Kidawy Czas Apokalipsy

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

W Internecie ukazały się nagrania Kidawy z Londynu, dokąd kandydatce Platformy Obywatelskiej na prezydenta na uchodźstwie udało się przedostać z okupowanej Warszawy. Ba! Z okupowanej Polski!

Z tego, co mówi Kidawa na zamkniętym spotkaniu z londyńskim ruchem oporu – wyłania się przerażający obraz. Obraz, który opisywany był w zagranicznej prasie po ogłoszeniu stanu wojennego, gdy reżim komunistyczny wypuścił czołgi na ulice polskich miast, wprowadził cenzurę, wyłączył telefony a na granicach miast postawił zasieki i wozy pancerne, by się nie można było swobodnie poruszać...

To co opisuje bohaterska Kidawa, której udało się wyrwać z okupowanej Polski jest jeszcze bardziej przerażające. Bo reżim pisowski – w przeciwieństwie do komuny, która zabrała tylko Teleranek - zabrał dzieciom z przedszkola kinderbale, randki młodzieży, a naszym drogim gejom – możliwość szerzenia swej postępowej ideologii, choć jest ona fundamentem postępowej Europy! O tym wszystkim melduje kandydatka Kidawa na nagraniu z tajnego spotkania londyńskiego ruchu oporu:

„W Polsce wszystko jest podzielone na pół – wszystkie instytucje! Dzieci nie mogą iść na kinderbal, bo rodzice różnią się politycznie. Chłopak nie może spotkać się z dziewczyną, bo rodzice różnią się politycznie. Do czego myśmy doszli? To jest przerażające, że takie rzeczy się dzieją! Jest przerażające, że są miejscowości, gdzie są znaki zakazu wjazdu dla osób o innej orientacji seksualnej”!!!

Wprawdzie przed miesiącem inny kandydat zdrowych sił Narodu - Robert Biedroń błagał Euro-Parlament o sankcje na Polskę w związku z tym, że do polskich restauracji nie wpuszczani są pederaści – to z londyńskiego raportu kandydatki Kidawy wynika, że reżim zdążył przez ten miesiąc rozszerzyć swój zakaz na całe miejscowości w okupowanej Polsce! Kidawa mogłaby dodać, że jeśli ktoś już wpuści zwolenników zdrowych Sił Narodu do restauracji, to tylko do stolika naprzeciw ubikacji! Wtedy raport bohaterskiej Kidawy, którą Arłukowicz z Bobińską zapewne przeszmuglowali do Londynu w bagażniku samochodu, byłby jeszcze bardziej przerażający….

Absurd rozgłaszanych zagranicą bredni Kidawy, Biedronia, Sikorskiego, Sadurskiego i całej totalnej opozycji ma tylko jeden cel: obrzydzenie Polski w oczach Europy i świata po to – by znów dorwać się do koryta pod tytułem Polska. A potem kraść ile wlezie…

Bo przecież tylko jeden najnowocześniejszy na świecie samolot F-35 zakupiony przez rząd premiera Morawieckiego – to równowartość miesięcznego, lewego paliwa szmuglowanego do Polski za czasów koalicji PO-PSL! Wystarczyło odsunąć złodziei od koryta pt. Polska i rządowi PIS starcza dziś pieniędzy nie tylko na 32 samoloty F-35 (czyli na zapewnienie bezpieczeństwa Polski), ale także na programy 500+, 300+ i 13-tą emeryturę – przy zrównoważonym budżecie na 2020 rok!

Jednak Kidawa, Biedroń, Kosiniak-Kamysz, Hołownia i Bosak zrobią wszystko – by do maja tak opluć Polskę zagranicą, by na skutek interwencji Unii Polacy kompletnie zgłupieli. Muszą też malować obraz nadciągającej Apokalipsy, tak jak ją od pięciu lat malują. Przecież zapowiadali, że już w 2017 roku będzie krach finansowy i stu-miliardowy deficyt budżetu Polski! Skoro w 2020 budżet będzie zrównoważony – sama opozycja ujawniła skalę swojego złodziejstwa! Oni w 2 lata swoich rządów potrafili zrobić 100-miliardowy deficyt! Mało tego: jeszcze opylić za grosze polskie firmy...

Trzeba więc teraz łgać o wyprowadzaniu Polski z UE, choć to neo-targowica wyje zagranicą o prześladowaniach sędziów w Polsce czy osób o innej orientacji. Sztab Kidawy przecież dobrze wie, że ktoś wybrał Jachirę i inne, wybitne „autorytety”, które panoszą się po sejmie, senacie i euro-parlamencie. To Polacy wybrali do PE nawet trupy po nieboszczce PZPR z członkiem Biura Politycznego KC PZPR na czele... 

