Czy Bóg ma dość niegodziwości ludzkiej

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Czy Pan Bóg nie daje nam znaków: zarazy, trzęsienia ziemi, suszę i inne kataklizmy, bo już nie może znieść ludzkiej niegodziwości i pazerności i nawet Jego Wielka Dobroć jest na wyczerpaniu. Widząc jak ludzie są niegodziwi i odchodzą od Praw Boga, które Pan Bóg dał w Swojej Wielkiej Mądrości człowiekowi, by szedł drogą jaką wyznaczył Bóg.

Mordowanie na dużą skale dzieci nienarodzonych, stało się codziennością i normalnością, nawet dla ludzi co o sobie mówią że są chrześcijanami. Bo jakiś tam interes jest ważniejszy jak Prawo Boga. A samego Boga się marginalizuje w ujęciu globalnym. Tak jak to widzimy co się dzieje na zachodzie. Burzenie kościołów, a budowanie meczetów. I wielkie polowanie na chrześcijan i ich ciągłe opluwanie i znieważanie, to co dla nas jest święte. Tam na zachodzie można składać życzenia szczęśliwego ramadanu. Ale już nie można mówić i pisać o szczęśliwości i przeżywaniu Świąt Bożego Narodzenia.

Masowe wyrzucanie ze swoich serc Boga, a przyjmowanie narracji szatana, LGBT, lewactwo, multi-kulti sodomia. Stanowią że tradycyjna rodzina (mężczyzna i kobieta) przestaje mieć znaczenie. A na ich miejsce pojawiają się różne hybrydy związkowe, żyjące na tak zwaną kartę rowerową. Które już się domagają by mogli adaptować dzieci i je wychowywać je na swoją chore ideologie. Co na zachodzie jest już normą, tak masowo zabierane od rodzin chrześcijańskich. Nawet już pozwalają by dzieci chrześcijańskie wychowywały rodziny wyznające Allacha. I coraz więcej takiego zachowania przeciw Bogu, widzimy już w Polsce.

To jak Bóg ma Błogosławić ludziom, skoro ludzie świadomie nie przestrzegają Praw Boga, a w dodatku jeszcze plują na Boga i z Niego perfidnie drwią. A obrońców wiary i Boga się pałuje i do sądów ich się kieruje, za robienie zadymy. Natomiast bluźnierców co profanują co dla nas katolików jest święte się ochrania. A wystawienie waginy jako Najświętszego Sakramentu  było tego dowodem, że w Polsce są bezkarni i mogą nas katolików opluwać i drwić z Boga.

Dla jednych to co napisałem będą to totalne bzdury, ale Ci co czytają Pismo Święte zauważą że w Św. Biblii jest to zapisane.

Czy ta Apokalipsa już się zbliża??? A Miłosierdzie Boga już się wyczerpało???

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:11)

Komentarze

Ale niektórzy portalowi cynicy są tak bezczelni, że nazywają osoby stawiające tego rodzaju pytania "heretykami". Bóg jest ich zdaniem wyłącznie miłością bez żadnych warunków. Nie rozumieją lub nie chcą wiedzieć, że Bóg jest nieskończenie miłosierny, ale jednocześnie sprawiedliwy.

Zobaczymy, jak zareagują na Twój tekst.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1622817

https://www.radiomaryja.pl/informacje/lekarz-z-lombardii-tam-gdzie-czlowiek-nic-nie-moze-zrobic-potrzebujemy-boga/

Świadectwo Iuliana Urbana, 38-letniego lekarza z Lombardii, znajdującego się na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

„Nigdy w najmroczniejszych koszmarach nie wyobrażałem sobie, że mogę zobaczyć i doświadczyć tego, co dzieje się tutaj w naszym szpitalu od trzech tygodni. Koszmar płynie, rzeka staje się coraz większa. Na początku było kilku, potem dziesiątki, a potem setki, a teraz nie jesteśmy już lekarzami, ale zostaliśmy sortownikami na taśmie i decydujemy, kto powinien żyć, a kto powinien zostać wysłany do domu, aby umrzeć, nawet jeśli wszyscy ci ludzie płacili przez całe życie podatki we Włoszech. Jeszcze dwa tygodnie temu moi koledzy i ja byliśmy ateistami; to było normalne, ponieważ jesteśmy lekarzami i powiedziano nam, że nauka wyklucza istnienie Boga.  Zawsze śmiałem się z moich rodziców, którzy chodzili do kościoła.

Dziewięć dni temu przybył do nas 75-letni duszpasterz. Był dobrym człowiekiem, miał poważne problemy z oddychaniem, ale miał przy sobie Biblię i zrobił na nas wrażenie, gdy czytał ją umierającym i trzymał ich za rękę.

Wszyscy byliśmy zmęczeni, zniechęceni, wykończeni psychicznie i fizycznie, ale kiedy mieliśmy czas, słuchaliśmy go.

Teraz musimy przyznać: my, ludzie, dotarliśmy do naszych granic, nie możemy nic zrobić, żeby każdego dnia nie umierało coraz więcej ludzi.

