Posłuchajcie ludzie

Obrazek użytkownika Roman z USA
Kraj

Posłuchajcie ludzie strasznej opowieści opowieści, to co usłyszycie w głowie się nie mieści. To co mówi dziennikarz śledczy Leszek Misiak otworzy oczy wielu Polakom. 

https://www.youtube.com/watch?v=D7unsgvtPs8

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:18)

Komentarze

Dokładnie tak jest.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9
#1599590

https://www.radiomaryja.pl/informacje/ks-abp-m-jedraszewski-nie-pozwolcie-na-to-aby-zlo-zagrazajacych-nam-ideologii-gender-i-lgbt-rozlalo-sie-po-polsce-zatruwajac-serca-i-umysly-polakow/

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1599595

- cały ten 45 minutowy bełkot tego łysego k*tasa, czyli około 3/4 materiału bo całość trwa godzinę to przygotowanie słuchacza na atak na PiS.

Komunistyczny paszczur (zgodnie z instrukcjami propagandy z KGB) - przemieszał perfum z fekaliami, w swoim mniemaniu skutecznie i chce Polakom serwować "na słół" jako prawda objawiona. Czy ten łgarz co udaje patriote nie pamięta co działo się jeszcze przed 4-ma laty ? - co mu oczy w odbyt weszły że nie widzi róźnicy ? Zarzuca Polakom że zapominają poszczególne fakty a sam zadymił rzeczywistość i wrzuca PiS do jednego wora.

Kupię te jego wypociny tylko wtedy kiedy znowu w Polsce zabraknie papieru toaletowego (pod warunkiem że nie będzie to papier śliski i błyszczący).

PS. - ze względów strategicznych o najwyższym znaczeniu dla Polski PiS faktycznie przesunął ujawnienie niektórych wydarzeń i będą ujawnione w późniejszym termine a łysy to chce wykorzystać przeciwko pierwszemu prawdziwie Polskiemu Rządowi.

Pamiętajcie że KGB i jej pomioty w Polsce mają zawodowców do dezinformacji o najwyższych kwalifikacjach i bierzcie to zawsze pod uwagę jak pojawjają się kolejni fałszywi prorocy.

Wszyscy w Polsce czujemy powiew wiatru historii i pozytywnych zmian a tu znajdują sie kolene "Misiaki" które to kwestionują i podważają.

Ja Misiakowi odpowiem w języku który on dobrze rozumie

- paszoł won !

Nawet nie oglądajcie tego materiału na toi toi tube bo szkoda Waszego czasu.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599603

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Książki Misiaka są godne polecenia...a twoje  miniaturki są tak chamskie i wulgarne, że tego nie mógł wymyśleć  prawdziwy Polak....to wymyślił polak-zwykły szubrawiec.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

Verita

#1599611

- nie znasz się na sztuce. Trudno,- to nie mój problem. Wulgaryzmy to wyczyniają zboczeńcy na ulicach polskich miast.

Misiak celowo zmiksował prawdę z kłamstwem aby znaleźć sposób na uderzenie w PIS- i co do tego nie mam cienia wątpliwości. Niezorientowani o słabym kośćcu moralnym może i dadzą się nabrać-ja nigdy.
Jak widzę jemu (Misiakowi)- też przeszkadza że Polska staje się na razie lokalnym liderem a miało być inaczej. Fałszywy wniosek z jego ubeckich wypocin ma płynąć taki - "oni wszyscy są tacy sami"

Wyznam Ci jedną prawdę - kiedyś pod koniec lat 90-tych jeden z moich "znajomnych" syn prawdziwego UB-eka wyznał mi będąc pod wpływem że to wszystko to mistyfikacja, ten okrągły stół.

Wtedy go wyśmiałem ale dziś wiem że mówił prawdę. Był na pół Żydem i to jest zatrważające że oni to wiedzieli a Naród Polski nie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599614

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Co za czasy !

Twój kościec moralny...tej samej miary co twoja "sztuka"...

PiS to zbrodnicza partia...jak inne socjalistyczne... zabijanie nienarodzonych to bułka z masłem w samolocie  klasy biznes.

Po aferze SKOK Wołomin...już nie wszyscy tacy sami...PiS  prowadzi. Wszystkie Fozy i Ambergoldy mogą się schować.

Ja też ci wyznam jedną prawdę...że okrągły stół to mistyfikacja w której brali  udział obaj Kaczyńscy...Wiele osób o tym wiedziało...tak jak o WTC...że się wydarzy...

