Słabość PiS-u to pożywka i tlen dla patologii i tych w togach

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Anarchia, bezprawie i bezkarność patologii politycznej i tej w togacg za rządów PiS-u, jest coraz większa. To efekt nadstawiania drugiego policzka i udawane naprawy Polski przez PiS i prezydenta Dudę. A weta prezydenta Dudy co do sądów to dowód na te wasze słabości i strach. Macie większość w sejmie i co z tego! Jak jesteście strachem podszyci by przeprowadzić naprawę Państwa Polskiego. Bo w majty popuszczacie ze strachu, by wam euro-burdel nie pogrozi  paluszkiem i nie przysłał żadnych komisji. A obecne prawo jest tylko po to by karać patriotów i zwykłych ludzi, a nie przestępców i zdrajców. A kto ma ich karać, skoro prezydent Duda nie pozwolił by tej patologii w togach karać??? To teraz ci w togach w podziękowaniach za ocalenie, chcą usunąć PiS z rządzenia!

To dzięki postawie prezydenta Dudu i PiS , dzisiaj w Polsce patologia i mafia w togach może robić co chce.To efekt zawetowania ustaw sądowych i ustawy degradacyjnej przez prezydenta Dudę, oraz cichego poparcia przez PiS. Bo przecież nie protestowali, mimo że to ich ustawa. I już to daje sporo do myślenia. Czy pan prezydent Duda wyłamał się i to jego samodzielna decyzja, czy zmowa z J. Kaczyńskim i teatr dla gawiedzi by pokazać wyborcom, jak się bardzo starają by naprawić Polskę???

Drugą taką słabością PiS-u jest, że J. Kaczyński pzwala nadstawianie drugiego policzka i wystawianie zadka, by kto chciał to może dowoli pluć i kopać PiS, bo każdy z patologii już wie, że PiS nic i tak z tym nie zrobi i nikogo nie ukarze. Bo euro-burdel może pogrozić palcem i przysłać różne komisje, by poskromić PiS.

Gdy plują na Boga i wiarę, co PiS zrobił i kogo ukarał za te bluźnierstwa??? Pozwolił za sprawą Gowina by na uczelniach akademickich wprowadzano gender. I gdy mówią że są ludźmi wierzącymi, to ja się pytam w jakiego Boga wierzą??? Skoro pozwalają na opluwaniu Boga i naszej wiary katolickiej, czy chrześcijańskiej, bo nie wszyscy są katolikami! A na domiar łamią Prawa Boga i pozwalają na zabijanie dzieci nienarodzonych. Bo obecna ustawa pozwala na to by można zabijać dzieci nienarodzone. A nowej ustawy antyaborcyjnej za diabła nie chcą uchwalić, bo słupki poparcia politycznego ważniejsze jak Prawa Boga.

Ale za to nie mieli żadnych skrupułów i zachamowań jak ostro pałowali Narodowców w Białymstoku, za obronę wiary i marszu w 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości we Wrocławiu. I nawet euro-burdel był zadowolony z tych pałowań.

Reformy dla ludzi nic nie dadzą, jak nie ma wolnych sądów i wolnej Ojczyzny, A człowiek nie samym chlebem żyje.

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:18)

Komentarze

Nie samym chlebem żyje człowiek.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1615097

Dzięki.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615099

No dobrze, to wiemy co jest źle, to co Pan proponuje ?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

janksero

#1615102

Mieli wszystko podane na tacy, tylko podpis prezydenta Dudy i spieprzyli wszystko i dla tego przestałem ich wspierać.

A co zrobią tego nie wiem, ale tylko twarda postawa wobec zagrożenia od euro-burdelu, kacapów i żydów i obrony wiary naszej, może coś na nowo zdziałać. Ale i w to już nie wierzę, bo to ciepłe kluchy, bez jaj i ikry.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615130

Jak ktoś chce czekać na wprowadzenie idealnych rozwiązań systemowych w sądownictwie przez "Konfederację", to może sobie czekać do przysłowiowej... Jeśli oczywiście dane mu będzie zapoznać się z tymi trzymanymi w najściślejszej tajemnicy rozwiązaniami! 

A  jedenastu gierojom, co to naobiecywali swoim wyznawcom gruszek na wierzbie, nie starczyło nawet odwagi by zagłosować za ustawą dyscyplinującą sędziów opracowaną przez PIS wraz z koalicjantami. Co tu więcej komentować! 

