Je Suis Kazik

Obrazek użytkownika Widget
Rysunek

Afera wokół tej piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0

Ludzie się kłócą czy słusznie, czy niesłusznie ten utwór wyleciał z listy przebojów radiowej Trójki. Jedno jest pewne. Wzrośnie popularność tego utworu w internecie ;)

Grafika: 
Ocena grafiki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

- tytuł: "El dupa prohibition" - były tam min. słowa: "radny kradnie a całe miasto na dnie" :)

Wielu nie mogło tej piosenki słuchać bo myśleli że to właśnie o nich są te słowa i dostawali wypieków na twarzy.

https://www.youtube.com/watch?v=-yoooQvXnQY

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1630696

Najbardziej to chyba Wałęsie podpadł :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1630707

- właściwie to była publiczna obietnica którą prawo powinno wyegzekwować.

Kiedyś bolek jak twiedzi skakał przez płot a teraz tylko z za niego pluje i nawet w pysk mu nie można dać jak u "Pawlaków".

Tak przy okazji - można stworzyć skuteczne prawo ale prawnicy tego nie zrobią bo sami się mogą dostać w te tryby sprawiedliwości.

Wyobraźmy sobie w sejfie pułapkę - gilotynkę kiedy ktoś sięga po nie swoje pieniądze to obcina dłoń.

Obawiam się że wtedy wszystkich prawników w Polsce mieli byśmy jednorękich. To taka niedopowiedziana prawda o życiu którą ciężko wyrazić słowami ale każdy to podskórnie czuje.

Fakt że obce banki za platformy stworzyły paragraf że dług bankowy dziedziczą dzieci lub się mogą zrzec spadku. Z naszych nikomu nawet do głowy nie przyjdzie że pieniądze a właściwie ich zwrot z łapówek i przestępstw urzędników i zbójów w togach powinny dziedziczyć ich dzieci i wnuki, no i zrobić brak przedawnienia za to przestępstwo.

Nawet odsiadki nie trzeba by dawać, tylko na starość komornik powinien wejśc im na emeryturę no i dzieciom i wnukom też - aż spłacą.

Tak zlikwidowano by korupcję w Polsce - tylko komu to potrzebne ! - "trza gonić króliczka ale nie łapać go".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1630716

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Fakt że obce banki za platformy stworzyły paragraf że dług bankowy dziedziczą dzieci lub się mogą zrzec spadku".

 

Tzn. wcześniej nie dziedziczyły długu?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1630869

... No niestety na twórczość trzeba także patrzeć przez "pryzmat" http://youtu.be/l7VykCTXX7M ... Krytyka ,przechodząca w samokrytykę  , " insight" ,fatum ,  samospełniająca się przepowiednia , ponadczasowa prawidłowość ,klątwa ostatniej sceny Folwarku Zwierzęcego Orwella ,czy też nieumiejętne posługiwanie się https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwantyfikator_og%C3%B3lny :-) ...  . W każdym razie "rap" Kazika jest zdecydowanie lepszy niż np. JKM-a . :-) Równościowość - egalitaryzm  prowadzi często do absurdów .  Skandal dźwignią promocji ?  "Target" ,to nie tylko "internet" ,ale może stacje RTV mówią Michalkiewiczem "nierządne" . A może utwór jako argument w negocjacjach między impresario a mecenasem ? :-)  ... Dobre pytania http://youtu.be/yO07YQTcxJ8 ,bez dobrej odpowiedzi ...

PS.

