Hattrick Kaczyńskiego, czy kalka Protokołów Mędrców Syjonu?

Obrazek użytkownika trybeus
Idee

Często propisowskie media tzw “niezależne” zaliczały tzw. Protokoły Mędrców Syjonu do tzw. “carskich fałszywek”. Nie będę dziś analizował kto wyprodukował owe Protokoły, choć sznyt mentalny tego słowa pisanego raczej typowy jest dla tzw. żydów, raczej skupiłbym się na podobieństwach niektórych zapisów Protokołów do działań obecnego rządu, a i także kampanii wyborczej.Tutaj zaznaczę, że nie biorę w żadnym wypadku pod uwagę skompromitowanej prusackiej kamaryli niejakiego Schetyny, która raczej powinna z automatu być rozlokowana po oddziałach Specjalistycznego Centrum w Tworkach…

Dlaczego jeszcze nie jest, tego nie wiem. Co cwańsi członkowie PO pokroju kameleona Gowina już dawno rejterowali się, aby umościć sobie mięciutkie gniazdko na łonie żoliborskiego prezesa w ramach tzw “jednoczenia prawicy”. Trzeba dodać, że proces tzw “jednoczenia prawicy” spowodował także zresetowanie, albo raczej odpuszczenie grzechów dla grupy tzw “ziobrystów” pod dowództwem Zbigniewa Ziobry. Przypomnę, że “ziobryści” onegdaj w 2011 roku zbuntowali się i powiedzieli “non serviam” i opuścili żoliborskiego prezesa, zakładając własne, partyjne poletko pod nazwą Solidarna Polska. Abolicja odpuszczenia grzechów objęła nie tylko dawnych platfusów oraz buntowników, ale i także i ludzi dawnej wierchuszki partii PZPR, choćby pana Piotrowicza, który podczas stanu wojennego sporządził akt oskarżenia przeciwko działaczowi opozycyjnemu, a który w 2015 roku startował jako…uwaga (!) bezpartyjny kandydat z listy PiS-u. Niezła woltyżerka polityczna…tutaj to temat rzeka, a chciałbym jednak trzymać się tematyki Protokołów.

Od czterech lat to doborowe towarzystwo tzw “zjednoczonej prawicy” pod władzą prezesa wszechczasów Jarosława Kaczyńskiego rządzi samodzielnie, ale i od jakiegoś czasu w kampanii wyborczej duraczy obietnicami, które są miłą wonią dla ciemnego luda, a która to woń zupełnie jak zasłona dymna nie pozwala wyborcom PiS dostrzec tworzenia kolejnych prerogatyw dla żydów. Nie pozwala spostrzec także prymitywnego budowania narracji według której  mamy jakieś wspólne dziedzictwo “tysiącletniego współżycia żydów z Polakami”.

Zobaczmy… tzw “hattrick” Kaczyńskiego, jak zwał tak zwał, czyli podniesienie płacy minimalnej do 4 tys złotych w 2023 roku, oraz zrównane z rolnikami UE dopłat dla rolników, oraz druga trzynastkę dla emerytów. Niby korzystne, ale w pierwszym wypadku powoduje chytre podniesienie składek zusowskich, czyli tak de facto większe okradanie pracownika na tzw składkę, zwiększenie kosztów pracy i pompowanie w zusowskiego trupa większych pieniędzy. Co do dopłat dla rolników, to niestety dopłaty działają tak, że jak ktoś dostaje pieniądze za darmo, to nie będzie nic uprawiał, wystarczy, ze skosi trawę…tym sposobem doprowadza się do niedosytu płodów rolnych na rynku, a co za tym idzie podniesienie cen.
Dla zwykłego zjadacza chleba oznacza to zaciskanie pasa, dla państwa większe wpływy VAT z powodu drożejących produktów rolnych. Jeśli chodzi o drugą “trzynastą emeryturę”, to nie bądźmy naiwni, niech każdy emeryt przeliczy ile podatku od jego emerytury w ciągu roku zabiera rząd i zobaczy że pierwsza trzynastka jest z podatku ściąganego z tejże, a jeśli rząd rzuci drugą trzynastkę, to z nawiązką odbierze ją sobie w podatku VAT, a choćby z leków i drogiego jedzenia.
Uważam, że jest to karygodne, aby z emerytur, czyli owocu całego życia pracy opodatkowanego praktycznie 50 procentowymi daninami jeszcze zabierać podatek…

Zerknijmy jednak do Protokołów i porównajmy z “hattrickiem Kaczyńskiego”…na dziś wystarczy jeden paragraf…

Protokół VI
§ 7. Podniesienie płacy zarobkowej i podrożenie artykułów pierwszej potrzeby
Podniesiemy płacę zarobkową, co jednak nie przyniesie żadnej korzyści robotnikom, bowiem jednocześnie wywołamy drożyznę artykułów pierwszej potrzeby, spowodowaną rzekomo upadkiem rolnictwa i hodowli. Oprócz tego podkopiemy zręcznie i głęboko źródła wytwórczości, przyzwyczaiwszy robotników do anarchii i nadużywania napojów wyskokowych, jednocześnie zaś zarządzimy wszelkie środki do wyzucia z ziemi wszystkich gojów inteligentnych.

