Gawrion

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Kraj

Proszę o natychmiastowe zamknięcie mojego konta na portalu wraz z likwidacją wszystkich notek i komentarzy.

Powodzenia życzę w towarzystwie agentów i chamów.

 

Ps.

10.08.2019 r.

Po sugestii ze strony Gawriona, aby przemyśleć powyższą decyzję, odwołałam ją.

Nadal czuję się zraniona oszczerstwami i obrzydliwymi atakami personalnymi miotanymi pod moim adresem i adresem mojej rodziny przez jednego z blogerów, ale mam nadzieję, że to ustanie.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:8)

Komentarze

rozumię Ciebie, ale nie podejmuj takiej decyzji. Rozumię Twoje rozgoryczenie, ale czasy się zmieniają i ludzie też, daj im szansę na opamiętanie się. Jeżeli nie zmienisz Swojej decyzji będzie nam Ciebie brakowało, no może nie wszystkim, ale jednak. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599132

to nie jest rozgoryczenie.

Po prostu nie wolno akceptować miejsc, w których dokonywane są oszczerstwa i ma miejsce skrajne chamstwo.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1599133

Jeśli ten portal jest prawicowy,to prowokatora winien wyrzucić na zbity łeb od razu. Jeśli tego nie zrobił to zachowuje się jak szczujnia.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Kolejorz

#1599360

Nie dawaj satysfakcji temu czemuś, z firmy "kutafon" i walcz dalej, bo gdy odejdziesz to tylko un będzie się z tego cieszył.

A innych zasmucisz, w tym i mnie.

Ale decyzja należy tylko do Ciebie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1599135

Decyzja jest już podjęta. Dziękuję za miłe słowa.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1599139

hm ale co się nowego stało, bo chyba nie w temacie jestem? Czy humpty jakieś nowe bzdety wymyślił, czy masz juz dość starych?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599153

To kolejny sowiecki numer. Bez reakcji ze strony portalu.

Po co miałabym uwiarygadniać swoją obecnością takie szambo?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1599157

moją rodzinę też zaatakował (i nie był pierwszym) - lewacy już tak mają, ale nie powiększaj ich znaczenia tym, ze się tym przejmujesz - jeśli lewactwo atakuje Twoją rodzinę, to skoro nie masz pod ręką kulomiotu, to pozostaje Ci tylko się cieszyć - gorzej jakby lewak nie atakował Twojej rodziny, to by wynikało, że dla takiego lewaka wiele nie znaczysz, a skoro juz posunął się do tego, to znaczy, ze lewakowi nacisnęłaś na odcisk - a wiec punkt dla Ciebie :) taki jego atak, to jego krzyk rozpaczy, bezsilności i żałości - ciesz się, bo to pokazuje, że wygrywasz :)

Ps. fakt też, że administracja powinna czuwać aby tak kryptolewactwo tu nie szalało.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599160

Nie ma to jak wzajemne udowadnianie że moja prawda jest najmojsza
I tak to się kończy
Szkoda

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1599207

można przeczytać, że występowałem w obronie byłej żony Janusza Górzyńskiego. Która zresztą dawno temu kopnęła go w d..., bo on zapomniał łożyć na wspólne dzieci. To wynika wprost z wystąpienia senatora Czesława Ryszki, dostępnego ogólnie wszystkim.

Prawie 20 lat "cyrk Górzyńskich" wmawia ludziom, jak bardzo są prześladowani, a nie robi nic, by to zmienić. Ot, choćby skarga na Polskę do Strasburga. Skoro Januszek (celowo używam tej formy - kilkanaście lat temu był film, którego bohater nosił takie imię - wyjątkowo ohydny typ) był rzekomo zmasakrowany przez Policję, to powinien wygrać w cuglach i śmiać się swoim rzekomym prześladowcom w twarz licząc pieniążki z odszkodowania. Znam co najmniej 7 podobnych spraw, w dwóch zaś miałem zaszczyt pomóc. Ale cyrk G. dysponuje "obdukcjami", z których wiadomo, że chodzić może tylko o powierzchowne uszkodzenia skóry, normalne przy zakładaniu kajdanek. Szczególnie wtedy, gdy wpada w szał i miota się w jakimś amoku. Z urojonych krzywd zrobili sobie sposób na życie. Niestety, wygląda na to, że sami w końcu zaczęli wierzyć w tę bajeczkę.

