Jak wygląda manipulacja i kłamsto prasy ? Przeżyjecie szok

Obrazek użytkownika Tezeusz
Kraj

O manipulacji medialnej napisano już ogromne ilości materiałów. Media "totalnego ścieku "w ostatnim okresie czasu często używają tego narzędzia dla ogłupiania i manipulowania czytelnikiem.

Oto jeden z takich przykładów. Wczoraj w Poznaniu przebywał na Placu Wolności Pan Trzaskowski- w jakim charakterze nie wiadomo ! na to spotkanie jak podaje lokalna prasa raczej lewicująca podawała " Rafał Trzaskowski wygłosił mocne, wzbudzające emocje przemówienie. Kandydat PO na prezydenta RP wystąpił na placu Bernardyńskim w Poznaniu. Wydarzenie to wywołało skrajne reakcje - jedni chwalili Trzaskowskiego, inni - głównie działacze PiS - zarzucali mu hipokryzję. Uwagi dotyczyły także łamania obostrzeń przez zgromadzony tłum zwolenników polityka Platformy Obywatelskiej..."

 żródła :

https://wtk.pl/news/59103-trzaskowski-w-poznaniu-tlumy-na-placu-wolnosci

:https://wiadomosci.wp.pl/rafal-trzaskowski-przemawial-w-poznaniu-na-placu-wielki-tlum-pis-i-dziennikarze-o-zlamaniu-obostrzen-6516127840994945a

https://www.se.pl/poznan/rafal-trzaskowski-w-poznaniu-potezny-tlum-na-spotkaniu-wybory-prezydenckie-2020-aa-Gsqh-cEyA-kRGJ.html

Media te, jak można zobaczyć, pokazują fotografie z tego spotkania pełne tłumów poznaniaków przebywających na tym spotkaniu. A jaka była rzeczywistość ?. A całkiem inna. A jaka ? świadczy fotografia główna do tego materiału wykonana z drona.

Jest manipulacja - jest !!

Konkluzja.

Nasz rodzimy najdelikatniej określając „Gang Olsena” jest już w takiej desperacji, że „chwyta się brzydko”, nie gardząc haniebnymi atakami na każdą osobę, która coś znaczącego i dobrego dla kraju zrobiła i nadal robi - nawet jeśli skorzystali na ich pracy oni sami ich rodziny! Podobnie atakują też wszystkie najważniejsze dla przyszłości Polski inwestycje, a to już są elementy realizacji planów wrogów naszego Państwa! W naszym kraju jest potrzebna uczciwa i konstruktywna opozycja, a nie podły wróg wewnętrzny i  quasi-mafijny układ podkopujący fundament Państwa! Chyba już do wszystkich dotarło, że „Polityk PO-KO” i „kłamca oraz oszust”, to nieomal synonimy. Czy przy kolejnych gierkach marszałka Grodzkiego komuś potrzeba jeszcze więcej potwierdzeń? Niestety, ale od zaistnienia PO mamy do czynienia z wyrachowaną i zdradziecką partią skupiającą kłamców i szachrajów? Tylko dla upchania innego kandydata już raz storpedowali wybory, narażając nas wszystkich i Państwo na dodatkowe koszty, chaos, w końcu na poważny kryzys. Ta opozycja ma w większości nastawienie antynarodowe i chce się bez krytyki mediów wypromować, by tak jak już było kiedyś, po powrocie do władzy znowu łupić nasz kraj dla siebie i obcych. Aby to robić przy pełnej nieświadomości społeczeństwa, chcieli by zlikwidować wszystkie Polskie media informacyjne, a zostawić tylko te sterowane z zewnątrz i przez siebie i siejące kłamliwą propagandę. Pamiętajmy, że kto naiwnie siada do stołu aby układać się z oszustami, z góry już przegrał!…

Nie dajmy się manipulować i ogłupiać totalnemu ściekowi bzdur i głupoty

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:25)

Komentarze

Jak na Czaskoskiego to rzeczywiście były tłumy. Dziw, że aż tylu przychodzi na jego wiec. Ilość uczestników jednak wcale nie musi się przekładać na ilość głosów poparcia. Mogły tam być osoby przypadkowe, ciekawe cyrku oraz z obsługi króla ścieków.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1632404

W moim Poznaniu, to bastion platfusów, przykre to ale taka jest prawda. Ale w całej Wielkopolsce już nie.

Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków, to ich miasta.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1
#1632413

Mieszkam na wsi, wszyscy chodzą do kościoła, są bardzo "pobożni". Jednak gdy chodzi o preferencje wyborcze to oczywiście są za POKO. To rdzenna ludność pochodzenia niemieckiego. Przynajmniej za takich się uważają.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1632444

Bambrzy pochodzenia niemieckiego, potomkowie osadników przybyłych z okolic Bambergu (Frankonia), którzy w latach 1719–1753 zostali sprowadzeni przez władze Poznania

By zastąpić rodowitych Poznaniaków i dla tego teraz głosują na patologie z PO a jest ich sporo, bo prawdziwych poznaniaków wielu nie zostało, bo Hitler ich wymordował.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1632448

Władze Poznania chcą pobudować pomnik Józefa Piłsudskiego u zbiegu ulic K. Libelta i alei Niepodległości.  Pomoc w zebraniu środków obiecało miasto Poznań oraz Jarosław Kaczyński.

Przeciwko inicjatywie budowy pomnika  wystąpiło poznańskie Stowarzyszenie Nasz Poznań, które za pośrednictwem strony internetowej petycjeonline.com prowadzi ogólnopolską zbiórkę podpisów przeciwko tej inicjatywie pod hasłem: Nie dla Pomnika Piłsudskiego w Poznaniu.

Inicjatywę poparło Stowarzyszenie Klub imienia Romana Dmowskiego oraz

Akcja Narodowa.

 List z protestem  wystosowało poznańskie stowarzyszenie do prezydenta Poznania.

Ciekawy jest skład władz Stowarzyszenia proszę spojrzeć:

Przemysław Piasta -PREZES ZARZĄDU

Krzysztof Musiałek - WICEPREZES

Dawid Piasta - SKARBNIK

Komisja Rewizyjna Organ nadzoru -

Agnieszka Piasta

Joanna Borda Musiałek

Monika Piasta

Organ sprawujący nadzór PREZYDENT MIASTA POZNANIA

Inne dane

Organizacja pożytku publicznego - NIE

Czas, na jaki została utworzona organizacja -NIEOZNACZONY

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1642379

obsługa i wstawki

 

ściśnięta na przedzie

obsługa z warszafki 

a gdzieniegdzie z tyłu

przypadkowe wstawki

 

PS Tęczowa obsługa z warszafki!

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1632418

ludzi i głosy poparcia nadal liczymy w liczbach, nie w metrach sześciennych :)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1632425

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1632405

zakłamana Pchła Szachrajka, ale jednak bardziej Szechterka. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

michael

#1632411

Jest na to niezawodny sposób i okazja...

 

 

Jeśli nie chcesz być po raz kolejny oszukany przez polityków, jeśli nie chcesz być mamiony obniżką podatków, które później są podnoszone, jeśli nie chcesz aby obietnice wyborcze pozostawały po raz kolejny tylko obietnicami, jeśli nie chcesz aby twoje dzieci i rodzinę "ubogacali" uchodźcy z Afryki, jeśli nie chcesz aby Polska była znów kondominium niemiecko rosyjskim, które decyduje co nam wolno, a co nie i jeśli nie chcesz tęczowego i "zielonego" terroru, to jest właśnie teraz odpowiedni moment, abyś raz na zawsze zrobił z tym porządek.

Szef PO, Borys Budka, powiedział w rozmowie z Magazynem TVN24, że brak prezydenta Warszawy w drugiej turze może oznaczać koniec formacji. Brak Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich to może być początek końca PO  -  stwierdził przewodniczący tej partii, Borys Budka dodając, że jeśli dojdzie do „katastrofy wyborczej”, on sam podda się weryfikacji partii jako przewodniczący. Jednocześnie Budka po raz kolejny uparcie przekonywał, że wymiana kandydatów na prezydenta odbywała się w porozumieniu z Kidawą-Błońską.

