Już po pierwszej turze wyborów - refleksje

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Już jesteśmy po pierwszej turze wyborów, wyniki znamy wszyscy i nie będę ich powielał. Pan prezydent Andrzej Duda otrzymał w I turze najwięcej głosów od 20 lat, patrząc na wybory prezydenckie, a więc bardzo dobry wynik, natomiast pan Rafał Trzaskowski otrzymał najgorszy wynik spośród wszystkich kandydatów PO, którzy w historii startowali.

Rafał Trzaskowski jest bezpośrednim uczniem Donalda Tuska, Grzegorza Schetyny, Hanny Gronkiewicz-Waltz, trzeba o tym głośno mówić. Ten kandydat zamiesza wpuścić do polski 11 tysięcy emigrantów z Islamem na ustach czyli " islamskich żołnierzy' - jacy oni są widać ewidentnie w Niemczech, Holandii, Belgi, Francji...Gwałty, napady, morderstwa zero pracy, tylko socjal. Ciekaw jestem te tłumy rozjuszonych emigrantów na ulicach polskich miast rabujących sklepy, napadających na kobiety i bunt przeciwko nim np. kibiców -  Tego Pan Trzaskowski - chce ! Chce także by dewianci z LGBT atakowali nasze dzieci ! Tego chce - naprawdę tego !

Kim jest Trzaskowski pokazał już w Warszawie, jak popierał mafie mieszkaniowe wyrzucając na bruk starszych ludzi, zasrał całą Polskę gównami. Zablokował środki państwa na ratowanie gospodarki. Takiego kandydata na Prezydenta RP ja NIE CHCĘ !

Gdyby zainstalowane w Polsce wiele lat temu lewacko liberalne media głównego ścieku nie ogłupiały swoją antypolską propagandą milionów Polaków, to obecny prezydent Polski miałby dziś u Polaków 80% poparcia.

Nie można lekceważyć przeciwnika. 12.07 wszyscy do urn i głosujemy na Prezydenta Dudę. Konfederacji, Wy też głosujcie na polskiego patriotę,a nie na człowieka, który uczestników Marszu Niepodległości nazywa faszystami i hołotą, który mówi prawdę wtedy,kiedy się pomyli. No chyba, że chcecie takiego właśnie prezydenta na kolejne 5 lat.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

Rada Liderów po prostu stchórzyła. Powinni wskazać kierunek dla wyborców

 

Rada Liderów Konfederacji po prostu stchórzyła i wyzbywa się problemu politycznego, którego tak naprawdę nie ma. Konfederacja stała tam, gdzie stoi, nie poszła ani krok do przodu w tych wyborach, nie pozyskała nowego elektoratu. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że z jednej stronie kandydat w trakcie wyborów mówi, że absolutnie nie będzie głosował na Trzaskowskiego, a potem jako jeden z liderów mówi, że nie będziemy wskazywali kandydata w II turze itd. Po to są liderzy, żeby sugerować wybór ludziom, którzy ich na liderów wybrali. Powinni wziąć odpowiedzialność za te ponad 6 proc. poparcia i Rada Liderów Konfederacji powinna wskazać kierunek dojrzały politycznie

https://wpolityce.pl/polityka/506926-jakubiak-rada-liderow-konfederacji-po-prostu-stchorzyla

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1636999