Czyj plan jest lepszy - Gowina czy Budki?

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

 

 

Epidemia COVID-19 trwa a  medialna tuba totalnej opozycji mówi "całą prawdę, całą dobę" , co swoim hegemonistycznym autorytetem  nieznoszącym sprzeciwu,  potwierdziła dziś Pani ambasadoressa Mosbacher, że TVN to krynica żywej prawdy:

 

"Fakty TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy notowanej na giełdzie papierów wartościowych w Nowym Jorku, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo. Sugestie, że jest inaczej, są fałszywe"

 

Tymczasem beneficjenci tego "odpowiedzialnego dziennikarstwa" czyli POKO, prowadzą trudne i odpowiedzialne negocjacje ze swoim wcześniejszym "bratem" w politycznej wierze, który zwykł zawsze kogoś "popierać, klaskać komuś, ale się nie cieszyć", czyli z J.Gowinem, który popiera ZP (ale się nie cieszy) i dlatego negocjuje.

Obydwu stronom chodzi w tych w tych negocjacjach o zdrowie i życie Polaków, podstępnie zaatakowanych koronawirysem przez PIS. Pozostaje tylko do ustalenia, kto go do tego skłonił.

Co prawda, ta krynica "odpowiedzialnego dziennikarstwa"  ujawnia, że z tą epidemią to można żyć, gdyż ofiarami koronawirusa pada dziennie w porywach kilkanaście osób a z innych przyczyn średnio około 1000 osób, ale to nie przeszkadza w negocjacjach z Gowinem o to, czy przełożyć wybory prezydenckie o rok jak chce Budka, czy o dwa lata jak chciałby Gowin.

O co tak naprawdę chodzi z tą walką  "na noże" o przesunięcie daty wyborów prezydenckich, prowadzonej przez  POKO z Gowinem przeciw PIS/ZP?

Chodzi w niej o to, by odbyły się te wybory po rozstrzygnięciu wyborów prezydenckich w USA a to zostanie ogłoszone przez Kolegium Elektorów 14 grudnia 2020 roku(z tych samych powodów Wielka Brytania "wynegocjowała" z UE okres przejściowy obowiązywania przed brexitowego stanu stosunków gospodarczych UE-UK do końca 2020 roku).

Budka i Gowin("dwaj przyjaciele" z totalnego boiska) liczą na przegraną D.Trumpa w wyborach z kandydatem Demokratów, który wyłoniony zostanie ostatecznie na Konwencji Partii Demokratycznej, która odbędzie się 13-16 lipca 2020 roku w Milwaukee w stanie Wisconsin.

Dlatego wybory prezydenckie w Polsce zaplanowane na maj 2020 roku i zwycięstwo Prezydenta A.Dudy, komplikowałyby totalnym dalsza grę o pełnię władzy w Polsce, gdyż grają oni w geopolitycznej drużynie z niemiecko francuską UE i Rosją, które dążą do budowy rosyjsko-niemieckiej EURAZJI i deamerykanizacji Europy, w czym władze PIS, podobnie jak w 2007 i w 2010 roku są i były przeszkodą(tak to od wieków ta "przeszkoda"- Polska, stoi ością w gardle rosyjsko niemieckich interesów.

Gdyby D.Trump przegrał wybory(na co liczą "totalni"), to wtedy Gowin z kilkoma swoimi posłami przechodzi do opozycji i w wyniku konstruktywnego wotum nieufności obalają rząd M.Morawieckiego, wskazując na premiera J.Gowina, jak to zaproponował B.Borusewicz.

Wtedy przełożone wybory prezydenckie  "totalni", ze wsparciem UE, TSUE i Rady Europy,  mogliby wygrać i objąć pełnię władzy  w Polsce("kopertowy" Senat już mają). 

Gdyby przełożenie wyborów się nie udało i A.Duda uzyskał reelekcję, to powstałaby sytuacja z koabitacją władz, podobna do tej po 2007 roku.

