Dlaczego Żydowski Facebook usuwa wszystko co patriotyczne i niezgodne z ideologią LGBT ?

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Do napisanie tego materiału sprowokowała mnie informacja zamieszczona przez Admina Niepoprawnych.pl na portalu społecznościowym Facebook, że mój materiał tam zamieszczony został zablokowany ( https://www.facebook.com/niepoprawnipl/?epa=SEARCH_BOX )

O tym ,że Facebook usuwa całe strony i posty o treściach patriotycznych pisano i pisze się niemal codziennie. W oczy kole administratorom tego portalu - patrz komuchom i Żydom wszystko co drogie Polakom. Ostatnio tej gawiedzi nie spodobały się np. fotografie przedstawiające Powstanie Warszawskie. Portal ten bardzo ochoczo blokuje wszelkie portale o treściach patriotycznych i narodowych preferując ideologię LGBT. w czasie kampanii wyborczej na Prezydenta RP FB mocno promował jednego kandydata - Trzaskowskiego.

Pytam się zatem publicznie kiedy wreszcie portale społecznościowe działające w Polsce będą przestrzegały obowiązującego prawa. Kiedy wreszcie władze położą kres i tamę oczywistym działaniom Facebooka mającym na celu dyskryminowanie patriotycznych i narodowych tekstów i symboli narodowych a promowanie tekstów i symboli wrogich Polsce.

Dyskryminacja czy celowe zaplanowane działanie.

Pracownicy Facebooka od dawna, jak publicznie jest wiadomo, blokowali i dalej blokują oficjalne profile Marszu Niepodległości, Ruchu Narodowego, Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej. Dezaktywowano również profile osób prywatnych, które zdecydowały się opublikować plakat reklamujący zaplanowany na 11 listopada Marsz Niepodległości. W związku z tymi wydarzeniami środowiska narodowe protestowały już wielokrotnie. W sieci zorganizowano również również bojkot Facebooka i masowe przenoszenie kont narodowców na Twittera oraz na inne portale narodowe. Organizacja Reduta Dobrego Imienia zawiadomiła, jak donosiły media, prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez administrację Facebooka poprzez naruszenie art. 196 KK. Podjęcie kroków prawnych prowadził również mocno zaangażowany w sprawę Marek Jakubiak, którego wpis także został usunięty przez Facebooka.

Tak się dzieje niemal codziennie. Facebook promuje LFBT i ruchy lewackie. Nie reaguje na ewidentne teksty obrażające świętego Jana Pawła II czy Żołnierzy Wyklętych. Pracownicy Facebooka przymykają oczy na teksty o zabarwieniu lewicowym promujące przemoc i obce Polsce wartości komunistyczne, które są obecnie ścigane z urzędu.

Konstytucja daje gwarancję "wolnej wypowiedzi".

„Nie jestem zły. Mnie jest po prostu przykro, że Facebook korzysta z rynku polskiego - 17 mln ludzi zaufało Facebookowi - i ta korporacja zachowuje się jak dziecko z piaskownicy” – tak piszą rozgoryczeni internauci. W oczywisty sposób w tej chwili doszło do naruszenia równowagi w wypowiedziach grup społecznych na portalu Facebook. Są grupy, które w kraju demokratycznym normalnie funkcjonują obok siebie i nikomu to nie przeszkadza. Tymczasem Facebook od pewnego czasu po prostu przegina. Zamykanie profili, które mają po 200-250 tys. lajków - tak jak "Marsz Niepodległości" czy " Polska Walcząca" - jest po prostu naruszeniem zaufania publicznego piszą internauci.
Blokowanie możliwości wolnego wypowiadania się komukolwiek, a w szczególności posłowi, w Polsce jest po prostu przestępstwem. Konstytucja daje gwarancję wolnej wypowiedzi i muszą w Facebooku się o tym dowiedzieć.

Różne reakcje ministrów.