Więc prezes przeczytał Protokoły Mędrców Syjonu i albo miła jest mu retoryka “carskiej ochrany”, albo garbatonosy podrzucają mu kalki, magiczne zwoje oparte na talmudzie, aby duraczyć nadwiślańskich gojów swoim “hattrickiem”…dodam jeszcze, że obecnie Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa proponuje kasę dla tych, którzy zlikwidują gospodarstwo rolne.

Na dziś wystarczy ten jeden paragraf…dodam, że Protokoły Mędrców Syjonu ukazały się pierwszy raz w 1903 roku na łamach petersburskiego czasopisma Russkoje Znamia, oczywiście uznane za “antysemickie”…aha…

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.3 (głosów:24)

Komentarze

Za chwilę ściągną tu wszystkie oparowe rezerwy. Ale spokojnie i merytorycznie damy sobie radę z kremlowskimi błaznami.  ;)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-3
#1601872

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...czy będzie jak zwykle hasbarski bełkot? :))...ubodło, że wasz tawaryszcz i komandir  prezes kalkuje protokoły? he he...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-13

http://trybeus.blogspot.com/

#1601876

post, wytrzeźwiej, i napisz raz jeszcze rano? Wierz mi, że znęcanie się nad jawnym idiotą nie daje mi żadnej przyjemności.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1601877

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...ale słyszałem opinię, że jesteś wirtualnym masochistą, więc znęcaj się ile wlezie :)))...mam to zupełnie w dupie :))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-12

http://trybeus.blogspot.com/

#1601882

mózgu. A kiedys nawet zapowiadałeś się na blogera. Ale to było jakies 10 tysięcy flaszek temu. ;)

Ps. Z dupą uważaj. Nie każdy ma tyle wyrozumiałości dla homoseksualisty, co ja. Więc nie pokazuj publicznie, jakie masz preferencje.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1601884

...hamptuś, jak ty mnie teraz jako prawnik zaimponowałeś w tej chwili :))))

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-11

http://trybeus.blogspot.com/

#1601886

Zawiszak wiele razy tu pisał że dość mocno masz rozkalibrowany ten otworek
Jakie ⌀?
Od 50mm ?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5
#1601885

U nich opowieści o stosunkach homoseksualnych to przecież norma. Niech szuka zboków gdzie indziej.Tutaj partnera nie znajdzie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1601887

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Dołączasz do Huskyego i swej zawiedzonej rodzinki? Już tak wan na rozum padło, że tylko o otworkach dyskutować potrafiliście. Ja do waginosceptyków nic nie mam, ale szukajcie swoich przyjemności między sobą, nas o tym informować nie musicie.. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601891

i nie odczuwać wstydu z tego powodu. Pisz jak najwięcej, niech ludzie

widzą, jak bardzo durnowata jest "opozycja" za kremlowskie kopiejki.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1601892

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mówisz o kopiejkach, bo ty w tej walucie otrzymujesz zapłatę? To ja ostatnio zapomniałem się, że to portal dla polskojęzycznych i po rosyjsku z kolegami i koleżanką dysputy prowadziłem? Kto z Polaków, który nie prowadzi interesów z Rosją ma zainstalowaną rosyjską klawiaturę? A jakie jest prawdopodobieństwo, że cała grupa trzymająca tu sztamę po rosyjsku swobodnie koresponduje? Ruski troll innym współpracę z Rosją zarzuca? Nie bądź śmieszny, zdekonspirowaliście się.Hamptuś tu są Polacy, w miarę inteligentny naród a nie Kurskiego naród głupi, co wszystko kupi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601914

uważa się za "w miarę inteligentny naród"...

Tyle tylko, że prawda o agenturalnym, filorosyjskim portalu Neon24 sterowanym przez sowieckich agentów z WSI i SB jest od dawna doskonale znana...

Tak więc powoływanie sie na własną inteligencję jest bardzo prymitywną zagrywką politruku...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601925

Słuchaj Andy
A może by tak zacząć tu promować zawiszy wpisy i za każdym razem pod jego komentarzami wklejać mu tu sentencje i przesłanie jakie zrobił to Husky
To jego Zawiszy wpis i on tu nam ta sentencje wypromował

 

https://niepoprawni.pl/blog/zawisza-niebieski/kiedy-slychac-trolli-wycie

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1601927

inteligentna robota

 

to jest ta inteligentna robota

co ją wykonuje kacapska ciota

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1601928

politrukom ze ścierwoneonówki.

Bo na napisanie czegokolwiek mądrego czy innego - tym politrukom brakuje zarówno wiedzy, jak i inteligencji...

