Pozwólmy jej mówić

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

Słyszy się narzekania że w Polsce zagrożona demokracja. Nieprawda. Demokracja w Polsce ma się doskonale. Nawet skończone chamy, z osobowościami psychopatycznymi mają u nas prawa wyborcze zarówno bierne jak i czynne.

Napiszę tak. Według mnie ta pani wpisała się nie na tą listę na którą powinna się wpisać. Pomyliła najwidoczniej wybory z listą oczekujących do specjalisty od zaburzeń emocjonalnych (psychiatry). A osoba która umożliwiła jej start w wyborach utożsamia się z nią. Czyli też chory.

Patrzac na Klaudie Jachirę, zastanawiam się czy jednym z kryteriów dla kandydatów do sejmu nie powinny być badania psychiatryczne.Dramat jak można sobie kpić w taki sposób z tragedii tak wielu ludzi . Degeneracja w każdym tego słowa znaczeniu. Brak jakiej kolwiek empatii.

 

To jest skandal!

Jachira na spotkaniu wyborczym drwi z katastrofy smoleńskiej. „w imię Ojca, i Syna i brata bliźniaka”, „quiz czyja to kończyna”, „widowisko: zamiana trumien”.

Quiz czyja to kończyna?

Głowa Jarugi obok nogi Karpiniuka i urwanej ręki Rybickiego. Fajnie się w tej opozycji bawicie.

Hej Jachira .Popatrz w oczy tej młodej stewardessie ,która zginęła w Smoleńsku .Nie podejrzewam cię o empatię ale obyś nie zaznała spokoju od widoku jej oczu .Była w Twoim wieku ale Ty jesteś przy niej zerem .Zapamiętaj .Podobnie jak Ci ,którzy zawsze kpili z tych którzy zginęli.

 

To jest zwykły kretynizm i głupota z domieszką cynizmu .To "coś" to taka Platforma Obywatelska w pigułce pokazana od środka .Nie mamy się co czarować powrót złodziei i kłamców lll RP do władzy to koniec Polski i polskości .Nie wiem skąd takie zdziwienie że POKO pozwala żeby Jachira robiła to swoje kloaczne show... Myślicie że sobie tym krzywdę robią? Jest dokładnie odwrotnie - przecież czasy największej popularności PO to akcje typu "zimny Lech", "zabierz babci dowód" itp. Wracają do korzeni po prostu.

Te zdegenerowane osobniki zniszczą wszystko i wszystkich byle do koryta dorwać się.

PO idzie drogą Palikota i skończy tak jak Palikociarze. 
W tym roku jeszcze się jakoś do Sejmu przecisną,  ale za cztery lata, już śladu PO nich nie będzie.

 

ps.

Apeluję!

Dajmy jej jeszcze popracować na wyższy wynik PiSu. Przecież i tak skończy tak, jak śpiewający puczyści z ciamajdanu, albo krowy i świnie chórzystki z P(ZnP)R. Niech śpiewa, jeśli chce. Niebawem usłyszycie jej łabędzi śpiew, a po 13.10 świński kwik.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

@

O tę oszalałą babę należy dbać jak o śmierdzące jajo. Niech nikt nie da jej w pysk, ani nawet nie splunie.
Ta debilka tak zasmrodzi Totalnych Idiotów, że jeszcze przed 13X będą sp******ać z POKO drzwiami i oknami.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1603938

A czego się spodziewać od osoby która ma humbus a nie honor w głowie....Jachira ma robić swoje do ostatniego dnia kampanii.Gdyby tak obraziła Islam,jej los byłby przesądzony .W jakiej rodzinie się wychowała

Wystawienie na pierwszą linię walki wyborczej wariatki Jachiry to albo wyraz desperacji Schetyny albo tajny plan Jarosława Kaczyńskiego

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1603939

Zaczęło się od „bydła”, „watahy”, „szarańczy”…, taką właśnie normę, taki standard wypracowali polityczni „prominenci”, klasa sama w sobie i dla siebie, ojcowie chrzestni Jachiry, którą teraz usiłują ulokować w polskim parlamencie.

Więc powiem wprost: kto chce mieć kretynów decydujących w Sejmie o losach narodu i kraju, niech głosuje na Jachirę i jej protektorów! I zdrowia życzę, skoro na rozum za późno!

autor: Piotr Cywiński

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1603987

Po co wynajmować firmy, wydawać kasę na marketing, spoty, plakaty, ulotki, chodzić do mediów, spotykać się z ludźmi. Wystarczy Klaudia Jachira i Sok z buraka. Nie wiem czy Schetyna jest je**ięty czy robi to świadomie. Takiego czegoś w kampanii jeszcze nie widziałem.
Cyrk.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1603988

"polityki" , a wcześniej "kleru" czy innego "pokłosia" . Jak widzę w ti-vi (czy w sieci) facjaty : olrbychskiego , jandy , graowskiego , zborowskiego i tem po-dobnych - to zmieniam kanał lub tematykę strony . Nie interesują mnie wypociny jakiejś jachiry , tak jak wcześnie n.p. tarasa dominika ... Martwi mnie tylko, że setki tysięcy ( a może i miliony ) Rodaków znowu znowu dadzą głos na po-ko kierując się w/w narratorami po-siłkowymi - na poziomie sokuzburaka ...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ke-fas

#1603969

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1603975

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1603992

Jachira jest po prostu prostaczką o skłonnościach socjopatycznych - w czasie wojny i w trudnych czasach zdrajcy Polski nie brali się znikąd. 

Pozdro!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1604036

Ja nadal twierdzę że Jarek zapłacił Grzeskowi za większość konstytucyjną i Grzesiek robi co może aby tak się stało innej opcji nie ma!!!
Nie można być aż takim debilem żeby przed wyborami jechać do Brukseli na skargę i wstawić na listę Jachire...
8-))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1604041

PiS można łapać na różne rzeczy, co schrzanił, co nie zrobił, ale to co robi Platforma to totalna głupota - robią wszystko aby PiS miał sejmową większość. 

Konfederacja to też żaden wybór - Korwin-Mikke to konserwatysta-rozwodnik, a więc człowiek pełen obłudy. Zobaczycie, to ostatnie wybory III RP a chrzani o "Pacta sunt servanda" - umów należy dotrzymywać

Część ludzi z PO i KOD odejdzie ze starości, część zrozumie swoją głupotę, a jeszcze inni - konformiści będą kwękać do Zjednoczonej Prawicy, który bez Kaczyńskiego i z takim rynsztokiem w składzie zespołu upadnie.

Z sierot po Korwinie, z sierot po Kaczyńskim i z paroma ludźmi z PO i PSL powstanie nowa siła, i dopiero wtedy Posla będzie stawała się normalnym krajem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1604050

Obejrzyj sobie ostatni wywiad z Niesiołowskim albo najnowszy spot wyborczy PSL.
Oni w tej opozycji już bardziej Schetyny nie cierpią niż Kaczyńskiego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1604051

To następna ofiara katastrofy Smoleńskiej .Była najmłodszą z ofiar .

Była również stewadessą mogła być Twoją koleżanką ale zginęła a Ty z niej kpisz bez żenady i wahania i każdy kto na Ciebie zagłosuje .

Popatrzcie jej w oczy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1604115