Jakby na to nie patrzeć ,to Kazik jako "głos sumienia" półświatka artystycznego-celebryckiego jest dosyć przekonujący .  Rozliczanie prezesa chyba mniej trafione (tak wpadając w manierę posłanki Leszczyny {  https://wpolityce.pl/polityka/500319-fala-komentarzy-po-szokujacych-slowach-leszczyny }, to ta drzazga w oku (nie uchu )prezesa troszkę zbyt rachityczna jak na utrwalenie w spiżu ,czy strofach,tak na mój gust ,a de gustibus est non disputandum :-)  . Oczywiście ,nie wszystko, musi być "kult-owym arcydziełem" . Koniec końcuf to jest "demokracja" i ...  http://youtu.be/BTlwPFlXj3I

:-)

A tak spiskowo ,to może Kazik chce sprowokować prezesa ,do odpowiedzi w niezwykle wymagającej "stylistyce "  http://youtu.be/nff4PtM6E5M i kontynuowanie tego durnowatego "czelendżu" .Chyba niewarto ...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1630710

Mimo, że tym razem Kazik w tej piosence miał rację, to jednak uważam, że to zwykły komuch. Teraz się obudził z piosenką, a gdzie on był przez 8 lat nierządów PO jak miał taaaaki ogromny materiał na 100 płyt?

Przy okazji zobaczyłem widziałem dziś na interii w tym temacie ostrą cenzurę robioną przez adminów. Choć cenzura na interii to już nic nadzwyczajnego, to dziś było niezłe apogeum i to w temacie, gdzie zarzucali "Trójce" cenzurę piosenki Kazika.

Dla mnie staje się jasne, że "zmiana warty" na szczytach władzy staje się coraz szybsza i układ magdalenkowy juz zdecydował, że PiS na razie musi odejść i spowrotem będzie PO (na jakiś czas) a potem pewnie znów PiS albo skrajne lewactwo. Normlnie bym powiedział, że PiS sam sobie na to zaprcował ale wydaje mi sięteraz, że oni nie tyle co sobie na to zapracowali ile sami tego chcieli w imię układów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1630780

O Tusku też śpiewał:

"Za konsekwencje by pociągnąć mnie dziś chcieli
Nie wiem, jak wy lecz ja spierdalam do Brukseli".

Gdzieś w jakimś wywiadzie sprzed lat (na youtube to jest) wypowiada się dobrze o UPR. W wywiadach można też wyczytać, że uważa się za konserwatywnego liberała. Głosował kiedyś na Korwina

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1630827

to chyba jakaś jego zasłona dymna była - jeśli jakoś faktycznie śpiewał o tusku to ile osób o tym słyszało? Jakoś nie zrobił tej piosenki singlem promujjącym nową płytę (tak jak w przypadku piosenki o kaczyńskim)

a na Korwina to se mógł głosować - może nawet Ormowiec owsik głosował kiedyś na Korwina? Ja też mogę powiedzieć, że głosowałem nawet na króla pazibrodę ;) ale to niczego nie zmienia...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1630841

Może go kiedyś Tusk wnerwi tak swoim postępowaniem, że nagra singiel... Jak śpiewał o Lepperze, Pawlaku, Wałęsie, Oleksym... to inni mogli mieć pretensje, czemu o nich, a nie o innych ;) Gdyby doszło do czegoś takiego za rządów PO i Tusk odwiedziłby cmentarz, a przeciętny obywatel np. w rocznicę śmierci kogoś bliskiego za odwiedzenie cmentarza dostałby mandat, Kazik kierowałby zapewne podobne słowa do Tuska

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1630843

No proszę Cie, to jak on nie miał przez tyle lat nierządów NIC NIE MOGĘ tuska przyczynku do "wnerwienia", to ja na to czekać nie będę - hasło "do końca świata i jedn dzień dłuzej" to do owsika (on może by tyle czekał).