W myśl znanej komunistycznej zasady z PRL: "Bierny, mierny, ale wierny" - swoim agenturalnym, bolszewickim nadzorcom z PZPR...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601937

... w słowach sobie poczynasz w komentarzach na naszym niepoprawnym serwisie!
Nie przebierasz w słowach, stąd tyle epitetów i wyzwisk pod adresem Użytkowników, którzy mają odmienne poglądy polityczne od twoich. Nie potrafisz dyskutować merytorycznie, więc stosujesz argumenty siły (słownej), zamiast siłę argumentów.

Jeśli ja oglądam TVP (oprócz innych stacji telewizyjnych), władam w mowie i piśmie językiem rosyjskim (oprócz angielskiego i czeskiego), to według ciebie jestem głupi? Jeśli mam zainstalowaną klawiaturę z cyrylicą, to jestem... ruskim trollem? Więc nie pozwalaj sobie na takie "wycieczki personalne"!!! Takie teksty możesz pisać na innych portalach, ale nie tutaj!

Ostrzegam cię Zawiszo Niebieski! - Jeśli nadal będziesz zamieszczał teksty z takim słownictwem, to najbardziej gorący okres kampanii wyborczej spędzisz na "wakacjach" poza portalem Niepoprawni.pl. i będziesz miał wiele czasu na przemyślenie postępowania wobec innych Użytkowników naszego serwisu. 

Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1601926

a te słowa Huskyego, Jozia w Londynu to język literacki:

 

Moje gratulacje tworzenia nowej kultury. Rzeczywiście żyjcie w alternatywnym świecie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601933

Ja nie Rozumioem co chcesz lub czego chcesz

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1601934

Popatrz pod moje teksty, znajdziesz tam merytoryczną dyskusję. Obsceniczne zdjęcie,miłości dwóch facetów przy samochodzie wklejane przez Huskyego, to twoim zdaniem merytoryczny tekst? Masz tu na portalu grupkę trolli, co każdy tekst nie po ich myśli strollują ale ich nie widzisz. Zdjęcia kremów to też merytoryczna dyskusja, prawda?

Wypowiedzi Andy aandy "ścierwoneonówka" to z pewnością również szczyty kultury, prawda?

Nigdy nie ukrywałem, że PiS to nie jest moja bajka, ale jako Polak mogę mieć krytyczne zdanie na temat tej partii, mogę pokazywać ich przekręty i okradanie przez nich Polski, czy to tu zabronione? Jak o zmarłym można się wypowiadać albo dobrze, albo wcale? Zaś moje teksty są do bólu merytoryczne. Odpowiedź do ciebie, na zakwestionowane elementy również była merytoryczna. 

Co do cyrylicy, czy nie zauważyłeś, że Humpty Dumpty sugerował iż to ja za rosyjskie pieniądze piszę? Znajomość języków to cenna wiedza, ale to portal prowadzony w języku polskim, mylę się?. Gdy nagle pewna grupa wzajemnej adoracji rozmawia ze sobą po rosyjsku, twierdząc, że wszyscy inni to rosyjskie trolle, to nie widzisz w tym dysonansu?

Poproszę o merytoryczną odpowiedź. Będę wiedział czy piszę na polskim portalu czy na tubie propagandowej jednej z partii naszej sceny politycznej reprezentującej moim zdaniem interesy Izraela i USA, gdzie język karczemny jest promowaną formą wypowiedzi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601943

gudłaja logika...

 

gudłaja logika

Zawisza i merytoryka!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1601957

Ty Panu Husky to jednynie możesz jedno.Pastować matole buty od spodu jak ci na taki zaszczyt pozwolę. To że zamieściłeś ten skan znaszej prywatnej poczty to z perspektywy czasu uznaje za coś wspaniałego. Nie muszę się narażać na jakiekolwiek sankcje bo zamieszczając te skan niejako zwalniasz mnie z obowiązku ponownego napisania dokładnie tego czym cię nazwałem i co o tobie czubie netowy myślę. A zdania nie zmieniłem i jest dokładnie takie same jak na załączonym przez ciebie scanie. Myślę że po raz kolejny frajerze do ciebie to dotarło EOT

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5

White Lives Matter

#1601963

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Gdy na codzień z ust twych mowa rynsztokowa płynie? To już w poczcie prywatnej można się wypowiadać jak pijany menel w dyskusji ze słupem? Precyzyjnie pokazałem kim na co dzień jesteś, by świat ciebie nieprawdziwie nie ocenił.

Nie potrafisz sobie butów zapastować, tak mi przykro. Nie jesteś jeden. Ale kup sobie buty, które się nie pastuje. 

