"Podskórny implant z amerykańskim kooperantem" – czy Księga Apokalipsy mówi prawdę?

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

„Podskórny implant z amerykańskim kooperantem” to artykuł z "Pulsu Biznesu", którym firma HEMP & WOOD S.A., chwali się na swojej stronie internetowej:

KLIKNIJ TUTAJ

Polska Agencja Prasowa zamieszcza o tym informację:

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO informuje:

Podpisanie umowy dotyczącej zawiązania spółki biotechnologicznej produkującej implanty umożliwiające wczesne wykrywanie biomarkerów sygnalizujących m.in. infekcje wirusowe w tym Covid-19.

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym.

JV prowadzić będzie badania _R&D_ w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych. Monitorowanie "in vivo" będzie się odbywać w czasie rzeczywistym.

Testy wczesnego wykrywania zostaną opracowane przy użyciu technik biologii syntetycznej oraz nano- i biotechnologii, oraz skupią się na monitorowaniu zmian RNA i DNA użytkowników, którymi mogą być pacjenci, pracownicy wszelkiego typu firm, czy nawet cała populacja, jak również systemy opieki zdrowotnej, użytkownicy obiektów wojskowych i wiele innych.

Oczekuje się, że po opracowaniu i uzyskaniu odpowiednich rejestracji implantu jako urządzenia medycznego, system zapewni użytkownikom nowe opcje długoterminowego ciągłego monitorowania stanu zdrowia, umożliwiając transmisję sygnału wczesnego ostrzegania do aplikacji mobilnej, która z kolei może być monitorowana w czasie rzeczywistym bezpośrednio przez użytkowników systemu, jak również ich lekarzy, czy też instytucje opieki zdrowotnej, agencje monitorujące zdrowie czy też szpitale badawcze.

Markery zastosowane w implancie będą umożliwiały natychmiastowe wykrycie ognisk wirusowych czy też innych chorób. Opracowywana technologia będzie bardziej skuteczna i wydajna niż obecnie oferowane na rynku czujniki, m.in. ze względu na zwiększoną dokładność i przewidywaną dłuższą żywotność funkcji implantu w porównaniu do obecnie oferowanych na rynku czujników, które wymagają wymiany co trzydzieści _30_ do sześćdziesięciu _60_ dni. Implanty docelowo oferowane przez JV będą wymagały wymiany nie częściej niż co 6-12 miesięcy lub nawet dłużej...

Źródło: http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237?fbclid=IwAR0Bhqn2PT7ezEroN6y5Z1QP0Nb-Fe1khsp8dWhGiT29g1NAI2Me0fWlXAM

17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,

kto nie ma znamienia -  imienia Bestii  lub liczby jej imienia. 

18 Tu jest [potrzebna] mądrość.

Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:  liczba to bowiem człowieka. 

A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć

A teraz sięgnijmy do Biblii Księdza Wujka wydana w całości po raz pierwszy w 1599 roku, choć fragmenty wydawane były już wcześniej.

Proszę Państwa, Biblia Tysiąclecia w Polsce i innych krajach często tłumaczono po raz kolejny w dziejach, gdy potrzeba była „aktualizacja językowa” – w czasach gdy w użyciu była elektronika, układy scalone, pierwsze komputery, samoloty naddźwiękowe latały już pierwsze satelity. Czipy można było przewidzieć.

Ale Biblia księdza Wujka powstała ponad 400 lat temu!

Biblia brzmi nieco pociesznie, ale pięknie:

13:1 I widziałem bestyją wychodzącą z morza, mającą siedm głów i rogów dziesięć, a na rogach jej dziesięć koron, a na głowach jej imiona bluźnierstwa. 

13:2 A bestia, którąm widział, podobna była rysiowi, a nogi jej jako niedźwiedze, a gęba jej jako gęba lwowa. I dał jej smok moc swoję i władzą wielką. 

13:3 A widziałem jednę z głów jej, jakoby na śmierć zabitą, a rana śmierci jej uleczona jest. Dziwowała się wszytka ziemia za bestią. 

13:4 I kłaniali się smokowi, który dał władzą bestyjej, i kłaniali się bestyjej, mówiąc: Któż podobny bestyjej? A kto z nią walczyć będzie mógł? 

13:5 I dane są jej usta, mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej moc czynić czterdzieści i dwa miesiąca. 

13:6 I otworzyła usta swoje na bluźnierstwa przeciwko Bogu, aby bluźniła imię jego i przybytek jego, i te, którzy mieszkają na niebie. 

13:7 I dano jej walkę czynić z Świętymi i zwyciężać je. I dano jej władzą nad wszelkim pokoleniem i ludem, i językiem, i narodem. 

13:8 I kłaniali się jej wszyscy, którzy mieszkają na ziemi, których imiona nie są napisane w księgach żywota Baranka, który zabity jest, od założenia świata. 

13:9 Jeśli kto ma ucho, niech słucha. 

