Banaś przygotował orędzie na wypadek utraty immunitetu

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

- Jestem przygotowany na każdą ewentualność, również taką, że mogę stracić immunitet - powiedział prezes NIK Marian Banaś, informując w TVN24, że nagrał orędzie dotyczące spraw "trudnych dla rządzących", które "będzie pokazywało pewne rzeczy, które miały miejsce".

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (7 głosów)

Komentarze

1) Blokada dekomunizacji

2) Blokada lustracji

3) Pozorowane reformy w sądownictwie a realnie utworzenie mafii polityczno - sądowej w Wołominie z komunistami i żydokomuną.

4) Udział w największej w historii Polski aferze SKOK która jest de facto zasadzką Mossadu, FSB i WSI za obietnice milczenia - dotychczas wiążącej że nawet TVN-24 milczy (do czasu).

Dziś PiS grozi śmiercią Prezesowi NIK-u Marianowi Banasiowi który prowadzi kontrolę afery SKOK bo tu nie o te nędzne 160 milionów zł. za nieudane wybory kopertowe chodzi - to zasłona dymna prawdziwej afery gdzie "wyparowało" z BFG na nieznane konta 10 miliardów złotych.

Nasi odwieczni wrogowie jak zwykle zagrali na chciwości Polaków i "rybka" znowu złapała przynętę bo rozbiory przerabialiśmy już trzy- krotnie.
Garstka zachłannych świń wywali nam Ojczyznę na dziesięciolecia a może na zawsze bo Prezes został zapewniony przez Putina że numer się uda i śmiało może wsiadać do drugiego Tupolewa i lecieć do Smoleńska i nic mu nie będzie grozić.

Nas politycy są cwani tylko do nas, do uczciwych Polaków którzy chcą im wierzyć a zagranica ich wali aż obolałe d**y "moczą w mleku".

PS - "Pesymista to też optymista tylko lepiej poinformowany".

Nagrane orędzie Mariana Banasia Prezesa NIK-u jest przygotowane na wypadek niespodziewanej śmierci a nie utraty immunitetu.

Vote up!
8
Vote down!
-4

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1632633

Banaś gra z Niemcami i Rosjanami w jednej lidze. Tak się zeszmacić. 

Vote up!
4
Vote down!
-6

janksero

#1632705

To jakieś fakty czy tylko spekulacje? Czy też może pomówienia wobec niewygodnej osoby?

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1632706

- na stawianie takiej opinii jest jakiś dowód ? - poszlaka ? - jakieś jego działanie niezgodne z prawem ?

Jeśli nie masz nic to sam wtedy tracisz wiarygodność i twarz. Bo ja na to że PiS mataczy śledztwo w sprawie kradzieży Polaków pieniędzy z BFG (to nie były pieniądze banku) - dowodów mam dziesiątki jak nie setki.

Samo to że jest totalny zakaz mówienia o tej aferze we wszystkich mediach !!!

Zdaje się że Minister Z.Ziobro z pieniędzy dla poszkodowanych w przestępstwach zakupił izraelski system do szpiegowania o nazwie "Pegasus" czy to było legalne niech sam wyjaśni.

Złodziejstwo zaczyna się od podbierania drobnych monet a potem wchodzi w krew. Tacy ludzie mają miano - zdemoralizowanych.

Chciałbym też aby ktoś przyjrzał się "pracy" w Otwocku - Posła Solidarnej Polski - Dariusza Olszewskiego.

Vote up!
5
Vote down!
-5

***** tvn.
Aborcja - to kontynuacja Katynia podczas pokoju. To czerwoni mordercy i ludobójcy zachęcają polskie matki do zabijania własnych, bezbronnych dzieci. Pamiętajcie - trauma po tym morderstwie zostaje na całe życie !!!!!!!!!!!!!

#1632879