Czy trzeba było Neumanna, by to wiedzieć?

Obrazek użytkownika Janusz 40
Świat

Oni mówią, że osobnik "rzucał mięsem", bo taki ma charakter i każdemu się zdarza. To dyskwalifikuje go jako człowieka kulturalnego, ale stokroć ważniejsze jest to, iż została pokazana patologia kasty i PO. To wina chorej konstytucji. Zmiana potrzebna od zaraz, nawet w stylu 1926.

Wszyscy mający interesy (krajowe i zagraniczne) w obronie swoich przywilejów wykorzystali chorą konstytucję i stworzyli mafijne struktury pozwalające okradać bezkarnie polski naród. Bezkarność i dozgonność sędziów jest podstawowym czynnikiem rosnącej patologii.
KAŻDY (prócz sędziów) odpowiada za swoje czyny, za swoje decyzje. Już Hammurabi ucinał ręce budowniczemu, któremu się zawalił dom (nawet po 10 latach). Już prorok Daniel wykazał, że sędziowie nadużywają swojego stanowiska. Tylko sędzia Laskowski (rzecznik SN, który uniewinnił Sawicką) i sędzia Dolniak (wicemarszałek sejmu z ramienia Kukiz 15) twierdzą, że sędzia może wydawać właściwe wyroki tylko wtedy kiedy odpowiada przed Bogiem i historią. Właśnie największą degrengoladę moralną wśród sędziów powoduje ta zasada NIEODPOWIEDZIALNOŚCI.
A odpowiedzialność pojawiłaby się natychmiast gdyby sędziowie byli wybierani przez społeczności lokalne na określoną kadencję. To takie proste i zgodne z zasadami demokracji. To zgodne z zasadami trójpodziału władzy, którego wszystkie filary winne być powoływane demokratycznie.

Oczywiście mało kto przeczytał wiekopomne dzieło autora "Listów perskich": "O duchu praw". Otóż ów genialny francuski myśliciel - twórca idei trójpodziału - zgoła inaczej określał funkcjonowanie tej idei. Szczególna rola filaru sądowego winna polegać na OCHRONIE demokratycznie powołanych pozostałych filarów władzy. W żadnym wypadku nie może filar władzy sądowniczej być nadrzędny wobec demokracji - on ma jej służyć i oczywiście tępić tych, co to uważają się za mądrzejszych i godnych większych przywilejów, takich, co to po trupach do władzy i konfitur...

Moralne dno i często informacje o przestępstwach jakie bywają uwidocznione w nagraniach - wg towarzyszy z politycznej formacji - są nieważne, gdyż pochodzą z "nielegalnego" podsłuchu. Gdybym aspirował do publicznej działalności poddałbym się bez obaw obowiązkowej inwigilacji...

Choćby to było nagranie sprzed dziesięciu lat, to i tak ostatecznie Neumanna kompromituje. Co więcej - sadząc po reakcji prominentnych członków PO - kompromituje pośrednio całą tę formacje. Przecież w nagranym tekście są zawarte mafijne zasady. Jeśli kierownictwo PO się z nimi zgadza, to znaczy że mamy do czynienia z organizacją mafijną. Poziom moralny i intelektualny jaki ów osobnik zademonstrował, to rzecz do przemyślenia wśród dotychczasowych jego wyborców..

Na taśmach Neumanna jest wykład o działaniu mafii. Jest jeszcze coś więcej - widać jak na dłoni rynsztokowy poziom kultury prezentowany przez prominentnego członka PO. To wprawdzie nic nowego dla znających nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Ale warto przypomnieć to szambo

Neumann dostarczył argumentów na rzeczywistą reformę sądów w Polsce. WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE POCZYNANIE I PLANY W TEJ MIERZE, TO KOSMETYKA. Tylko wybieralność sędziów w wyborach bezpośrednich, ich kadencyjność i możliwość szybszego odwołania (przez wyborców) uzdrowi tę dziedzinę.

Neumann wyartykułował coś, z czym od dawna wiadomo. Mianowicie - sądy są nasze i nic naszym nie zrobią - można kraść, przejeżdżać staruszki na zebrze, naszych nie wolno ścigać. Bezkarni: Najsztub, Cimoszewicz, progenitura Wałęsy, Sawicka, Lewandowski, Rosati. Ukarany: M. Kamiński

Neumann "daje słowo honoru". Tyle tylko, że zdaje sie nie zapłacił za przegrany zakład z ministrem Szałamachą. (10 tysięcy). Tym samym honor utracił...

Opozycyjni europosłowie walczą w parlamencie europejskim o pognębienie finansowe Polski. Niech robią tak dalej; wkrótce przynależność do UE przestanie sie opłacać (polexit) i nikt już nie obroni przywilejów szlachetnych kast grabiących Polaków...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Istotna jest sama mafia, jej cele i sposób rządzenia. Neumann mówił w swoim towarzystwie to, co on razem ze wszystkimi capo di tutti capi uważają za normalność. Trzeba o tym, że taka ich bandycka normalność istnieje i co ważniejsze jest dla nich po prostu normalnością. Oni naprawdę tak widzą świat, a ich cynizm jest ich zdemoralizowanym pragmatyzmem. Przy okazji trzeba powiedzieć jasno, oni w tym swoim cynicznym pragmatyzmie nie widzą nic cynicznego ani nic zdemoralizowanego. 

