W Polsce odbywa wojna masonerii - za Trzaskowskim stoi Wielki Wschód Francji (?)

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Czy za kandydatem na prezydenta RP Rafałem Trzaskowskim stoi Wielki Wschód Francji?

Czy za Prezydentem RP Andrzejem Dudą stoi masoneria rytu szkockiego?

Zapewne tak, i obaj kandydaci o tym doskonale wiedzą. No bo niby jak mieliby nie wiedzieć tak podstawowej rzeczy? Nie żartujmy :) :) :) Ale pomiędzy masoneriami są pewne istotne różnice.

Nie są tajemnicą kontakty Rafała Trzaskowskiego z grupą Bilderberg, do których sam się przyznał (uczestniczył w spotkaniu) a przecież jego sławny mentor Bronisław Geremek był członkiem masonerii rytu francuskiego. Co ciekawe, jego prace naukowe dotyczyły ludzi marginesu Paryża. Takie były jego zainteresowania... Francję miał we krwi.

Obrażanie, znieważanie, kpienie z Polski, we francuskich mediach - Bronisław Geremek to był bardzo zły człowiek - ten doradca Solidarności chciał siłowego rozprawienia z opozycją przed stanem wojennym! Ludzie, dlaczego o tym nie mówicie?

Dlaczego nie mówicie o przekrętach w Warszawie na nieruchomościach? Trzeba przypominać to Trzaskowskiemu, Jan Śpiewak dostarcza Wam argumentów. No tak, jak ktoś jest inteligentniejszy od polityków dobrej zmiany, to budzi zawiść. Skąd to znamy...

Nikt trzeźwo myślący nie nazwie Bronisława Geremka i jego uczniów patriotami. To są kłamcy i zwolennicy roztopienia Polski w jednym państwie - Unii Europejskiej. ALE NIE PO TO NASI PRZODKOWIE PRZEZ TYLE WIEKÓW WALCZYLI, ABY BYLE GÓWNO WYKORZYSTUJĄC GŁOSUJĄCA NA NIEGO WULGARNĄ, O SKŁONNOŚCIACH PROBORCYJNYCH I NIHILISTYCZNYCH WIĘKSZOŚĆ, MOGŁO ROBIĆ CO CHCE. 

A JEŚLI ZWOLENNICY TRZASKOWSKIEGO PRZEGŁOSUJĄ LIKWIDACJĘ POLSKI poprzez roztopienie w UE? To strona patriotyczna będzie miała to uznać, tylko dlatego, że tak chce demokratyczna większość i jej finansowany przez Georga Sorosa prezydent oraz niemieckie - polskojęzyczne media? No nie żartujmy. Wybór Trzaskowskiego prędzej, czy później, zaowocuje wojną domową.

Trzaskowski - w jego przypadku mówimy o Wielkim Wschodzie Francji, śmiertelnie niebezpiecznej instytucji niosącej Wielką Rewolucję francuską np. z armią Napoleona - śmierć i zniszczenie, którą zanieśli m.i.n. do Rosji. Napoleon to taki dawny Hitler. A wyrzucić go z hymnu!

Hitler też był masonem. Co prawda później wymknął się spod kontroli. Nawet Stalin miał kontakty z masonami. Mało kto pamięta, że w XVIII i XIX w. Francja to było centrum ówczesnego świata, i to ona była źródłem wielu idei politycznych - socjalizmu, anarchizmu, komunizmu.  

Ludzie Wielkiego Wschodu Francji zbyt dosłownie brali idee, które głosili: "Wolność, równość, braterstwo" - "albo śmierć!" - brzmi dalsza i zapomniana część tego sławnego, łączącego wszystkich rewolucjonistów, hasła. 