Kaczyński zrobił źle, bardzo źle ale przy tym co robił tusk, to Kaczyński jest aniołkiem.

a że robił o wałesie? Wtedy kiedy wałęsa był utożsamiany z Solidarnościa - jakośteraz o nim nie robi

o oleksym, jak był skończony? czy pawlaku? płotki

a lepper, to akurat był chyba pierwszym antysystemowcem (niepoprawnym), nie głosowałem na niego ale kazik do pięt mu nie dorasta

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1630844

"Kaczyński zrobił źle, bardzo źle ale przy tym co robił tusk, to Kaczyński jest aniołkiem." - może takie podejście miał wtedy Kazik i twierdzi, że przy poprzednikach Tusk jest aniołkiem ;) Nie wiem. Trzeba by Kazika zapytać. Coś kojarzę że chyba był zwolennikiem stawiania Lechowi Kaczyńskiemu pomnika.

Do Leppera nic nie mam, szanuję. Kazikowi nie spodobało się to, że drogi blokował.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1630846

Jeśli miał takie podejście o tusku (polskość to nienormalność) jak piszesz to tylko potwierdzasz to, co mówiłem - że kazik to komuch...

Ps. dziś wyszło, to co wielu przeczuwało od lat, że niedźwiecki brał od lat 90-tych kase za pierwsze miejsca list przebojów i że te "głosowania sms-owe" to o kij d...y potłuc ;) - wina PiS-u, że nie uprzątnęli podwórka jak doszli do władzy i teraz sami zbierają tego żniwa

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1630853

O! Już są takie informacje? Wczoraj znajoma na fejsie napisała "Kiedy dowiemy się, że Niedźwiecki to ubek i donosił" ;)

Dzięki za "pałowanie", a co do Kazika, nie wiem, czy komuch, czy nie komuch i szczerze mało mnie to interesuje. Chcąc, nie chcąc wypromowali mu nieźle ten najnowszy kawałek.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1630855

Skoro już tak piszesz, to proszę bardzo do usług, masz teraz ode mnie pałę :)

No i skoro cie nie obchodzi, czy kazik to komuch, a wcześniej nie widziałeś problemu z tuskiem, to podobnie jak niedźwiecki odkryłeś się do końca :)

a samą reklamę, to właśnie niedźwiecki zrobił kazikowi - wina PiSu, że wcześniej ni czyścili "towarzyszy"...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1630857

Za młody jestem bym mógł za komuny być kapusiem :)

Ja jednak nie skorzystam z możliwości wystawienia Ci pałek. Nie znieważyłeś mnie, nie uważam byś pisał brednie, bo ma to sens, tylko może nieco inne zdanie mamy.

Trudno, do interii najwyżej mnie za cenzora nie wezmą, bo bym mało banów dawał (o ile faktycznie tak tam cenzura działa) ;)

A Kazik? Kazik najlepiej na tej całej akcji po prostu wyszedł, a utwór wielu się spodobał.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1630861

Był TW. Ale oczywiście nie donosił. Nikomu nic złego nie zrobił. To taka piosenka, która mogłaby być przebojem Trójki, ale jakoś nigdy nikt jej nie nagrał. Kazik też. Byłaby poza konkurencją i robienie listy straciłoby sens. Podobnie jak Biblia nigdy nie jest ujmowana w statystykach sprzedaży. Wiadomo, dlaczego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1630895

>>jak on nie miał przez tyle lat nierządów NIC NIE MOGĘ tuska przyczynku do "wnerwienia", to ja na to czekać nie będę - hasło "do końca świata i jedn dzień dłuzej" to do owsika (on może by tyle czekał). /.../ przy tym co robił tusk, to Kaczyński jest aniołkiem. /.../ nie głosowałem na niego [lepper] ale kazik do pięt mu nie dorasta<<

Pełna zgoda. Hmm... Nie wiem, czy się nie wkurzysz, ale poważnie się zgadzam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1630893

Jest dokładnie na odwrót: Kazik w tej piosence nie miał racji i nie jest komuchem.

Być może - tak jak wielu na fali nienawiści - ma to prezesowi za złe (ja też mam mu to za złe, że się nie powstrzymał, a nie śpiewam o tym piosenek ani nie latam po stacjach opowiadając jak to mnie skrzywdził). Ale raczej widzę tu typowy chwyt marketingowy. Jak widać skuteczny.