Nadal nie dotarło do ciebie, że ośmieszyłeś się na całego, również ośmieszasz się zdjęciami, które dla kochających inaczej są obrzydliwe? Rajcuje cię to? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-11

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601975

Z frajerami/palantami inaczej rozmawiac sie nie da
I nie jest mi z tego powodu przykro

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

White Lives Matter

#1601976

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

No ale jeśli ktoś się na Szmulkach wychował to czy można się dziwić? Twój język stanowi o tobie i twojej kulturze. A ten co zaprezentowałeś to język menela. Czy jest mi z tego powodu przykro? Nie, to ty powinieneś się wstydzić a nie głupio tłumaczyć, pogrążając się każdym słowem. Ale to już twój problem. Choć myślę, że nie jesteś odosobniony, bo przecież tylko menel może poprzeć człowieka mówiącego takim językiem jak ty. Pozostali obchodzą szerokim łukiem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-10

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601982

Za głupiś, by się odciąć? Nie udawaj prawiczka językowego zwłaszcza teraz, kiedy na bannerze NEon24 wisi megabluzg "mędrca" z Ursusa. Masz schizy, czy co.... ;)

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-3
#1601977

 " również ośmieszasz się zdjęciami, które dla kochających inaczej są obrzydliwe? Rajcuje cię to? "

 

To wy, Zawisza, jesteście tym wspomnianym kochającym inaczej? Ale po co się aż tak afiszować?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602006

Poza tym muszę ci powiedzieć, bo jako jedyny żeś się nie domyślił. Ta zapłata w kopiejkach (szeklach) to żart. Jesteś pożytecznym idiotą zupełnie za darmo. ;)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1601978

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Kto to napisał? "

 Pisz jak najwięcej, niech ludzie widzą, jak bardzo durnowata jest "opozycja" za kremlowskie kopiejki.

W kłamstwie to już się zupełnie pogubiliście. Jeśli chodzi o szekle, to chyba w nich opcja USraelska otrzymuje wyp[łaty, czyli twój PiS. Wy w waszym bagienku już nawet nie łapiecie kiedy kłamiecie, a prawda wam wychodzi jak się pomylicie. Nikt wam nie wmówi, że białe jest białe.

A ja jestem człowiekiem, który chce chronić przed płatnymi trollami, co ich instytrucje PiS masowo produkują, patrz ministerstwo Ziobro, Ż.W. albo pożytecznymi idiotami jak możliwe, że ty. Nie mam podstaw by mówić iż jesteś płatny.

"

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-10

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1601980

Oczywiście, że jesteś człowiekiem. Tępym, zawistnym,niedouczonym i amoralnym, ale człowiekiem. Żaden automat nie byłby aż tak prymitywny. ;)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1601987

Oto moja merytoryczna odpowiedź:

1) Portal Niepoprawni.pl jest w 100 procentach polskim portalem i jest niezależny od obcego kapitału, ani od innych wpływów obcej agentury - zarówno tej ze Wschodu, z Bliskiego Wschodu, jak i tej z Zachodu czy pochodzącej z drugiej półkuli.

2) Portal Niepoprawni.pl nie jest tubą propagandową żadnej partii politycznej.

3) Użytkownicy naszego serwisu reprezentują różne opcje polityczne i mają prawo wypowiadać swoje poglądy, wszakże pod warunkiem, że nie stosują manipulacji medialnej, nie trollują, nie atakują ad personam i posługują się  prawdą, gdy opisują fakty.

4) Nie wiesz, bo skąd masz wiedzieć, że uwagi dotyczące stosowanego w komentarzach języka również otrzymują twoi adwersarze (na PW).

5) Polecam - jako lekturę obowiązkową - Regulamin Niepoprawnych (TUTAJ), bo jestem święcie przekonany, że ominąłeś go wielkim półkolem. 

 

Satyr

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1602003

Janku
Jego retoryka to jak z Gomułki, który pewnie z takiej propagandy byłby dumny.
"Normalny dzień" w Szambo24 -to jak nie kłamstwa to agresja. Nawet rozumiem frustrację i nerwy tego admina pajaca, (po wczorajszej konwencji PIS), ale proponuję zachować takim jak on czy Spiryto czy analfabeta Wrzodak, trochę kultury i nie narażać się na śmieszność.Czytają to ludzie w necie
Jeśli chcą to zamieścimy im komentarze z neta,i to te najnowsze.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1602014

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

moje teksty by się tu nie pojawiły. W to, że nie jest to tuba jednej partii, patrząc na to jakie teksty są tu promowane uwierzyć mi znacznie trudniej. Regulamin czytałem i wiem, że są nawet osoby czasowo banowane, ale trudno mi uwierzyć w stosowanie tego regulaminu, gdy czytam np wpisy Andy aandy, gdzie każdy myślący inaczej jest "bolszewikiem". Również w to, że zabronione jest tu atakowanie ad personam bardzo trudno uwierzyć. Jeśli w to wierzysz to musiałeś dawno tu nie zaglądać.Myślę, że nie muszę dawać linków, łatwo takie ataki znaleźć, zresztą popatrz na tekst powyżej Twojej odpowiedzi. Daleko nie jest. Pozwoliliście na powstanie tu bagienka trolli które rządzą całym portalem, pałując teksty myślących inaczej niż oni i promując swoje wpisy. Stąd uzyskują wysoką rangę. Teksty pisane językiem lumpów otrzymują wtsokie oceny, teksty merytoryczne są wyłączane. Panuje tu logika alternatywna. Trudno tego nie zauważyć.

