Biedni izraelscy studenci pobici w Polsce

Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Arabowie pobili Żyda w Warszawie. Oczywiście winni są Polacy, bo nie obronili Żyda. Szanowni Żydzi, weźcie blachę i walnijcie się w czachę. Dla odmulenia.

This is Yotam. He is Jewish Israeli who was attacked yesterday by group of Arabs in Warsaw.

They shouted at him "Fuck Israel" and brutality punched him in his face. No one came to his help. In 2019, when a Jew is attacked in Poland people are blind.

https://twitter.com/SachaDratwa

 

Snajper izraelskiej armii dał się pobić ???

 

 

No pewnie, że to wina Polaków bo nie dość, że wpuszczają do Polski element wrogi  żydowskim studentom to jeszcze, zapewne złośliwie, nie otaczają żydów troską i ochroną przynależną im jako rasie panów. Ten zwierzęcy antysemityzm trzeba jak najszybciej ukrócić

To jest dokładnie taka sama narracja, jak ta, którą lansuje Gross, Engelking i reszta towarzystwa tzw. historyków Holokaustu: Polacy odpowiadają za zagładę Żydów, bo ich nie uratowali.

ps.

 

Biedny żydek, ale nie szkoda mi tej qrwy, bo Polacy za te ścierwa ginęli, a oni teraz się wyrzekają tego.

Żydzi ......wypierdalać zarazo !

 

A tu komentarz do tego "wydarzenia" zamieszczony na jednym z portali

Zupełnie się nie dziwię tym Palestyńczykom. Tylko ignorancja może być powodem moralnej akceptacji kraju, który zbudowany został na ludzkiej krzywdzie i nieszczęściu. Utworzenie państwa żydowskiego, a mowa o latach 1947-49 to napaść i wypędzenie całkowicie bezbronnych 750 tyś. kobiet, mężczyzn, dzieci i starców z domów w których mieszkali od pokoleń. To zrównanie z ziemią 400 palestyńskich wiosek. To zabicie przez indoktrynowane marksistowsko-syjonistyczną ideologią milicję a w zasadzie posługujące się terrorem bojówki przeszło 13 tyś Palestyńczyków. Potrafiono zabijać w okrutny sposób, odrąbując głowy, ręce i nogi dzieciom, kobietom, starcom. Strzelać ciężarnym kobietom w brzuchy. Robiono to celowo i z zimną krwią, aby przerazić i wywołać popłoch wśród palestyńskich cywili i zmusić ich do ucieczki że swoich domów i wiosek, aby stworzyć lebensraum dla nowego państwa - Izrael. Obozy koncentracyjne z drutami kolczastymi, co ostatnio odkryto w archiwach Czerwonego Krzyża, też były. Jak nie rozumieć dzisiaj desperacji tych ludzi odciętych od świata i pozamykanych w gettach przez tych którzy ukradli im ziemię, zabili dziadków, rodziców, braci i siostry? Przez tych co nieustannie burzą ich domy, niszczą gaje oliwne a nawet stare palestyńskie cmentarze? Czy to tak trudno zrozumieć? Propaganda Izraela ukrywa od 7 dekad te fakty tworząc kłamliwy obraz jakiegoś niejasnego ?konfliktu izraelsko-palestyńskiego? w którym dobra wolą Izraela nieustannie napotyka niezrozumiałą nienawiść drugiej strony.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Tak się kończy tworzenie zydowskiej mniejszości narodowej w Polsce. Będzie tak jak w Niemczech gdzie Turcy nawalają się z Kurdami a Helmuty siedzą w domach i boją się wyjść na ulicę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1602129

Czy władze Izraela ukarały kibiców skandujących rasistowskie i ksenofobiczne hasła "katolickie suki" rzucane z trybun w stronę sióstr Radwańskich podczas meczu tenisowego rozgrywanego w Izraelu ?
Minęło już parę lat, czasu chyba było aż nadto.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1602137