Antypis jak Titanic

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Antypis, dokładnie jak Titanic, zmierza ku zderzeniu z górą lodową. Elektorat nma go najwyraźniej dosyć, więc notowania PISu idą systematycznie w górę.

Jeżeli antypisowi uda się doprowadzić do rozbicia jedności ZP, efektem mogą być szybkie, przedterminowe wybory parlamentarne i całkowite wymazanie antypisu z politycznej mapy Polski i nigdy więcej nie da się już wykreować na tej mapie wydmuszek w rodzaju Platformy, Ruchu Palikota czy Nowoczesnej.

Sam tego chciałeś Grzegorzu Dundało.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:6)

Komentarze

Uzurpacja równa innej - zwanej "winatuska".

Konfederacja Wolność i Niepodległość z równą stanowczością piętnuje zaprzaństwo pisu, jak zdradę lewicy. Nie wrzucajcie ich do jednego worka, bo świadczycie tylko o własnej ignorancji. Więcej - pochlebiacie sobie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1629314

by udzielać tam antypolskich wywiadków agentom rosyjskiego wywiadu wyrzuconym z Polski!   [sic!]

Jednak politycznym kretynom używającym nicków "markowa" czy "verita" -- powołującym się na swój dewocyjny katolicyzm -- a jednocześnie atakującym polskich patriotów, hierarchów Kościoła oraz o. Rydzyka -- nie przeszkadza ich własna, wręcz bolszewicka nienawiść do polskich patriotów...

Jednak można zapytać o to, co taka bolszewicka nienawiść ma współnego z nauczaniem Kościoła czy katolicyzmem? Politruk markowa używa hasła: "Bóg - Honor - Ojczyzna!" - lecz takie komunistyczne fałszywki od dawna są zwyczajem ruskiej agentury wpływu!

Nie przeszkadza im także ich narodowo-socjalistyczna wspólnota antypolskich pogladów oraz związany z tym ich przyjacielski i serdeczny sojusz z bolszewickimi politrukami z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki.

Pewnie dlatego, że tych ruskich narodowców łączy wspólna narodowo-socjalistyczno-bolszewicka, a więc braterska nienawiść do polskich patriotów...

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1629356