Czy Polacy są naprawdę tak głupi, jak się to totalnej opozycji wydaje – czas pokaże…

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:22)

Komentarze

Mnie przeraza podłość , zakłamanie , fałsz osobników z najpodlejszej opozycji w Polsce od lat , nie nazwie tych osobników ludźmi bo nie sa godni miana człowieka, to co mówią i jak sie zachowują w Polsce a zwłaszcza za granicami Polski świadczy ze nie maja żadnej kultury osobistej , maja za to przeżarty mozg zgnilizna moralna a ich serca napełnione jadem nienawiści zatruwającym polskie społeczeństwo .
Należy tych osobników postawić przed sadami o szkalowanie i obdzieranie z godności Polski i Narodu Polskiego .
Dosc szkalowania i obrażania nas Polaków przez donosicieli , kapusiów , zdrajców nas i naszej Ojczyzny.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1617136

Przypomina mi się wpis kolegi Kidawy ze studiów, gdy ta "dama" została Marszałkiem Sejmu. Powiedział (napisał) wówczas, że na socjologii Kidawa uważana była za... najgłupszą studentkę na roku. I to jej pozostało. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1617172

Przypomina mi się wpis kolegi Kidawy ze studiów, gdy ta "dama" została Marszałkiem Sejmu. Powiedział (napisał) wówczas, że na socjologii Kidawa uważana była za... najgłupszą studentkę na roku. I to jej pozostało. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1617173

Powrót syna marnotrawnego z Brukseli Tak tłukłeś ręką o pulpit i plułeś na nas, Strzykałeś jadem na Polskę i co Bozia pokarała?

 

Jeszcze żeby mu ryja wykrzywiło.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2
#1617209

Zgadzam się z tobą, bo to pejsaty szkodnik i polakożerca wraz z swoją pejsatą żoną.

Pejsata służba z ławeczki już działa 

Widzisz Husky, nie można nawet tobie przyznać racji, bo twoi pejsaci kamraci zaraz pałuą, choć ty sam jesteś spoko.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1617215

dokonana przez  kidawe  blonska jest naturalnym jej zachowaniem,ale pozostaje pytanie; w jaki sposob niezauwazona przez okupanta opuscila kraj?Kiedys partyzanci korzystali z kanalow.Dla kidawy to bylby wyczyn nie do pokonania bo daleko ciemno brak kartki i promptera a do tago jeszcze kanal la manche.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1617236

Esbecja dosyc wybiorczo wystawia swoje kandydatury. Bolek, Komorowski, Petru, Kijowski, Biedron, Korwin, Neumann, Jachira, Kidawa, to sa osoby, ktorych laczy kilka wspolnych cech. Latwo zauwazyc, ze sa oni zbudowani z bardzo miekkiego lepiszcza, maja o sobie bardzo wysokie mniemanie i nie potrafia samodzielnie myslec. Nie maja najmniejszych skrupulow w parciu do wladzy, ktora utozsamiaja z korytem pelnym nakradzionych smakolykow - i NICZYM WIECEJ! 

Takich to mamy "politykow", ktorzy az piszcza, by oddac im ster wladzy nad Polska. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617248

to tylko pionki, ktore musza tanczyc jak im "przygrywaja" mocodawcy.  Mocodawcy usadowieni w Rosji, Niemczech i... na Kajmanach czy Bermudach (czesc mafijna skupiona na zarabianiu prawdziwej kasy - czyli mniej wiecej 50-80 mld zl rocznie).

Dla nich zarowno "polskosc" jak i uczciwosc" sa nienormalne... i niemoralne. A poniewaz sa odcieci (czesciowo- niestety) od kasy - to wykonuja coraz szybsze ruchy (zupelnie jak owady w garnku z woda podgrzewanym nad ogniskiem).

Trzeba tylko przypilnowac, zeby temperatura wody  (czyli nacisk na... uczciwosc) rosla, az do momentu, gdy "robaki" po prostu sie ugotuja. Cala o-PO-zycja stara sie wszelkimi silami sikac na plonace ognisko ...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1617253

Jednak historia podpowiada, ze "skuteczny" rzad przyszedl do Polski ze wschodu. Ten kierunek preferuje juz "Prezio" z Senatu. Tylko czekac jak i Kidawa-Blonska uda sie po pomoc w tym kierunku - bo mimo wszystko powolanie rzadu                   o-PO-zycyjnego w Londynie moze sie skonczyc kleska.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1617249