13:10 Kto w poimanie wiedzie, w poimanie pójdzie. Kto mieczem zabije, ma być mieczem zabit. Tu jest cierpliwość i wiara świętych. 

13:11 I widziałem drugą bestyją występującą z ziemie. A miała dwa rogi podobne Barankowym i mówiła jako smok. 

13:12 I używała wszytkiej władzej pirwszej bestyjej przed oczyma jej: i uczyniła, że ziemia i mieszkający na niej kłaniali się bestyjej pierwszej, której śmiertelna rana była uleczona. 

13:13 I uczyniła cuda wielkie, że też i ogień uczyniła, aby zstąpił przed oczyma ludzi na ziemię. 

13:14 I zwiodła mieszkające na ziemi dla znaków, które jej dano czynić przed oczyma bestyjej, mówiąc mieszkającym na ziemi, aby czynili obraz bestyjej, która ma ranę mieczową i ożyła. 

13:15 I dano jej, aby dała ducha obrazowi bestyjej a żeby mówił obraz bestyjej, i czynił, aby którzy by kolwiek nie kłaniali się obrazowi bestyjej, pobici byli. 

13:16 I uczyni, że wszyscy mali i wielcy, bogaci i ubodzy, i wolni, i niewolnicy mieli cechę na prawej ręce swojej abo na czelech swoich. 

13:17 A iżby żaden nie mógł kupić ani sprzedać, jedno który ma cechę abo imię bestyjej, abo liczbę imienia jej. 

13:18 Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę bestyjej. Abowiem liczba jest człowieka, a liczba jego sześć set sześćdziesiąt i sześć. 

Źródło Biblii Jakuba Wujka:  

Czy Biblia, Ewangelia św. Jana – apostoła, ale i przyjaciela, samego Jezusa, z którym wiele rozmawiali na skomplikowane intelektualnie tematy, mówi prawdę. To szokujące, ale sądzę, że tak. Jestem grzesznikiem, człowiekiem marnym, ale w obliczu tego co się dzieje, przy świadku, jakim jesteś Ty Czytelniku, ponownie wybieram Jezusa Chrystusa. Nie dam sobie dać czipa w rękę, nawet jeśli to będzie obowiązkowe. 

Do Technologii czipów potrzebne jest 5G, które pozwoli na małym obszarze kontrolować radiowo setki milionów urządzęń na małym obszarze. Ludzie, nie będą w stanie opracowywać bez tego urządzenia tych setek milionów danych. Wreszcie będzie można zaczipować ludzkość.

Ryś, zamiast jaguara; „czelech swoich” zamiast „czołach swoich”; ale sens jest ten sam.

Gdy po raz pierwszy ten fragment Biblii Księdza Wujka przeczytałem kilka lat temu, wciąż miałem nadzieję, że to się nie dzieje naprawdę, choć o badaniach nad czipami czytałem od kilkunastu lat. 

Samodoładowujace się prądem przekonwertowanym z ciepła organizmu czipy? Nie wchodzę w to. Z takiego głupiego powodu utracić szansę na zbawienie...  

Zrzut ekranu strony PAP: http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237?fbclid=IwAR0Bhqn2PT7ezEroN6y5Z1QP0Nb-Fe1khsp8dWhGiT29g1NAI2Me0fWlXAM

MATERIAŁ DO DOWOLNEGO KOPIOWANIA W INTERNECIE POD WARUNKIEM WSKAZANIA AUTORA

ROMUALD KAŁWA

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:10)

Komentarze

A minister Szumowski jest wskazany przez tę globalną mafię do wdrażania takich projektów w Polsce.

https://drive.google.com/file/d/1djGLifPGWZYdP35c2FQM05jXYvKqmiEv/view?fbclid=IwAR1MqN-9nBNzMcdl9HTo550ilIh7yAV5sdXC6lC2eTkR6cmSrCzeKNQ0rBk

Trzeba wszelkimi możliwymi kanałami informować o tym Polaków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1630544

Znak Bestii jest znakiem przeciwnika Boga, znamię na czoło i rękę oznacza wielbiciela, czciciela ktory bedzie chciał myśleć tak jak Bestia i działać tak jak Bestia. Wypada poczytać, to nie jest żadne urządzenie ani znak na skórze. To znamię imienia Bestii. Ale mimo calego mistycznego symbolizmu, niektórzy tacy, akurat ten jeden symboliczny element chca potraktować doslownie, bo przecież im pasuje do ich bajki, no co za zdziwienie. Gratuluje robienia kurtyzany z rozumienia, logiki i samej Biiblii, brakuje jeszcze szukania kosmitów. OK ale nie udawajmy, że byle random z netu ma pojęcie o Apokalipsie albo że ktoś specyficzny taki uwierzy Kościołowi a nie wariatowi z filmiku z żółtymi napisami. Ale bajki dla świrów to nawet lubię. Wolę malownicze, niż prymitywne.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1630561