Pytanie, czy komuś będzie brakować formacji totalnych zadymiarzy, prymitywnych prowokatorów, producentów fake newsów, bezrefleksyjnych ignorantów, przedstawicieli zagranicznych interesów, politycznej piątej kolumny, ulicznych wichrzycieli i orędowników wszelkich dewiacji, które stoją w sprzeczności ze wszystkim, co polskie, tradycyjne i narodowe?  Okazja wydaje się znakomita i niepowtarzalna. Jeśli nie wy, to kto, jeśli nie teraz, to kiedy?

 

https://www.salon24.pl/u/andrzej111/1051052,chcecie-pozbyc-sie-po-z-polityki-raz-na-zawsze-jest-na-to-niezawodny-sposob

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1632426

Nie ma "raz na zawsze". następuje co najwyżej "przepoczwarzenie". Taki Trzaskowski czy Budka to tylko amoralni i antypolscy, szkodliwi pyskacze - figuranci. Ważni ci i te niby polskie i międzynarodowe  środowiska co za nimi stoją. Zależnie od okoliczności decydują niemiecko-rosyjscy tylko w innym, rezerwowym projekcie. Mając oczywiście do pomocy takie twory jak cały amoralny TVN, produkt komunistycznych służb a aktualnie w rękach  i masonów,  i tej drapieżnej i wrogiej nam części środowisk żydowskich, jedno i drugie? .W niektórych dużych miastach / np. w/w Poznań/ zbyt potężne interesy , różne, antypolskie, by móc czegoś oczekiwać. Tu w pierwszej i drugiej  turze taki Trzaskowski zawsze wygra. Nie oczekiwał bym niespodzianki. A  jak w reszcie wojew. zobaczymy. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

janksero

#1632496

Te wszystkie Budki to są tylko słupy i nic więcej.
To co trzeba było zrobić to uderzyć w ich zaplecze medialne i finansowe, inaczej to zwykła walka z wiatrakami.
 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1632633

Moim zdaniem w medialnej przestrzeni nie podaje się podstawowych danych o rodowodzie PO.

Ta formacja była dziełem postkomunistycznych służb wojskowych WSI, które były kontynuacją komunistycznych formacji:

- Wojskowej Służby Wewnętrznej(WSW)

-  Zarządu II Sztabu Generalnego WP(Z II SGWP)

W odróżnieniu od służby cywilnej czyli Służby Bezpieczeństwa(SB), zbrojnego ramienia PZPR, służby wojskowe nie zostały poddane żadnej weryfikacji, tylko przeszły "suchą nogą" z PRL-u do III RP.

Stało się tak z woli USA (CIA), która wraz z tymi wojskowymi służbami Jaruzelskiego - Kiszczaka nadzorowały proces tzw. transformacji ustrojowej w sposób zgodny z interesami USA/Zachodu.

Tak na ten temat mówił  Maciej Zalewski , na początku prezydentury Wałęsy polityk Porozumienia Centrum i sekretarz Biura Bezpieczeństwa Narodowego, w rozmowie z filmowcem Jerzym Zalewskim, co ten utrwalił w swojej książce pt. "Dwa kolory" :

„Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być: „Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być”.

WSI zostało takim jak było w PRL-u bo potrzebne było do pilnowania interesów USA/Zachodu i to na szkodę Polski(by można było łupić Polskę poprzez złodziejską prywatyzację i niezliczone afery)

Dlaczego te agenturalne służby WSI, wrogie państwu polskiemu, postanowiły założyć swoją siłę polityczną czyli PO?

Tu należy przywołać sytuację geopolityczną, jaka w tamtym czasie zaistniała.

Otóż po zwycięskiej zimnej wojnie przez USA/Zachód i pomyślnym procesie likwidacji bloku komunistycznego oraz rozpadu ZSRR, liczono na zwasalizowanie osłabionej Rosji, na wzór wasalizacji demoludów.

Proces ten trwał przez dekadę lat 90-tych (okres nazywany "jelcynowską smutą", podczas którego zachodnie koncerny rabowały majątek narodowy Rosji - prywatyzacja złodziejska zwana "kuponową") i został zatrzymany przez tzw. siłowików z W.Putinem na czele, który rozpad ZSRR nazwał "największa tragedią XX wieku".