Wtedy droga do rosyjsko niemieckiej Eurazji stanęłaby otworem.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (9 głosów)

Komentarze

   Witaj! Opisanie tego "szatańskiego" planu przez Ciebie, czyli kontynuacji paktu Niemcy-Rosja z 1939 r. jest najbardziej prawdopodobną hipotezą, ba bardzo mnie osobiście przekonuje. Tak, głównym założeniem planu jest lewacka Euroazja! Tak naprawdę, cały czas miałem, to w tyle głowy. Mamy ponowną "Bitwę Warszawską", tylko roku 2020, którą wygramy wyborem na prezydenta A. Dudy. Tym wyborem Polska, już króryś raz z rzędu uratuje Europę przed drapieżną ekspansją. Myślę również, że bojowy wirus, wypuszczony przy znanym publicznie niechlubnym labolatorium Chińskim zorganizowano, żeby uwiarygodnić fałszywie, prawdziwe oblicze i skryć rzeczywistych organizatorów pandemii. Wirus, to chyba część planu, aby stworzyć sztucznie wraży problem dla Świata, a jednocześnie pod tą przykrywką, realizować swoje niecne cele. To cuchnie na kilometry onucami. Celów pomniejszych, być może jest więcej. Dzięki, za cenny artykuł. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1626903

Ważne, aby kidawienie polskiej racji stanu trwało dalej. To jest cel nadrzędny!

Vote up!
5
Vote down!
-1

yenom

#1626927

- zadajemy pytania i jak nieporadnie. Pragnę tu przytoczyć pytanie które zadała ostatnio była Pani Premier B.Szydło opozycyjnym kłamcom.

A brzmiało tak. Szydło konkretnie do kandydatów na prezydenta: "Zadeklarujcie, czy będziecie bronić programów społecznych" ?

I co chce była Pani Premier usłyszeć ? - odpowiedź na tak ? - czy na nie ?

Niby pytanie konkretne ale prowadzące do nikąd bo zbóje z platformy kłamią "jak z nut" aby za 15 sekund mówić zupełnie coś innego. Nawet jeśli powiedzą że będą bronić programów społecznych to tylko wprowadzą w zakłopotanie Panią Premier.

Wszyscy wiemy co zrobią antypolskie bydlaki z platformy wzorem tfuuu tuska który przysięgał na dziadka z Wermachtu że wieku emerytalnego nie podniesie aby za dwa tygodnie zrobić dokładnie odwrotnie.

Pytanie powinno brzmieć tak: "czy wy przeklęte q*wy z platformy i inne postkomunistyczne ścierwo przestaniecie nam niszczyć Ojczyznę" ?

Vote up!
6
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1626939

...polityków PiS w starciu z tamtymi. Często widzę czy słyszę jak szukają odpowiednich argumentów, ale to co mają w głowach jakoś słabo przekładają na argumentację werbalną. Widać że są w pewnym sensie „naturszczykami” którzy nie są zaprogramowani do agresji. Ale rasowy polityk powinien być wyszczekany. Często oglądam debaty w parlamencie angielskim, amerykańskim czy kanadyjskim, gdzie dochodzi do bardzo ostrych polemik, albo są wygłaszane bardzo „soczyste” oświadczenia czy riposty, w sposób nie budzący wątpliwości, że chodzi o wsadzenie noża pod żebro politycznemu przeciwnikowi i robią to niemal wszyscy parlamentarzyści. Oczywiście różnie to bywa z kulturą wypowiedzi, ale to są z reguły rasowi politycy. Ci nie rasowi, są odsunięci od mikrofonów i nie udzielają się medialnie. Widać że są tacy wyselekcjonowani do werbalnych ataków, ale PiS nie dysponuje chyba większymi talentami może poza Pawlowicz i Jaki i jeszcze paru. Od lat internauci zwracają uwagę, że retoryka PiS w konfrontacji bezpośredniej czy poprzez media jest zbyt miękka, zbyt ugrzeczniona. Są oczywiście zwolennicy takiego postępowania, ale są i tacy zwolennicy PiS jak ja sam, którzy woleliby aby na oszczerstwa padające ze strony „opozycji” odpowiedź kazała tamtej stronie przysiąść na tylnych łapkach. Aby poszło w pięty i zmąciło w głowie. Miękka polityka często uchodzi za nieskuteczną, stąd częste pytanie czy PiS ma jaja? I zbyt często okazuje się, że jednak nie ma.

