TOWARZYSZKA ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA – WZORZEC DEMOKRATY

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Jeśli dziś szukamy prawdziwego demokraty – wzorca dla postępowej młodzieży, która w wyborach poprze Platformę Obywatelską lub partię Szymka Hołowni, które to partie obok Lewicy nigdy nie skalały się współpracą z polskim Narodem i co oczywiste z PIS – to tym wzorcem jest bez wątpienia Iwona Śledzińska-Katarasińska. Funkcjonariuszka Platformy Obywatelskiej.

Iwona Śledzińska ukończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W latach 1972–1981 należała do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. W PRL wraz z mężem, Jerzym Katarasińskim, pracowała w „Dzienniku Łódzkim” oraz „Głosie Robotniczym” organie Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. Zanim jednak towarzyszka Śledzińska-Katarasińska związała się z partią towarzyszy Leszka Millera, Wołodi Cimoszewicza oraz Marka Belki – już w wolnej Polsce wysuniętych do Parlamentu Europejskiego przez Platformę Obywatelską do walki o praworządność w państwie pisoskim – zdobyła uznanie władz PRL-u za jej udział w antysemickiej nagonce zorganizowanej przez komunistów w roku 1968.

9 i 11 maja 1968 r. w numerach 110 i 112 „Dziennika Łódzkiego” ukazał się dwuczęściowy artykuł redaktor Iwony Śledzińskiej pt.: „Tym, którzy zapomnieli” z podtytułem „Syjonizm – aktywność i bierność”. Dzisiejsza funkcjonariuszka Platformy Obywatelskiej wtedy pisała: „Gdzie byliście, wy, ideolodzy i praktycy syjonizmu, którzy próbujecie oszukać własne i świata sumienie, co uczyniliście dwadzieścia parę lat temu, by nas uratować? W swoim brudnym zacietrzewieniu łączycie się pod znakiem gwiazdy Dawida, tej samej gwiazdy, z którą my wchodziliśmy do komór gazowych [...] Nie ma takiego błota, którym nie obrzucono by nas, Polaków, w ostatnim czasie. Naprawiacze i weryfikatorzy historii spod znaku syjonizmu zapomnieli jednak o jednym. To błoto nie nas brudzi, lecz ich samych”.

Po ponad 50 latach walki Śledzińskiej-Katarasińskiej o wolność i demokrację, zasłużona na tym polu działaczka Platformy Obywatelskiej zapomniała już nie tylko o swoich komunistycznych korzeniach, ale co gorsza - musi się także pogodzić z tym, że Polacy – wbrew elementarnym zasadom demokracji europejskiej – w demokratycznych wyborach wybrali PIS, zaś rząd pisoski odebrał towarzyszce Iwonie wiarę, że trzeba być uczciwym i przyzwoitym. Czyli takim, jakim zawsze była Iwona Śledzińska-Katarasińska - funkcjonariuszka Platformy Obywatelskiej.

To niestety nie wszystkie nieszczęścia, jakie spadły na głowę Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej! Przeciwko towarzyszce Śledzińskiej sprzysięgli się bowiem koledzy Iwony, o czym z obrzydzeniem poinformowała na Twitterze ta zasłużona bojowniczka a wolność prasy w czasach dyktatury PIS-u:

„PiS zabrał mi demokratyczną Polskę. Rząd zabiera mi wiarę że trzeba być uczciwym i przyzwoitym. A teraz moi, w części niegdyś koledzy, chcą nam zabrać Wyborczą.!! To nie jest gazeta z którą trzeba się zgadzać. To jest gazeta, która przyniosła nadzieję. Szanujmy ją.”

Szacunek, jakim zawsze darzyła Śledzińska-Katarasińska prasę żydowską w tym zwłaszcza GW (nazwaną przez Barbarę Engelking Gazetą Żydowską) nie powinien podlegać dyskusji w demokratycznym państwie. Wystarczy tylko wyciąć z Internetu wszystkie informacje z przeszłości, gdy hartowała się stal w sercach nie tylko Iwony Śledzińskiej-Katarasińskiej, ale także setek działaczy i funkcjonariuszy totalnej opozycji.