Do tej pory ani razu żaden sąd nie uznał roszczeń Górzyńskiego, choć sprawa była dwa razy rozpatrywana przez sąd I instancji. Jest dostępny wyrok SA w Katowicach, który wyraźnie uzasadnia, i przekonująco nawet dla najbardziej rozwścieczonego na wymiar sprawiedliwości w Polsce człowieka, że ktoś, kto ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości sam jest przyczyną swojego ymczasowego aresztowania. I nawet w przypadku wyroku uniewinniającego nie może liczyć na gratisy od Państwa. Czyli tak naprawdę z naszych kieszeni.

Nawet koń po tylu latach pojął by, o co chodzi. Taka sprawa jak Januszka, czy też paru innych "celebrytów" jak choćby Goczyński, odwróciła uwagę internautów od rzeczywistych spraw. Na szczęście nie wszystkich.

Mnie np. udało się doprowadzić do znaczącego zmniejszenia kosztów sądowych w sprawach z ubezpieczeń społecznych. PO pozwoliło ZUS na czerpanie niewyobrażalnych dla normalnego człowieka kosztów od ludzi, którzy odważyli się sprzeciwić decyzji. Znam przypadek, że w sprawie dotyczącej odwlekania wydania decyzji sąd zasądził na rzecz ZUS aż 7,5 tys. zł (siedem tysięcy pięćset PLN). Po naszej interwencji (mój tekst, mail do posła, interpelacja i działanie Min. Spraw.) poziom opłat spadł do 180,- zł (sto osiemdziesiąt!). W skali roku tylko to jakieś 100, może 200 milionów zł w kieszeni emeryta, rencisty czy też małego lub drobnego przedsiębiorcy.

Ot, taka moja skuteczność. ;)

Tak samo jestem pierwszym w Polsce, który wywlókł na światło dzienne cynizm banków, które z pełną świadomością oferowały "tani" kredyt frankowy wiedząc, że za moment padnie Grecja. Tu też przedstawiłem jedyną koncepcję pozwalającą na nawiązanie walki z bankami - od razu atak personalny i próba zrobienia ze mnie właściciela stowarzyszenia żerującego na frankowcach.

Tymczasem stowarzyszenie, które pro publico wspieram od 2012 roku walczy z dziką prywatyzacją w Krakowie. I od lat nie prowadzi żadnej działalności gospodarczej, w szczególności zaś nie organizuje żadnych kursów. O tym rebeliantka wiedziała doskonale, bo prezes stowarzyszenia w pewnym momencie chciała nagłośnić sprawę. Niestety, poziom dziennikarski nie ten, choć apetyty finansowe duże.

Najpewniej w tym roku sprawa wybuchnie medialnie, bo nie dość, że rzekomy właściciel kamienicy dożył prawie 120 lat, to na dodatek jako spadkobiercy pojawiły się jego nieślubne dzieci. ;)

Ale po co zajmować się takimi rzeczami? Przecież są zdjęcia tłustych nóg braciszka z wyraźnymi oznakami źle leczonej zakrzepicy. No to sru wrzuciła w internet i napisała, że to efekt działania Policji.

Nie dajcie się zwariować i myślcie, cokolwiek przeczytacie. Żadna manipulacja nie jest skuteczna w 100%, ale myślenie ogranicza jej skuteczność do 1/3.

Pamiętajcie - walka z systemem nie polega na miotaniu inwektyw w necie, choćby i były zasadne.

 

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1599217

ponieważ wszedł tutaj i zadomowił się po chamsku ten tępy kłamca i intrygant. Jeśli po 10 latach mojej tutaj aktywności właściciel portalu i pozostali  blogerzy z długim stażem, potrafią tak oczywiste i bezczelne kalumnie zinterpretować jako jakiś rzekomy "spór", tzn. że straciłam tutaj całkowicie bez sensu 10 lat życia. To oznacza, że każdy sowiecki manipulator potrafi się wśliznąć do rzekomo dojrzałej społeczności i kolportować w niej swój kit na szkodę Polaków.