Naród Polski też wiedział...ale został zdradzony, był  bezbronny jak plecy taksówkarza...i dalej jest bez broni...

https://www.youtube.com/watch?v=TiyivIuRayQ

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-9

Verita

#1599620

- i jest to dowód na to że w Polsce jest prawdziwa a nie pozorowana demokracja.

Instrukcja jak pisać komentarze:

1) Komentuj treść, a nie autora

2) Napisz kilka szczerych, przemyślanych zdań

3) Pochwalmy za to, co nam się podoba

4) Krytykuj konstruktywnie, podpowiadając co można zmienić lub dodać

5) Pisz tak, jak sam chciałbyś być komentowany

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599621

...i po co ona została Polsce narzucona.

Re: Traktat Zdrady Narodów miarka, 2019.08.12 o 16:58

"Ich projekt przewiduje by zostawić Konstytucję Europejską nienaruszoną i by uniknąć referendum nazwać ją „traktatem”. Następnie, by nie dopuścić do odkrycia oszustwa, czyni się nowy dokument nieczytelnym, dodając tysiące odsyłaczy do innych przepisów, odnośników, notki, etc.

Były Prezydent Francji, Valery Giscard D'Estaing powiedział: „Traktat jest identyczny z odrzuconą Konstytucją. Tylko format jest inny, by uniknąć referendum”". Konstytucja musi być przyjęta przez narody i to wszystkie.

Z tego zrezygnowano i poprzestano na przyjęciu jej przez władze państwowe. Ustrój polityczny takiego tworu to już nie demokracja, a faszyzm.

To już uzurpatorskie zawłaszczenie państwa jako własności jego narodu właścicielskiego na rzecz "władzy państwowej demokratycznie wybranej" i jej zmowy z korporacjami prywatnymi.

To stąd takie silne posadowienie Komisji Europejskiej - organu reprezentującego wyłącznie korporacje prywatne. Samo oszustwo z podmianą nazwy przy tym wszystkim to pikuś - maskowanie zbrodni - podmiany treści tego co faktycznie ma dotyczyć narodów na jakoby tylko dotyczące władz państwowych wciąż lojalnych swojemu Suwerenowi - Narodowi Polskiemu. Tu jest najpierw zdrada władz państwowych najwyższego szczebla. Kaczyński się później usprawiedliwiał, że jakby nie podpisał, to do podpisu wzięli by Tuska, bo on też prowadził zakulisowe rozmowy i to co on wynegocjował miało być dla Polski od razu jeszcze gorsze. Widzicie jaki to był "patriota"? - On mniejsze zło wybrał?

niepodległy[kropka]pl/#/194/traktat-zdrady-narodow/%23artbtm

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1599631

że ten bardziej żywotny z braci Kaczyńskich - już dwukrotnie wyrażał życzenie i dawał swoje poparcie - na założenie Armii Europejskiej.

Mason jeden i to wszystko a te ostatnie 30 lat to taki matrix tych żydowskich kuglarzy.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

panMarek

#1599634

– Mój brat świętej pamięci, gdy był prezydentem Warszawy, to zakazał. Natomiast tu jest sprawa przepisów Unii Europejskiej (...). Uchylą nam takie zakazy. Sądy też uchylą, bo sądy są całkowicie pod wpływem ideologii LGBT – odpowiedział w niedzielę podczas pikniku rodzinnego w Zbuczynie koło Siedlec Jarosław Kaczyński, zapytany, „co zamierza zrobić z marszami równości”. 

On ,biedny, Jaruś, przecież nic nie może...wszystkiemu winna ta brzydka  unia europejska

http://www.pch24.pl/jaroslaw-kaczynski--polskie-sady-sa-calkowicie-pod-wplywem-ideologii-lgbt,70118,i.html#ixzz5wPATiENu

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1599637

Aż mną zatrzęsła obłuda i kłamstwo tego ... w tutejszym matrixie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

panMarek

#1599726

Czy prawdziwie polski rząd, oprócz miesięcznej pensji daje grube pieniądze takim szubrawcom, aby mogli jeszcze skuteczniej szkalować Polskę? Takich jak ten M. Bilewicz powinno się wywalać nie tylko z uniwersytetów, ale z Polski. Obudź się człowieku.

https://niezalezna.pl/280678-lewicowy-naukowiec-zinterpretowal-slowo-polacy-to-nie-narod-lecz-niszczaca-ideologia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1599752

Kowboju Romanie, dziękuję za cenne ukierunkowanie. To się w pale nie mieści.
Bez zwłoki udaję się do mojej zaprzyjaźnionej księgarni celem zakupu książki
Pana Leszka Misiaka. Pozdrowienia z pochmurnego Poznania. Zyga Dulski

P.S. Przed chwilą otrzymałem sms, że zapowiadane nabożeństwo z udziałem
     abp. Lengi się nie odbędzie - co stanowi doskonałą ilustrację problemu.

