Największy Cud Eucharystyczny na świecie miał miejsce w Polsce!

Obrazek użytkownika Tomalun
Blog

Drodzy Czytelnicy,

mało kto wie, że największe tego typu wydarzenie zdarzyło się w Polsce. Oławski Cud jest absolutnie wyjątkowy pod względami wieloma. Po pierwsze – jest to największy rozmiarowo Cud Eucharystyczny – trzy Komunikanty i Hostia kapłańska – takich rozmiarów inne Cuda Eucharystyczne nie osiągnęły. Po drugie – jako raczej jedyny na świecie powstał dwuetapowo – 8. grudnia 1997r. zakrawiła Hostia i dwa Komunikanty, a pierwszego stycznia dodatkowo zakrwawiły co najmniej trzy Komunikanty, z tego dwa zostały udzielone przy Komunii Świętej przez zaskoczonego kapłana, a jeden dołożono do Cudu Eucharystycznego. Dalej – jest to jeden z niewielu Cudów powstałych nie w wyniku profanacji, czy upadku, czy ogólnie czegoś złego, ale jako nagroda za pobożną i godną postawę klęczącą wiernych. Ostatnia sprawa – jest to Cud niemal zupełnie zamilczany, znienawidzony przez siły zła, które wrzą na jego widok aż do białości. Warto więc zapoznać się z artykułem na jego temat:

https://objawieniaolawskie.pl/wp-content/uploads/2019/11/Cud-Eucharystyczny-w-O%C5%82awie-1997%E2%80%931998.pdf

Twoja ocena: Brak Średnia: 2.6 (5 głosów)

Komentarze

w drugim pokoleniu (moja św.p. Mama urodziła się w Warszawie w 1920r.) chciałbym przypomnieć o objawieniach w warszawskich Siekierkach. Cytuję za https://warszawskagazeta.pl/historia/item/5918-maryja-z-wisniowego-sadu-objawienia-w-siekierkach : "Władzia codziennie widziała Matkę Bożą. Jak wspominała – zaczęła z Maryją codziennie odmawiać różaniec. Matka Boża prosiła ją, by modlitwy tej uczyła też inne dzieci."

Vote up!
5
Vote down!
0

gabro --> skała głębinowa -ZASADOWA-

#1620116

Objawienia siekierkowskie i oławskie także mają wspólne koleje, o czym jest mowa w tym artykule:

https://objawieniaolawskie.pl/objawienia-w-siekierkach-a-misja-kazimierza-domanskiego/

Vote up!
2
Vote down!
-1

Chrystus Królem Polski!

#1620245

że Kazimierz Domański to chory człowiek, ani prawy, ani pokorny, ani uczciwy.

Mają pecha ci, którzy mu uwierzyli. Z całą swoją trupą pan Domański organizował różne mistyfikacje.

Żadne cuda nie miały tam miejsca. Nie udowodniono, nie dostarczono żadnych dowodów na jakikolwiek cud!

Młoda kobieta przywieziona do lokalnego szpitala w Oławie, jako "uzdrowiona" ze ślepoty - nigdy nie była ślepa, pracowała w fabryce ozdób choinkowych.

Te wszystkie "cuda" zapowiadał pan Domański na dni znanych świąt Maryjnych. Zapowiedział np. "cud słońca" na któryś dzień Niepokalanego Poczęcia NMP (8 grudnia), potem wiele opowiadał o cudzie, którego nie było!

Nie trzeba nam takich fałszywek. Wystarczy tego, co mamy, aby wierzyć Bogu!

Vote up!
3
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1620300

Kontrfaktyczna, masońska gadanina wciąż żywa, te Objawienia są wielkim cierniem dla uczonych teologów. Pisze człowiek o Cudzie – odpowiedź: niet! Żaden dowód – co tam – jakiś Cud Eucharystyczny!
Chory – wie Pani, w Sowietach na przykład po stalinizmie było tak, ze niechęć do komunizmu nazywano chorobą psychiczną. Tyle po ludzku, po Bożemu, to Chrystus został przyjęty przez pasterzy, a uczeni, choć mieli podane wszystko co ważne w proroctwach, łącznie z datą Chrystusa nie przyjęli – tak to bywa, niestety.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Chrystus Królem Polski!