Nie każdy, kto się z tobą nie zgadza jest komuchem. Ludzie różnymi drogami doszli to tych poglądów, które mają. Kazik (ateista walczący) może ci się nie podobać, ale kiedy przeanalizujesz teksty jego piosenek lub wywiadów, trudno uznać go za zwolennika komuny. Chyba wręcz przeciwnie.

Poza tym pełna zgoda: "gdzie on był przez 8 lat nierządów PO?". Trzeba przyznać, że przy takim zacięciu komentatorskim Kazika (również w felietonach pisanych) dziwne jest to ulgowe traktowanie PO.

Jednak pamiętając, że "wszyscy artyści to prostytutki" można wnioskować, że było mu z tym wygodnie i nie chciał atakować kolosa, bojąc się konsekwencji - dokładnie jak ci artyści, o których śpiewał.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1630892

Wyszło na jaw, że fałszowali wyniki listy przebojów. Czyli ktoś próbował nieuczciwie wcisnąć na pierwsze miejsce utwór, który według słuchaczy na to nie zasłużył. Lista zniknęła, a jej usunięcia powinni domagać się w pierwszym rzędzie ci, których utwór znalazł się na 6-tym miejscu, mimo, że zdobył najwięcej głosów.

Za Niezalezna.pl

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1630881

Obiło mi się  uszy, że tak było. Za mało czasu miałem, by się dokładnie wgłębić w temat. Poczytam wieczorem :)

Pewnie też można by się spierać, czemu wyszło akurat teraz, a nie wcześniej... Ale póki co, za mało wiem, nie chcę się wypowiadać.

Wcześniej tylko zastanawiałem się, dlaczego o Tusku mało śpiewał, pisałem np." może takie podejście miał wtedy Kazik i twierdzi, że przy poprzednikach Tusk jest aniołkiem ;) Nie wiem. Trzeba by Kazika zapytać.". Ale zostało to odebrane, że zacięcie bronię Kazika. 

Nie wiem, co złego jest na przykład w poniższym zdaniu, że zasługuje to na minusa:

"O Tusku też śpiewał:

"Za konsekwencje by pociągnąć mnie dziś chcieli
Nie wiem, jak wy lecz ja spierdalam do Brukseli".

Gdzieś w jakimś wywiadzie sprzed lat (na youtube to jest) wypowiada się dobrze o UPR. W wywiadach można też wyczytać, że uważa się za konserwatywnego liberała. Głosował kiedyś na Korwina".

No nic, wracam do swoich zajęć. wieczorem poczytam wiadomości, co tam w świecie i w radiowej trójce słychać, może mnie to do jakiegoś rysunku zainspiruje :)

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1630882

Ja też nie wiem, za co tu dostałeś minusa ale wiem za co dostałeś w kolejnym wpisie :)

No i o tym też pisałem, że to wina PiSu, bo juz dawno wiadomo było, że Niedźwiecki robi przewały na liście przebojów, a poza tym to komuch i już dawno powinni go wywalić a oni nic, trzymali go tak samo jak trzymają większość komuchów i lewaków na stanowiskach w calej Polsce i wyborcy PiS na tym cierpią każdego dnia z nimi sie stykając w urzędach, fabrykach, policji, prokuraturze, oświacie, lecznictwie itd. ale PiS ma gdzieś swoich wyborców i nie rusza komuchów i lewaków póki tamci nie podpadna samemu PiSowi - układ magdalenkowy, wy nie ruszacie nas a my was...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1630897

Świetny żart. Gratuluję. Dałem 5, choć nie zgadzam się, że Kazik Jesu is. Zdecydowanie nie jest.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1630913

#1630914

Ale jest też możliwy inny podział, który daje inne znaczenie. Lubię gry słów. I skojarzenia Również refleks :)

Tak czy siak gratuluję!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1630952