Pedofilia, seksualizacja dzieci, LGBTQ+

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
KawiarNIA

W całej dyskusji o pedofilii często zapominamy o dzieciach, które przeżyły takie doświadczenia. Ich psychika zostaje zniszczona na całe życie. Po takich przeżyciach już nigdy nie będą normalne psychicznie. I to jest największe barbarzyństwo pedofilii - pedofile chcąc zaspokoić jakieś chore żądze nie myślą o swoich ofiarach stając się tym samym potworami zasługującymi na najwyższy możliwy wyrok.

Pedofilów identyfikujemy przede wszystkim poprzez konkretne osoby mające takie skłonności, ale moim subiektywnym zdaniem winniśmy zwracać szczególniejszą uwagę na aspekt psychicznych skutków tejże u dzieci, też w życiu dorosłym. Należą do nich najczęściej [1]:

 

* zaburzenia emocjonalne i zaburzenia obrazu własnej osoby (depresja, zachowania

autodestrukcyjne a nawet samobójstwa);

• zaburzenia somatyczne i dysocjacyjne (lęk i napięcie, koszmary nocne, zaburzenia snu

i odżywiania: anoreksja, bulimia, różne postaci dysocjacji);

• zaburzenia samooceny (poczucie izolacji i alienacji, skrajnie niska samoocena);

• zaburzenia interpersonalne (trudności w kontaktach z ludźmi, spadek zaufania wobec ludzi,

poczucie zdrady, lęk wobec partnerów seksualnych, chorobliwa zazdrość o partnerów połączona z całkowitym od nich uzależnieniem: również zgoda na przemoc domową byleby zachować związek, podatność na ponowne wykorzystanie);

• zaburzenia w funkcjonowaniu społecznym (uzależnienie od alkoholu i narkotyków,

prostytucja);

• zaburzenia seksualne (lęki wobec seksualności, poczucie winy, brak satysfakcji, obniżenie pragnienia seksualnego, zaniżona ocena siebie jako partnera seksualnego, zaburzenia orgazmu, kompulsywne unikanie lub kompulsywne poszukiwanie kontaktów seksualnych, zaburzenia identyfikacji seksualnej w postaci homoseksualizmu lub innych zaburzeń w tym obszarze).

 

Na opis każdego z tych zaburzeń można by poświęcić odrębną pracę doktorską, ale sądzę, że czytelnicy mogą sobie wyobrazić realnie te skutki i do czego mogą prowadzić. Wyjaśniają też wiele zachowań dzieci i dorosłych, które przeżyły w dzieciństwie takich doświadczeń. 

 

Ale... powyższe skutki są w części niemal identyczne jak w przypadku seksualizacji dzieci, nawet w wieku przedszkolnym czy też ich adopcji przez pary homoseksualne lub też przez osoby reprezentujące jakieś 50 pozostałych płci w ramach LGBTQ+. To czyste odmiany pedofilii pod względem wpływu ich na psychikę dziecka, z tym, że trudniejsze do wyplenienia, bo znajdują coraz powszechniejszą aprobatę lewacko-liberalnych elit, które dziś na świecie uzyskują przewagę nad wartościami tradycyjnymi, konserwatywnymi, chrześcijańskimi, naturalnymi. 

 

Oczywiście sprawczo pedofilia dotyczy w równym stopniu heteroseksualistów, homoseksualistów czy biseksualistów, którzy zazwyczaj odczuwają pociąg seksualny do konkretnej płci dziecka. "Skutkuje to właśnie podziałem pedofilów na homoseksualnych (pociąga ich ta sama płeć), heteroseksualnych (pociąga ich płeć przeciwna) i biseksualnych (pociągają ich obie płcie). Wśród pedofilów odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9 do 40%, czyli jest około 4–20 razy większy niż odsetek dorosłych mężczyzn, których pociągają inni dorośli mężczyźni, w męskiej populacji. Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci, tylko że większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka. Pedofile heteroseksualni preferują dziewczynki między 8 a 10 rokiem życia, a homoseksualni preferują chłopców między 10 a 13 rokiem życia występuje też np. u par heteroseksualnych, ale homoseksualiści" [2].  

