PiS i PO to jedno zło

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Gdy PiS obiecywał przed wyborami " ani kroku do tyłu, dobra zmiana, sprowadzenia Polaków do Ojczyzny, ukaranie winnych przewał okradających Polskę"  i inne podobne bzdury, pisane patykiem na wodzie, by zdobyć zaufanie wyborców. Po 8 latach rządów euro-burdelowej partii z PO i euro-burdelowej partii bauerów z PSL, zwanych pijawkami ludowymi. Umęczeni Polacy uwierzyli PiS-owi i dali mu samodzielne rządy, i w sejmie i senacie.

Pierwszy prawdziwy rząd PiS-u, bez przybłędów i przebierańców z UW, UD, czy PO, rozpoczął ostrą jazdę w naprawie Państwa Polskiego. Tak ostrą że sam prezes się wystraszył, a prezydent Duda włączył się do gry by zahamować naprawę Państwa Polskiego. Czego dowodem było świadome zawetowania ustaw o sądach i ustawy degradacyjnej, by żydo-komunie nie ucięto głowy i by nie można było ich ukarać za niszczenie i grabież majątku Narodowego. W tamtym czasie telefony do prezydenta Dudy zrobiły się gorące, dzwoniących z całego świata, by powtrzymał premier Beatę Szydło w naprawie Polski. A PiS nawet nie zaprotestował, bo nawet sam prezes nie miał nic do powiedzenia. Gdy starsi bracia zadecydowali.

Drugim aspektem zahamowania naprawy Polski, przez prezydenta Dudę, było rozbicie rządu, który służył Polakom, a nie obcym, więc zagrożenie interesów starszych braci stało się poważne, więc taki rząd nie mógł być dłużej tolerowany. 

I tak dobra zmiana dokonała swego źywota.

A powstała zła zmiana.

Powstał więc nowy rząd za sprawą pana Dudy, który wymusił to na prezesie, rząd przebierańców i farbowanych lisów jak pan Gowin i jego ugrupowanie. A cofanie się i przepraszanie za wszystko, stało się normą i codziennością.  A kpiną i poniżeniem a wręcz wasalstwem było przeproszenie żydów w Izraelu, za Polską ustwę o IPN i pozwolenie by Kneset obradował w Krakowie. W żadnym innym szanującym się kraju nikt by nie dopuścił do tego. Takie coś jedynie może się wydarzyć w republice bananowej, lub w kolonialnym kraju.

Nowy rząd natychmiast zapomniał o przed wyborczych obiecankach, takich jak sprowadzanie Polaków ze wschodu do Polski, więc pokazali Polakom oczekującym na powrót do Polski gest Kozakiewicza. Bliższe było dla nich wpuścić do Polski trzy miliony banderowców i nadanie obywatelstwa Polskiego, tysiącom żydów.

I rozpoczeło się rozdawnictwo na olbrzymią skalę dla żydów w Polsce i dla banderowskiej Ukrainy. Zamiast dla Polaków i dla Polski. Gdyby w tedy te pieniądze trafiły do Polski i Polaków, zamiast do żydów i banderowców, to dobrobyt i gospodarka, były by na wyższym poziomie.

od 1 marca 2020 r.:

620,37 zł –, renta z tytułu całkowitej niezdolności do pracy, 465,31 zł – renta z tytułu częściowej niezdolności do pracy, 527,35 zł – renta rodzinna dla jednej osoby.

Najniższa emerytura wyniesie 1200 z.

I ty i ty, też kiedyś zostaniesz rencistom lub emerytem i jaką będziesz miał rentę czy emeryturę, jak PiS zadłuża Polskę w tak szybkim tempie, na tak wielką skalę

I to uważacie za wasz sukces ludu pisowy i godne życie dla rencistów i emerytów. Jak Ci ludzie mają żyć, jak opłacić czynsz, wykupić lekarstwa i żeby jeszcze starczyło na życie. Będą musieli wybierać.

