Tereny wpływów, sprawdzanie sprzętu, muchy i wiosna

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

WALKA O TERENY WPŁYWÓW I SPRAWDZANIE SPRZĘTU

We Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej Turek zadźgał Turka. Wśród tłumów obecnych o tej porze w Galerii wybuchła panika. Ludzie na wszystkich piętrach Galerii krzyczeli i rozbiegali się szukając miejsc do schronienia się (sklepy, zaplecza sklepów, słupy). Była to normalna reakcja mieszkańców Europy, którzy (jak we Włoszech swego czasu) wszelki szybki bieg i krzyk biorą za hasło do ucieczki przed Azjatami i wyznawcami - jak mówi papież Franciszek - religii pokoju islamskiego. TV i prasa unika informacji o panice we wrocławskiej galerii. PO nie lubi tego tematu antytargowiczańskiego, PIS woli nie ruszać w ogóle... świadomości Polaków o tym, jakiego rodzaju "specjaliści" płyną dzień w dzień na wezwanie PIS-u. Płyną strumienie LEGALNEJ migracji, bo PIS jest przeciw tylko NIELEGALNEJ. A i to tylko deklaratywnie, gdyż dziesiątki grup mafijnych sprzedają papiery "na legal". 

Właśnie w TVP Tarczyński deklamuje hasło otwierające dusze wyborców o tym, że PIS jest przeciw N I E L E G A L N E J   migracji.

Wracając do Wrocławia: Turek zadźgał Turka, nie Polaka. Jednak żadna to nadzieja dla nas. Tylko odsunięcie NIEUCHRONNEGO w czasie. TO PO PROSTU WALKA O PODZIAŁ TERENÓW WPŁYWU I... SPRAWDZANIE SPRZĘTU DŹGAJĄCEGO. Strzeżonego osiedla Morawieckiego te rozrywki szykowane przez partię dla ludu - nie dotyczą.

A żebyśmy za dużo nie myśleli o rodzaju specjalności, którą odznaczają się Azjaci płynący każdego dnia do Polski - uruchomiono wirtualny wrestling na deklamacje. Czyli: KACZYŃSKI GRZMI PRZECIW LGBT – A MINISTROWIE JEGO RZĄDU ŻYWIĄ I BRONIĄ SETKI NEOMARKSISTOWSKICH I GENDEROWYCH NGO-osów. Ale show must go on... Spółka z.o.o.: "Wybij - wstaw!". Jeden wieczorem wybija szybę, drugi rano oferuje jej wstawienie. 

Prezes grzmi: "stali muchy!". A my możemy dopowiedzieć: "będzie Wiosna, będzie trawa lepiej rosła!". Po co to grzmienie? Po co ten pic? Dla kogo? Wiosna i tak będzie. Już jest lansowana przez PIS gdzie się da.

Prezes krzyczy, że "atak na rodzinę i atak na dzieci jest NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH". Święte słowa prezesie! Najgorszy z możliwych, bo finansowany przez nas, ups, was samych...

Z JEDNEJ STRONY ŻYWIĄ I BRONIĄ MARKSISTOWSKIE FUNDACJE I STOWARZYSZENIA ORAZ PARTIE, Z DRUGIEJ GRZMIĄ PO PRÓŻNICY...

Z JEDNEJ STRONY AUTOREKLAMUJĄ SIĘ PRZED LUDEM, ŻE SĄ PRZECIW MIGRANTOM I ISLAMISTOM, Z DRUGIEJ STRONY, OD ZAKRYSTII SPROWADZAJĄ ICH DZIESIĄTKI TYSIĘCY.

TEN SAM MECHANIZM. Mechanizm pułapki na myszy przedstawiającej się jako prawicowa maszyna zbawcza. Przedstawiającej się jako  p r a w i c a,   z j e d n o c z o n a     p r a w i c a.   Partii będącej w istocie   p a c y f i k a t o r e m   p r a w i c y    oraz jej postulatów. 

 

PIS przeczołgany przez homolobby,a może... taki był scenariusz? czyli: geju, jak Pan mógł?

