówna, wydostającego się od tygodnia do Wisły jednoznacznie dał wskazanie.
Rafał Trzaskowski-Szambo.
Wizytówka PO: leń, wałkoń, nieudacznik i szkodnik.
Zasłużenie Picką lata 2020..

Oczyszczanie.

Niewątpliwie liderem w tej dziedzinie jest pewien profesor, pochodzący z b. zacnej warszawskiej rodziny, który jako samo najpierwszy prezes SN oznajmił Polakom, że środowisko sędziowskie, a w dorozumieniu wymiar sprawiedliwości po 45 latach samo się oczyści.
Po trzech dekadach znamy rezultaty takiego założenia.
To efekt wielkiej naiwności pana profesora, czy też jeszcze większej fałszywej tezy wygłoszonej z premedytacją?

O samooczyszczaniu się zrzutów ścieków z Warszawy mówi też prezydent Gdańska, dowodząc, że zanieczyszczona zrzutami z Warszawy woda z Wisły, gdy już dotrze do ujścia Bałtyku, jest nieszkodliwą dla środowiska, jest oczyszczona.
Jak znam życie, tezę tą niebawem potwierdzą prezydenci nadwiślańscy z peło; Płocka, Włocławka, Bydgoszczy ( Brda-Wisła), Grudziądza, Kwidzynia, Tczewa oraz Greenpeace Polska z przybudówkami.
Czy dołączy do nich także chybotliwy włodarz z Torunia?
W takim razie, po co te kosztowne oczyszczalnie?, skoro natura ma w sobie takie moce.

Lawenda.
To-39-40 gatunków roślin z rodziny jasnotowatych od Wysp Kanaryjskich po Indie.

Powszechnie uprawiana, np. bardzo skuteczna w odstraszaniu komarów

I ciekawostka, w czasach, gdy Mikołaj Kopernik był kanonikiem w Olsztynie, było kilka lat nieurodzaju chmielu na Warmii i tamtejsi ...piwowarzy używali lawendy do warzenia piwa.
Obecnie w dniach urodzin ( 19 luty) naszego astronoma, lokalny browar z Olsztyna warzy partię piwa lawendowego na recepturze z początku XVI w. odnalezionej w archiwalnych zapiskach.

Niestety tę sympatyczną, pachnącą roślinę "przysposobili" sobie do cuchnących sodomią chuci grzesznicy w sutannach, habitach i koloratkach.
Sodomici-zboczeńcy, czyli mafia lawendowa, bardzo wpływowe środowisko w niektórych seminariach, kuriach w Polsce, a co gorsza w Watykanie.
W innych krajach : USA, Niemcy, Irlandia ( niedawno ordynariusz polowy armii irlandzkiej ubolewał, że z powodu coronusa nie mógł uczestniczyć w paradzie zboczków), Holandia jest jeszcze gorzej.
To ci świętokradcy, nurzając się w grzechu sodomii, pedofilii zdziesiątkowali kościół katolicki m.in. w Belgii, Holandii, Irlandii, Ameryce płd.
Po licznych aferach, w tym pedofilskich, to oni, środowisko sodomitów zraziło wiernych, odstraszyło-zniechęciło młodzież jednocześnie bezczeszcząc i pustosząc kościoły i świątynie.
Niestety nadal to czynią.

Polski kościół katolicki też ma z tym problem.
Hierarchowie w Polsce są albo ślepi, że tego nie dostrzegają?
Albo niektórzy z nich są tak uwikłani w układy, układziki, zależności, że są bezwolni?

Wracając zaś do bredni, binarnie, niebinarnych pickowatatych kretynizmów, szerokiego spectrum od szambo-gównianych wyziewów po lawendowych zboczków należy się kategoria wyróżnienia.

Picka mniejsza za...całokształt!
Należy się dwóm duchownym rzekomo katolickim ( z Lublina i Warszawy ), którzy jako żywo wpisali się w te brednio-kretynizmy binarno-niebibarne, poręczając za pewnego aresztowanego cwaniaczka-bandytę z warszawskiego lewackiego skłotu.