Nie piszę tego po złości a po to, by jeśli rzaczywiście chcecie tworzyć portal polski zaczęli patrzeć na to co się tu dzieje.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1602017

" Teksty pisane językiem lumpów otrzymują wtsokie oceny, teksty merytoryczne są wyłączane. "

Czy możesz się odnieść do tego wpisu i czy to co piszemy  tu o was jest uprawnione czy nie.

Czy działanie pewnej debilnej  blagierki,kasującej kilka razy posty,tylko dlatego że ktoś ja tu obnażył w 100% to jest ten wysoki standard o który tak walczysz. Przecież to samo stosujecie u siebie. Kasujecie administracyjnie wpisy.

Skomentujesz to czy odwrócisz kota ogonem.

Jak ja nazwiesz , trollica,idiotka czy rozumna inaczej

 

http://spiritolibero.neon24.pl/post/150601,niepoprawni-pl-czyli-fabryka-trolli-zydowskiej-hasbary

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1602022

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Zawisza Niebieski został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Z tego co widziałem jeden tekst został skasowany, później przywrócony. Na Neon nie ma zasady kasowania tekstu, teksty niezgodne z zasadami współżycia idą do lochu. Tam je zawsze można znaleźć. Komentarze oczywiście niekiedy kasujemy.

Za to tobie zadam pytanie, jak nazwiesz chorobę Andy aandy? Które z tych określeń po zmianie formy gramatycznej jemu przypiszesz?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1602041

Następny "kabareciarz"... Równie świetny jak ten poniżej ...
Skąd ten wysyp kabaretowych "talentów" na portalu ?...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1602052

który przeżyje?

 

kogut z indykiem sie założy

który przeżyje Dzień Boży?

 

PS Ilu jeszcze tych Mędrców Syjonu się tu zjawi?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1601873

to wręcz wysyp  bolszewickich politruków z agenturalnej rusofilskiej ścierwoneonówki sterowanej przez sowieckich agentów WSI i SB...

Jutro wybiorę się na grzyby - mam nadzieję, że obrodzą tak samo jak ta sowiecko-rosyjska agentura wysypująca się na Niepoprawnych... :-)

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601878

Już wiem , jesteś kabareciarzem, a to jest twój numer popisowy...
Świetne !. Tak naturalnie odgrywać głupka, to niezwykły kunszt aktorski. Zwracam honor, przechytrzyłeś mnie i zapewne wielu innych "Niepoprawnych"... Świetne !. Super!. Rewelacja !

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1602050

Podhalański b(u)aco
Ustalmy jedno i bardziej precyzyjnie, bo w tekście się sam pogubiłeś
Ten Matwieja Gołowinski to wreszcie był twój ojciec czy dziadek, bo się wszyscy tu pogubimy
Pisz bardziej precyzyjnie
Na upadły.pl  pisał Ruszkiewicz że tyś to wnuk  Piotra Iwanowicza Raczkowskiego, co nie bardzo w to wierzę .Bo tej gnój całe życie kłamie.
No ale życie płata nam figla

Sprostujesz to?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5
#1601880

...jaki wysyp prawdziwków :))...jednego jeszcze nie ma ...prawdziwka z gdyni :)))

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-12

http://trybeus.blogspot.com/

#1601883

O, śpioch trybeus. 

Przyjmijmy na próbę waszą logikę.

Czy wobec tego zadowoli was działanie zupełnie odwrotne do zapowiedzi rządu i partii? Wtedy będzie spoko?

 

Musicie słabować na rozumie, skoro przymierzacie się opluć nowe plany a nie wiedząc zbytnio jak, aż sięgacie po naciągane porównania z antysemickimi broszurkami.

 

P.S. W "Protokołach..." jest nawet o spisku, by goje nie czytali grubszych książek. Nie czujecie czasem, że ten Kaczyński, inspirowany tajnym planem żydostwa, pozbawił was osobiście wiedzy? Wreszcie wiecie, na kogo zwalić i swoje nieuctwo.

 P.P.S. Pamiętacie swoje wyklinanie 500+? Oddaliście wreszcie kasę z powrotem?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1601889

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dę jż spć...l chcłm cę pzdrwć.  wżj n sb b rzdzbą Cę t krk gwrny-

Verita

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-10
#1601890

na sercu kamień w postaci tej olbrzymiej troski o los bolszewickiego politruka ze ścierwoneonówki trybeusa?