Ale kasa dla żydów i banderowców zawsze się znajdzie, choć banderowcy to bankrut i nigdy tej kasy nie oddadzą i rząd o tym dobrze wie, a mimo wszystko dalej pompuje w banderowców ogromne pieniądze, zebrane od podatników Polskich

PiS udaje partie chrześcijańską i powtarza slogany które pisze patykiem na wodzie, Bóg, Honor, Ojczyzna. 

Boga niema w ich sercach, bo łamią Prawo Boga i pozwalają na zabijanie dzieci nienarodzonych, nie chcąc uchwalić ustawy antyaborcyjnej. Honor stracili w Izraelu gdy przepraszali za Polską ustawę i IPN. Ojczyzna, to na pewno nie Polska.

Nic nie trwa wiecznie. prawda i tak wypłynie i zwycięży!

"Za pięć lat, a noże i za 10, jako 'polińskie bydło' będziemy (za grosze) sprzątać u żydów mieszkania, które już oczekują w odremontowanych kamienicach. "Szlachta Jerozolimska" zaopatrzona w polskie paszporty już czeka u bram Polski"

A Polskie bogactwa już nie będą Polskie, bo pójdą na spłatę zadłużenia Polski, skoro PiS na taką olbrzymią skalę zadłuża Polskę u żydów.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:26)

Komentarze

Żeby być symetrystą, to trzeba mieć nie po kolei.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6
#1629166

Dokładnie takimi hasełkami pseudonarodowymi i pseudokatolickimi 220 lat temu z okładem szermowała Targowica. Dzisiaj to tylko bełkotliwe żerowanie na najbardziej niewyrobionym elektoracie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1629175

Filorosyjscy "narodowcy" nienawidzący polskich patriotów i Żydów, a jednocześnie serdeczni przyjacielece ruskich narodowców ze ścierwoneonówki -- czyli zbolszewizowani polityczni idioci, a także pseudo katolicy i pseudo patrioci w rodzaju: "markowa", "verita", "jestem jakim jestem" czy "kefas z giathalassy".

Tych narodowych sowiecko-socjalistycznych ruskich patriotów cechuje bezrozumny i prymitywny polityczny kretynizm nie pozwalający im na rozumienie tego, że polityka ma swoje prawa...

Dlatego, w polityce działania zgodne wyłącznie z własnym wishful thinking, bez liczenia się z istniejącymi politycznymi realiami - prowadzą jedynie do tego, że traci się wszystko.

Odczuł to na własnej karierze politycznej parę lat temu rozsądny polityk i katolik Marek Jurek...

Jednak politycznym kretynom używającym m.in. nicków "markowa" czy "verita" -- powołującym się na swój dewocyjny katolicyzm -- a jednocześnie atakującym polskich patriotów, hierarchów Kościoła oraz o. Rydzyka -- nie przeszkadza ich własna, wręcz bolszewicka nienawiść do polskich patriotów...

Jednak można zapytać o to, co taka bolszewicka nienawiść ma współnego z nauczaniem Kościoła czy katolicyzmem?

W nienawiści do polskich patriotów pseudo narodowcom pomaga także ich narodowo-socjalistyczna wspólnota antypolskich pogladów oraz związany z tym ich przyjacielski i serdeczny sojusz z bolszewickimi politrukami z sowiecko-ruskiej ścierwoneonówki.

Pewnie dlatego, że tych ruskich narodowców łączy wspólna narodowo-socjalistyczno-bolszewicka, a więc braterska nienawiść do polskich patriotów...

      Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1629262

Koszmarne, w kółko to samo od lat, byle mielić ozorem, tj. pisać- nikt by tego na żywo nie strawił. 

To już coś więcej, niż gwóźdź w głowie, to zafiksowanie się na własnym natręctwie. Biedak nie ma nawet kumpli, by mu zwrócili uwagę i zalecili, co trzeba. 