Wielka rewolucja Francuska, była rewolucją mieszczańską - liberalną! Czemu Janusz Korwin-Mikke o tym nie mówi? Konserwatyzm i liberalizm to oksymoron, co znakomicie widzimy, po tym jakim ten "konserwatysta" - Janusz Korwin-Mikke  - miłośnik kochanek, rozwodnik, zero dotrzymywania umów - o których sam mówi. TAKI PRZYKŁAD KONSERWATYZMU DAJE JANUSZ KORWIN-MIKKE. Taki to właśnie konserwatysta i zwolennik hasła pacta sunt servanda. Jest kłamcą i hipokrytą robiącym wodę z mózgu młodym ludziom.

Nie widzicie tego? Facet w czasie kampanii Bosaka mówił, że on albo Grzegorz Braun, byliby lepszymi kandydatami. Sabotuje działania własnej organizacji. Dzisiaj chce popierać Trzaskowskiego. 

Tak, zagłosuję na mniejsze zło - Andrzeja Dudę - dojrzałość tego wymaga. 

Myślicie, że nie jestem wkurzony na PiS, czy nie mam pretensji politycznych wobec Andrzeja Dudy? Skończmy jednak z gówniarskim zachowaniem. Trzaskowski to upadek Polski, to seksualizacja dzieci, to rozwalanie kraju, to podporządkowanie go naszemu śmiertelnemu wrogowi - obszarowi Unii Europejskiej, dla którego zawsze będziemy ludźmi drugiej kategorii. 

Rząd PiS bezapelacyjnie ma związki z masonerią rytu szkockiego - popularną w Anglii, Szkocji, ale też i Ameryce. Swoją drogą, to od szkockich klanów rodowych wziął swoją nazwę rasistowski i antykatolicki, jednakże protestancki Ku Klux Klan i ta wyprostowana ręka, przyjęta później przez Niemców i ich jebniętego wodza Adolfa Hitlera.

Jednakże, mason Janusz Korwin-Mikke, szkodnik, promujący idiotyczne idee, z gruntu antychrześcijańskie i pogańskie (wierzy chyba w politeizm-deizm, proszę to sprawdzić, bo mi się nie chce), mówi, że lepszy byłby Trzaskowski.

Czy widzicie Państwo, że kosztem Polski, ten facet chce zrobić z kraju bardel, jak mówili okupujący Czeczenię w 1994 roku Rosjanie? Facet kosztem rozwalania kraju przez Trzaskowskiego, chce rozbić Polskę, aby budować nową siłę na prawej stronie, dzięki rozpadowi PiS. 

Jednakże, czy zdradzający mąż, Janusz Korwin-Mikke, nie będzie zdradzającym politykiem? Ludzie dla tego prymitywnego darwinisty są nikim -  młodzi kupują jego hasła, bo nie znają życia.

Obecny minister finansów Tadeusz Kościński, ściągnięcie J.P. Morgan przez Morawieckiego, kontakty z City of London - to wszystko świadczy - o kontaktach części polityków dobrej zmiany z City Of London - masonerią rytu szkockiego. I te budowane wieżowce w Warszawie... W Warszawie, która zasługuje na to, aby się rozwijać. 

Przy okazji: dla masonerii rytu szkockiego, masoneria rytu francuskiego - Wielki Wschód Francji - to niecywilizowane, niebezpieczne, rewolucyjne zwierzęta.

Polska przeżyła sporo tragedii wynikłej z głupoty, która z kolei wynika z radykalnej niezłomności. Niektórzy debile, chwalą się tym, że w czasie Powstanie Warszawskiego Polacy wysyłali malutkie dzieci - najmłodszy powstaniec warszawski miał 9 lat, a ten, który zginął 12 lat - przeciwko niemieckim i ukraińskim mordercom. Z czego jesteście dumni? Że wysyłaliście dzieci na rzeź, a teraz pozwolicie je mentalnie gwałcić i seksualizować, niszczyć od środka? Teraz wybierzecie Trzaskowskiego, aby później bohatersko ginąć na kolejnej wojnie, tak...?