Pewnie liczy swoje te ukochane bolszewickie barany ze ścierwonówki do teraz...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601896

Mity,mity,mity

I nie o fejk z tym protokołem twoich starszych braci w wierze mi chodzi,ale o mit zdrowia górali który właśnie obaliłeś.I to perfekcyjnie.
Jak piszą w sieci , zdrowy TRYB odżywiania,klimat etc. sprawia że górale rzadko chorują na demencję starczą czyli Altzheimera czy Parkinsona.Ale jednak to mit. To widać słychać i czuć.

Tak to jest jak się lekceważy pierwsze objawy i sygnały choroby, a takimi były już parę lat temu wpisy o krematoriach i holokauście na portalu Leon24.
Choroba jak widać postępuje i przynosi żniwo.To jest choroba nieuleczalna, można jednak ten proces zatrzymać,w prosty sposób.

Przestać pisać.
Ale jeśli czujesz taką potrzebę to ogranicz do jedenego wpisu na jednym portalu czyli Szambo 24ru zwanym w skrócie Neon
Naprawdę wyjdzie ci to na zdrowie

ps.
a twoje barwne życie seksualne i zabawy tylna częścią ciała , te wasze słynne trójkąciki, to twoja/wasza prywatną sprawa i nie powinieneś tego upubliczniać, bo robisz sobie Ruszkiewiczowi i Zawiszy tylko krzywdę.
A na koniec,czy to prawda że już po ciamajdanie wróciłeś do swojej pracy.Pewnie tak, widząc na leonkowym pudle twój wpis.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1601897

Sfora kaczora chce się do Ciebie dobrać, tupnij nogą a pouciekają, bo tchórzostwo i nadstawianie drugiego policzka mają w naturze, a gdy im pejsate, szwaby, banderowcy plują w twarz, to ni mówią że deszcz pada, ze strachu, bojąc się że pejsaci i euro-burdel zgani ich za obronę dobrego imienia Polsk.

Partia PiS i "i ani kroku do przodu, tylko w tył i na kolanach" 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1601899

sami sobie plują nie tylko na twarz - i cieszą się z własnego antysemityzmu, prymitywizmu i głupoty.

Czyżby ten alians tych pseudo katolików z bolszewickimi politrukami ze ścierwoneonówki małby być to zbawczym lekiem?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1601903

To Pan Bóg będzie mnie rozliczał co zrobiłem dobrego, a co złego i jakim człowiekiem byłem.

Ale nie ty ćmoku pejsaty będziesz moim sędzią i nie ty będziesz mnie oceniał.

Zacznij od swego sumienia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1601950

Ja zryty trzeba mieć beret/czerep by na to coś się powoływać

Jak myślisz kolego, komu tu się zwoje mózgowe całkowicie wyprostowały a i dlaczego akurat przytrafiło się to  Trybeusowi

Odpowiedź masz tu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Protoko%C5%82y_m%C4%99drc%C3%B3w_Syjonu

Poczytaj i skomentuj jeśli dasz radę

8-))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

White Lives Matter

#1601904

w prostym dzbanie

 

w jego prostym dzbanie

przyjacielami Polski

są Putina pretorianie

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1601954

Jjj,

oczywiste jest,jak instrumental od używasz symboli katolickich, co zresztą jest grzechem. W dalej trudno się nie zadziwić, jak możesz prezentować rzeźbę JCH a obok mieć coś przeciwko nastawianiu drugiego policzka. Podobnie zenadna jest odżywka bandyckiej patologii typu "tylko Bóg może mnie sądzić". Język i powtarzabe kłamstwa też nie przystoja.w Zw z tym mam prośbę, czy mógłbyś choć nie szermować swym katolicyzmem. Jako neonicie- czerwona gwiazda z pejsem i wasz putas bardziej pasuje. 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1601999

A co chcesz zastąpić Pana Boga??? 

I sam będziesz decydował kto prawy a kto zły, ty tępy rezunie.

A co sumienie ciebie nie gryzie??? Że PiS nie chce wprowadzić ustawy antyaborcyjnej i tylną furtką pozwala na zabijanie dzieci nienarodzonych, bo słupki poparcia ważniejsze od Praw Boga.

Więc von banderowcu od mojego sumienia i od mojej wiary.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1602007

Doczytaj o nadstawianiu drugiego policzka a potem dopiero udawaj wielkiego katolika. Jak śmiesz występować przeciwko? Taki z was katolik jak z brauna. Którego popierasz, więc logicznie i jego głos zalegalizowania narkotyków twardych pod warunkiem nieleczenia z publicznych środków. Fomydl się, jak będzie wtedy wyglądała Polska ok komu to na rękę. Takie to katoliki i narodowce, przecież to palikotyzm. A co do podlewania tylko Bogu, to chrześcijanie mają obowiązek sprzeciwu moralnego oraz napominania a ponadto poddania się ekadzy- bycia dobrym obywatelem. Doucz się, zanim zaczniesz wymachiwać krzyżem w celach politycznych, co również jest grzechem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602016

Do swojej banderowskiej sotni, ty tępy rezunie.