Polityka migracyjna rządu odkryta: strumienie migrantów i ich osadnictwo na stałe

Zalew migrantów z Afryki i Azji, czyli Mafia Szmuglująca Ludzi do Polski i bierność rządu

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/09/02/premiera-mm-realizacja-polskiego-multi-kulticzyli-potajemne-machinacje-wbrew-elektoratowi/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/09/01/rzadowo-biznesowe-mity-o-bezrobociu-i-masowej-migracji-zarobkowej-z-ukrainy-i-azji/

Polskie No-Go i Czeczeni, czyli import rosyjskiego, "nieterrorystycznego" islamu

 

PS 

informuję o możliwości subskrypcji portalu RZĄD WYGNANY

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:21)

Komentarze

Oni to właśnie krzyczą, ryczą, wyją, kraczą i świergoczą o tym, jak to się w Polsce za obecnych rządów źle dzieje. Winę za wszelkie nieszczęścia polskie- te prawdziwe i urojone- ponosi "okrągły stół", czyli ci, którzy za nim zasiadali. W tym miejscu sceptycznie nastawiony czytelnik zacznie się zastanawiać, dlaczego kraje, w których nigdy żadnych "okrągłych stołów" nie było, mają podobne do polskich problemy, choćby na przykład z imigracją? Muru u nas chroniącego przed imigrantami zbudować się nie da, bo mielibyśmy dylematy z EU, PO-Nowoczesną, sądami, zarządami zdecentralizowanych gmin, a kto wie, może nawet z samą Rosją, która przecież dba o nasze środowisko naturalne, a więc dlaczego ma nie dbać o wkraczających do nas imigrantów. 

Turek zadźgał Turka, bo u nas jest demokracja, panie Wawel. Wszędzie tam, gdzie zawitała demokracja, takie rzeczy mają się prawo dziać. Nawet Panu wolno pisać brednie i rujnować piękno polskiego języka ni przypiął ni przyłatał angielskim zwrotami.

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

AgnieszkaS

#1582916

i wawelopodobnych.

Zaraz "zlecą" się jego admiratorki, i mamy obie, z Panią Agnieszką - "przechlapane". No ale na tym polega "wolność słowa" (nawet taka "wawelowa").

Skoro więc można - to czemu nie. A jakby tak ktoś z tych "wawelo..." poszedł po rozum... Zapewne to tylko marzenia.

Może jednak...

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-7

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1582921

Celem niektórych blogerów/publicystów jest zwodnicze podjudzanie a nie obiektywizm.

Pozdrawiam Panią,

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

AgnieszkaS

#1582932

występującą jedynie jako "lepszy policjant" żydokomuszy. Do Magdalenki dobrano ekipę dla zbudowania państwa Polin (Judeopolonii) na terenach Polski i ewentualnie Ukrainy (tam już nastąpiło porozumienie o przyjęciu parę mln Żydów, a i polskie konsulaty na potęgę wydają Żydom nawet nie wiedzącym gdzie leży Polska, polskie paszporty). Imigranci są potrzebni do utrzymania niskich zarobków w Polsce zmuszających Polaków do dalszego eksodusu "za chlebem" (tak zaniżaliśmy zarobki Anglikom, w 1999 roku zarabiałem tam więcej niż w 2009 mimo urzędowo podwyższonej stawki godzinowej o przeszło 50%). Na miejsce Polaków sprowadzą Żydów z "kapitałem" - Polacy przekażą żądane  300 mld USD w ramach "wasze ulice, nasze kamienice" czyli akceptowana przez ŻydoPiS amerykańska ust. 447, na ewentualne bunty tuziemców jest podtrzymana przez ŻydoPiS ustawa 1022. PODPISUJEMY -  "NIE DLA ROSZCZEŃ", A 01.05.2019 NA WARSZAWĘ!  IDZIEMY W MARSZU SUWERENNOŚCI - POLEXIT!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

antyleming

#1582931

W dużych miastach rzeczywiście widać tłumy obcych, a władze milczą....niepokojące...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1582936

Sorry
Ten tekst jest zajebisty ..... bo tak denny i głupi
Mucha nie siada

 

 

ciekaw jestem tezy gdyby to Chińczyk zabił Chińczyka, żyd żyda,Rosjanin Rosjanina albo Aborygen Aborygena

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1582958

http://cygnus.neon24.pl/post/148052,rzeczpospolita-i-idioci

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

AgnieszkaS

#1582971

Pan K.Wojtas to jeden z nielicznych tamtejszych blogerow którego warto czytać
Świetne "pióro"
I tym razem wraz z tytułem wpisu trafił........ w punkt
8-))))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1582993

Szanowny Wawelu
Szanowny przedstawicielu totalnej
Takimi tekstami to raczej z koryta nici.
Pozostaje wam kolejne 4 lata wycia.
Przykre co ?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1582981