 

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1615113

Teraz jest już po ptakach.

A PiS może już tylko pocałować towarzyszy w togach w ….. bo nic innego nie może już zrobić.

Taki z ciebie mądrala, a prostych rzeczy nie rozumiesz. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615127

tylko tak...

 

tylko tak 

na kacapską modłę

śpiewa

'konfederacki ptak"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1615129

Tego Bareja by nie wymyślił! Antoni Macierewicz zarzucił w „Wywiadzie z chuliganem” Grzegorzowi Braunowi, że zwalcza Wojska Obrony Terytorialnej, bo od podstaw budowana jest tam patriotyczna kadra, wychowana na tradycji Żołnierzy Wyklętych – w miejsce mającej związki z Rosją kadry posowieckiej.

W odpowiedzi w bliskiej Konfederacji telewizji wRealu24 Macierewicza zaatakował jej komentator Roman Sklepowicz, były kapitan… wojskowej bezpieki: „Nie widzę krztyny miejsca na to, żeby tak perfidnie i nieelegancko zaatakować pana Brauna”. Obejrzyj poniżej wywiad, który mocno zdenerwował prorosyjską prawicę i jej znajomych z wojskowych służb.

Mimo, że od ukazania się głośnego wywiadu minęło już parę dni, nadal wywołuje on wściekłość w Konfederacji, o czym piszą nawet tabloidy, jak „Super Express”. Dlaczego akurat te słowa Macierewicza wzbudziły takie emocje?

Puzzle, których nikt zazwyczaj ze sobą nie łączy

- Ten wywiad różni się od internetowych fajerwerków tym, że jest całościową, 52-minutową  analizą tego, jak zainstalowana został w Polsce prorosyjska prawica. Takiej analizy jeszcze nie było, bo składają się na nią puzzle, których zazwyczaj nikt ze sobą nie łączy. Choćby sprawa sztucznego nabijania internetowych odsłon niektórych prorosyjskich portali, budowania podobnych formacji w innych krajach zachodnich, historia fałszowania tradycji Dmowskiego i przekształcania się w ją w tradycję klanu Giertychów

– mówi Piotr Lisiewicz, autor programu.

W programie pokazane są wypowiedzi Liroya i Kai Godek, byłych polityków Konfederacji. Ta ostatnia mówi wprost o tym, że środowisko pro-liferów zostało wypchnięte z Konfederacji po tym, jak przeciwstawiło się wejściu do niej ludzi dawnych WSI.

„Szczęść Boże” Brauna jak Matka Boska w klapie Wałęsy

Największą wściekłość komentatorów wRealu24 wzbudziły słowa Macierewicza o tym, że słynne „Szczęść Boże” Brauna jest tym samym, co Matka Boska w klapie Lecha Wałęsy. - Ten sposób atakowanie posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej to naprawdę nie jest tylko brak elegancji, ale żeby nie użyć chamstwo – stwierdził kapitan Roman Sklepowicz, który służył m. in. w Zarządzie WSW Śląskiego Okręgu Wojskowego oraz Oddziale WSW Poznaniu. - Przyłączam się do głosu pana Brauna: czy jest rezerwa budżetowa w naszym budżecie na rok 2020, która by była przygotowana na okazję i na okoliczność zapłacenia Amerykanom za wycofanie z Polski? – pytał też.

Całość: https://niezalezna.pl/306224-chamstwo-kapitan-wsw-atakuje-macierewicza-za-krytyke-brauna-w-wywiadzie-z-chuliganem

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1615116

... nie do pozazdroszczenia.
Gdzie byśmy spojrzeli, to według Ciebie winny jest... PiS, winien Jarosław Kaczyński, winien Prezydent Duda.

Zaglądnijmy zatem do materiału, którego internet nie zapomina. Jak myślisz, kto napisał te słowa?
Cytuję: "Pierwszy krok ku naprawie Rzeczypospolitej został zrobiony. Dzisiaj świętujemy, a od jutra do wytężonej pracy, bo przed Polską i przed nami bój, jaka ta Polska będzie po wyborach, i to teraz będzie najważniejsze. Z tego co widać PO-PSL licząc się z przegraną, będzie chciał zostawić spaloną ziemię, by nowa władza, nie dała rady reformom odbudowy wolnej Polski. A co idzie, odebrać władzę po czterech latach, na kanwie niezadowolenia społecznego, pamiętając że Polskie społeczeństwo ma krótką pamięć, tak było z Buzkiem, prywatyzacją, i tysiącami przewał PO-PSL".

