Gra o wszystko 2016 - 20

Obrazek użytkownika wilre
Nazwa serwisu: 
[SALON24.PL]
Cytat: 

Déjà vu

Jakiś geniusz rozgrywa świat . Doprowadził do przejęcia UE przez przekupnych lewaków . Następnie zdestabilizował UE przez najazd uchodców . Wcześniej zdestabilizował Afrykę , poprzez ruchy wolnościowe i wyhodował ISIS za europejskie i amerykańskie pieniądze ( jądro ISIS to armia stworzona za pieniądze Amerykanów w celu obalenia Asada) . Następnie doprowadził do wojny sunitów i szyitów , co spowodowało całkowity chaos w świecie arabskim . Silna armia turecka , została zneutralizowana poprzez dozbrojenie Kurdów i danie im szansy na własne państwo. Przywódcy UE i głupota Camerona spowodowała dalszą destabilizację UE .

Na jesieni świat cywilizowany będzie bezbronny bo w USA i Anglii będą wybory , w UE rządy bardzo podejrzanych typków ( większość z władców UE ma powiązania z rosyjskimi firmami ) . W tej sytuacji NATO będzie całkowicie sparaliżowane . Jest tylko jedna osoba, która może próbować to wykorzystać , jest to dociśnięty do muru sytuacją ekonomiczną Rosji Putin . Co zrobi to jest zagadka , ale tak dobrej sytuacji do zamieszania na świecie już nie będzie miał drugi raz. Jeśli nic nie zrobi , to sam zginie więc gra o wielką stawkę , ale to ktoś go w taką sytuację wrobił.

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

A w tym wszystkim koronawirus tez jest w rozgrywce.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1621065

Bardzo mozliwe. To moze byc bardzo nosna sila ogarniajaca caly swiat. A o to wlasnie chodzi.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621130