Przeciwnie, oni tak jak wszyscy przestępcy uważają ludzi uczciwych za frajerów, za mięso armatnie ich interesów.

Proponuję następujące spostrzeżenie - część programu totalitarnej opozycji zwany "ulica i zagranica" wyraźnie komunikuje, że ta mafia, o której rozmawiamy jest międzynarodowa wspólnotą, której wspólnym celem jest taki właśnie sposób traktowania międzynarodowych systemów politycznych oraz państw jako podmiotów prawa międzynarodowego. 

To jest NEOKOMUNIZM. [link], o którym napisałem co nieco u nas na niepoprawnych [link]. Odnalezione dawniej spostrzeżenia dotyczące strategii neokomunizmu odświeżyłem tutaj [link]. 

A przy okazji wulgarny język z naszego punktu widzenia jest zupełnie nieistotną sprawą - to jest tylko ich grypsera.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1605309

To członek w całej okazałości. ;)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1605311

Ho! ho! Cały członek!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1605315

Zdecydowanie lepiej byłoby, i to może nawet bardziej dla "opozycji" i jej zwolenników niż szerokiego frontu patriotycznego, gdyby w sposób pokojowy doszło do uchwalenia nowej Konstytucji. Gdyby się to jednak nie udało, nie będzie innego wyjścia, jak zastosowanie sugerowanego przez Pana rozwiązania. Jest to być albo nie być Polski - dodam - Wielkiej Polski!

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1605318

zdies'

 pomorskie › tczewski › Rożental

LINK

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1605327

Ten ich wulgarny język, z naszego punktu widzenia, jest zupełnie nieistotną sprawą - to jest tylko ich grypsera, która jest świadectwem ich demoralizacji.

I à propos:
neo-komunizm jest źródłem brutalnej politycznej agresji, a ofiarami zbrodni wrogiego przejmowania systemów państwowych (statecide) i ich pasozytniczej eksploatacji padają całe kraje. To jest istotne. A to że członkowie tej mafii nie gadają po polsku - to nic dziwnego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1605372

"Ten ich wulgarny język, z naszego punktu widzenia, jest zupełnie nieistotną sprawą - to jest tylko ich grypsera(, która jest świadectwem ich demoralizacji."...

Pełna zgoda. Przykłady tego mamy tu na "niepoprawnych", wulgarne, "zawiedzone" towarzystwo popierane przez "właściciela" i wspierane bezpośrednio "z Londynu"...

Masz rację, to nic innego, tylko "świadectwo demoralizacji"...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1605436

- bo zostawiła komunistów przy życiu !

Widzę że nikt tu na forum nie zwrócił uwagi na słowa z taśm że "Nejman bronił SB-ka na Pomorzu któremu zleca czarną robotę" !!!

Czy wiecie co to znaczy ? - oni znowu zabijają skrytobójczo Polaków !!!

Apeluję do Polskich Służb Specjalnych - zacznijcie neutralizować komunistycznych s...synów i nie ma znaczenia w jaki sposób.

To jest wojna na śmierć i życie z nimi a my Polacy cywile znowu nie mamy broni palnej ! - znowu nas Państwo Polskie rozbroiło a z czerwonymi badytami nie może sobie poradzić.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1605376

O - TU - Art. 44. - "sprawiedliwością" mafijnie dekuje Konstytucję RP - od 1997 roku.

Dekadami lat. - do dekowania dostępu Sprawiedliwości (rzeczywistej, oczywistej) do antypoloniZmów dywersyjnych "wymiarów sprawiedliqości" STOSowany zostaje (zastany, BETONowy, nienaruszalny ? ) art. 44 ...

-  dopuszczający dekadowe nieŚciganie i nieOsądzanie "niedopuszczalnych" antypolskich przestępstw POpełnianych (z przyczyn POlitycznych,) ciałami i członkami urzędów pubLicznych...

O -TU - Amok - A-normalności "prawoPOżądności" żądzy ZŁOdziejstwa (koncentrowanego art.44...)

nadal ma dekadami dekować,  sprawiedliwość w stosowaniu praw - mafijnym konkurowaniem - z mocą prawną (takTycznych) - czy FAKTycznych...

prokuratur i. sądów - instalacji (czyIch ? ) instytucji w Polsce - czyJej (?) Konstytucji ...

Pozdrawiam J. K.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1605431

"6 października 2019 zrezygnował z funkcji przewodniczącego klubu parlamentarnego PO-KO. Wiązało się to z opublikowaniem nagrań ze spotkania z lokalnymi działaczami z Tczewa w 2017, na którym Sławomir Neumann m.in. omawiał kwestie polityczne, używając wulgaryzmów[13]. Podczas spotkania odnosił się także do postępowań prokuratorskich dotyczących związanych z opozycją prezydentów miast, w tym Pawła Adamowicza i Mirosława Pobłockiego[14]."

Tyle  o całej wypowiedzi dowiedzą się ci co , co i tak g* wiedza, ale ufają wikipedii....

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1605492