Pamiętajmy, PiS oddał władzę w 2007 roku i konsekwencją była katastrofa smoleńska. PiS nie może oddać władzy! Chociaż mnie wkurza, ale tak bywa w demokracji, że władza wkurza. 

Boję się prezydentury Trzaskowskiego. Pół roku temu trochę łaziłem po City Of London i po ulicach Londynu. Ta ich masoneria służy Anglii i jej potędze. Niektórzy nawet wierzą w Boga. Tak, to kontrowersyjne. Nie, nie chcę się zapisać do masonerii. Wybieram mniejsze zło.

Mówi się, że jeśli Trzaskowski będzie rządzić Polską, to PiS odda władzę, no że Trzaskowski będzie blokował każdą ustawę i PiS nie da rady rządzić.

Jest na to rozwiązanie. Jako władza, będziecie mogli wzajemnie Trzaskowskiemu utrudniać życie, np. przegłosować mniejszy budżet, poniżać go tak samo, jak jego mentorzy poniżali Lecha Kaczyńskiego. 

Jeśli przedwcześnie oddacie władzę, oni zabiją Was taj samo jak już to raz zrobili - powtórzą akcję z 10 kwietnia 2010 roku. 

Dokonujcie dobrych wyborów. Sam pisałem 2 miechy temu, że nie będę na nikogo głosował, bo nie lubię wybierać mniejszego zła. Co zabawne, pisałem to szczerze. Ale jako, bądź co bądź, doświadczony politolog, przerażony jestem kandydaturą Trzaskowskiego. Ta kandydatura szybko przywróciła mi chęć do uczestnictwa w wyborach. 

Jeśli chcesz upadku Polski i III wojny światowej, głosuj na Rafała Trzaskowskiego! On odda Niemcom Dolny Śląsk. 

Ps. 1. Jeśli nie schrzanicie kampanii, nie podłożycie Dudy świni, to zdobędzie, przewiduję, pomiędzy 50 a 55 % głosów, ze wskazaniem na 51%-53,0%.

Ps. 2. Część ulatniających się informacji ze sztabu Dudy świadczy, że ma on u siebie, podobnie jak w swojej kancelarii, "kreta".

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

Pierwszym kretem, jak się wydaje, była szefowa kampanii wyborczej prezydenta do 14 III, pani Turczynowicz-Kieryłło. A Jej zastępczynią była premier Beata Szydło. Już ten zestaw dowodzi, ze komuś w otoczeniu Prezydenta mocz uderzył do głowy. Najbardziej popularna kobieta-polityk w Polsce, na którą w wyborach do PE zagłosowało ponad pół miliona wyborców, zastępczynią pani Turczynowicz, której nikt nie znał. Pani Turczynowicz zrezygnowała 14 III i wkrótce Gowin rozpoczął "swą pieśń", że wybory należy przełożyć ze względu na pandemię, a wtedy w Polsce było ok. 100 zarażonych i 3 zmarłych. No i trwały jakieś rozmowy lidera Porozumienia z opozycją, które przyniosły ustalenia, ujawnione później przez Czarzastego. "Ładna" szefowa, "świetny" koalicjant, "piękne" perspektywy polityczne dla ZP jeśli będą dalej tolerować tego gamonia, byłego wicepremiera i ministra nauki

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1637627

   Witam! Ta noblistka, jest w zarządzie fundacji Stefana Batorego. To, prawa ręka Sorosa. Czyli, jak można kupić Nobla...Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1637692

Czy Bosak wypije za pomyślność Trzaskowskiego, czy polskojęzyczne media tylko podjudzają?https://magazyn.wp.pl/opinie/artykul/bosak-wypije-za-pomyslnosc-trzaskowskiego-opinia

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1637675

pod samą szyję

 

ileż można

chodzić na bosaka?

nie samymi ideami

człowiek żyje!

bogatemu sąsiadowi 

łka i szlocha

głowę suszy i myje...