Senator Ryszka zbadał wszystkie dokumenty Janusza i jego konkluzje są całkowicie odmienne od insynuacji Trojanowskiego. Zwróćcie uwagę na to, co Trojanowski pisał w poprzednich notkach. M.in., że nie ma nic niewłaściwego w niepłaceniu firmom przez Skarb Państwa, że służby, które rozpanoszyły się na majątku państwowym i nie płaciły swojemu menedżerowi, to świetni przedsiębiorcy, rzekomo poszkodowani przez tegoż menedżera  ("zbysia"), że komornicy wyciągający ręce po nieistniejące długi, to fajni urzędnicy państwowi, którzy mają prawo sugerować, że broniący się (prawnie) rzekomy dłużnik, to niepoczytalny wariat.  To samo dotyczy sitw policyjno-strażniczych w Poznaniu, które okradały obywateli i miasto przy pomocy lewych blokad. Dobrze się przyjrzyjcie, kto dostarcza tych argumentów, na które powołuje się Trojanowski. To są pisma tworzone przez byłych prokuratorów krajowych z czasów Seremeta i jego poprzedników, kłamców i grandziarzy, odsuniętych skutecznie przez Ziobro.

Nieprawdą jest, że żaden z sądów w Polsce nie uznał roszczeń Górzyńskiego. Część została uznana. Podobnie - kompromitacją dla prokuratury  średzko-poznańskiej była wniesienie aktu oskarżenia przeciwko Januszowi do sądu w Gostyniu. Nieprawdą jest, że niezbędne było zaaresztowanie Janusza, gdyż sąd  przyznał w wyroku, na co Janusz powoływał się od początku, że sprawa kwalifikowała się wyłącznie do zwrotu do prokuratury. Sąd jednak zdecydował się wydać wyrok (uniewinniający oczywiście) - ustalając stan faktyczny wyłącznie na podstawie dokumentów, o co też od początku wnioskował Janusz. Sąd nie zwrócił sprawy prokuraturze, gdyż uznał,  że sprawa zbyt długo czeka na finał. Co zresztą miał zrobić, skoro wcześniej (zamiast dokonać rzetelnej wstępnej kontroli aktu oskarżenia) wydał błędne postanowienie o aresztowaniu i list gończy, a bezmyślni policjanci zatrzymując Janusza zmasakrowali go.

Zobaczcie, jak Trojanowski dezawuuje obrażenia Janusza. Twierdzi, że obrażenia powstały od kajdanek. To kajdanki się zakłada na podudzia? Potem powołuje się na  "diagnozę" ze zdjęć wykonaną przez anonimowego - a jakże - medyka. Mnie też stawia diagnozy na odległość, sporządzane rzekomo przez  jakiegoś anonimowego psychiatrę. To jego ulubiona metoda. Wywiad w sprawie frankowiczów też przeprowadzał z rzekomym dr. hab. adwokatem J. Czemu ci wszyscy eksperci tak chronią swoje nazwiska? Istnieją w ogóle? W innej notce też powołuje się na bohaterów stanu wojennego, którzy mieli mu coś opowiadać, też anonimowych (identyfikuje ich tylko przy pomocy pierwszych liter alfabetu).

Napisał o sobie, że jako pierwszy w Polsce rzekomo rozeznał problem kredytów frankowych. Koń by się uśmiał. Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu oceniło, że facet kłamie, mało wie, a skala jego oddziaływania jest znikoma. Trojanowski cel ma jasny - kwestionować potrzebę uchwalenia ustawy restrukturyzacyjnej.

Nadto broni dyspozycyjnych psychiatrów stawiających błędne diagnozy, umożliwiające przetrzymywanie zdrowych ludzi w psychiatrykach. Odpowiedzcie sobie na pytanie, kto w Polsce ma interes w istnieniu psychuszek?