Jesteśmy wyczerpani, mamy dwóch kolegów, którzy zmarli, a inni zostali zarażeni.

Zdaliśmy sobie sprawę, że tam, gdzie człowiek nic nie może zrobić, potrzebujemy Boga i zaczęliśmy prosić Go o pomoc, kiedy mamy tylko kilka wolnych minut. Rozmawiamy ze sobą i nie możemy uwierzyć, że my, zatwardziali ateiści, codziennie szukamy pokoju, prosząc Pana, by pomógł nam się na Nim oprzeć, byśmy mogli opiekować się chorymi. Wczoraj 75-letni duszpasterz umarł. Do tego momentu – mimo ponad 120 zgonów tutaj w ciągu 3 tygodni, mimo że wszyscy byliśmy wyczerpani i zniszczeni – udało mu się, pomimo jego stanu i naszych trudności, przynieść nam POKÓJ, którego nie mieliśmy nadziei odnaleźć.

Duszpasterz odszedł do Pana i wkrótce podążymy za nim, jeżeli dalej tak będzie.

Nie byłem w domu przez 6 dni, nie wiem, kiedy ostatni raz jadłem i zdaję sobie sprawę z mojej bezwartościowości na tej ziemi, ale chcę się poświęcić do swojego ostatniego oddechu pomaganiu innym. Cieszę się, że powróciłem do Boga, gdy otaczają mnie cierpienia i śmierć moich bliźnich”.

Świadectwo zamieszczone na Facebooku True Love in Jesus.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1622820

Dziękuje za tak piękne świadectwo ateistów, którzy znaleźli i zaprosili Boga do swych serc.

Jaruzelski i Kiszczak gdy śmierć zaglądała już im w oczy, to ciężko wystraszeni zaprosili kapłana by ich wyspowiadał.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1622821

Zarówno tych zimnych jak i gorących.
Pominąłeś jednak tych letnich,
łagodnych, tolerancyjnych i biorących udział w miesięcznicach, tych modlących się faryzeuszy, tych najgorszych...którzy zostaną wyrzygani (w oryginale).

To właśnie za ich niejako przyzwoleniem dzieje się tyle zła a źli nie są pociągani do odpowiedzialności i nie są sprawiedliwie karani.

Gruba kreska ciągle nierozliczona ...i ciągle nową , coraz grubszą podkreśla się wszystko co się dzieje w Polsce.
Bez względu na to która partia jest przy władzy.
Bez względu na to ,który prezydent.
Bez względu na to który portal, który bloger.

A już całkowitym majstersztykiem szatana można określić to co się teraz dzieje.

Z dnia na dzień pozbawić wiernych dostępu do Eucharystii, zniechęcać do fizycznej bliskości duszpasterzy z wiernymi, między rodzicami, dziećmi i dziadkami, wszyscy powinni się izolować, mają zostac sami!) - a wiarę, nadzieję i miłość zastąpić w społeczeństwie lękiem przed chorobą i śmiercią, obawą przed zakażeniem, paniką i beznadzieją - i w dodatku uczynić to wszystko rękami p.o. biskupa Rzymu, pozostałych biskupów oraz proboszczów - to jest MAJSTERSZTYK.

http://breviarium.blogspot.com/

Na czym polega piekło?
Ojcowie Kościoła tłumaczą: Na tym, że dusza jest SAMA. Wiary juz nie ma. Miłości nie odczuwa. Nadzieja zgasła. Dusza czuje się odrzucona przez wszystkich, odizolowana od innych, niechciana, niekochana, pogrążona w strachu, przerażeniu i beznadziei. Samotność, izolacja, chłód, pustka. I znikąd pomocy.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27485&Itemid=47

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1622831

Nie idzie wszystkiego opisać i tak ci z ławeczki pały wstawiają, bo im Bóg na przeszkodzie i prawda

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1622837

....., a za zło karze! To jest jedna z najważniejszych prawd wiary Koścoła katolckiego i dlatego grzeszy ciężko każdy, kto świadomie i dobrowolnie się jej sprzeciwia, kto poddaje w wątpliwość, tę prawdę naszej wiary. Zgorszenia co prawda muszą przyjść, bo to niestety jest wpisane w naszą zbrukaną grzechem naturę, skołonną do grzechu, dlatego wszystkie pokolenia przechodzą przez to naturalne oczyszczenie. Jednakowoż biada człowiekowi, który nie żałuje za swoje grzechy, który się nie nawraca, nie zmienia, który upodobał sobie w grzesznym stylu życia. Taki człowiek rozsiewa zło! Taki człowiek jest źródłem wielu podłości! Konsekwencje tego odczuwamy wszyscy w życiu doczesnym, gdy są cierpienia i łzy! Dlatego trzeba nieustannie czuwać, by pozostać uczciwym, dobrym człowiekiem, pośród wilków. Tym bardziej gdy ostatnio jest ich b. wielu i właśnie o tym jest ten wpis blogera Jestem jakim jestem, za który dziękuję i pozostaję wdzięczny. Ocena najwyższa! Pozdrawiam b. serdecznie

