O nadal przestępczym wymiarze sprawiedliwości i jego faktorach

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Rzeczowa i koncyliacyjna blogerka wiesiolek65 pytała ostatnio publicznie o powody dziwnych i brzydkich wojenek personalnych na portalu. Nie znam przyczyn, choć mogę się ich domyślać. Szczególnie atakowani są zwolennicy Konfederacji i osoby krytykujące PiS za niektóre przedsięwzięcia lub ich brak. A więc powody byłyby polityczne. W mojej ocenie nie zawsze da się to tak wyjaśnić.

Niektóre napaści stwarzają wrażenie, że są starannie wyreżyserowane. Na portalu bloguję już 11 lat i nieomal zawsze moje publikacje spotykały się z bardzo dobrym przyjęciem i wysoką liczbą odsłon (nawet po kilkadziesiąt tysięcy). Sytuacja zmieniła się od około roku, gdy pojawił się tutaj bloger Humpty Dumpty. Zaczął on w prostacki sposób atakować moje teksty, szczególnie te dotyczące funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i mnie osobiście. Ponieważ jestem dziennikarką piszącą także w prasie drukowanej, nastawał też na moją pozycję jako publicystki posiadającej legitymację dziennikarską i piszącej teksty interwencyjne. Jego ataki są niezwykle grubiańskie i oparte na kłamstwach. Wkrótce dołączyło do niego kilka osób, głównie komentator kontrik, co ma tworzyć wrażenie społecznego aplauzu dla tez Humptego.

Humpty Dumpty jest prawnikiem, działającym na terenie Gliwic, jak twierdzi - absolwentem Uniwersytetu Śląskiego. Nie jest adwokatem ani radcą prawnym, ani nie posiada żadnej innej aplikacji. W swoich publikacjach staje w obronie najbardziej skandalicznych orzeczeń wydawanych przez prokuratorów i sędziów na terenie aglomeracji śląskiej. Broni też brutalnych policjantów z tego terenu. Jednocześnie odgrywa rolę zwolennika reform w wymiarze sprawiedliwości. Obie te „role” są w oczywisty sposób kolizyjne i muszą budzić pytanie „o co tutaj chodzi”.

Posłużę się przykładem.

Wczoraj już po raz kolejny Humpty pomówił mnie, że „usiłuję wyłudzić kasę od państwa”, rzekomo „za nieudaną próbę samobójstwa”, przy czym „powinnam trafić do więzienia za spoliczkowanie policjantki”, a „uniknęłam tego tylko dlatego, bo zostałam uznana za niepoczytalną”.

Wielokrotnie (także wczoraj) zaprzeczałam tym kalumniom. Nigdy nie zwracałam się do Skarbu Państwa o żadne odszkodowania, chociaż mi się należały. Nigdy nie podejmowałam próby samobójczej. Nigdy nie zostałam uznana winną żadnych czynów zabronionych na szkodę żadnego policjanta ani policjantki, ani nie „uniknęłam więzienia z powodu uznania za niepoczytalną”.

Oto dokumenty to potwierdzające:

W dniu 17 lutego 2010 r. Policja wtargnęła do domu mojej siostry na Śląsku, poszukując mojego brata, fałszywie i absurdalnie oskarżonego przez Prokuraturę Rejonową w Środzie Wlkp. Brat akurat przebywał u siostry, gdyż leczył zapalenie nerwu twarzowego. Został zatrzymany przez Policję w sposób brutalny, mimo że nie stwarzał żadnych trudności, co bezspornie wynika z filmu nagranego przez funkcjonariuszy. Rzucono go na gruz i narzędzia budowlane, w pokoju, który był remontowany, a kilku policjantów przyciskało go siłą do ziemi. Spowodowano w ten sposób ciężkie obrażenia (w tym nogi, co grozi dzisiaj amputacją) i zaburzenia kardiologiczne. Następnie przewieziono go do szpitala wojewódzkiego, gdzie przebywał cały dzień na badaniach i udzielano mu pomocy na oddziale ratunkowym. Wieczorem został zawieziony karetką do aresztu, gdzie przez 1,5 miesiąca był intensywnie leczony. Po rozpoczęciu rozprawy w Sądzie jeszcze tego samego dnia został zwolniony, a po dwóch kolejnych rozprawach spektakularnie uniewinniony.