 

Wśród wspomnianych elit lewacko-demoliberalnych  często słyszy się, że pedofilia jest po prostu zwykłą preferencją seksualną, która nie powinna podlegać jakiejkolwiek karze. Mało tego! Powołują się nieraz na wyznawaną religię, bowiem np. islam daje możliwość wielożeństwa i propaguje pedofilię, bo Mahomet sam poślubił sześciolatkę a skonsumował ją seksualnie w wieku 9 lat. Podobnie jest w Judaizmie, gdzie żydowska dziewczynka jest uznawana za dorosłą w wieku 12 lat! Za dorosłą, czyli kobietę zdolną do poślubienia mężczyzny! Takich przyzwoleń nie ma natomiast w żadnym przypadku religia chrześcijańska, w tym katolicka, gdzie wielożeństwo, zdrada seksualna i etyczna, homoseksualizm, pedofilia, sodomia i gomora, gwałt, transseksualizm, gender, aborcja, czy eutanazja są grzechami śmiertelnymi i każdy wierzący musi sobie z tego zdawać sprawę.

 

Reasumując. Nie tylko pedofilia pod względem skutków wywieranych na psychice dziecka jest siłą sprawczą tychże skutków. I chociaż stanowi najważniejszą przyczynę spustoszenia psychicznego dzieci, to istnieją też i inne przyczyny, które implikują to psychiczne spustoszenie. Mogą to być w równym stopniu inne anaturalne działania wpływające na seksualizm u dzieci i należeć do nich mogą np. seksualizacja dzieci, wychowywanie ich bez jasnej identyfikacji płciowej, adopcja dzieci przez pary homoseksualne (czy też inne w ramach zboczeń LGBTQ+). 


[1] https://fdds.pl/wp-content/uploads/2016/10/Wlodarczyk_J_2016_Wykorzystywanie_seksualne_w_dziecinstwie_a_konsekwencje.pdf, s.7-8

[2] https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia


Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... 

© Krzysztof Jaworucki (krzysztofjaw) 

http://krzysztofjaw.blogspot.com/ 

kjahog@gmail.com

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Przeczytałem uważnie Pana tekst , jednak nie do przyjęcia i zaakceptowania są Ci "wspaniali" celebryci, którzy teraz publikują swoje idiotyczne tłumaczenie...obrzydliwość.Wielki mistrz z TVN - Miszczak milczy, telefonów nie odbiera, tuszując bezczelnego, chamskiego "gogusia". Powszechny ostracyzm oraz odpowiednie kary, powinny wyeliminować ich ze społeczeństwa.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1631309

Zgadzam się z Panem. Pedofilia winna być karana karą 25 lat lub dozywotniego pozbawienia wolności. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1631340

Nazwiska i inne dane najgroźniejszych gwałcicieli i pedofilów są od 1 stycznia 2018 roku w pełni jawne. Zostały zamieszczone w internecie, w ogólnodostępnej części Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

– Prawo do ochrony naszych dzieci stawiamy ponad anonimowość przestępców – podkreśla Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro.

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/

PS

„W badanych społeczeństwach naszego kręgu kulturowego homoseksualiści najczęściej stanowią od 2 do 5 proc. mężczyzn (w Polsce 7 proc.). Wśród kobiet ten odsetek jest nieco mniejszy – do 3 proc.(…)”

~ Bogusław Pawłowski, polski antropolog, kierownik Katedry Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1631314

Uważam, że poruszanie takich tematów na tym akurat forum to jak bicie niepotrzebnej piany.

Grupa "trzymająca forum" i ich adwersarze, do których chyba jestem zaszufladkowany mamy takie samo podejście do kwestii zboczeń i wynaturzeń oraz ochrony młodocianych przed pederastami. Nikt tu nie musi nikogo przekonywać. Nie zaglądają tu chyba lewackie mendy i zboczeńcy od Biedronia...

Jeśliby publikacje tu, w tej tematyce miałyby doprowadzić do inicjatyw zmuszających Rząd do zaostrzenia Kodeksu Karnego w tym zakresie, to oczywiście jestem ZA.

Cytując @krzysztofjaw : "Zgadzam się z Panem. Pedofilia winna być karana karą 25 lat lub dozywotniego pozbawienia wolności." - takie powinny być cele dyskusji, konkretne propozycje. By nie okazało się, że adorujemy się przy każdej, nadarzającej się okazji. Będzie konkretna propozycja ustawy obywatelskiej? Podpiszę się pod nią.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

"Izraelitcy doktorkowie,
Wiednia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę;
Którzy chlipiecie z „Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

#1631388

Może i to bicie piany, ale na niektórych forach szerszych nie mam wstępu :). Publikuję jeszcze na s24 (w miarę szeroka publika), neonie24 i naszeblogi. Kiedyś publikowałem na interii360, ale została zlikwidowana. Na wyborczej mnie anulowano :). 

Jeżeli zaś chodzi o pedofilię, to mamy jednakowe zdanie. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1631437