Trzeba tylko, by Polacy zagłosowali na demokratyczną Polskę, według wskazówek Republiki Federalnej Niemiec oraz jej sojusznika na Wschodzie. O to właśnie stara się totalna opozycja i starzy politrucy, którzy chodzili jak nie na ruskim to na niemieckim pasku.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

     Przecież, to Rosyjska agentura wpływu umocowana w Niemczech, wszak Niemcy i Rosja, to naczynia połączone. Widzę, że skutecznym biczem na wypowiedzi tych zdrajców, jest twarde medialne żądanie należnych odszkodowań wojennych od Niemiec.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1636840

- nie są z pochodzenia Polakami. To są głównie Żydzi 70% / sowiecki desant z polskimi nazwiskami 20% oraz  Niemcy i folksdojcze jak Tusk 10% plus inne antypolskie bękarty.

Chciałbym aby ktoś napisał temat na forum i postawił zasadnicze pytanie:

Czy Żydzi odbiorą nam Polskę ? 

To najważniejszy na dziś temat a który jak widzę jest ciągle pomijany. To postsowieckie żydostwo z polskim obywatelstwem tak destabilizuje nam Ojczyznę przy wsparciu i uciesze niedawnych okupantów i zaborców -  Niemców i Ruskich.

Powiat wołomiński jest już praktycznie w ich posiadaniu a pierwszeństwo do zakładanych firm i sprzedaży gruntów pod budownictwo i firmy mają Żydzi (część pochodzenia ukraińskiego - znam kilku ich nazwiska i ich firmy) .Wołomińskie PiS-o głupki palą "głupa" i udają ze nic się nie dzieje.  

Na zdjęciu niżej jeden z głównych rozgrywających w powiecie wołomińskim Adam Łosaan niedawny Starosta wołomiński - z pochodzenia łotewski Tatar - prawdopodobnie sowiecki agent.  Na jego smyczy jest wołomiński Sąd zniewolony jak płatne prostytutki. Był też radnym na Warszawskim Bemowie.

Tu wszyscy wszystko wiedzą ale ten marazm i pakt z diabłem jest scalony SKOK-iem Wołomin i trwa mać. 

- ten członek gangu "garbatych nosów"  długo ukrywał swoje sympatie polityczne i mało kto o nich wiedział nawet z jego sąsiadów w miasteczku Zielonka w którym mieszka.

Jeżeli nie będziemy poruszać najważniejszych tematów to tym blelaniem nic nie zmienimy. Możemy wtedy tylko czekać aż lawina nas zmiecie.  

Vote up!
4
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636841

- "ciche zaplecze" - wspierające KOD. 

 - ona na plakietce informacyjnej będąc jako gość w PE ma narodowość "RU" czyli historia się powtarza z delegowaniem agentów do Polski.

Tu niżej link o ich ciężkiej "pracy" dla KOD-u. To oni są producentami tych ulotek (trzymają w rękach)

https://wyborcza.pl/51,75248,21864007.html?i=2&disableRedirects=true

 - ta oszustka na marszu Sędziów w Warszawie przebrała się w sędziowską togę aby powiększyć wizualnie protest bo tak postąpiło wiele cywilnych osób.

Tak ta antypolska mafia jest zorganizowana i chcę Wam to uświadomić. Zagrożenie dla niepodległości Polski jest bardzo poważne.

Vote up!
3
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636843

   Czas, aby polskie media zaczęły tworzyć listę zdrajców. Pełne listy publikować tuż przed wyborami, aby żaden fuksem nie dostał się do polskiego parlamentu. Czas również najwyższy, aby komunistyczna partia aparatczyków PZPR i ich latorośli, arbuzów PSL, nie weszła jako partia do ław poselskich i senatu. Ten etap komuny, czas zamknąć i klucz wyrzucić.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1636847