Kończę, gdyż za oknem już pod 18 C, słoneczko, po kilku dniach deszczowych trzeba łapać z natury D3, która podobno skutecznie działa też na coronusa.
Więc z dwie godziny treningu koszykarskiego na pobliskim boisku, zanim ziomki z Bydgoskiego Przedm. się zlecą z dziećmi.
Wczoraj otwarłem sezon łyżwiarski, pierwszy raz od marca na lodowisku( tyle że od kwietnia niemal codziennie rolki na bulwarze).
Teraz niestety nad Wisłą cuchnie jak zaraza, wali gównem, które Rafau Czajka Szambelan wysyła mld litrów w dół Wisły, a ja w odróżnieniu od pani Dulkiewicz nie mam aż tak szlachetnego powonienia, by nosa nie zatykać.

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Tak się zawsze zastanawiam czytając podobne teksty na temat tych  "świętych" w sutannach, czy to oni - tytułowi babilończycy - nierządnicy......( tytuł mego wpisu zaczerpnięty z KSIĘGI KSIĄG)

Pracowałem za oceanem w tej "firmie" - szkole podstawowej katolickiej i wielkiej katedrze przez 21 długich lat, dni i nocy. Przez pracę tam "zamiatanie" +, miałem okazję przypatrzeć się z bliska, i na własnej niestety skórze doświadczyć ich "świętość". Szkoda gadać. Oczywiście nie wszyscy jacy tacy, ale ci najgorsi psują reputację TYCH prawdziwych, dobrych , oddanych Bogu i ludziom księży............ 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1643470

Jeśli  Margot chce, żebym się zwracał do niego żeńskimi końcówkami, niech najpierw obetnie męską końcówkę i zrobi sobie żeńską

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643474

w ubiegłym roku na spotkaniu poetyckim w moim mieście. Jakiś taki konkurs był poetycki, zauczestniczyłem sobie, chyba nawet wygrałem parę złotych. Nie pomnę ile. No a po tym konkursie w dużej sali prezentacja była autora małej książeczki. Siedział na scenie człowieczek mający wątpliwości co do swojej płci. W spodniach, marynarce, włosy do pasa, czarne, z daleka sprawiające wrażenie, że to kobieta. No ale to nie była kobieta. Toto samo nie wiedziało czym i kim jest. Kupiłem sobie tą książeczkę tego homo niewiadomo  dwojga imion duraka. No i słuchałem tego wywiadu, pytań zadawanych tej istocie, patrzyłem na buźkę, słuchałem odpowiedzi udzielanych na te pytania, no i miałem nieodparte wrażenie, że to jest jakiś czubek. Ciekaw jestem, czemu oni tak reklamują siebie, czemu tak starają się nagłaśniać te swoje "pciowe" niepewności. To jest ewidentne duractwo, którego te istoty powinny się wstydzić i kontemplować sobie siebie w domowym zaciszu, a toto pcha się, na świeczniki, myśląc, że jest wielce pociągające dla publiczności.

A to jest jak się kiedyś mawiało tylko - syf, kiła i mogiła........

Z obrzydzeniem wspominam tamten wieczór.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1643478

Choroszczy należał c.d.
I należałoby do tego wrócić.
pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1643480

a dziś jak przypomnę sobie tamten wieczór, pytania zadawane do tego, tej tworkowej niewiadomej, to mnie skręca. I ten durnowaty uśmieszek tego obojniaka, gdy te swoje odpowiedzi formułował na stawiane pytania, no i ten aplauz widowni. To dziś!  Onegdaj było bardziej normalnie. Nie było tyle tego homo niewiadomo. A jak było to się kryło. Dziś duraki exponują te swoje "wdzięki", te swoje dewiacje, to swoje skretynienie.  I jeszcze głupki żądają by ich czcić za ten syf. Świat chyba zmierza do upadku. Wciąż jakby przyspieszał. Też Biblia się kłania i JEJ słowa tam, gdy czytamy - W DNIACH OSTATNICH WZROŚNIE BEZPRAWIE I OZIĘBNIE MIŁOŚĆ WIELU. Czyli coraz więcej mamy tej "miłości" inaczej, czyli tęczowego syfu na każdym kroku więcej i więcej. No ale dzban wodę nosi póki ucho mu się nie urwie. To pedalskie tęczowe ucho naderwane na maksa. Tylko patrzeć jak się urwie, i szlag ich wszystkich trafi. i będzie koniec tych tęczowych, tworkowych mafii.............. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1643530

na obie...końcówki!
pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1643479

Ktoś do Ciebie!!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643485

Do skomentowania nieroba Czajkowskiego w zupełności wystarczą hasła z jego kampanii.
pzdr

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1643492

Janda 12 wrz. 2017 "Ja się czuję jakby ktoś na mnie srał cały czas"....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1643608