Kluczowe dokumenty i konkluzje w tej sprawie przedstawiłam m.in. w notkach:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/jak-niewinnego-i-zdrowego-karetka-do-aresztu-wieziono

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/dokumenty-glupcze

Mój brat wystąpił o odszkodowanie za niezasadny areszt. Nigdy go nie otrzymał mimo oczywistych do tego podstaw. Do dzisiaj toczy się postępowanie w sprawie rozstroju zdrowia spowodowanego przez Policję. Prokuratorzy używają wszelkich możliwych sztuczek proceduralnych, aby ochronić winnych przed odpowiedzialnością, także Skarb Państwa przed odpowiedzialnością finansową.

Mimo tych okoliczności Humpty Dumpty stale oczernia publicznie mojego brata twierdząc, że nie doznał on rozstroju zdrowia i usiłuje „wyłudzić odszkodowanie”. Postępowanie nie jest zakończone, więc nie mogę ujawnić publicznie dowodów wskazujących na bezczelność tych twierdzeń.

W dniu 17 lutego 2010 roku byłam świadkiem brutalnego zatrzymywania brata i usiłowałam poinformować policję o błędach związanych z nakazem aresztowania. Nikt nie chciał mnie wysłuchać, za to rzucano mnie na ziemię, m.in. uderzając w pierś i powodując to, że przewracałam się na zagruzowaną podłogę tyłem głowy, czyli od strony pnia mózgu.

Nie tylko, że nikt mnie nie przeprosił, ale jeszcze porwano mnie z domu i poddano dalszym represjom.

Policjanci próbowali mnie oskarżać o jakieś przestępstwa na ich szkodę (tradycyjnie, gdy sami są winni, to oskarżają ofiarę o naruszanie ich nietykalności, znieważanie, etc.).

Prokuratura nie dała im wiary i 27 kwietnia 2012 roku umorzyła śledztwo. Załączam sentencję tego postanowienia i jego uzasadnienie.

W jego treści stoi jak byk, że miałam naruszyć nietykalność funkcjonariuszy, ale szkodliwość tego czynu była znikoma.

W uzasadnieniu napisano: „Na skutek działań Krystyny Górzyńskiej nikt nie doznał obrażeń i nie był zmuszony do korzystania z pomocy lekarskiej. Nadto naruszenie nietykalności odbywało się w obecności większej liczby funkcjonariuszy w godzinach rannych w budynku mieszkalnym i tym samym nie stanowiło to realnego zagrożenia dla interweniujących funkcjonariuszy Policji. Ujemna zawartość czynów Krystyny Górzyńskiej jest niska i osiąga poziom znikomej społecznej szkodliwości. Reasumując zachowanie Krystyny Górzyńskiej nie należy kwalifikować jako czyn społecznie szkodliwy w stopniu wyższym niż znikomy. Świadczy o tym motywacja, którą się kierowała oraz zachowanie w trakcie popełnienia czynu. Trudno bowiem wymagać od Krystyny Górzyńskiej, by znajdując się w sytuacji, gdzie zostaje zatrzymany jej brat przy jednoczesnym przekonaniu, że jest niewinny, nie podejmowała zachowań mających na celu zapewnienie mu bezpieczeństwa”.

A zatem Humpty Dumpty tupeciarsko kłamie, że groziło mi jakieś więzienie i uchroniłam się przed nim tylko z powodu „niepoczytalności”.

Ten oszczerca już dawno jest skompromitowany na tym portalu, ale fanatycy pisowscy nie chcą tego przyjąć do wiadomości.