Wtedy to w USA, uznając fiasko polityki wasalizacji Rosji w latach 90-tych XX wieku, zaczęła nową politykę wobec Rosji, nazywaną przez politologów "polityką przyciągania Rosji do Zachodu" metodą "marchewki i kija" a sygnałem tej nowej polityki było ogłoszenie tzw "wojny z terroryzmem" z pretekstem w postaci zorganizowania wydarzeń 9/11.

Celem tej nowej polityki było doprowadzenie do zbudowania EURAZJI czyli przestrzeni współpracy od Lizbony do Władywostoku(od Atlantyku po Pacyfik). Eurazja wraz z USA miała stanowić realną przeciwwagę dla rosnących w siłę Chin.

W tej konstrukcji nie było miejsca na suwerenną Polskę pomiędzy Niemcami i Rosją.

By było możliwe ustanowienie statusu Polski jako kondominium rosyjsko niemieckiego, należało powierzyć władzę w Polsce agenturze niemiecko rosyjskiej i taką rolę przewidziano dla Platformy Obywatelskiej, założonej przez WSI w 2001 roku z celem powierzenia jej pełni władzy po podwójnych  wyborach przypadających w 2005 roku.

Tymczasem Polacy urządzili WSI-okom psikusa i zamiast PO, podwójne zwycięstwo odniósł PIS i od razu rozpoczęły się wściekłe ataki na rząd PIS-u i Prezydenta L.Kaczyńskiego, zakończone obaleniem rządu PIS w 2007 roku i zbrodnią z 10.04.2010 roku, w szczycie polityki resetu USA-Rosja, kiedy miały zapadać kluczowe decyzje na temat realizacji projektu EURAZJI i na decyzyjnych stanowiskach w Polsce należało ulokować zdrajców Polski-agenturę niemiecko rosyjską.

Taką zdradziecką władzę zbudowano po 10.04.2010 roku, czym usunięto przeszkodę do realizacji EURAZJI z Polską jako rosyjsko niemieckie kondominium.

To zachowanie Rosji wobec konfliktu na Bliskim Wschodzie(Iran, Syria) doprowadziło do załamania się i klęski polityki resetu USA-Rosja i dało możliwość odsunięcia od władzy PO-PSL-u, bo w interesie USA stało się rozdzielenie Niemiec od Rosji, które dążyły do wyrugowania USA z Europy.

Obecna wścieklizna totalnej opozycji dążącej do przejęcia władzy w Polsce jest realizacją interesów niemiecko rosyjskich, czyli budowy EURAZJI w kontrze do USA.

 

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1632465

Doskonała wykładnia 100/100 gratulacje. 

Serdecznie pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1632482

cytuję: "Wczoraj w Poznaniu przebywał na Placu Wolności Pan Trzaskowski- w jakim charakterze nie wiadomo ! na to spotkanie jak podaje lokalna prasa raczej lewicująca podawała " Rafał Trzaskowski wygłosił mocne, wzbudzające emocje przemówienie. Kandydat PO na prezydenta RP wystąpił na placu Bernardyńskim w Poznaniu."

Jeśli to pomyłka autora artykułu to proszę o sprostowanie ale jeśli to jest cytat dosłowny z lokalnej prasy to gratulacje dla tej gazety za brak znajomości Poznania !

 Tęczowi prezydenci obu miast (Poznania i Warszawy) zawsze będą grali ręka w rękę, szli noga w nogę i włazili sobie w to samo miejsce od wydalania, które u nich służy za szczyt rozkoszy i miłości poprzez wsadzanie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1632526

Ostatnie stwierdzenie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1632528

Na placu Bernardyńskim "czajka" dokonywał ekskluzywnych zakupów z dziczyzny...może tam wygłaszał swoje myśli ( Tylko nie wiadomo w jakim języku myślał..?)

 Pozdrawiam serdecznie..

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1632546

No i o Czaskoskim też TU

:

https://www.facebook.com/messages/t/100015639488417

jest. 

Będziecie zdziwieni, jak Zobaczycie czyim utrzymankiem ten następca tej - Hanna Gronkiewicz-Waltz (Haka Grundbaum) 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1632939