Łykajcie dalej kłamstwa Trojanowskiego, a wylądujecie po prostu w kiblu, który on wam wkrótce tutaj zafunduje.  Zauważcie, jak reaguje na każdą merytoryczną krytykę  - wyzwiskami, wyśmiewaniem się, bluzgami. Prześledźcie, jaką mi zafundował od tygodni sytuację. Personalne ataki najgorszego autoramentu, jak nie przymierzając z "Nie" lub "Faktów i Mitów".  Naprawdę tego chcecie?

On - jak twierdzi - broni "byłej żony" Janusza, która miała go" kopnąć w d.... bo nie łożył na wspólne dzieci", co ma na domiar rzekomo wynikać z pisma senatora Ryszki. Senator o niczym takim nie pisał. Skąd więc "informacje" Trojanowskiego? Dzieci Janusza są dorosłe, dobrze sytuowane i pracujące (38, 36, 33 i 21 lat). W 2006 roku miały odpowiednio 25, 23, 20 i 7 lat. Starsze wszystkie pracowały. Najmłodszy miał zapewnione środki utrzymania, gdyż żona wynajmowała nieruchomość należącą od 2004 roku do Górzyńskich. Jaki interes ma Trojanowski w robieniu Januszowi opinii złego ojca i alimenciarza, w rozbijaniu rodziny? Kto rozbił małżeństwo Górzyńskich i się z tego cieszy?   To Trojanowski wychował dzieci Janusza? Twierdzi on też, że Janusz od 20 lat nie pracuje. W aktach spraw sądowych są kopie umów kontraktów na setki tysięcy złotych  i referencje z pierwszej połowy lat 2000. Kto te prace wykonał? Krasnoludki?

Trojanowski się zachowuje, jak Urban. To są dokładnie te same metody. Działa na zlecenie kliki, która chce uniknąć odpowiedzialności karnej i cywilnej za przestępstwa z lat ubiegłych.

Trojanowski twierdzi, że wspiera  od 2012 roku pro publico stowarzyszenie, które walczy z dziką prywatyzacją w Krakowie. Na stronach internetowych jest informacja, że Trojanowski wraz z innymi osobami wszedł do tego stowarzyszenia nielegalnie (przyjęty przez Zarząd niezdolny do działań prawnych).  W 2014 r. Urząd Miasta złożył wniosek o likwidację tej struktury. Nie mam pojęcia czy Stowarzyszenie ma zarząd czy nie (w KRS Trojanowski nie jest zapisany jako członek zarządu, choć podpisuje dokumenty jako wiceprezes) i czy prowadzi czy nie jakąś działalność gospodarczą, bo oprócz tego, że na prośbę osoby, która w 2011 roku przedstawiła się jako prezes, przygotowałam pod koniec października 2011 r. program szkoleniowy dla tego stowarzyszenia, to nie mam z nimi żadnego kontaktu.  O sprawie zapomniałam wiele lat temu, a przypomniałam sobie dopiero niedawno pod wpływem ataków personalnych Trojanowskiego. Co do walki z dziką reprywatyzacją, to na stronie Stowarzyszenia jest jakiś dokument prokuratury z 2003 roku, wspominający o analizie prawnej nieruchomości pod adresem, gdzie mieści się stowarzyszenie. Z pisma prokuratury wynika, że nieruchomość ta była własnością rodziny Haubenstock.

Po powyższym wpisie Trojanowskiego alias Humpty Dumpty  wstrzymuję na razie decyzję o likwidacji mojego konta.

Proszę, abyście pomogli mi wyjaśnić działania tego prowokatora i zniesławiacza. To nie jest moja sprawa prywatna. To jest sprawa publiczna. Facet, który metodami urbanowskimi broni byłego układu i atakuje ofiary przestępstw urzędniczych jest zagrożeniem dla portalu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1599233

Już to pisałem wcześniej, że po analizie wpisów Humpty Dumpty doszedłem do wniosku, że to jest kret na tym portalu - podobny schemat działania. Tak wiec zgadzam sie z Panią.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1599256

Nie jestem po żadnej ze stron tego "konfliktu" bo nie wiem o co dokładnie tu chodzi,ale jedno co wiem to to że ten "serial" trwa i trwa
A końca nie widać