#1620312

Przecież to niesamowite bzdury.

Do tego sprzeczne z tymi cyprianowymi i tej waszej michaliny od apokalipsy.

CIiekawe, czy wspomniano o tej twojej wklęsłej ziemii?

Zajrzyj też w wyszukiwarkę, bo chyba że Zydy wam ukradły i znów będzie zrzutka i cypriana. Np.

https://voxdomini.pl/rozeznawanie/objawienia-olawskie-2/

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1620320

czasów Haszka wiadomo, że wewnątrz Ziemi znajduje się druga Ziemia, daleko większa od tej zewnętrznej (w: Szwejk w domu wariatów). ;)

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1620322

Ten co tu biega za swym guru, Henryk, jest właśnie tzw. niebocentrykiem, ma swój blog, kiedyś podniecali się też filmikami na yt i tym.

Ten cały Cyprian zaczął dawno świrowac na takie tematy, jeszcze jako bloger nowego ekranu, ale głównie o smolensku, że rozdzielono ludzi i zamordowano no i samolot nieprawdziwy. Takie i podobne urojenia z jego blogów absolutnym przypadkiem pojawiły się parę lat później jako "objawienia". No i za swe wpisy chciał mieć placone, ale od czytelników, wówczas to 500zł za chyba rzekomy tydzień roboty, by coś napisac. I, co za zdziwienie, cichcem i jako prorok kombinuje, by stare zwariowane dewoty mu wpłacali, w zamian mają być bezpieczni prZy końcu świata itp.  Niedawno że wymyslil, że chciałby szabelke na sciane, nie byle replikę za parę stowek tylko taka za 2-3 kola, no to se dorobił objawienie, że on stanie na czele katoli, by wymordowac parę mln bezbronnych Ukraińców, powaznie. No i kupili mu. I tak se wpisuje pogaduszki z niebem typu ilu kawy ma pić czy ze mu matka halasowala a jak zachorowala, to miał objawienie, że lepiej by umarła niż mu w taki sposób przeszkadzała się doskonalić

Vote up!
3
Vote down!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1620323

Slyszalem o Siekierkach. O Olawie nie. Mysle, ze czlowiek ma zbyt malo zmyslow, by poznac tajemnice rzeczy niemozliwych. Chyba kazdy z nas spotykal sie z niewytlumaczalnymi zjawiskami, ktorymi zwykle obciazal cierpliwego osiolka zwanego - Przypadek. Oprocz osobistych doswiadczen, znam posrod innych, tez takie zdarzenie z Mokotowa w czasie Powstania. To, o ile pamietam, zdarzylo sie w okolicy Wiktorskiej czy Kazimierzowskiej. Do piwnicy w bloku mieszkalnym weszla kobieta i kazala ludziom wychodzic, bo dom zaraz sie zawali. Wiekszosc nie potraktowala tego powaznie, ale kilka osob przekonana sila sugestii tej kobiety opuscila piwnice. Niedlugo po tym na ten dom spadly bomby i wszyscy pozostali w piwnicy zgineli zasypani. Opowiadal mi o tym mezczyzna, ktory wyszedl z tej piwnicy. Pozniej natrafilem na podobny opis tego wydarzenia na Mokotowie. Jezeli ktos z warszawiakow, spotkal sie z historia kobiety na Mokotowie, ktora po zachetach do opuszczenia piwnicy "rozplynela sie", prosze o kontakt. 

W kazdym razie, zjawiska dotyczace objawien postaci swietych, czy nawet obecnoscji naszych bliskich umarlych, nie sa dotychczas wystarczajaco zbadane, a nie ulega watpliwosci, ze bardzo wiele z nich jest autentycznych.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620329