Co pop dał rozgrzeszenie, za opluwanie chrześcijan???

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1602025

cyt. " A co do podlewania tylko Bogu, to chrześcijanie mają obowiązek sprzeciwu moralnego oraz napominania a ponadto poddania się ekadzy- bycia dobrym obywatelem (...)".

I TO właśnie tacy jak ty i tobie podobni wykorzystywali latami i nadal wykorzystywać by chcieli!

A wała pingwinom damy zamiast nadstawiania drugiego policzka!

Dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie.

PS

Słowa wychodzące z serca trafiają do serca.

Przysłowie żydowskie.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

casium

#1602030

Wiary katolickiej nie używa się do okładania innych- czego tu nie rozumiesz? Pisma nie zbasz, katechizmu też?

Czy i na to zaprzesz się i znajdziesz przysłowie żydowskie (gratuluję autorytetów w sporze o wiarę katolicką!).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602035

„Wiara katolicka polega na tym, abyśmy czcili jednego Boga w Trójcy, a Trójcę w jedności, nie mieszając Osób ani nie rozdzielając substancji: inna jest bowiem Osoba Ojca, inna Syna, inna Ducha Świętego; lecz jedno jest Bóstwo, równa chwała, współwieczny majestat Ojca i Syna, i Ducha Świętego” – uczy atanazjańskie wyznanie wiary. Tylko tyle. I aż tyle.

A twoje contry są jak zawsze przewrotne :-))

Ankietujesz niczym prezes „Lex super omnia” hahhhaaaa.

Przysłowie żydowskie dla pingwina łatwiej przyswajalne. Tyle i tylko tyle.

PS

I wśród Żydów są prawi Ludzie i zwykłe kreatury, więc nie przeginaj z tym "autorytetem"!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1602042

Cytat nie ma nic do rzeczy, więc celowo manipulujesz. Ja o tym, że Krzyż nie jest pałką a żydów sama po coś wtrąciłaś, pewnie również by zamącić. Nie jest też tajemnicą, że religia żydowska jest antykatolicka a żydzi przez wieki obsesyjnie pluli na symbole chrześcijańskie. Ze swymi niepokornymi działali jeszcze gorzej.   Potrafisz wypowiedzieć się merytorycznie? A może znajdzie się jakaś braunówka, która udowodni że powszechne legalne ćpanie będzie zgodne z katolicyzmem i o taką przyszłość mają walczyć katolicy dla samego najpobożniejszego Grigorija Brauna!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602053

Nie matacz p. kontrik. Dysputy z tobą są jak oranie ziemi sochą ciągnioną przez kozę. A z braunówką wyskoczyłeś jak poparzony w kalesonach ni z gruszki, ni z pietruszki. Widać, że tobie, funkcjonariuszowi, tylko jedno nawinięte na zwojach zawsze z przodka!

PS

Mężczyźni zazwyczaj za mało wchodzą w siebie. Za mało analizują swe czyny i pragnienia, stąd dużo w nich bezmyślności. Za mało widzą ostatecznych, czyli najgłębszych, konsekwencji tego, co czynią albo nie czynią oraz czego pragną, albo nie pragną. Właśnie dlatego Bóg stworzył kobietę, aby była pomocą dla mężczyzny. No i oczywiście wychowania mężczyzny nie kończy jego matka, ale jest ono powierzone różnym kobietom - koleżankom, narzeczonym, żonom i wielu innym, które Bóg stawia na jego drodze. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1602064

A teraz Szanowni Państwo,pokażę wam jak powinna wyglądać prawdziwa polemika na portalu.
Mowa tu o portalu gdzie jak piszę sam jej administrator niejaki  Zawisza toczą się zażarte dyskusje ale wysokie standardy są zawsze tam zachowane, a chamstwo surowo karane.Bardzo surowo.Zwłaszcza gdy dochodzi do naruszenia miru,powagii czy szacunku drugiej osoby, ale też tym bardziej gdy jest nim szanowany, kulturalny administrator za jakiego Zawisza pragnie tam uchodzić.
A wygląda to na co dzień tak właśnie tak:

 

@Zawisza Niebieski 14:57:23

a ch.. ci w dupę cenzorze

nadużycie link skomentuj

Paulus Aquarius 17.08.2019 16:00:46

http://orbo.neon24.pl/post/150271,sezon-urlopowy-trolla#comment_1575208

@Paulus Aquarius 16:00:46

 

 

Dziękuję bardzo, ale ja mam inną orientację w tym zakresie.

nadużycie link skomentuj

Zawisza Niebieski 17.08.2019 16:30:13

http://orbo.neon24.pl/post/150271,sezon-urlopowy-trolla#comment_1575214

 