A wracając do ostatniego wątku, w zasadzie nie powinno być żadnych pytań, poza retorycznymi, a zamiast stałe walenie faktami z ich bliższej i dalszej antypolskiej działalności. Wizyta kogoś z PiS w TVN, jeśli już musi tak być, powinna niezmiennie pozostawiać wrażenie, że gość nastał na wycieraczkę, a potem rozsmarował to na drzwiach i judaszu/wizjerze. Oni powinni być bombardowani faktami do znudzenia. Tyle że jeden TVP info nie jest w stanie zakrzyczeć propagandy opartej na poleceniach z Berlina, który wydaje się być koordynatorem działań tej niemiecko-rosyjskiej machiny.

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1626995

- platformy komunistycznych bandytów i morderców doskonale wiedzą jak izolować w PiS-e skuteczne i przywódcze jednostki.

Robili to i przed laty na przykład podkładając truciznę Annie Walentynowicz na chwilę przed wyborami na przewodniczącego NSZZ Solidarność. Jak wiemy wygrał wtedy lech wlęsa vel.Bolek TW-u esbecka świnia i kapuś.

Pozabijali też Księży Katolickich - ks.Jerzy Popiełuszko, ks. Sylwester Zych, Stefan Niedzielak i wielu wielu innych którzy nie godzili się na przekręt z okragłym stolcem.

Na wszystkich komunistach w Polsce powinno się za to z wyroku Sądu wykonać kary śmierci.

Komuniści boją się jednego,- żelaznej pięści na swojej zdradzieckiej i podstępnej mordzie i dlatego powinno sie te obce i antypolskie q*wy lać od rana do nocy przez 365 dni w roku. Aż to zbrodnicze bydło zapadnie się pod ziemię i nigdy się nie podniesie.

Bardzo bym apelował do Polskich i Amerykańskich Służb Specjalnych o rozważenie fizycznej likwidacji szczególnie groźnych komunistycznych bandytów. Strzał w łeb z 12 mm Magnum zawsze komuniście dobrze zrobi bo to urodzeni bandyci, złodzieje, oszuści a bardzo często i mordercy.

To całe zło tego świata i nowotwór ludzkości namawiający nawet do zabijania nienarodzonych dzieci.

Lepiej teraz ich neutralizować niż później toczyć z nimi wojny światowe.

PS- za lekko im to wszystko przeszło za te dziesiątki tysięcy zbrodni na Narodzie Polskim po 1945 roku dlatego znowu przeżywaliśmy tragedię Narodową 10-04-2010 roku. Nikt z nich nie dostał kary to panoszą się i podnoszą znowu swe bandycko-zbrodnicze mordy.

Oni nie chcą aby Polska była silna i praworządna bo nie mili by co tu szukać.

Oni chcą kolejnego rozbioru Polski który nie tak dawno zapoczątkował ich przywódca rudy zdrajca her faszysta tusk z dziadkiem z Wermachtu a który rozbiór i wyprzedaż za bezcen majątku narodowego dzięki Panu Bogu zatrzymał PiS i uratował Naród od niechybnej kolejnej tułaczki i klęski narodowej.

Niech Polska da ustawowo broń palną Narodowi a my z nimi zrobimy "porządek" w dwa dni za to wszystko co nam Polakom uczynili.

Vote up!
4
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1627018