Agrntura Putina znowu groźna. Aresztowanie szpiegów

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

Rosja od wielu lat prowadzi cybernetyczny atak na Polskę to jest prawdziwa wojna. Zamiast czołgów i rakiet sowieccy trolle czynią wszystko by osłabić nasze bezpieczeństw, sojusze, gospodarkę uzależniając Polskę od zaborczej polityki Kremla. fakty są porażające.

Prasa w tym Niezależna informuje cytat :

"Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała Polaka podejrzewanego o współpracę z rosyjskim wywiadem. W jego mieszkaniu na terenie województwa warmińsko-mazurskiego śledczy zabezpieczyli dokumenty uzupełniające materiał dowodowy. 66-latek nie przyznaje się do winy. To drugie w tym roku zatrzymanie obywatela Polski w związku z podejrzeniem o współpracę z rosyjskimi służbami.'
]]>https://niezalezna.pl/420073-a]]>...(link is external)

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez departament postępowań karnych Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie pod nadzorem mazowieckiego wydziału zamiejscowego departamentu ds. przestępczości zorganizowanej i korupcji PK. Sprawa dotyczy przestępstw szpiegostwa - brania udziału przez ustalonych obywateli RP i Federacji Rosyjskiej w działalności rosyjskiego wywiadu FSB przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej."  Koniec cytatu

 

Szkoda, że wróg Polski  jak np. niejaki pan Kramek dalej chodzi na wolności i działa na szkodę Polski bo Kasta i oPOzycja go chroni..

O wrogiej działalności agentury Putina pisałem już wcześniej wskazując jak są groźni dla bezpieczeństwa kraju. Wykazywałem, że ta obca agrntura uplasowana jest także i na portalach społecznościowych oraz na różnego rodzaju blogach.

Internet stał się prawdziwym polem walki na świecie pomiędzy zwolennikami i agentami Kremla  oraz grupami dla których zdrada insertów Polski i jej szkodzenie w kraju i za granicą stało się celem samym w sobie – nie wstydźmy się ich tak nazywać - ponieważ za tę działalność biorą jak już wspomniałem pieniądze w dolarach i kwotach Euro - patrz Soros i jemu podobni - (fakty te ujawnia i przytacza konkretne nazwiska portal internetowy niezależna.pl, prawicowi blogerzy, politycy, patrioci), a społeczeństwami państw będących przeciwnikiem tej kremlowskiej polityki agresji i wojny, gospodarki czy innych ekspansywnych poczynań i interesów Rosji. Np działania tzw.antyszczepionkowców.

 

Szkoda iż wielu Polaków, głownie niestety, - tylko bywa patriotami. Są to polskojęzyczni ludzie mieszkający w Polsce szkalujący naszą ojczyznę nie tylko w Europarlamencie i w kraju. Ludzie spod znaku tęczy i sierpa i młota potomkowie katów z NKWD i UB opluwający niemal codziennie nasz kraj.

Rozumiem, że ci ludzie podważający w swoich komentarzach i materiałach bezpieczeństwo Polski, sojusze, wychwalający wroga i jego niebezpieczne dla pokoju zakusy -- patrz Rosja poniosą za swe czyny odpowiedzialność karną a ich dane zostaną upublicznione.

Bliższe konkretne informacje :

https://niepoprawni.pl/blog/tezeusz/rosyjska-propagande-szerza-polskie-p...

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (11 głosów)