Przypominam, że ten człowiek przez wiele miesięcy oskarżał mnie nawet o to, że rzekomo wprowadzam w błąd opinię publiczną co do faktu posiadania wyższego wykształcenia. Zarzut ten był idiotyczny nie tylko dlatego, że takie wykształcenie posiadam (poza tym przez wiele lat pracowałam naukowo), ale także dlatego, że nigdy się w tej sprawie nie wypowiadałam. Co ma wykształcenie - takie lub inne - do prowadzenia bloga? Humpty Dumpty odczepił się od mojego dyplomu dopiero wówczas, gdy ujawniłam publicznie zaświadczenie Politechniki Wrocławskiej potwierdzające fakt ukończenia studiów wyższych. Tutaj link:

https://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/stalker-i-oszust-trojanowski-w-sprawie-mojego-wyksztalcenia

Humpty Dumpty to chamski stalker, który uporczywie atakuje mnie i moją rodzinę, kłamiąc, zmyślając i obrzucając nas obelgami. Jego determinacja może wskazywać na powiązania z nierzetelnymi prokuratorami i sędziami.

To bardzo niedobrze, że tacy podejrzani "faktorzy" próbują wpływać na opinię publiczną w Polsce.

 

Appendix:

Znajdujące się poniżej chamskie, tupeciarskie i jak zwykle oszczercze komentarze Humptego Dumpty i kontrika potwierdzają powyższe tezy. Wyrażam tylko zdziwienie, że właściciel portalu pozwala tutaj rozpychać się takim plugawcom.

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.3 (15 głosów)

Komentarze

Absurdalne kłamstwa z próbą kolejnej nagonki i wybielania się, przedstawiania się jako ofiary.

Tyle w temacie "wojen personalnych".

Vote up!
6
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629115

Dokumenty nie kłamią.

W tagach dopisuję ciebie, jako kolejnego portalowego prymitywa i oszusta. Uporczywego prymitywa i oszusta.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1629118

Zamieszczasz kłamstwa, w tym ataki personalne i jeszcze udajesz zdziwienie?

Wiadomo, ze liczylas na reakcję.

Moze łaskawie udowodnisz, jak to dołączyłem do HD, by wywołać wrażenie społecznego applauzu?

Często masz takie urojenia, stara kłamczucho? Zaczepiasz, to teraz biegnij sie poskarżyć.

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629122

80% twoich komentarzy dotyczy mnie i mojej rodziny. Wystarczy otworzyć twoją zakładkę z komentarzami, aby to zobaczyć. Działacie razem z HD w duecie. Popieracie wzajemnie swoje zmyślenia i kłamstwa. Zapisy na portalu jednoznacznie to wykazują.

I skończ z tymi bluzgami, bo mimo, że jesteś anonimowy, to nie masz prawa zaśmiecać tego portalu tak wyzywającym chamstwem.

EOT.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1629127

"Wkrótce dołączyło do niego kilka osób, głównie komentator kontrik, co ma tworzyć wrażenie społecznego aplauzu dla tez Humptego "

Udowadnisz wreszcie?

Czy tylko stale zaczepiasz a potem grasz ofiarę.

 

Naprawdę myślisz, ze jacyś normalni ludzie nabiorą sie na tak absurdalne głupoty?

Że jakiś spaślak bez ubezpieczenia leczył zapalenie nerwu poprzez ukrywanie się u swojej siostry itp.

Latami uczyliście sie takich swoich wersji na pamięć i to z charakterystycznym wymyslaniem swoich krzywd.

Np. przewrócenia sie podczas ataku na policjanta.

Jakim trzeba byc bezczelnym i amoralnym, by choćby wspominac bez wstydu.

A jednak, jeszcze to ma być wielką krzywdą, że f-sze nie dali się zabić a taka Górzyńska zachwiala się, przewróciła a przecież ponoć z tyłu głowy jest blisko do... pnia mózgu! Dobrze, ze nie dupy.

Brak słów, jakie to absurdalne pierdoły wymyślacie latami.

Może jeszcze spociliście się podczas walki z policją i za to też chcecie "przywrócenia sprawiedliwości" , czytaj: kasy?

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629133

Wynoś się. Wszystko jest już wiadome, a inteligentnych ludzi twój spam nie interesuje.

