Dlaczego nic się nie mówi o czarnym rasizmie w stosunku do białych?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Interwencja amerykańskiej policji zakończona śmiercią czarnoskórego Amerykanina, na pewno była naganna i amerykański wymiar sprawiedliwości potraktuje zgodnie z prawem takiego delikwenta, ale to co później się wydarzyło w niektórych amerykańskich miastach, woła o pomstę do nieba.

Ale o tym później, w większości lewicowo-liberalne media milczą o RPA, rządzonej przez czarnych,  milczą o niemal ludobójstwie białych farmerów  w tym kraju. Po prostu nie ma tematu, tam nie ma czarnego rasizmu w stosunku do białych.

Mało tego na mediach społecznościowych niemal codziennie są publikowane filmiki o biciu białych kobiet przez czarnych,  o znęcaniu się czarnych wyrostków nad przypadkowo spotkanym białym, o skakaniu po nim, o kopaniu go, itd. 

Gdyby odwrócić sytuacje to takie zdarzenia w wykonaniu białych byłoby od razu okrzyknięte rasizmem, niektórzy policjanci klękali by przed czarnymi, a pewnie jakieś lewaczki całowałyby czarnym buty.

Nie to nie jest film fantastyczny to obrazki ze Stanów, po całej serii bandyckich napadów na sklepy, kradzieżach, demolowaniu miast. Co ciekawe większość tych zdarzeń odbywała się w miastach rządzonych przez demokratów.

W tych miastach gdzie burmistrzami są demokraci a często, gęsto, tych bandytów wspierała lewacka Antifa, a nawet kierowała nimi. 

Sam rasizm jest czymś nagannym, ale rasizm jest zarówno wśród czarnych jak i białych, i trzeba go potępiać z jednakową siłą.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)

Komentarze

Jak piorę białe rzeczy w pralce osobno , a czarne osobno to jestem rasistą.?

A i w szachy też już grać nie można?

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1635105

Lewactwo by tak powiedziało.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1635122

Zawsze te dwa kolory byly przeciwne sobie jako kolory.Tak jest i z ludzmi,a ze biala rasa nigdy nie siedziala na drzewach jak to robili czarni to stad sie bieze nieufnosc jednych wobec drugich.Jest bardzo duza wina bialych ze postanowili dopuscic niektorych czarnych do zdobywania wiedzy i stad teraz mamy problem rasistowski.Niewielu czarnych jest zdolnych ale wwzyscy uzurpuja sobie prawo do bycia panem chociaz smierdza na kilometr, sa leniwi i oczekuja naleznosci za sama swoja odmiennosc.Ja mysle ze czarny jest stwozony do prac nizszych i na takim etapie powinien sie rozwijac.Panstwa europy jak i stany ameryki staraja sie pomagac tym czarnym nierobom co poteguje ich wymagania do lepszego zycia na koszt podatnika bielego obywatela danego panstwa.To jest chore rozumienie i powinno byc calkowicie zaniechane.Czarny pracuje zarabia i musi sie utrzymac albo poszedl wat skad przybyl.Pewnie znajda sie jacys obroncy czarnych i dostane mnostwo minusow ale ja to piepsze koncertowo bo jesten rasista.Czarnego miejsce jest na czarnym kontynencie i tam niech buduja swoja tozsamosc gospodarke i przyszlosc skoro sa tacy uniwersalni.Tych co uwiera czarny kolor asfaltu proponuje pomalowac go na bialo a mnie zmienic opony z czarnych na biale.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1635167

Ostro, chociaż z nie wszystkim się zgadzam, ale masz dużo racji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1635173

Kotku, jakiś ty mądry! O Boże, widzisz i nie grzmisz. Marnuje się nam weteran wolski. A wy prawdu czytali? Ty nawet nie wiesz ze jesteś murzynem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1635206

"się nie mówi" przede wszystkim dlatego, że tylko jedna strona jest na tyle zorganizowana, dysponuje odpowiednim kapitałem i wpływami iż bez problemu narzuca swoją narrację. Za to druga strona jest zupełnie rozproszona i skołowana.
Na identycznej zasadzie "się nie mówi" np. o pedofilii wśród gejozy, bo tu wcale nie chodzi ani o dzieci ani o Murzynów tylko o wytarcie resztek cywilizacji chrześcijańskiej ('białego człowieka') aż do samych fundamentów i to jest zasadniczy cel.
Po dwóch tysiącach lat wygląda na to, że ten cel jest całkiem bliski realizacji, potem już będzie koszerny raj czyli piekło na ziemi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1635208

Dosyć pesymistyczne to co piszesz, ale mam nadzieje, że się nigdy nie ziści.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1635648