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1
#1599161

Twoje konto zostanie skasowane za kilka dni. Jeśli w tym czasie się rozmyślisz - pisz. Operacja jest nieodwracalna. Dodane przez siebie treści możesz usunąć samodzielnie. Pamiętaj że kasując swoje notki wyrzucisz do śmietnika czas ludzi którzy poświęcili go na komentowanie  Twoich wpisów i dyskusje ze sobą. Jeśli potrzebujesz więcej czasu to daj znać. Twoje komentarze opublikowane w innych blogach i treściach zostają jako część istniejących dyskusji - nie ma możliwości ich skasowania.

Dodatkowo - już Ci pisałem że nie mam ochoty, zasobów ani czasu angażować się jakiekolwiek osobiste spory użytkowników, rozstrzygać kto ma rację. Od tego macie sądy - jeśli macie ochotę - sądźcie się. Ja nie będę się bawił w sąd... Poza tym - to co odstawiacie na swoich blogach od dłuższego czasu nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem obywatelskim i sądzę że niewiele kogo to obchodzi... Wasz spór urósł do niebotycznych rozmiarów wyłącznie w Waszym mocno subiektywnym odczuciu - uwierz mi ;)

To tyle - nie będę rozpisywał, bo za chwilę pewnie ten komentarz wrzucisz do śmieci razem z wpisem... Szkoda prądu ;)

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599179

Już dawno powinieneś zrobić z pewną grupą trollików, którzy założyli sobie tu własne bagienko porządek, poskromnić ich zapędy. Nie raz o to cię proszono. Pomysł na portal na którym każdy z każdym okłada się dowolnymi pomyjami, prowadzi się dyskusje będące głównie obrażaniem się na wzajem, wyciąganiem różnych spraw, pomówieniami to nie jest pomysł na wartościowy portal. Wartościowi blogerzy odejdą, zostaną trolle. Tak piszę dla przemyślenia, Ostatecznie to Ty jesteś tu adminem. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1599181

Też mi się do niedawna wydawało, że Gawrion powinien pilnować, blokować, upominać, wychowywać..itd.

Widząc już nie bagienko...ale bagno  kolejnych  podkarpackich, warszawskich czy gdańskich afer dochodzę do wniosku, że nie sposób wszystkich upilnować. Podobnie ma się rzecz z blogerami...albo się potrafią sami ogarnąć, albo wyginą jak dinozaury.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1599194

Misja portalu, regulamin, pozostałe zasady, w tym dotyczące interpretacji pewnych zdarzeń są ze sobą spójne. Granice ustawiłem tak, jak wydaje mi się za słuszne, dobre i właściwe, w tym także zgodne z wizją tego miejsca jaką mam od ponad dekady. Oczywiście to ostatecznie ludzie będą tworzyli tu dyskusje, atmosferę i na pewne rzeczy żadne zasady nie miałyby wpływu. Ja nie jestem i nie chcę byś od wychowywania ludzi. Nikt nie zmusza także ludzi aby ze sobą dyskutowali. Ja np totalnie olewam nicki, które w przeszłości w 100% udowodniły mi że najkrótsza dyskusja jest marnowaniem czasu. Szkoda prądu na beton czy zadaniowców ;) Zresztą przeważnie głupota udowadnia swoją głupotę bez konieczności polemizowania z nią i sama sobie pomniki wystawia ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599202

A ty co?
Wyprowadzasz się?
Szkoda
Co ja bez ciebie tu będę znaczył
Nic

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1599209

wstrzymałam decyzję o likwidacji konta i napisałam, dlaczego.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1599234

Słuszna decyzja. Proponuję abyście nie kontynuowali tej bezsensownej walki, nie prowokowali siebie oraz nie odpowiadali na swoje zaczepki. Tak będzie lepiej dla Was, czytelników... Odpisuję Tobie Rebeliantko ale zwracam się w równej mierze do HD.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599235

pod wpisem Humpty Dumpty?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1599236