Precz. Nie będziecie, bandyci, robić z Polski raju dla kryminalistów, idiotów i chamów.

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1629134

Do swych krzywd dopisalaś nawet, jak zadzierałaś kiecę w radiowozie a policjant grzecznie poprosił, by spokojnie siedzieć. 

Wiele za to trzeba odszkodowania, by "przywrócić sprawiedliwość" ?

 

Albo to policzkowanie policjantki i próbę duszenia. Nie udało się, to sięgnęłaś po niebezpieczne narzędzie.

Wiele pieniędzy sobie za to liczysz? Wystawiasz faktury VAT za taką "działalność społeczną "? 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629137

Wynocha, stalkerze.

Bydlakom ewidentnie zależy, żeby poniewierać polskimi kobietami.

Dlatego: bydlakom precz.

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1629211

Teraz jesteś lewacko-ruskim dziwolągiem. ;)

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1629217

ludzie mówią, że gwałciłeś własne córki, dlatego jesteś tubą służb. Nawet się ostatnio publicznie skarżyłeś, że haki to mocna rzecz. No i znasz realia siedzenia w kiciu. Też o tym szczegółowo pisałeś.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1629304

"Nie będziecie, bandyci, robić z Polski raju dla kryminalistów, idiotów i chamów"

I może właśnie TO POWYŻSZE jest powodem oddalania wszelkich pozwów o odszkodowania :))

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1629140

Tym bardziej, że są zbędne.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1629212

Tym bardziej, że są zbędne.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1629213

Przecież banderowcu choćby wpisami tutaj sam udowodniłeś, że Rebeliantka trafnie i prawdziwie o tobie pisała.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1629331

Żal to czytać więc oczywiście większość pominąłem
Kolejna próba wciśnięcia komuś na siłę swoich nie tyle racji co UROJEŃ oraz podbicia klikalności
Bo gdyby chodziło o samo wyjaśnienie wystarczyłoby podać kilka linków na PW - no dobra kilkadziesiąt linków
Takie notki to większe zaśmiecanie portalu nić debilizmy hu...skyego, zabiedzonego i tym podobnych razem do koopy wziętych

Tak wiem: jestem kłamca, manipulant, stalker, oszust, pedał, cyklista, czarnoksiężnik i ...(w)uj wie kto jeszcze

Ale nawet gdyby to było prawdą to zaśmiecanie portalu zwykłym osobistym i to UROJONYM: GÓWNEM pozostaje sprawą niezmienną

Pikkkk - bez odbioru (w tej notce)

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1629138

Nie interesują mnie Pana opinie.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1629214

w błędzie. A co na to lekarze?

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1629216

jak tam gwałcone córki?

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1629306

obdukcja, jaką posługuje się "dziennikarka" i jej brat, przedstawiający się na Instagramie również jako "dziennikarz" nie świadczą nie tylko o pobiciu, ale nawet o lekkim potknięciu się. Są charakterystyczne dla osób, które wyrywają się zatrzymującym policjantom (lekkie otarcie naskórka). Natomiast wieloletnie "rany", to efekt źle leczonych, lub w ogóle nie leczonych żylaków. Często powstają w przypadku zaawansowanej cukrzycy (pokazywałem filmik, na którym jest Janusz Górzyński znajomej lekarce.Widoczna ociężałość, trudności w formułowaniu słów aż nadto jej zdaniem świadczą o cukrzycy).  Za to chcą odszkodowania. Juz red. Wybranowski pisał, że to są prywatne urojenia Rebe. Nazwała go zakłamanym lewakiem. ;)

Prawda jest tragiczna - Rebe od 1997 r. nie ruszyła nawet palcem, żyjąc wyłącznie na koszt innych, jej braciszek natomiast pasożytuje na swojej matce już prawie 20 lat. Wielkim nadużyciem z strony "dziennikarki" było nazywanie Janusza "przedsiębiorcą" pomimo tego, że nigdy nie prowadzil żadnej działalności. Wyłącznie żona. I tak można by pisać i pisać o kłamstwie Górzyńskich, ich prowokacjach, ich wyzywaniu innych, opowiadaniu bzdur na temat innych osób... Kuriozalne jest buńczuczne zapewnienie Rebe, że jest dziennikarką w sytuacji, gdy łamie prawo dziennikarskie ostentacyjnie wobec mojej osoby. Dlatego jest skazana na wieczne tułanie się po marginesach różnych portali, gdzie ludzie góra po trzecim tekście orientują się, że mają do czynienia z delikatnie mówiąc dziwaczką.   Ale tak naprawdę jest to nadęte zero.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1629169

używając formuły zmarłego ś.p. Prezydenta.