Internauci o interwencję w sprawie prosili już dawno, jak pamiętamy z przekazów medialnych, minister cyfryzacji Annę Streżyńską. Szefowa resortu odpowiedziała wówczas za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. "W sprawie fb działam tak jak uważam za stosowne i uzasadnione, w granicach prawa i moich kompetencji, żeby rozwiązać problem a nie rozpalać go" – napisała.

Ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości wypowiedział się sekretarz stanu Patryk Jaki. – "Będziemy analizowali pod kątem prawnym, co możemy w tej sprawie zrobić" – oświadczył w „Sygnałach dnia” w radiowej Jedynce. – "To, co się dzieje na Facebooku i Twitterze, woła o pomstę do nieba. Mogą być tam strony, które obrażają Kościół katolicki, nawiązują do ideologii komunistycznej, a nie może być polskich haseł patriotycznych. To jest absolutnie nie w porządku" – oceniał.

Zdaniem wiceministra Jakiego, problem powstał na skutek decyzji personalnych decydentów portali społecznościowych. – Facebook i Twitter wybrali sobie osoby, które odpowiadają za te portale w naszym kraju. Mówi się, że niektóre są sympatykami KOD-u i totalnej opozycji. "To jest wszystko do zweryfikowania i może stąd biorą się tak duże problemy ludzi, którzy chcą promować plakaty patriotyczne na Facebooku" – mówił w radiu.

Według Jakiego "ewidentnie polskie strony patriotyczne są często szykanowane". – Tylko jedną stronę sporu politycznego się szykanuje (...), a druga może nawet najbardziej wulgarnie swobodnie działać. Tutaj ewidentnie coś nie tak jest z wolnością i demokracją. Nie ma zgody na cenzurę – zapewniał.

Coś niesamowitego.

"To jest niezgodne z prawem postępowanie, ponieważ nie ma czegoś takiego w Polsce, że mieć poglądy prawicowe jest niezgodne z regulaminem Facebooka. To jest po prostu coś niesamowitego" – podsumowywał poseł Jakubiak na portalu internetowym. Nie mógł zgodzić się z decyzją portalu o usunięciu jego postu z flagami narodowymi.

"To znaczy, że moja wypowiedź jest ksenofobiczna, tak? Że wraz z rodziną idę bez względu na to, czy Facebookowi się podoba czy nie. To jest ksenofobia, tak? To jest nacjonalizm, tak? To jest po prostu dom wariatów! Albo się uspokoją, albo doprowadzą do bardzo skrajnych decyzji. Dzwonią do mnie posłowie, którzy zostali w podobny sposób wcześniej potraktowani. Jest to jakieś zjawisko, które postaramy się wspólnie opanować " pisał Pan poseł Marek Jakubiak.

”Moje emocje wywołał także i fakt, że ja nie dałem nawet pretekstu takiego, który mógłby spowodować myślenie o tym, że ja w sposób jakiś niezgodny z regulaminem się odezwałem piszą internauci którym Facebook usunął konto”. Tymczasem to np. pracownicy Fb do kilkudziesięciu tys. osób wysłali informację, że muszą usunąć treści zawarte przez pana Marka Jakubiaka jako niezgodne ze standardami Facebooka. Co to ma znaczyć?

By osobiście się o tych faktach przekonać założyłem konto na Facebooku na którym opublikowałem teksty patriotyczne, zdjęcia symbolizujące Polskę Walczącą czy ONR. Po 24 godzinach od założenia konto zostało usunięte z komentarzem Facebooka ,” Zostały naruszone standardy Facebooka”. A ja się pytam jakie standardy zostały naruszone – patriotyczne ? w Polsce z flagą Biało – Czerwoną ! takie oto standardy przeze mnie zostały według Facebooka naruszone. To nie jest nawet skandal to celowe działanie wrogie naszej ojczyźnie.

Facebook udaje, że nic się nie stało.