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1599610

  Witam! Wysłuchałem prawie godzinny wywiad z autorem książki Leszkiem Misiakiem. Całość się zamyka w Jego stwierdzeniu samego autora, ale jakże przewrotnie. Cytat autora książki - "Jak się przekaże 95% prawdy, to można przemycić 5% fałszu". I to właśnie Misiak robi. Bo całość godzinnej wypowiedzi jest zawarta i obłudnie skryta, ale wypowiedziana,"państwo PIS żyje na kredyt", oraz rządzi obecnie "fałszywy PIS". Czego więcej potrzeba, aby zasiać wątpliwość propagandowo przeciw Prawu I Sprawiedliwości. Tam nie ma nic o licznych pozytywnych zmianach, które wprowadził obecny rząd. Dla mnie, to następna próba hucpy przedwyborczej  nastawiona na huśtawkę emocji społecznych. Takie próby już się zgrały i już nie mają skutku społecznego. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4

ronin

#1599624

PiS huśta emocjami to inni PiS huśtają. Takie "Tworki" dla Polaków.

PiS łże tak jak to żyd może tylko łgać a tu mu bracia żydzi z Hameryki podsunęły taki pasztet zapominając o ustaleniach notatki z rozmowy pana ambasadora Jacka Chodorowicza, pełnomocnika ministra spraw zagranicznych RP z panem Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance), bo:

"Amerykański Senat domaga się, by Polska załatwiła sprawę mienia ofiar Holokaustu

Znacząca większość (88 na 100) amerykańskich senatorów podpisała list do sekretarza stanu Mike'a Pompeo, wzywający go do akcji w sprawie mienia ofiar Holokaustu w Polsce. Pompeo ma wywrzeć nacisk na Polskę w tej sprawie. „Odpowiedź premiera Morawieckiego na pańskie uwagi, w której premier powiedział, że Polska ‘rozwiązała’ ten problem, była niepokojąca” – zaznaczają senatorowie.

Senatorowie apelują do Pompeo o działania, które mają zmierzać do wypłacenia ofiarom Holokaustu lub ich rodzinom odszkodowań lub zwrotu nieruchomości, „które zostały bezprawnie przejęte przez nazistów, a następnie znacjonalizowane przez komunistów”.

Senatorowie USA zwracają ponadto uwagę, że obecnie żyje już niewielu ludzi ocalałych z Holokaustu. Argumentują, że problem restytucji musi być niezwłocznie rozwiązany.

„W istocie Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie uchwalił kompleksowego prawa dotyczącego zwrotu lub rekompensaty za własność prywatną, mimo że w 2009 r. zatwierdziła Deklarację Terezińską w sprawie mienia z epoki holokaustu ‘w sposób sprawiedliwy, kompleksowy i niedyskryminacyjny’” – twierdzą senatorzy.

„Jako zagorzali poplecznicy sojuszu polsko-amerykańskiego, piszemy, aby przekonać pana do śmiałego i pilnego działania, by pomóc Polsce rozwiązać sprawę kompleksowo i w kontekście wzmocnienia stosunków dwustronnych między naszymi krajami” – konkludują sygnatariusze listu.

Petycję zainicjowaną przez Demokratkę Tammy Baldwin oraz Republikanina Marco Rubio sygnowało dotychczas łącznie 88 z 100 senatorów USA." Źródło:

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/QeIk9kpTURBXy9hY2U0ODk2YWY1NzMzMmI5NDliMDc4NGE0NzBjNDE5NS5wbmeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw4GhMAE

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/faSk9kpTURBXy9jOTMxMDExNjlhOTJiYTNlM2U3MGY2MTg4YjI5NmVhMi5wbmeSlQLNAxQAwsOVAgDNAvjCw4GhMAE

 

Senate calls on Pompeo to pressure Poland on Holocaust property restitution

A letter signed by 88 US senators, including those running for president, calls on US Secretary of State Mike Pompeo to take urgent action on the restitution of the property of Holocaust victims left in Poland.

The bipartisan letter was spearheaded by two senators – Tammy Baldwin, a Democrat from Wisconsin, and Marco Rubio, a Florida Republican. Rubio also is responsible for work on “Law 447,” called Justice for Uncompensated Survivors Today, or JUST, which was approved by Congress one year ago.