Nikogo nie interesują Twoje fantazje. Fakty wynikają z dokumentów i akt, których nie znasz. Jak klasyczny złodziej, złapany na gorącym uczynku, wrzeszczący to nie moja ręka, zaprzeczasz bezczelnie temu, co uwidoczniono w dokumentach urzędowych powyżej.

Twoje zmyślenia mają taką wartość, jak te, które są już obalone w powyższej notce.

Kłamiesz rano, w południe i wieczorem, jak klasyczny psychol.

Takie typy, jak ty, usiłują uniemożliwić reformę wymiaru sprawiedliwości w Polsce, bo wam jest fajnie żyć z patologii tego systemu.

Tylko prawnicze gnojki i to najniższego sortu mogą twierdzić, że można oskarżać niewinnych, aresztować człowieka ze złamaniem wszelkich podstaw prawnych, bić niewinnych i uchylać się od naprawy krzywd.

Tylko wyjątkowy śmierdziel może zmyślać niestworzone brednie na temat cudzego życia, wpieprzać się nieproszony w cudze sprawy prywatne i promować totalitarne praktyki władzy.

A teraz wy... j z mojego blogu.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1629222

Udało mi się zwrócić uwagę całej społeczności na twoje łganie. To raczej ty powinnaś wy...lać w podskokach, obrończyni pedofilów.

I weź się za sprzątanie nory, w której mieszkasz. Bo wstyd.

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1629223

Ś.p. prezydent miał rację, że takie lumpy, jak ty i twoi kolesie, zasługują tylko na taką formułę.

EOT

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1629224

mi cię trochę szkoda. Przez prawie 70 lat nie dorobiłaś się niczego. Ani dzieci, ani jakiegokolwiek poważania... Jedynie próbujesz zaistnieć w sieci, ale to też nie wyszło. Twoja jedyna nadzieja to reinkarnacja. Jeszcze z 10 wcieleń i może osiągniesz mój obecny poziom. ;)

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1629227

Wynocha.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1629228

Chronicznie bezrobotna, ale o co chodzi? ;)

Vote up!
4
Vote down!
-6
#1629230

#1629233

To faktycznie lump i bydlak antypolski w jednej osobie. Tobie zresztą też mało brakuje.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1629238

który dmie w tą samą komuszą trąbę.

Ty jesteś nie tylko upośledzony umysłowo (zatrzymałeś się na totalitarnych koncepcjach prawniczych z czasów komuny), ale  i skończony degenerat, który założył blog, aby epatować wyśmiewaniem się z krzywdy wyrządzanej Polakom przez postkomunistów.

Nie podskakuj mojemu bratu, bo cały Facebook drwi z twoich kretynizmów.

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1629245

mówią, że od czasu, kiedy go żona i dzieci wygnały z domu, łączy was coś więcej, niż tylko braterskie uczucie.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1629422

portalu dla ciot, inaczej zboków.

A z mojego bloga, wynocha.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1629481

A jak rozumieją prawo mentalne komuchy: Humpty Dumpty, kontrik i akolici?

Prawo w ich ocenie, to: oskarżać i aresztować niewinnych, bić niewinnych, bić kobiety, drwić ze sprawiedliwości, naruszać godność ludzi, uchylać się od naprawienia szkód.

Precz z mentalnymi komuchami! Niech odchodzą do lamusa historii! Na pohybel im!