 

To zadłużenie u żydów to jakaś nowa propaganda narodowców? Czy tylko połączenie zarzutu POKO z antysemicką obsesją? 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1629177

kompletnie nie znać się na polityce aby zrównywać PiS z PO. TO Takie modne hasełko wśród wszystkich zawstydzonych wyborców PO, którzy nie mogą z godnością bronić PO, ale też nie będą nigdy wstanie pochwalić PiS, bo zdemaskowali by swoje 15 lat życia w kłamstwie. To także modny chwyt wśród rozpolitykowanych narodowców. Tylko że to chwyt na debili - dlatego że tak jak na wstępie - trzeba kompletnie nie mieć wiedzy i pamięci z polityki aby to łykać... 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-5

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1629215

Nie wszystkie osoby zrównujące PiS z PO są ciężko myślące albo zupełnie nierozgarnięte. Ja uważam, że hasło PiS=PO jest aktem celowym. Coś w rodzaju chwytu z dziedziny marketingu. To podświadomie zostanie ludziom w głowie. A robią to wrogowie Polski, oczywiście.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

AgnieszkaS

#1629218

jest więc wtórna wobec Targowicy i Qkiza'15. ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1629219

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1629226

Wazelina ci wycieka do prezesa.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1629291

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika SolidarnyX (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Łał ludzie Gawrion się obudził :) Dzień dobry Panu, jak się spało? ;) Widzę, że chyba jeszcze nie do końca oczka przetarte, bo nie widzi Pan podobieństwa między PiS i PO - a mają więcej podobieństw niż różnic i z każdym dniem tych podobieństw przybywa (o niektórych ostatnio też pisałem na swoim blogu). Tak wiec zachęcam szybki prysznic i jest szansa, ze więcej Pan dojrzy co się w okół Pan dzieje :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-12
#1629220

Jeśli Ci pasuje bycie pod butem żydów, to twoja osobista sprawa.

Ja napisałem jak ja to widzę, że Konfederacja to ratunek dla Polski.

Dla Ciebie to debilizm, a dla 1,5 miliona wyborców Konfederacji, jest to walka o Polskę i jaka ta Polska będzie.

Tak właśnie traktujecie, tych co inaczej myślą jak wy, wyborcy PiS-u

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1629221

tylko i wyłącznie JKM. A jego pogląd na aborcję jest diametralnie inny, niż twój.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7
#1629229

jest tylko tymczasową zbieraniną polityczną bez żadnej przeszłości, bez większego wpływu na teraźniejszość i przyszłość. Im bardziej ustawiają się w opozycji do najlepszego rządu IIIRP tym lepiej widać ich próżność i płytkość intencji. Ich jedynym pomysłem na zaistnienie jest atakowanie PiS, bo ciężko oczekiwać transferów elektoratu od Biedronia. Zamiast zjednoczyć się w działaniu na rzecz Polski kręcą afery, szukają spisków i tylko podburzają ludzi przeciw ludziom...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1629377

oj niestety Gawrion jednak się jeszcze nie obudził i pepla coś przez sen ;) Przecież własnie to jest ogromnym plusem, że Konfederacja nie ma przeszłości (w odróżnieniu od PiSu - magdalenka i te sprawy), a wpływ na przyszłość? heh przecież właśnie gdyby Konfederacja chciała to wybory na Prezydenta byłyby już10 maja ale nie będą się sprzedawali PiSowi i 10 maja wyborów nie będzie (Husky chyba zje swój ogon - a tak nas zapewniał ;) - wpływ Konfederacji na teraźniejszość i przyszłość jest oczywisty, a dopiero zaczynają :)

afery i oszczerstwa względem Konfederacji to od lat kręci PiS, a na ich elektorat wysyłajągliny z pałami i gazem - a teraz Gawrion by chciał aby Konfederacja grzecznie PiSowi słuzyła :D Gawrion idź lepiej dalej spać ;)

Ps. ale w jednym masz rację, ciężko oczekiwać transferów do Konfederacji od biedronia - czego nie można powiedzieć o PiS prawda :)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1629380

umieszczasz Gowina i Porozumienie?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1629381