Odpowiadam: - to są Twoje słowa, które napisałeś (tutaj) pod "Listem otwartym" mojego autorstwa do dra Andrzeja Dudy, który opublikowałem na NP w dniu 6 sierpnia 2015 roku tuż po wygranych wyborach prezydenckich (tutaj).

Tak, wiem że dzisiaj już nie jesteś PiS-owcem. Ja też nim nie jestem, bo... nigdy nim nie byłem. Byłem i nadal jestem tylko zwolennikiem PiS-u, a jak ktoś woli... sympatykiem obecnie rządzącego obozu politycznego i większości parlamentarnej w Sejmie RP.

Jak widzę, cały czas spędza Ci sen z powiek akt zawetowania przez Prezydenta RP projektów ustaw dot. KRS-u i SN autorstwa PiS. Zagłębiłem się w treść tych projektów ustaw, które zawetował A. Duda. W moim mniemaniu... były to "gnioty", w dodatku napisane w pośpiechu "na kolanie" i nie kwalifikowały się nawet do zgłoszenia przez Prezydenta do Trybunału Konstytucyjnego. Gdyby je zgłosił do TK, to ośmieszyłby ich autorów przed całą Polską, a w szczególności przed "totalną opozycją". Ona to wówczas w polskojęzycznych mediach nie pozostawiłaby "suchej nitki" nie tyle na ich autorach, ale na całym PiS-ie.

Dlatego warto było poczekać do drugiej kadencji Sejmu z dominacją ZN i PiS-u, by opracowano takie ustawy dot. KRS-u i SN, które nie będą budziły absolutnie żadnych zastrzeżeń nie tylko konstytucyjnych, ale także będą zgodne z oczekiwaniami społeczeństwa. Chodzi mi tu o fakt, że "nadzwyczajna kasta" nie będzie już mogła (jak dotychczas) nominować adeptów prawa na sędziów i prokuratorów, a... Rząd RP za aprobatą Sejmu RP.

Proponuję Ci Marku dać sobie "na wstrzymanie" i poczekać do chwili, jak zareaguje Prezydent RP na nowe projekty ustaw, a które są obecnie "torpedowane" przez prymitywną gawiedź senatorską z "lekmedem-kopertą" marszałkiem T. Grodzkim.

 

Pozdrawiam,
Janek       

P.S.
Nie oceniłem Twojego wpisu z przyczyn obiektywnych.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1615128

zauroczenie

 

na widok Korwina

wpada on w drżenie

ile będzie trwać

takie zauroczenie?

 

PS  Pożyjemy, to zobaczymy...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1615132

Prezydent Duda nie ma już wyjścia i musi podpisać te ustawy. Bo gdy nie podpisze może zapomnieć o drugiej turze, by zostać ponownie prezydentem. A po drugie wyborcy uznali by to za sabotaż w naprawie Państwa Polskiego. Więc nie ma wyjścia.

Myślisz że PiS nie posiada znakomitych prawników, by taki bubel prawny napisali. Przestań sobie robić jaja z pogrzebu.

A Kaczyński chciałby się ośmieszyć, że taki bubel prawny wyszedł z ręki PiS-u, na pośmiewisko opozycji, to nie z Kaczyńskim.

A do kogo mam mieć żal??? Do kosmitów, PO, PSL, SLD. bo to oni rządzą! Proponujesz mi na wtrzymanie, gdy anarchia zaczyna ogarniać Polskę. Gdy żydo-komuna uratowana przed ścięciem przez Dudę, teraz w zamian za uratowanie chce podpalić Polskę. A PiS że strachu popuszcza w majty i nie wie co robić.

Każdy tuż w sejmie i w senacie może robić politykę i zapraszać różne komisje, jak mu się żywnie podoba. W czym łamie konstytucje i jest bezkarny. A wiesz czemu, bo PiS to tchórze i cykory i boi się co powie euro-burdel.

A może wy nie karzecie nas, a my was. I ta wersja jest wielce prawdopodobna. Bo w polityce nie ma przypadków, są tylko fakty

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615133

Nie mam aż tyle wolnego czasu, by "wałkować" z Tobą ten temat w formie pisanej.
Dlatego też w wybranym przez Ciebie dniu i godzinie (ale nie wcześniej, niż od godz. 22:00) 
proponuję rozmowę. Zbyt dużo jest argumentów do przedłożenia, stąd taka oto moja propozycja.