 

Niemcy ubiorą go

pod samą szyję!

 

PS Wierszyk ten napisałem wczoraj, a dedykuję go tym, którzy bezkrytycznie uwierzyli w ideowość i bezkompromisowość  "narodowej jedenastki" (proszę nie mylić z Narodowcami!), którzy w Bosaku zobaczyli niemalże nowego mesjasza!

Czas najwyższy zejść na ziemię!

Serdecznie pozdrawiam Autora 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1637698

Dopóki Korwin-Mikke będzie kształtował świadomość polityczną młodych ludzi, dopóty będzie bajzel - w godzinach próby Korwin zawodzi, ale ludzie, młodzi ludzie, tego nie widzą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1637712

Trzaskowski- Byłem na spotkaniu grupy Bilderberg- po poparcie, czy pieniądze?
Bilderberg to nieformalny rząd świata, międzynarodowe stowarzyszenie polityków i ludzi biznesu. Trzaskowskiemu zależy na finansowaniu, czy poparciu tych ludzi, którzy po jego wyborze przyjdą po przysługę. Państwo Polskie powinno zabronić napływu pieniedzy z zagranicy dla kandydata na prezydenta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Dodaj własny artykuł do naszego bloga http://bazafirmy.pl/blog/ . Wejdź do wybranej kategorii i kliknij "dodaj tekst"

#1637710

"Część ulatniających się informacji ze sztabu Dudy świadczy, że ma on u siebie, podobnie jak w swojej kancelarii, "kreta".

Mało się o tym mówi, ale to jest bardzo ciekawy aspekt - ktoś schowany w PiSie gra na Trzaskowskiego.
Do tego samego można chyba zaliczyć podstawienie pani Turczynowicz, a i kilka innych rzeczy by się znalazło.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1637786

Dlaczego w PIS mogą funkcjonować "krety" o których mówiła pani dr. Barbara Fedyszak-Radziejiowska.

W 2011 roku  napisała w dwumiesięczniku Arcana.:

 

"Nie wierzę, żeby w otoczeniu Jarosława Kaczyńskiego nie było kogoś, kto ma podzieloną lojalność. Dlaczego zawsze w ostatnich dniach kampanii wyborczej, która dobrze idzie, wydarzają się rzeczy, które dla tych wahających się są przekazem: ? To działania wewnątrz PiS-u, które są prowadzone tak, żeby za bardzo mu nie zaszkodzić, ale zapobiec zwycięstwu"

Wytłumaczenie tego zjawiska tkwi w bardzo naiwnej filosemickości Braci Kaczyńskich, co nie pozwalało i nie pozwala J.Kaczyńskiemu dopuszczeniu do rozważania tego problemu(to byłby w jego mniemaniu  rodzaj "myślozbrodni").

Cywilizacja Talmudu posługuje się takimi metodami w stosunku do gojów, że w polityce obstawia wszystkie istotne strony sceny politycznej, bo to daje jej wygrywać w każdej sytuacji.

Proszę sprawdzić na stronach Sejmu i odpowiedzieć sobie na to co stało się z POLSKO-IZRAELSKĄ GRUPĄ PARLAMENTARNĄ w Sejmie IX kadencji w porównaniu do stanu tej GRUPY w Sejmie VIII kadencji.

Skład Grupy IX kadencji Sejmu:

PIS – 50

KO - 73

Lewica – 9

PSL-Kukiz15 - 6

Razem - 139

http://http://www.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/skladgr?OpenAgent&371&PL

 

Skład poprzedniej  Grupy VIII kadencji Sejmu:

PIS - 107

Niezależny - 1

Razem - 108

http://www.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/skladgr?OpenAgent&294&PL

Jak widzimy, obecnie to totalna opozycja ma w tej GRUPIE  bezwzględną większość.

To nie był przypadkowy ruch totalnych.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1637825