@Zawisza Niebieski 16:30:13

to tym bardzie ch. w dupę... za karę

cenzura to cenzura... twoje zasrane widzimisie

dla mnie jesteś frajerem, który chroni stadko trolli

bez odbioru
z wyrazami braku szacunku

nadużycie link skomentuj

Paulus Aquarius 17.08.2019 22:58:11

 

To niewielki fragment z kulturalnej pisowni starego blogera.Tego jest znacznie więcej.Wstyd je tutaj zamieszczać.Wstyd oczywiście dla admina Zawiszy

Stąd pytanie do Zawiszy
Jakie to konsekwencje spotkały twojego kolegę i adwersarza jednocześnie.Na jak długi ban się załapał.
Czy to jest ta kultura o której tu dziś tu piszesz.
Jeżeli nie spotkała go za to żadna kara, to czy powiedział ci tylko to co o tobie myśli. Bo tak myśli o tobie nie tylko on.
Kłamał czy nie?
Czy prawda wygrała z rzeczywistością ,stąd nawet komentarze nie zostały usunięte?
Czyż nie?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1602033

Na zadane pytania nie licz na jego odpowiedź.Jeśli nawet by takowa była to zaraz w swoim stylu odwróci kota ogonem o 180% byle tylko coś zmanipulowac a merytorycznej odpowiedzi uniknąć.
Ja mu dodam też pytania.
Jak "głęboko" zażyłe są te stosunki z tym blogerem skoro pozwala sobie Zawisza na własnym portalu o tych intymnych propozycjach pisać.
Jak w tym kontekście wygląda zbanowanie przez ichniejszą burdelmamę takich blogerow jak @Talbot, @Zdzich,@JzG czy komentator @Nibiru.

Czy również za chamskie wyzwiska.Jeśli za tego typu wyzwiska to ok.
Jeśli był inny motyw ich zbanowania, to wcale się nie dziwię że to zwykłe szambo nie portal

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1602043

Na żadne z zadanych pytań opowiedzi nie będzie.Bo nie.
Nie da się obronić tego w sensowny sposób,a jeśli już to tak jak piszecie, czyli odwrócenie kota ogonem, odbicie piłeczki na zasadzie ,.........a u was też biją murzynów.
Wpadł w własne sidła.I to jest koniec mojego komentarza.
Ale na koniec jedna moja uwaga.Może się narażę, może nie.Nie nazywajmy w ten sposób bądź co bądź kobiety,tutejszej zresztą blogerki.Jest ponadto administratorką i robi to co robi.Czy dobrze, nie mnie to oceniać.Czas pokażę.
Ale nie obrażajmy

8-))))))
pzdr.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1602060

Nie,nie narazisz się bo niby dlaczego.Użyta nazwa roli jaka tam spełnia jest adekwatna .Czy szambo24 takim burdelem nigdy nie był i nadal nie jest.Temat rzeka. Dla mnie jest to kobita o wielu twarzach, a tak naprawdę bez twarzy.Przypomnieć należy jej ostatnie pożegnanie(które to już)i to w jaki sposób się po raz kolejny "witała". Ale to jej problem. Jak widać wystarczy kliknięciem palcem przez Opare i już jest do jego usług.Pamiętam jak mieszał ja z błotem dziś jej wielki przyjaciel ruskiewitz, co o niej pisał i z jakim płaczem odchodziła, by zaraz wrócić.A jak traktował ja inny talent repsol, czy to pamięta?,to jak ja kopnął z portalu w tylna część ciała.Pewnie i pamięta ale to po niej spływa jak Wiślańskie szambo. Te wszystkie działania Opary są dla wielu kretyńskie.Nie pamięta starej zasady że jak się burdel remontuję to w pierwszej kolejności wymienia się ***** a nie firanki. Co można pozytywnego o niej napisać, gdy w chamski, prostacki, cyniczny sposób piszę do blogera że udziela mu urlopu celem podratowania zdrowia. Jakiego zdrowia, to każdy wie, co kryje się pod tym jej haniebnym zwrotem.Jak można innemu blogerowi takie coś insynuować.O czym to świadczy. Świadczy to o tym że sama powinna być izolowana w pokojach bez klamek. Bagno. To jest to czym ja można opisać. Ja tak na koniec napiszę mam większy szacunek do tkaniny która się wyciera podłogi niż do niej. Moralne i etyczne dno.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1602083

Ta gwiezdna szmata, która "nikogo nie banuje", swego czasu banowała nawet za powątpiewanie w to, czy Piękny Ryszard jest doktorem! Wkleiłem jej zresztą screenshota z rejestru ale nie pomogło, przecież wie lepiej. Milioner się nie oświadczy więc zostaje jej wrzodak albo pomidorowy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602065

Tylko nie wspominajcie Robertowi i Andzi, że "Protokoły..." to fałszywka! Ich życie straci sens. Już i tak stają przed lustrem i bluzgają, chcąc zniszczyć żyda w sobie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1602068