Nie udało się dotąd uzyskać wypowiedzi przedstawicieli Facebooka w Polsce o ich destrukcyjnym działaniu wobec patriotów. Korporacja do tej pory nie komentowała szerzej całego zamieszania. Administratorzy portalu wystosowali jedynie krótkie komunikaty, które niewiele wyjaśniają. „Ufamy osobom, które korzystają z naszej platformy i to właśnie oni mogą i zgłaszają treści, które ich zdaniem naruszają Standardy Społeczności. To zestaw zasad obowiązujących społeczność Facebooka bez względu na granice państwowe czy różnice językowe i kulturowe” – możemy przeczytać w oświadczeniu korporacji.

Pytam się zatem publicznie kiedy wreszcie portale społecznościowe działające w Polsce będą przestrzegały prawa obowiązującego tego kraju. Kiedy wreszcie władze położą kres i tamę oczywistym działaniom Facebooka mającym na celu dyskryminowanie patriotycznych i narodowych tekstów i symboli narodowych a promowanie tekstów i symboli wrogich Polsce.

Kiedy, jak zapowiedział Rząd RP, nastąpi repolonizacja mediów !

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:18)

Komentarze

Fejsbużyca banuje, ale jak jej zapłacić, to rozpropaguje nawet to, co zbanowała: https://niepoprawni.pl/blog/gps65/fejsbuzyca-banuje-i-promuje

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Pozdrowienia,

Grzegorz GPS Świderski

#1639812

Jak ja nie toleruję płaczu i ujadania. Znaczy co? Na nas liczysz? Że to my mamy zrobić coś w sprawie TWOJEGO zablokowanego artykułu? Takie bicie piany. To co napisałeś wszyscy wiemy. 

Co chciałbym przeczytać to to że wniosłeś w tej właśnie konkretnej sprawie skargę do rzeczynika praw obywatelskich, ponieważ pogwałcono twoje prawa i kionstytucję RP. Albo wniosłeś skargę do Trybunału w Brukseli. Albo skontaktowałeś się z organizacją broniącą honoru Polski która udziela pomocy prawnej. Albo nawet wnieśliście sprawę do trybunału europejskiego na polskie sądy, że nie egzekwują twoich praw obywatelskich.

"Pytasz się publocznie"... pytasz się publicznie czy robisz sobie jaja? Facebook czyta twoje wrzutki na Niepoprawnych i ustosunkuje się do nich.... żartowniś. Dorośnij i zacznij zachowywać się jak mężczyzna. Zacznij działać skutecznie!

Może zrób też akcję zachęcającą do rezygnowania przez Polaków z Facebooka. Masowe rezygnacje zabolały by mocno. Na dodatek utrata wizerunku... Bądź skuteczny.

Ja z Facebooka zrezygnowałem. Nie ja sam. I da się bez niego żyć? Da. Powiem więcj - odzyskałem wolność i odzyskałem czas. A ty korzystaj z niego i płacz.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1639837

@Krzywousty

Obiecałem adminowi, że nie będę komentował komentarzy, choćby TYCH NAJBARDZIEJ DEBILNYCH !

„Potwarców omijaj dostojnie, a z głupcem nie wdawaj się w dysputy.”
– A.S Puszkin

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Tezeusz

#1639841

Gdy brak argumentów merytorycznych to zawsze wrzucasz ten slogan.

Odnoszę wrażenie że połowa blogerów na Niepoprawnych używa tej witryny dla własnej terapii psychicznej. Wypłakuje się na niej, wykrzykuje, mądrkuje, wyrzuca z siebie frustracje... Ale żeby zamiast tego napisali co konkretnego robią w danym temacie. Zamiast tego płacz do całego świata i oczekiwanie że to my załatwimy za nich sprawy. 

Ja swoje zrobiłem. Doprowadziłem do tego że zaczęło się sądzić tych którzy nazywają niemieckie obozy obozami polskimi. Zajęło mi to ponad 6 lat, ale skutek jest. Przyznam - nie byłem sam. Wcześniej jedynie potrafiono płakać i to we własnym gronie a świat i tak miał to w dupie. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1639979