Nie - nie czytam wpisów HD dotyczących Ciebie oraz wpisów Twoich dotyczących HD - nie chcę wnikać w sprawy osobiste, rodzinne, oceniać tego - nie czuję się nawet uprawniony. Dodatkowo - nie widzę jakichś wyższych pobudek i motywów w Waszej kłótni - wydaje mi się że macie raczej jakieś osobiste animozje i urazy, bo z tego co czytałem poznaliście się osobiście. Szczerze mówiąc przestałem czytać po wytykaniu sobie jakichś 20 zł za coś tam ;).... Już nie pamiętam kto, komu. Szkoda komentować... I oczywiście to jest ludzkie, bo ja sam znam z autopsji podobne uczucia i historie. Dziś się śmieję z takich rzeczy.

Poza tym - brak mi czasu na wszystko :( Wydaje mi się, że Społeczności naszego portalu i Czytelników także za bardzo to nie interesuje. Zastanawiam się nawet czy kolejnych wpisów czy nawet wzmianek we wpisach o innej tematyce po prostu nie odklejać ze strony głównej.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599268

po pierwsze to HD zamieszczał wpisy atakujące mnie i mojego brata, ja tylko dementowałam fałszywe informacje. I to zawsze po wcześniejszym ich sprostowaniu w komentarzach pod notkami HD. Ponieważ jedyną jego reakcją było - zamiast sprostowania - obrzucanie mnie i mojego brata kolejnymi bluzgami i insynuacjami, decydowałam się na notki sprostowujące (i to nie zawsze). Z mojej strony miały one charakter ogólniejszy niż sprawa indywidualna, na ogół opisywały jakieś zjawisko (mechanizm) prawniczy lub ekonomiczny.

Przykłady bluzgów: jesteś głupia, durna, stara, brzydka, masz zasadnicze wykształcenie, stara grafomanko, jesteś oszustka, niepoczytalna, wszędzie cię wyrzucają, wyłudziłaś 25 zł, powinnaś nosić pieluchomajtki, itp, etc.

 

A teraz linki do tekstów:

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/broll-prawda-ktorej-boi-sie-rebeliantka

28 maja 13.42

3260 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/zmyslenia-humptego-dumpty-dlaczego-kwestionuje-istnienie-psychuszek

28 maja 22.48

2614 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/koniec-projektu-wsi-to-patrioci-a-stalin-byl-demokrata-3

20 Lipca 00.28

2183 odsłony

Brak riposty

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/koniec-projektu-statek-w-zasadzie-juz-zatonal

20 lipca 23.15

1213 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/o-tym-jak-humpty-dumpty-notorycznie-klamie-na-temat-mojego-wyksztalcenia-0

22 lipca 10.50

1982 odsłony

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/obled

22 Lipca, 2019 - 23:54

951 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/prawniczy-jezyk-na-portalu

23 Lipca, 2019 - 02:58

2147 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/wiersz-z-dedykacja-dla-niektorych

23 Lipca, 2019 - 13:28

1254 odsłony

Brak riposty

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/czlowiek-ktory-zniewaza-pamiec

24 Lipca, 2019 - 02:00

5065 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/internet-i-ryzykowne-zaufanie-czyli-o-czlowieku-zniewazajacym-ofiary-przestepstw-1

24 Lipca, 2019 - 13:39

1413 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/sciema-prawie-dwudziestoletnia

29 Lipca, 2019 - 00:32

804 odsłony

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/brak-sprawiedliwosci-od-20-lat-historia-j-gorzynskiego

29 Lipca, 2019 - 09:34

5958 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/etat-u-banksterow-czy-tylko-pozyteczna-idiotka

29 Lipca, 2019 - 15:37

940 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/gorzej-niz-w-slowenii-czyli-cynik-na-etacie-u-banksterow

30 Lipca, 2019 - 12:30

2527 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/manipulacja-technika-wspolczucia

4 Sierpnia, 2019 - 00:53

705 odsłon

Brak riposty

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/manipulacja-tajna-bron-schetyny

5 Sierpnia, 2019 - 00:12

1290 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/wniosek-o-skarge-nadzwyczajna-do-prokuratora-generalnego