Skoro upatrujesz szansy dla Polski, jaką może dać Konfederacja, to do naszej rozmowy przygotuj argumenty, które mnie przekonają, iż J. Korwin-Mikke, G. Braun, R. Winnicki z K. Basakiem (jeden z nich) może być... zbawcą narodu.  

Pozdrawiam,
Janek 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1615136

nie wiem czy zawetowana przez Dudę ustawa jest prawnym gniotem czy nim nie jest, nie czytałem, nie jestem prawnikiem. Wiem natomiast jedno, a mianowicie to, że "dzięki" temu zawetowaniu mamy w Polsce do tej pory chaos, który się powiększa. Kasta prawnicza i totalitarna opozycja wzmocniła się, lata ze skargami do Brukseli i wydzwania do Berlina. Uważam, że nawet ten "gniot" byłby czymś lepszym niż to co mamay, a będzie gorzej.

Jak to się skończy?-zapewne tak jak skończyła się sprawa ustawy o IPN. "Junia" na nic nie pozwoli, a prezydent i rządzący zgodzą się na wszystko co nakaże "junia" i znowu rządzący ogłoszą sukces. Nikt z Konfederacji nie zbawi narodu, ich posłowie są tam po to, aby nie pozwolić rządzącym na okłamywanie Polaków i szarogęszenie się.

Często wymieniasz nazwiska posłów Konfederacji i ich krytykujesz, obiecałeś napisać coś na temat tego co nie podoba się Tobie w PiS, ale jakoś do tej pory nie widzę żadnej krytyki, ani rządzących, ani Dudy. Czy napisałeś kiedykolwiek, cokolwiek na temat bzdur wygadywanych przez Dudę? Nie przypominam sobie, jeżeli tak to przepraszam. Przecież tego co wygadywał ten oszust, nigdy nie powiedział nawet K. Mikke, a nawygadywał tych bzdur całkiem sporo i dalej wygaduje. Według niego istnieje duże prawdopodobieństwo, że i Ty i ja chyba też jesteśmy Żydami.

Uważam, że bzdury wygadywane przez Dudę nie są przejęzyczeniami, lecz wypowiedziami na przyszłe potrzeby wrogów Polski. Żaden Polak-patriota nie przerabia historii Polski i nie kłamie, a robi to sam prezydent. Wygląda na to, że uparł się, aby z pomocą innych przerobić Polskę na "polin". Obecny rząd nie jest szanowany przez nikogo, bo i jak można szanować kogoś, kto daje pieniądze dla wrogów Polski, aby jeszcze skuteczniej mogli oni szkodzić Polakom. Zagranica to widzi i odpowiednio wykorzystuje. Zaniedbania rządu są przerażające, przesłuchaj Janku kilka nagrań z G. Braunem.

Na komisji w sprawie obronności kraju nigdy nie pojawił się minister obrony Błaszczak, takich spraw jest wiele. Do tej pory rząd nie ma żadnej polityki historycznej, na to nie ma pieniędzy. Kaczyński już dwa razy obiecywał repolonizację mediów i co?-kończy się na obietnicach. Gadowski mówi o ministrach "umaczanych" w przekrętach, także tych z PiS. O tych sprawach napisano już na Niepoprawnych bardzo dużo i to co napisałem to tylko powtarzanie się, czy to jeszcze za mało?

A jakich to argumentów ma Tobie dostarczyć Marek, przecież Marek nigdy nie napisał, że Braun, czy ktokolwiek z Konfederacji zbawią polski naród. Sam Braun nie tak dawno temu powiedział w jak trudnej sytuacji znajduje się obecny rząd, mam sporo czasu, ale nie na tyle, aby odszukiwać to, co kiedykolwiek powiedzieli posłowie Konfederacji. Często przypisuje się im słowa, których nigdy nie wypowiedzieli.

https://www.youtube.com/watch?v=wSKobgZb8tI

 

Grzegorz Braun demaskuje A. Macierewicza , jego manipulacje i kłamstwa.

https://www.youtube.com/watch?v=gd6_T-2yUGU&feature=push-lbss&attr_tag=Tdyge3jRsaHMnSxK%3A6

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1615195

Pozbyłeś się wreszcie jedngo zwodziciela z Gdyni...nie daj się uwieść następnemu, który zamierza Cię przekonywać do złego, satyrycznym sposobem i "mundrością Krysiaków".
Nie daj się nabrać !
Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1615172

Nie będę popierał nikogo, kto pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych, PiS robi to świadomie, a wyborcy PiS-u, nie bezpośrednio głosując na PiS, choć o tym dobrze wiedzą, czyli z tym się zgadzają.

