Kto i w jaki sposób załatwił profesora Szyszkę?

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

– Ja się nie boję zmian klimatu. Proszę państwa, ja się nie boję dwutlenku węgla – to jest gaz życia, bez tego nie ma życia. (…) Mamy zimę jaką mamy i przy tej informacji zawsze mówi się nam, że to ocieplenie klimatu. A na Florydzie, kiedy powinno być plus 20 jest śnieg. Egipt, Indie, tudzież sąsiednie kraje przymrozki, Hiszpania – śnieg, problem ze zbiorami i przy tej relacji nikt nie mówi, że tam się klimat oziębia. Proszę zwrócić na taką relację uwagę – powiedziała żona śp. prof. Jana Szyszko. 

– Chciałam bardzo serdecznie podziękować Ojcu Dyrektorowi i toruńskiemu ośrodkowi, mediom, Radiu Maryja, Telewizji Trwam, gdzie mąż mógł występować i bez jakiś ograniczeń się wypowiadać, bo to były jedyne media, gdzie mógł maż przyjść i mówić. Bo nie wiem, czy państwo wiecie, że miał zakaz występowania w telewizji publicznej, miał zakaz do końca. Nawet tuż przed śmiercią, przecież to była kampania wyborcza. Współpracownicy męża próbowali rozmawiać z dziennikarzami, dziennikarze rozkładali ręce. Pan Jacek Kurski od początku do końca pilnował tego, żeby drzwi telewizji publicznej dla męża były zamknięte – to są fakty. Faktów jest jeszcze więcej. Mam nadzieję, że będę miała okazję o tej trochę ciemniejszej stronie powiedzieć, ponieważ ona jest – podkreśliła Krystyna Szyszko.

– Czy państwo sobie wyobrażają, że mąż się spotkał z takim zarzutem: „Ty się chwalisz wiedzą, ty jedziesz tam, chwalisz się wiedzą i ich denerwujesz” – chodziło o Unię Europejską. Proszę państwa, to jest fakt. Mąż to usłyszał od ważnej osoby w Prawie w Sprawiedliwości. Miał zarzut, że ma wiedzę i z tej wiedzy korzysta, i się nią posługuje, taka jest prawda. Jedna z organizacji pozarządowych dostała 30 mln zł na akcję wykańczającą pana prof. Szyszko i doprowadzenie do tego, żeby został usunięty z funkcji ministra – mówiła żona śp. prof. Jana Szyszko. 

– Fakty też są takie, że np. sukcesy męża i ministerstwa były przypisane innym ministrom. I ci ministrowie się wypowiadali nie mówiąc nic, że to nie jest ich zasługa. I tylko dzięki Toruniowi, ośrodkowi toruńskiemu mąż mógł tutaj być i o tym mówić. Mimo wszystko mężowi na arenie międzynarodowej udało się wynegocjować dla Polski wszystko, co chciał, wygrał wszystkie procesy w Trybunale. Mimo wszystko, mimo tego ogromnego hejtu, mimo tej ogromnej krytyki, mimo ogromnego oporu nie tylko w opozycji. Ojcze Dyrektorze, dziękuję za wszystko. Mąż zawsze mówił, że gdyby nie ośrodek toruński nie mielibyśmy Polski. (…) Polski Związek Łowiecki chce się zniszczyć. Poprzez zniszczenie Polskiego Związku Łowieckiego chce się doprowadzić do destabilizacji lasów i w efekcie do ich prywatyzacji – podsumowała Krystyna Szyszko.

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

przyczynił się do przedwczesnej śmierci Jana Szyszko, to on wyrzucił go z pracy, którą bardzo lubił i wykonywał dla dobra Polski. Gdy min. Szyszko zapytał Morawieckiego za co został pozbawiony stanowiska mimistra, ten jemu bezczelnie i bez cienia zażenowania odpowiedział: bo Macron tego zażądał.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1618639

na to, z TEGO co Powiedziała Żona Profesora, że w Polsce Naszej wciąż bolszewia rządzi, i wciąż obowiązuje zasada - im głupszy tym lepszy. 

No i pozbawia się stanowisk na których Mądrzejsi, zwalniając miejsca dla głupków. "naaaaaaajlepszych". Niemcy zrobili kiedyś -sonderaction Krakau, wywożąc wszystkich Profesorów z Krakowa do obozów koncentracyjnych na śmierć! ruskie robili w tym zbrodniczym duecie  Hitler Stalin - odhołowienie, w Katyniu, Miednoje, w Starobielsku, Ostaszkowie, na morzu Białym, w Archipelagu Gułag &,&, &, &, &............

Wciąż Mądry Polak - Patriota przeszkodą dla "mądrzejszych" POPów, czyli dla tych Pełniących w  Naszej Polsce Obowiązki Polaka. Polska Patriotka, Mądra Beata Szydło przeszkadzała złym siłom, więc z kapelusza, czy z rękawa wytzepano bankstera, który słucha dziś jakiegoś makarona!!! 

No i mamy to co mamy!

a TY PANIE BOŻE, MIEJ W OPIECE NASZĄ POLSKĘ, NIE POZWÓL NA JEJ DESTRUKCJĘ I UNICESTWIENIE. CZUWAJ NAD NIĄ MARYJO KRÓLOWO POLSKI. I TY PANIE JEZU.

AMEN! 

https://www.youtube.com/watch?v=Oz2GfdE8kPo&feature=emb_logo

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1618874