5 Sierpnia, 2019 - 12:29

1747 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/paragrafiarz-vs-pazerne-oszolomy

6 Sierpnia, 2019 - 14:46

807 odsłon

Riposta

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/dokumenty-glupcze

6 Sierpnia, 2019 - 19:49

1086 odsłon

 

http://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/mariusz-zielke-ujawnil-pedofila

7 Sierpnia, 2019 - 00:43

855 odsłon

Wniosek do Gawriona

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/gawrion

7 Sierpnia, 2019 - 07:05

1093 odsłony

 

A teraz jeszcze "na deser" kilka uroczych wypowiedzi HD kierowanych do mnie:

.... gdybyś zadbała o zęby, zaczęła uzywać dezodorantu, założyła pieluchomajtki by przestać cuchnąć moczem to może i jakiegoś faceta po 70-c może byś przygarnęła?

Ty, Rebeliantko, pokrzywdzona

Michnika wierna uczennico

NEonu córo odlotowa

Urbana stara nałożnico;

Bez żadnych zasad i wartości,

zajęta szpetnych ludzi skupem,

i inni chwalcy twej podłości

-----------------

Ubocznie zaznaczam, że nigdy nie należałam do Unii Wolności (jedyna partia, do której przynależałam, to ZChN), a na Neonie jestem zwykłym blogerem (nigdy nie byłam tam np. adminem). Stąd nie wiem, dlaczego w ramach jakichś portalowych wojenek, w których nie uczestniczę, HD przypisał mi tak "kluczową" rolę.

Konkludując, nie mam nic wspólnego z nakręcaniem jakiegoś "sporu", byłam jedynie zmuszona bronić się przed nieprzyjemnymi i nieuzasadnionymi atakami.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1599297

Gdybym miał liczyć komentarze uwłaczające mi, zamieszczone tu nawet na portalu przez osoby delikatnie mówiąc mi nieprzychylne, to by mi rąk zbrakło. Gdybym miał toczyć procesy z takimi osobami to nie wyszedłbym z sądów. Jeśli z jakiegoś względu Twoja rodzinna historia stała się publiczną, jeśli Ty jesteś także dziennikarką, to z założenia musisz znosić różne nieprzychylności. Jeśli natrafiasz na beton to choćby z punktu ekonomicznego - nie ma sensu. Nie uzdrowisz Świata.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599310

masz trochę racji, ale nie całkiem. Mimo to dziękuję, że mnie rozumiesz. Te bluzgi i zmyślenia były naprawdę okropne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1599312

Jeśli jest gospodarstwo, to musi być gospodarz.Od dawna nie zauważam gospodarza na tym portalu. Jedno wyzwisko, zniesławienie - ostrzeżenie, po drugim - blokada. A Pan co robi? A no NIC. Jaki było Pana stanowisko, odesłał Pan Panią Krysię do Sądu.To ma być solidarna Polska. Przykre.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Kolejorz

#1599363

bardzo serdecznie dziękuję za zrozumienie i wsparcie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1599457

Być może nie zapoznałeś się z przewodnikiem, zasadami, w tym z ewidencją naruszeń. Polecam. Nie zamierzam uczyć ludzi kultury i traktować braku kultury jako naruszenia. Wyjątkiem są wulgaryzmy oraz mocne słowa, powszechnie uważane za obraźliwe. Jeśli chodzi o ochronę dóbr osobistych, to nie zajmuję się nią. Gdybym się zajmował, to Ty dostałbyś karę za zniesławienie mnie - kłamiesz, pisząc że nic nie robię. Naruszasz moje dobra i obniżasz w oczach ludzi zaufanie do mnie - a ono jest mi tu bardzo potrzebne. I co zrobię? Nic. Bo jedną miarą mierzę siebie i innych. Oczywiście jest to przekoloryzowany przykład, bo doskonale rozumiem, że pisząc "nic" miałeś na myśli "niewiele". To także nieprawda. Ale nawet gdybyś napisał, że "gówno robię", to też bym Cię nie karał. Mam nadzieję że rozumiesz przykład. Na szczęście jeszcze sporo jest takich co twierdzą, że nieprawdą jest że "gówno robię". :D

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599604

Wiadomo, co się stało.