“Now is the time, while the last Holocaust survivors are still alive, to back up our words with meaningful action. We encourage you to pursue bold initiatives to help Poland to resolve this issue as quickly as possible,” write the senators in the letter.

Gideon Taylor, chair of Operations at the World Jewish Restitution Organization, points out that survivors of the Holocaust, Jews and non-Jews, “have waited too long for Poland to pass legislation to address property first taken by the Nazis and then nationalized by the Polish Communist regime.”

  • AP” Źródło: www.timesofisrael.com
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

panMarek

#1599636

„W istocie Polska jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który nie uchwalił kompleksowego prawa dotyczącego zwrotu lub rekompensaty za własność prywatną, ( z listu amerykańskich senatorów)

Plan Sachsa (w Polsce znany jako tzw. "plan Balcerowicza") "transformacji ustrojowej" - przejścia na gospodarkę rynkową - zakładał reprywatyzację znacjonalizowanego majątku. Po konsultacjach w Moskwie, które prowadził z ramienia Rockefellera Brzeziński, okazało się, że Rosjanie nie zgadzają się na reprywatyzację. W zamian za ustępstwo zobowiązali się przyznać do zbrodni katyńskiej ( z czego się wywiązali). Pierwsze podejście do reprywatyzacji się nie powiodło (ustawę zawetował prezydent Kwaśniewski). Drugi, b. dobry projekt, opracował zespół pod kierownictwem wiceministra Jakiego, który przewidywał zwrot 20 % tylko bezpośrednim spadkobiercom wywołał furię środowisk żydowskich. To dlatego wywołano globalną aferę z ustawą o IPN, by "na huki" zastraszyć Polaków. Później wicepremier Gowin oświadczył, że "ustawę reprywatyzacyjną trzeba zostawić na pewien czas".
Środowisk zainteresowanych by nie było ustawy jest wiele - dzięki temu możliwe były takie przekręty jak "afera reprywatyzacyjna".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1599696

- przyczynili się do ludobójstwa Żydów europejskich uniemożliwijajac im ucieczkę i emigrację na kontynent Amerykański. Oni wtedy w Europie stracili nadzieję na pomoc świata.

Teraz te zachłanne typy tańcząc na trupach pomordowanych wyciągają chciwe łapy jak w wojne esesmani i faszyści po cudze mienie aby zdobyć łatwy łup.

Sprawy spadkowe zostały definitywnie zakończone-tu link do umowy:

https://www.youtube.com/watch?v=fHywVWknElg

To amerykańskie Żydy poprzez swojego przedstawiciela Ruzwelta przyczyniły się do rzezi Warszawy w Powstanie Warszawskie w 1944 roku idąc na ustępstwa stalinowi i oddając Polskę pod sowiecką okupacje.
Potem uczestniczyli w utrwalaniu władzy sowieckiej i ochoczo wstępowli do NKWD i UB katując na śmierć Polaków w ubeckich mordowniach.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1599702

  Witam! Dodałbym do Pańskiej wypowiedzi, brak dekomunizacji. Szczególne piekiełko w szkolnictwie. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1599720

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1


„Jedyną rzeczą potrzebną Złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
wilre - "Viva il re"
Niech żyje król

#1600229

Tekst  wydaje się być dziś mniej  aktualny niż dwa lata temu, kiedy Ziobro z Macierewiczem  mogli uchodzić za patriotów,

Co do operacji porównywalnej z tą solidarnościową - pełna zgoda, tyle tylko, że "sukces" podmiany zawdzięczać należy przede wszystkim  ogłupionemu społeczeństwu. Stratedzy  okrągłostołowi i ich mocodawcy, podobnie jak dziś  Pis, odgrywają znacznie mniejszą rolę.

Niestety, Polacy nie chcą chcieć wiedzieć. Im wystarcza ciepła woda w kranie, beczka piwa i defilada wojskowa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1600238

W tym szaleństwie jest metoda.

Każdy rząd mógł ją uchwalić. PiS też.

.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1600239

świetna, podobnie jak poprzednia "Prawicowe dzieci czyli blef IV RP"

Brak odzewu zarówno ze strony tzw. prawicowych jak i lewackich dziennikarzy potwierdza siłę rażenia tekstu Misiaka.

Jedni i drudzy są jak awers i rewers tej samej magdalenkowej zdradzieckiej monety.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

CISZA

#1600033