 

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1629252

Wyzywasz od komuchów a to sama opisywałaś, jak to współpracowaliscie z komuchami, ubekami i oszustami w jednym. Póki kasa płynęła, jakoś się nie skarżyliście, dopiero jak nie udało się powielić ich sztuczek. Tak to wygląda u was bycie "wybitnym biznesmenem" . A ci wszyscy działacze, którymi się zachwycałaś, jakoś dziwnie nieprzypadkowo są związani z opcją rosyjską...

Vote up!
3
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629371

Won z mojego blogu, ubecki kłamco.

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1629378

Mój brat nie siedział z ubekami przy okrągłym stole.

Pracował w firmie, o której nie wiedział, że została zbudowana na ukradzionym ("sprywatyzowanym") państwowym majątku i że ma "ochronę" w postaci prokuratorów powiązanych rodzinnie z właścicielem firmy. Oczywiście, ta ekipa jego też oszukała.

To jednoznacznie pokazuje, ze kontrik jest tutaj na służbie. Broni komuszych złodziei i zapomina dodać, że komuchy przejęły prawie cały majątek kraju, zostawiając dla zwykłych Polaków wyłącznie rolę niewolników.

 

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1629379

oraz bezczelne insynuacje. A gdzie ty byłaś, przypomnij  łaskawie? Jakie funkcje pełniłaś? Nie wiedziałaś, ze jesteś pacynką ubecką na początku lat 1990-tych? A może tak było wygodniej? Rączek nie trzeba było brudzić robotą i kaska była? A jak się skończyło to gewałt! Mafia! I nagle okazało się, że nie jesteś w stanie nawet na ZUS zarobić, choć w 1997 roku był śmiesznie niski. Jesteś wyjątkową paskudą

 

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1629417

EOT.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1629418

ruskiej onucy usiłującej wyłudzić kasę od Panstwa. Nie wiedziałaś o tym?

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1629420

i wtedy obudziłeś się z ręką w gaciach? ;D

Vote up!
3
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1629485

- prowadziło do takich krzywd i tej chyba niebywałej w historii niesprawiedliwości społecznej bo byli tacy których prawo nie dotyczyło jak był czy jest z "układu".

Wszyscy dobrze wiemy i bez kodeksu karnego kiedy wyrządzamy drugiemu krzywdę czy kradniemy (nie dotyczy komunistów) - ale do naprawy "zbłądzonych owiec" potrzebne są uczciwe i apolityczne Sądy nie tylko z nazwy.

Vote up!
3
Vote down!
-2

***** tvn.
Bez wyjaśnienia afery SKOK Wołomin zapomnijcie o wolnej i sprawiedliwej Polsce.

#1629339

Masz rację, człowiek z sumieniem wie co jest dobre, a co złe.

Postkomuniści i ich faktorzy nie wiedzą. Jeszcze potrafią lżyć ofiary.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1629347

Służyłaś postkomunistom na początku lat 1990-tych aż furczało. A teraz stroisz się w piórka "sprawiedliwej"? Może jeszcze powinnas zacząć wypisywać jakąś litanię, niech sie ludziom wydaje, że to jakaś świenta. ;)

Vote up!
3
Vote down!
-5
#1629419

EOT

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1629421

Ale przeciez sama o sobie twierdzisz, że jesteś osobą publiczną, a ja piszę tylko i wyłącznie prawdę o tobie. Więc tak naprawdę twoje groźby to tylko podrygi ginącej ostrygi.

Vote up!
2
Vote down!
-5
#1629423

Wykazałam oszczerstwa Humptego Dumpty, ktory wielokrotnie twierdził na tym portalu, że:

„usiłuję wyłudzić kasę od państwa”, rzekomo „za nieudaną próbę samobójstwa”, przy czym „powinnam trafić do więzienia za spoliczkowanie policjantki”, a „uniknęłam tego tylko dlatego, bo zostałam uznana za niepoczytalną”.

Przedstawiłam dowód z dokumentu, potwierdzający że (cytuję):

Policjanci próbowali mnie oskarżać o jakieś przestępstwa na ich szkodę (tradycyjnie, gdy sami są winni, to oskarżają ofiarę o naruszanie ich nietykalności, znieważanie, etc.), ale prokuratura nie dała im wiary i 27 kwietnia 2012 roku umorzyła śledztwo. Załączyłam sentencję tego postanowienia i jego uzasadnienie.