Tylko Pan Bóg może decydować kiedy, a nie człowiek.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615180

Nie tylko nie wolno popierać...ale tak jak jeden z zakonników nie udzielił komunii św. Hołowni za jego poglądy n/t aborcji...to powinno spotkać kompromisowych PiSowców i wszystkich teoretycznych katolików stojących najbliżej ołtarza podczas różnych rocznicowych pokazówek.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1615182

Z calym szacunkiem. Chyba wszyscy, mniej wiecej, orientujemy sie, jak obecnie przedstawia sie sytuacja polityczna w Polsce. Dlatego bym prosil Pania, by jasno okreslila, jaka partia polityczna powinna przejac wladze i zajac miejsce PiS. Pozniej bedziemy mogli porozmawiac na temat wad i zalet takiego wyboru. O.K?

Tylko bez kretactw! :-)

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1615193

Ma rządzić ta partia, która wygrała wybory, tu nie ma o czym dyskutować, ale jednocześnie wyborcy i opozycja (ta normalna) mają prawo, a nawet obowiązek powiedzieć "sprawdzam". Mają też obowiązek wytykania niedotrzymanych obietnic. Trzeba dodać, że rządząca partia nie ma prawa obsypywać wrogów Polski pieniędzmi, takie działanie jest zdradą państwa i podlega wg. polskiego prawa karze pozbawienia wolności.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1615215

Zakonnik Komunii św. jednak udzielił, pogroził Hołowni palcem, chwilę z nim "podyskutował" i podał Komunikant. Tak więc zakonnik wg. przepisów Kościoła także popełnił świętokrację.

https://wpolityce.pl/kosciol/482410-parafia-reaguje-na-zamieszanie-wsudzielenia-komunii-holowni

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1615218

słuchaj się!

 

najprawdziwsza prawda

raj przed tobą otwiera

słuchaj się bez wahania

prowadzącego oficera!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1615183

Skąd się biorą kandydaci na prezydentów? Z kapelusza? Skąd Andrzej Duda się znalazł w kancelarii Lecha Kaczyńskiego? Za czyim poparciem został wybrany na dość wysokie stanowisko? Wątpliwości mam coraz więcej. Co z B'nai B'rith ? Czy Andrzej Duda zdobędzie się na jej rozwiązanie? Takie kroki są ważniejsze niż wszelkie aneksy i śledztwa.
Andrzej Duda został poparty przez Żydowski Instytut Historyczny.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/poparcie-zydowskie-dla-kandydata-na-prezydenta-polski-andrzeja-dudy-2015-04

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

panMarek

#1615210

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jak powinno funkcjonować państwo - wytłumaczone w niecałe 40 s - przez Janusza Korin-Mikke
cyt.
„Po równo to jest nieuczciwie. Ma być tak i my mówimy jasno. Jeżeli człowiek pracuje dobrze – ma mieć dobrze. Jak człowiek dobrze główkuje ma mieć bardzo dobrze. Jak człowiek dobrze główkuje i ciężko pracuje – ma mieć TAK! A jak ktoś jest idiota i do tego leń – to ma mieć bardzo źle. I my obiecujemy, że u nas idioci i lenie będą mieli bardzo źle - ale krótko. Bo jak nie dostaną żadnego zasiłku to po dwóch dniach przestaną być leniami.”
Autor: Janusz Korwin-Mikke
https://demotywatory.pl/4969384/Jak-powinno-funkcjonowac-Panstwo-wytlumaczone

P.S. Taki prześwietny program, wdrożony w życie, spowodowałby, że i wolnomularze pogrążeni w „smutku i zadumie” zaczęliby pracować szybciej. Tak szybko jak Mateusz Birkut w „Człowieku z żelaza”.
(aby cokolwiek zmienić w Polsce to proszę nauczyć się tego wytłumaczenia na pamięć i edukować rodziny i znajomych)

kapitalizm [łac.], system społeczno-gospodarczy oparty na własności prywatnej, wolności osobistej i swobodzie zawierania umów
Definicja jak najbardziej poprawna i pełna - nie ma co mędrkować,
Szczęść Boże