W nocy napisała coś bardzo chamskiego, obelżywe słowa nawiązujące głównie do wulgarnych określeń penisa. Nie da się udawać dziewicy, nie wyglądało to na cytaty z Biblii i obronę cywilizacji łacińskiej. Teraz trwa zacieranie śladów a niedługo usłyszymy o spisku z niewinną ofiarą.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599203

Ot i co.

I daje że nie wie o co chodzi.

A kto Rebeliantkę do tego doprowadził, że powiedziała to, ty tępy rezunie

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1599210

Czy mi się wydaje, czy widziałam taką wypowiedź HD?

Twój brat to po prostu zwykły prymitywny ch.j. Kut.s.

http://niepoprawni.pl/comment/1599125#comment-1599125

Nie tylko chamska, ale jeszcze oszczercza. Nikt nie pozostawiał rodziny bez środków do życia, co wielokrotnie dementowałam. Ale metodą zdartej płyty, można nieprawdę do człowieka przykleić, czyż nie tak? Takie są wasze metody?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1599299

A nie mowiłem? Niewiniątko.

Możesz sobie udawać, widziałem co napisałaś.

Że też tyle "ch..." przeszło ci przez gardło 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1599304

Oczywiście, że niewiniątko. I znowu zmyślasz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1599305

Wpis z niecenzuralnymi słowami po prostu skasowałaś - wstawiając kropki.

W te manipulacyjne "kropki" czy klocki, muszę przyznać - dobra jesteś!

O tyle masz pecha - że trochę manipulantów już w życiu widziałam. Bezbłędnie wpisujesz się w ten schemat.

Ci, którzy uwierzą w twoje gierki - jeszcze będą mieli okazję przekonać się.

Zwłaszcza jeśli przestaną myśleć zgodnie z twoimi oczekiwaniami i sugestiami.

I skończ z "Słowem o Januszu G." gdzie np. zmiany żylno-zakrzepowe na nodze miałyby dowodzić prześladowań policyjnych. Blog, jak sugeruję od początku, nie powinien być miejscem takiej dyskusji. Czując się (słusznie?) godzien rekompensaty - niechże twój brat założy sprawę w ETCP. A nam - nic do tej sprawy - zbyt mało, i raczej jednostronnie, wiadomo nam na ten temat.

EOT,

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599309

wpis (o innej treści niż podał wyżej kontrik) skasowałam, bo zaczęłam kasować komentarze w związku z zamiarem likwidacji konta.

Pod wpływem delikatnej perswazji Gawriona zamiar wycofałam.

Gdyby Pani nie zauważyła i chciała dodatkowo spekulować, to informuję, że można skasować tylko takie komentarze, których jeszcze nikt nie skomentował. Komentarze już skomentowane nie mają funkcji: edytuj.

A co do zmian żylno-zakrzepowych, to niech Pani nie diagnozuje na odległość, bo to śmieszne, Pani lekarko.

Co dalej będę robić w sprawie Janusza? Na pewno nie postąpię wedle Pani rad, tylko według najlepszej wiedzy, której Pani nie posiada. A nawet gdyby Pani posiadała jakąś znajomość rzeczy, to nie miałabym zaufania do Pani intencji.

Dziękuję za zainteresowanie, ale proszę się już dalej nie troszczyć o moją rodzinę.

Insynuacje o manipulantach pominę wzniosłym milczeniem, a nawet wybaczam. Niektórym ludziom z trudem przychodzi empatia. Kopiując Pani wcześniejszą retorykę: są ludzie i ludziska.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1599311

EOT

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1599314

EOT.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1599316

czy wiesz może, co to jest za adres?

ks4010374.ip-192-99-7.net

On przekierowuje do Niepoprawnych.

Natomiast z rozszerzeniem

ks4010374.ip-192-99-7.net/blogi/humpty-dumpty

przekierowuje do blogu HD.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2
#1599378

To jest inny adres serwera Niepopków. Z tym że to są domeny hostingodawcy. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1599606

Rozumiem.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1599607