W sentencji postanowienia napisano, że miałam naruszyć nietykalność funkcjonariuszy, ale szkodliwość tego czynu była znikoma.

W uzasadnieniu napisano: „Na skutek działań Krystyny Górzyńskiej nikt nie doznał obrażeń i nie był zmuszony do korzystania z pomocy lekarskiej. Nadto naruszenie nietykalności odbywało się w obecności większej liczby funkcjonariuszy w godzinach rannych w budynku mieszkalnym i tym samym nie stanowiło to realnego zagrożenia dla interweniujących funkcjonariuszy Policji. Ujemna zawartość czynów Krystyny Górzyńskiej jest niska i osiąga poziom znikomej społecznej szkodliwości. Reasumując zachowanie Krystyny Górzyńskiej nie należy kwalifikować jako czyn społecznie szkodliwy w stopniu wyższym niż znikomy. Świadczy o tym motywacja, którą się kierowała oraz zachowanie w trakcie popełnienia czynu. Trudno bowiem wymagać od Krystyny Górzyńskiej, by znajdując się w sytuacji, gdzie zostaje zatrzymany jej brat przy jednoczesnym przekonaniu, że jest niewinny, nie podejmowała zachowań mających na celu zapewnienie mu bezpieczeństwa”.

A zatem Humpty Dumpty tupeciarsko kłamie, że groziło mi jakieś więzienie i uchroniłam się przed nim tylko z powodu „niepoczytalności”.

W postanowieniu podkreślono, że  moje postępowanie było kierowane motywacją zapewnienia bezpieczeństwa niewinnemu bratu, czyli nie mogło stanowić żadnego "przestępstwa". Opowieści o grożącym więzieniu i niepoczytalności, to chamskie zniesławienia.

------------------------------------

Co wobec udowodnienia chamskiego zniesławienia pisze w odpowiedzi Humpty Dumpty i kontrik?

Stek kolejnych kłamstw i bluzgów.

Taki to "prawnik" i jego kumpel oraz "obrońcy prawdy i sprawiedliwości".

Ciekawa jestem, dokąd zaprowadzą ludzi, którzy im wierzą.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1629429

krów w PGR, bo to zdaje się twoje wykształcenie? Wasza 10-letnia walka o miliony za urojone krzywdy właśnie się skończyła. Nikt nie da wam nawet złotówki za nic. I to mnie cieszy, jako Polaka. Że te pieniądze pójdą na szkoły, szpitale, żlobki tudzież naprawdę potrzebującym. A takie chytre dranie jak ty i twój brat pójdą na śmietnik historii. Czemu nie chcesz powiedzieć, na ile milionów wyceniłas ukrywanie się Januszka przed wymiarem sprawiedliwości, który chciał go uniewinnić? Pokaż ludziom, panienko pazerna.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1629431

Nie kłam, stwierdzono naruszenie nietykalności, zwyczajnie nikomu a juz zwl. policjantom (znana rzecz) nie chcialo się tykac takich- dobrze znanych bo juz rozpoznanych wcześniej.

Zadaje to również kłam twierdzeniom Górzyńskich o tym, jak to niby byli złośliwie a nawet spiskowo prześladowani.

Normalna rzecz, ze unika sie rozpraw i takich przyjemnisci ze znanymi pieniaczami i awanturnikami, nawet jak mozna miec kilka dni zwolnienia i wygrać odszkodowanie w cywilnym, prywtanoskargowym. Takie to straszne represje, ze nikomu sie nawet nie zachciało.

Vote up!
3
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629432

jak można się pozbyć z blogu komentarzy tych zboczeńców?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1629482

Przeczytaj mój komentarz https://niepoprawni.pl/comment/1629478#comment-1629478

I wszystko będzie zgodnie z normami, czyli "trolle będą wyły".

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1629483

Zapoznałam się.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1629500