To są jaja, ustawa skromnościowa i ustawa pokrzywdzonych przez PiS w planach PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To są jaja, ustawa skromnościowa i ustawa pokrzywdzonych przez PiS w planach PO

Wydawałoby się, że PO , Trzaskowski i jego sztab już niczym nie zaszkodzą, ale jednak życie pokazuje jak się myliłem.

Nagle okazało się, że sztabowcy PO wymyślili tzw. ustawę skromnościową, bo według nich, prezesi  spółek Skarbu Państwa, zarabiają za dużo. Zarabiają znacznie mniej niż za złotych czasów PO, odprawy też są znacznie mniejsze, ale dla zawistników z PO i tak za dużo. Poza tym prezesi spółek mają zarobki wypracowane przez spółki, które prowadzą, ale dla totalnych to i tak za dużo.

Gdy okazało się że wiceprezydenci W-wy, zarabiają rocznie tyle ile PAD i PMM razem wzięci, a są to wypłaty z podatków mieszkańców W-wy, sprawa nagle ucichła, oto kilka przykładów:  skarbnik Mirosław Czekaj, który otrzymał 376,9 tys. zł za pracę w ratuszu, 46 tys. zł z miejskiej spółki MPT, 20 285 zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, 31 217,13 zł z SGH i 150 zł od wydawnictwa Wolters Kluwer, sekretarz ratusza Marcin Wojdat zarobił w 2019 r. 353 717,54 zł, Wiceprezydent Michał Olszewski otrzymał z kolei 315 767,54 zł za pracę w ratuszu i 41 846,19 zł jako członek Rady Nadzorczej TBS Warszawa Południe. Renata Kaznowska zarobiła natomiast w ubiegłym roku 325 302,78 zł.

Nie chcę publikować więcej danych o zarobkach z ratusza, żeby Państwo szlag nie trafił. Tak, że był to strzał kulą w płot i sprawa umarła śmiercią naturalną.

Ale jeżeli w sztabie ma się takich „orłów” jak Myrcha, Szłapka, Nitras, a szefem partii jest taki geniusz jak Borysław, nie trzeba było długo czekać, żeby ci geniusze wymyślili coś nowego.

I wymyślili, ponoć po tym jak totalni wygrają wybory ma powstać komisja osób poszkodowanych przez PiS.

Jak ćwierkają wróbelki, tworzy się już komitet kolejkowy wyłudzaczy VAT, którym PiS obciął nagle możliwość okradania państwa a tak de facto nas obywateli, bo wyłudzanie VAT było niewyczerpanym źródłem dochodów przestępców takim złotym Sezamem dla nich.

Na pewno w kolejce ustawią się przemytnicy narkotyków, bo w ostatnim czasie KAS i Służby Celne, zarekwirowały dwa razy warte po 3 mld zł na czarnym rynku narkotyki.

Być może w kolejce ustawi się również Gazprom, który na skutek działań rządu PiS i wyroku sądu arbitrażowego w Sztokholmie musi zwrócić Polsce ca 6 mld. zł za zawyżoną cenę gazu, którą w 2010 r podpisał ówczesny wicepremier  Waldemar Pawlak.

Tak, że kolejka poszkodowanych jest dosyć długa a pewnikiem to nie wszyscy, których wymieniłem poszkodowanych, przez PiS

https://www.tvp.info/48538907/ile-zarabiaja-wiceprezydenci-warszawy-kwoty-szokuja

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:13)

Komentarze

Walczymy ciągle i nie ustajemy w wysiłkach!

Walczymy o 1 Turę dla PAD! By tak. było musimy mieć ponad 55 procent!

Wiecie co macie robić!

Namawiamy niezdecydowanych do głosowania! Idziemy na Wybory i głosujemy na Dudę!

Tylko tak Zwyciężymy! Damy radę!

Łomot dla totalnych

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635672

PAD i tylko PAD i tyle w temacie wyborów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1635692

Nie mogą przeboleć odsunięcia ich od koryta to wymyślają różne cuda - niewidy. Gorzej, jak w kolejce do nich ustawią się ci wszyscy poszkodowani Polacy przez wszelkie AmberGoldy i inne grube przekręty.  Jeżeli będą nadal biadolić nad utraconymi wpływami do własnych kieszeni, to ludzie naprawdę mogą się rozwścieczyć na ich pazerność. Ale widocznie chcą tego.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1635676

"trzaśnięci" są BEZCZELNI idą na chama. Polacy doskonale to wiedzą. 

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1635686

Myślę, że nienawiść przesłoniła im trzeźwe myślenie a niestety nie wszyscy Polacy to widzą.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1635694

Myślę, że sobie PiS sam narobił kłopotów. Brak ustawy o dekoncentracji mediów i brak ustawy zakazującej finansowanie NGO z zagranicy, powoduje te nieustanne ataki.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1635693

Największe "przewały" są w najrożniejszych fundacjach i NGO, które "finansują" te bezeceństwa publikowane w mediach i na ulicach.  

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1635702