Nadto jak zawsze przypominam niepoprawnym blogerom i blogerkom, naszym sympatykom: precz z gender, precz ze śmiertelnym grzechem cudzołóstwa i homoseksualizmu, precz z aborcją, precz z eutanazją, precz z legalną pornografią, precz z legalnymi klubami go go, precz z pigułką aborcyjną dzień po, precz z upowszcechnianiem samogwałtu w szkołach, precz z gloryfikowaniem odrażających zbrodniarzy z OUN-UPA na współczesnej Ukrainie, po prostu precz z szatanem i cywilizacją śmierci.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Sławomir Tomasz Roch

#1623115

Za Twoja powyzsza wypowiedz wystawiam Ci najwyzsza note w moim sumieniu. Wlasnie na takich reakcjach opiera sie czlowieczenstwo.

Dziekuje.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1623131

Gdy Bóg będzie w Polsce na pierwszym miejscu, to Polska też będzie na pierwszym miejscu..

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1623133

OJCZE NASZ KTÓRYŚ JEST W NIEBIE,

ŚWIĘĆ SIĘ IMIĘ TWOJE, PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE, BĄDŹ WOLA TWOJA JAKO W NIEBIE TAK I NA ZIEMI.........

Wysłuchajmy uważnie TEGO wykładu

https://www.youtube.com/watch?v=HAOpKLDqlwQ&feature=youtu.be&fbclid=

Wysłuchajmy od początku do końca. Czas trudny jest. A imię Boga JHWH znaczy - TEN KTÓRY POWODUJE ŻE SIĘ STAJE..........

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1623163

Ja, juz dawno temu zastanawialem sie, dlaczego Stworca pozwala sie tak bezkarnie obrazac przez ludzi.

Tak jeszcze niedawno, haslo Bog, Honor i Ojczyzna, bylo powszechnym wyznaniem Polakow. Teraz kojarzy sie z Jachira

Wystarczy porownac wiare w Polsce kilka pokolen temu, z obecna wiara, niszczona systematycznie przez agenture diabla.

Bo zydokomunizm to diabel.

Bardzo mocno wierze w istninie niezbaanych sil, ktore kieruja losami swiata, a nawet losem poszczegolnych ludzi.

Dlatego ta pandemia, mimo, ze jeszcze niewiele o niej wiemy, nie jest dla mnie zadnym zaskoczeniem.

Tak jak upadl Rzym, tak musi upasc obecny, zgnily swiat.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1623226

W momentach dramatycznych naszego życia, zawsze zwracamy się do Boga. Przypominamy sobie o istnieniu Dobra. Którego nie potrafimy sobie wyobrazić. Wiara jednak pozwala nam jednak na próby  komunikacji duszy z tym Dobrem.

I wtedy się modlimy. Można to robić dobrze, można nieudolnie. Ale każda próba zbliża nas do Prawdy.

Jak w poniższym utworze.

( nie jest to utwór mojego autorstwa i nie znam autora).

Bóg powiedział nie

( lament grzesznika)

Prosiłem Boga by odebrał mi pychę -Bóg powiedział nie

Powiedział – nie ja mam ją zabrać -Ty sam masz ją odrzucić

Prosiłem Boga by uzdrowił moje ciało -Bóg powiedział nie

Powiedział – dusza jest zdrowa - a ciało tymczasowe

Prosiłem Boga by dał mi cierpliwość -Bóg powiedział nie

Powiedział – cierpliwość osiągniesz wielką pracą - możesz więc na nią zasłużyć

Prosiłem Boga by dał mi szczęście - Bóg powiedział nie

Ja daję błogosławieństwa - a szczęście jest w twoich rękach

Prosiłem Boga by oszczędził mi cierpień - Bóg powiedział nie

Powiedział – cierpienie odrywa cię od małych trosk – a przybliża do mnie

Prosiłem Boga by dał mi siłę ducha - Bóg powiedział nie

Powiedział – sam musisz być silny – a ja ci w tym pomogę

Prosiłem Boga bym umiał kochać innych - jak On kocha ludzi

Bóg powiedział - nareszcie zaczynasz rozumieć:

Prosiłem o siłę a On dał mi trudności – by uczynić mnie silnym

Prosiłem o mądrość – a On dał mi problemy do rozwiązania

Prosiłem o odwagę – a On dał mi niebezpieczeństwa do pokonania

Prosiłem o miłość – i dał mi ludzi nieszczęśliwych bym im pomagał

Prosiłem o przysługę – a On dał mi sposobność

Nie otrzymałem nic – czego pragnąłem

Dostałem wszystko - czego potrzebowałem

Moja modlitwa została wysłuchana.

/autor ?/

 

///Może obecny czas jest próbą dla nas - ludzi.Byśmy zrozumieli  jaką drogą mamy  iść?

Co jest ważne? A co tylko blichtrem tego doczesnego świata. /// przyp. M.Mozets///

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Mozets

#1623596