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

panMarek

#1615211

utopia, szczególnie, że większość tych co ma dobrze (czyli wg Korwina dobrze główkują i pracują), to maja dobrze, ze względu na powiązania, korupcje, koneksje i przekręty

Ps. Korwin ma TAK - no ale wybaczcie Korwin nie jest autorytetem ani moralnym ani rodzinnym ani honorowym (jego spoliczkowanie boniego nie robi z niego człowieka honoru). Kase ma i co z tego, to nie znaczy, że jest mądry, dobrze główkuje i ciężko. Pod pojęciem "dobrze główkuje", można bardzo wiele interpretacji wsadzić i nie koniecznie są to interpretacje uczciwe i honorowe, a w szczególności w biznesie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1615233

PiS to taka sama fałszywka jak "katastrofa smoleńska" którą do dziś "wyjaśniają".
Obżydzenie bierze jak widzę tych ich funkcjonariuszy z Adrianem Klarenbachem z TVPINFO na czele.

____________________________________________
I pamiętaj PiS-owszcziku o małym "minusiku"
I pamiętaj zboku, o swej onucy w rozkroku.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1615448

Jak powinno funkcjonować państwo - wytłumaczone w niecałe 40 s - przez Janusza Korin-Mikke
„Po równo to jest nieuczciwie. Ma być tak i my mówimy jasno. Jeżeli człowiek pracuje dobrze – ma mieć dobrze. Jak człowiek dobrze główkuje ma mieć bardzo dobrze. Jak człowiek dobrze główkuje i ciężko pracuje – ma mieć TAK! A jak ktoś jest idiota i do tego leń – to ma mieć bardzo źle. I my obiecujemy, że u nas idioci i lenie będą mieli bardzo źle - ale krótko. Bo jak nie dostaną żadnego zasiłku to po dwóch dniach przestaną być leniami.”
Autor: Janusz Korwin-Mikke.
https://demotywatory.pl/4969384/Jak-powinno-funkcjonowac-Panstwo-wytlumaczone
P.S. Taki prześwietny program, wdrożony w życie, spowodowałby, że i wolnomularze pogrążeni w „smutku i zadumie” zaczęliby pracować szybciej. Tak szybko jak Mateusz Birkut w „Człowieku z żelaza”.
(aby cokolwiek zmienić w Polsce to proszę nauczyć się tego wytłumaczenia na pamięć i edukować rodziny i znajomych)

kapitalizm [łac.], system społeczno-gospodarczy oparty na własności prywatnej, wolności osobistej i swobodzie zawierania umów
Definicja jak najbardziej poprawna i pełna - nie ma co mędrkować,
Szczęść Boże

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1615524

Cóż Jjj masz rację. Ale uważam, że PiS niestety jest w wielu miejscach jak PO (to jedno z niewielu ostatnio racjonalnych informacji jakie podał Korwin - musze przyznać mu rację).

I nie dajmy się zwieść Satyrze, że PiS nie umie napisać ustawy i czekał lata aby to zrobić. Nawet jeśli tamta zawetowana przez Dude to był bubel, to przecież w ciągu tygodnia mogli zrobić poprawki, a nie zrobili nic.

PiS się zachowuje, jakby chciał ciągle "gonić królika ale tak aby go nie złapać" - i myślę, że PiS robi to z premedytacją niestety. Teraz PiS już wie, że nie bedzie kolejnej kadencji jeśli nie zrobi czegoś w sądach (to samo Duda) i może teraz coś uchwalą ale czuje, że to i tak będzie tylko puderek, a kasta dalej będzie się dobrze trzymała.

Powtarzam, że od kiedy PiS zmienił rząd Beaty Szydło, to ktoś u nich (chyba wyżej niż Kaczyński) przestawił wtedy wajchę i od tamtego czasu PiS się coraz bardziej stacza.

Ps. nawet nie wiecie jak bym chciał się mylić...

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1615227

Autor napisał cytat :

"Anarchia, bezprawie i bezkarność patologii politycznej i tej w togacg za rządów PiS-u, jest coraz większa..."

Przecież to czysta demagogia i kłamstwo. Daję tradycyjnie JEDYNKĘ !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Tezeusz

#1615284

Kogo z POlityków i w tych w togach PiS zapuszkował???

Co wyrabiają sędziowie???

A kto rządzi, kosmici czy PiS???

Kto ma większość w sejmie, PiS czy patologia???

Więc takie komentarze możesz w kibucach pisać, gdzie twoje miejsce i tam w te brednie twoje uwierzą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1615287