„Za to wszystko któregoś dnia zapłacicie”…

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

„Jezus powiedział do swoich uczniów: W owe dni, po tym ucisku, słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku. Gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte. Wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłokach z wielką mocą i chwałą…”

Przypomnę wam autentyczną historię, która potwierdza słowa Jezusa o spadających gwiazdach i o Synu Człowieczym z którym każdy się spotka, choć dziś na Niego i Jego Kościół pluje. Może ta prawdziwa historia przebudzi zaczadzone umysły, podążające za synami i córkami szatana – miotającymi dziś przekleństwami i wygrażającymi uczciwym ludziom, których nie udało się zarazić jadem śmiertelnej nienawiści?  Nie podążajcie za tymi, którzy wygrażają także Ojczyźnie, która ich karmi, bo „za to wszystko któregoś dnia zapłacicie”. Zapamiętajcie te słowa byłej gwiazdy, która spadła z firmamentu, zamieniając się w proch…

25 października 2010 na portalu TVPInfo ukazał się reportaż z demonstracji, jaka się odbyła przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Miejscem demonstracji była katowicka katedra(*):

„Niedzielna, początkowo spokojna demonstracja w Katowicach zebrała kilka tysięcy osób. Przed godz. 18. przed Archikatedrą Chrystusa Króla zebrały się setki, głównie młodych oraz bardzo młodych ludzi, skandujących wulgarne hasła. Początkowo na schodach katedry nie było szpaleru policjantów z tarczami, jedynie rząd funkcjonariuszy w lekkim umundurowaniu. Gdy grupa protestujących starała się przedrzeć w stronę stojących przed świątynią narodowców, na schody katedry poleciały drobne przedmioty, m.in. jajka. Wówczas funkcjonariusze użyli parokrotnie pałek i gazu, aby odepchnąć protestujących. Przepychanki trwały kilka minut; z tłumu funkcjonariusze wyłowili kolejnych kilka osób, które następnie doprowadzono do policyjnych furgonetek.

– Mam cię dość Kaczyński. Mówię do ciebie per Ty, bo na pan trzeba sobie zasłużyć. Ty nawet kroczku nie zrobiłeś w tym kierunku, więc słuchaj mnie intelektualny kurduplu. Odpowiedziałeś pałami, gazem i tym wszystkim, czym możesz kierować dzięki swojej prywatnej armii, policji, którą sam przekształcasz w prywatne ZOMOmówi Durczok na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu. Zaatakował też miejscowego arcybiskupa Wiktora Skworca, zarzucając mu, że „pod domem bożym pałują ludzi”.

– Siedzi ci się dobrze w tej biskupiej d***e w fotelu? Uważasz, że jest w porządku? Ewangelia mówi, żebyś się ujął za tymi słabszymi – stwierdził Durczok. Na koniec groził: „Za to wszystko któregoś dnia zapłacicie”.

Kamil Durczok w wyniku krwotoku zmarł nad ranem 16 listopada 2021 w szpitalu w Katowicach. Pogrzeb Kamila Durczoka odbędzie się w piątek 19 listopada...... w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Ciało b. gwiazdy TVN zostanie skremowane…..

(*) ]]>https://www.tvp.info/50497055/protesty-ws-aborcji-katowice-kamil-durczok...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Durczok kiedyś powiedział: "pod domem bożym pałują ludzi" .. To zdanie jakoś bardzo kojarzy się mi z dzisiejszymi okrzykami na obrońców granicy: "polewają ludzi żeby zamarzli i... mordercy".. To jest przewrotny język totalnej opozycji. Oby historia Durczoka była lekcją dla pożytecznych idiotów (durniów). Dzisiaj plują, kłamią, obrażają, szydzą, niszczą symbole religijne,nawet zabijają księży , a gdy "przychodzi ich godzina" każą się "chować" w katolickim kościele.. Memento mori ....

Vote up!
2
Vote down!
0

RAK

#1635927

"Pogrzeb Kamila Durczoka odbędzie się w piątek 19 listopada...... w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie," pozostawiam Panu Bogu.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1636663