Komentarze

Kreml usiłuje wpływać na media, politykę i opinię publiczną zachodnich społeczeństw za pomocą tzw. trolli internetowych i sterowanych politycznie kampanii medialnych. Niemcy w przeszłości już bywały celem tego typu operacji. Eksperci, których opinie cytuje portal federalnego ministerstwa obrony w Berlinie, uważają celowo rozpowszechniane fałszywe informacje za element "wojny hybrydowej".
Materiały zamieszczane przez trolli mają pomóc przejąć rząd dusz w debatach, które toczą się w Sieci. Możemy je znaleźć głównie na internetowych forach dyskusyjnych. Mianem trolla w tym znaczeniu określamy więc osobę, która systematycznie stara się wpływać na przebieg dyskusji intencjonalnie zamieszczając tendencyjne materiały w interesie zakamuflowanego mocodawcy. Celem jest wywołanie politycznego zamieszania.
Za przykład mogą posłużyć materiały, które przygotowywały grunt pod rosyjską agresję przeciw Ukrainie. Wpisy te pojawiały się jako informacje w atrakcyjnej formie, będąc jednocześnie częścią przemyślnej strategii: dzięki celowo podsuwanym nieprawdziwym wiadomościom wpływano w ten sposób trwale na opinię czytelników urabiając ją.
W samym tylko Sankt Petersburgu - według danych będących w posiadaniu eksperta DGAP Stefana Meistera -  działają trzy setki kremlowskich trolli, których codzienne zajęcie polega na rozpowszechnianiu fałszywych lub zmyślonych informacji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jednym z najważniejszych narzędzi prowadzenia kampanii dezinformacyjnych w ramach "wojny hybrydowej" jest internetowy portal informacyjno-publicystyczny "Sputnik", który jest wydawany w ponad 30 językach. Setki jego współpracowników są zaangażowane w globalną akcję rozsiewania propagandowych materiałów Kremla. Za nadzór nad "Sputnikiem" odpowiada rosyjska państwowa agencja informacyjna "Rossija Sjewodnia" (pol. "Rosja Dzisiaj"). Centrum Doskonalenia Łączności Strategicznej NATO (NATO Strategic Communications Center of Excellence/StratCom COE) z siedzibą w Rydze wyróżnio pięć kategorii trolli wykorzystywanych przez Kreml do ataków:
- trolle reprezentujące spiskową koncepcję dziejów i dążące do tego, by jako źródło wszelkiego zła na świecie wskazać USA;
- wściekłe trolle podsycające nienawiść i agresję;
- trolle odpowiedzialne za dystrybucję załączników i rozpowszechniające szkodliwe oprogramowanie;
- trolle oddelegowane na odcinek Wikipedii i dążące do manipulowania faktami w Sieci;
- bikini trolle ze zdjęciami roznegliżowanych młodych kobiet, używanymi jako środek perswazji wspomagający skuteczność propagandy wobec mężczyzn, najczęściej w wieku powyżej 45 lat, którzy zostali ich znajomymi w mediach społecznościowych.
Unia Europejska zareagowała na rosyjską strategię dezinformacyjną powołując specjalny zespół zadaniowy pod nazwą „East StratCom Task Force

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

Tezeusz

#1636602

   Witaj! Dzięki za potrzebny wyrazisty artykuł na czasie. O trollach dodam od siebie, że na każdym prawicowym portalu są umocowane grupki antypolskie, mające znamiona obcej agentury wpływu, które same siebie komentując i kreując, chcąc wpłynąć na społeczość prostym zabiegiem. Uwiarygodnić kłamstwo i hejt swoimi popierającymi się wypowiedziami. Modne jest pisanie 95% prawdziwych faktów, wplatając ważne zmanipulowane treści. I mamy niby nieszkodliwy przekaz ogólny, który jednak próbuje nakierować nasze postrzeganie, na zaplanowany przez nich tok myślenia. Dlatego do każdej wypowiedzi trzeba podejść indywidualnie i rozebrać na szczegóły, aby wychwycić manipulację. Czasem niby wiarygodni, z długim stażem na portalach, są uruchamiani w ważnych wrażych chwilach ojczyzny, aby wspomagać zamiary wrogów. Te zachowania trzeba na bierząco obnażać. Walka o "dusze" nie jest nowa, ale w obecnej sutuacji wyjątkowo eskaluje. Róbmy swoje dla ojczyzny, mając przy tym grubą skórę. Jak ojczyzna wezwie, to chwycimy za karabiny. Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
-2

ronin

#1636662

   Mnie jakiś czas zaatakowano wirusem i wpisem na pocztę o wyreżyserowany standartowo okup. Sprawa zgłoszona w UKE, czyli Urzedzie Komunikacji Elektronicznej i na policji. Niech główkują. Są dobrzy, więc mam nadzieję, że wychwycą sprawcę. To też idzie do Interpolu, bo obecnie to plaga. Nie ma odpuszczania.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1636668

w skąpym  bikini

 

putinowski ryj

wypięta dupa świni

w fabryce trolli

w skąpym bikini

Vote up!
7
Vote down!
-4

jan patmo

#1636603