PiS w 100-ną rocznicę, zawłaszcza i "kładzie łapę" na Marszu Niepodległości

Obrazek użytkownika cornik
Kraj

 

 

 

Duda-Maliniak "uwalił" (przy udziale "małpy z brzytwą" Romaszewskiej i WSI-okowych "doradców" z BBN) dwie najważniejsze ustawy o sądownictwie - i zamiast DAAWNO "być pozamiatane", mamy słabe , nieudolne państwo, "pchane" w objęcia (i coraz wyraźniej podporządkowywane) Unii Jewropejskiej (a de facto Niemcom), a w Kraju puszących się i pewnych siebie "Czaskoskich".. "Zdanowskich" czy "Jaśkiewiczów" i "Adamowiczów" - et consortes, oraz "pożegnalne występy" Dutkiewicza we Wrocławiu i "Bufetowej" w Warszawie - ZAKAZUJĄCYCH publicznego obchodzenia rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Nieudolne i niemrawe "podchody" PiSu (a więc i rządu oraz instytucji PAŃSTWOWYCH) do 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, skończyły się skandalicznymi próbami rozbicia i zdeprecjonowania obchodów tej rocznicy, jak i samego święta NARODOWEGO (głównie przez "Bufetową"), co w nagły i dziwny sposób NATYCHMIAST zostało wykorzystane przez rządzących, do CAŁKOWITEGO PRZEJĘCIA  oddolnie organizowanego OD DZIEWIĘCIU lat przez Ruch Narodowy MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI, który to Marsz tak urósł w sile, iż PiS zdecydował się w tak ważnej chwili, na "położenie łapy" na tym marszu i na próbie "unicestwienia" lub całkowitego zmarginalizowania Ruchu Narodowego..

Ruchu MŁODYCH Polaków-PATRIOTÓW, a nie takich starych "pierdzieli" jak ja na przykład..

 

Do "dziwnych" i niepokojących zdarzeń z tym związanych, należy zaliczyć zastanawiające i zaskakujące pojawienie się na drugi dzień RANO po wieczornej.. NAGLEJ i wspólnej decyzji Dudy-Maliniaka i Morawieckiego o "upaństwowieniu" i całkowitym  PRZEJĘCIU "Marszu Polaków" i zrobienie z niego "Marszu PiSu" - PORANNE ukazanie się "państwowego" spotu zachwalającego ówże "upaństwowiony" marsz (dzięki zaskakującej decyzji [na 2 minuty przed upływem ustawowego czasu] Hanki "Bufetowej")..

Spotu kręconego przy ŚWIETLE DZIENNYM! - A warto brać pod rozwagę i uwagę i to, że nie wszyscy są durniami i nierozgarniętymi naiwniakami.  Wielu myśleć i kojarzyć bez trudu potrafi.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Ścierają się różne postawy i poglądy.. to dobrze..

 

Ale.. mimo głoszonej retoryki o "upaństwowieniu" Marszu.. jest to JEDNOZNACZNA i wyraźna próba przejęcia Marszu Niepodległości przez PiS i jego "okolice". Zaś jeśli chodzi o "kłótnie".. "swary" i "niemożność dojścia do porozumienia OBU stron", to nie ma tu ŻADNEJ możliwości "dialogu" i porozumienia.

Mowa jest TYLKO o warunkach JEDNEJ strony, a w zalewie "upaństwowionej" (czyt. pisowskiej..) propagandy, niemal całkowicie wyrugowano określenie "Marsz Niepodległości", zaś słowo "Narodowcy" pojawia się albo przez pomyłkę, albo ze zwykłego przejęzyczenia się

.

Zamiast tego (prób porozumienia się), PiS wyraźnie i JEDNOZNACZNIE mówi: PRZEJMUJEMY Marsz i "upaństwawiamy" go BEZ ŻADNYCH USTĘPSTW!!! - Odwrotnie.. Restrykcje i uwarunkowania są OGROMNE!

.. "Marsz" jest NASZ - jasno mówi PiS, tylko "nasz".. i TYLKO ON ma prawo pójść - i tylko on (NASZ, PiSowski i "upaństwowiony" Marsz) pójdzie tego dnia, TĄ SAMĄ trasą którą miał iść ten marsz - "no wicie.. rozumicie.." - Marsz tych "noo.. wicie.. rozumicie..".

 

A jeśli ci Polacy, którzy pojawią się na MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI z całego Kraju i z CAŁEGO ŚWIATA, zechcą przyłączyć się do NASZEGO.. PiSowskiego i "upaństwowionego" Marszu, MUSZĄ to zrobić na NASZYCH, PiSowskich WARUNKACH - bez (np.) FASZYSTOWSKICH i obraźliwych haseł typu - "BÓG, HONOR, OJCZYZNA"!!

I to właśnie należy uważać za formę dialogu? -  I "zachętę" lub podstawę do porozumienia i do całkowitego podporządkowania 9 lat ODDOLNEJ inicjatywy.. walki.. upokorzeń.. szykan.. prowokacji,,  pomówień - etc. - partyjnemu aparatowi rządzącej formacji?
- Przecież tak faktycznie, jest to PLUNIĘCIEM W TWARZ patriotycznej części Narodu..
I to wszystko na 100-lecie odzyskania niepodległości?

Prawda jest taka, iż to jest NASZ - Polaków Marsz.. Nie PiSu i nie żadnego "Państwa", tylko ODDOLNY marsz NARODU polskiego i POLSKICH patriotów - lżonych i wyzywanych od "nazistów", "faszystów", "neofaszystów", "ULTRAnacjonalistów", "prawicowych ekstremistów" - etc.itd.itp..

Pocałujcie NAS POLAKÓW w dupę.. Nie zawłaszczycie Marszu Niepodległości Narodowi..
To NIE JEST marsz PiS-u czy jakiegokolwiek "państwa"! - Ani "państwa polskiego", ani pisowskiego "Jaśnie-państwa". - Amen!

- Niezależnie zaś od prania mózgów przez tzw. "środki masowego przekazu" i nachalną Telewizję Kurskiego - i niezależnie od tego bełkotu lewackiej prasy z socjalistycznej Jewropy - faktem jest iż PiS właśnie teraz i na naszych oczach, wprowadza NOWE linie podziałów między Polakami, zaś ZAWŁASZCZANIE Marszu Niepodległości, marszu PATRIOTÓW i ZWYKŁYCH - nie "partyjnych" Polaków - jak też próba CAŁKOWITEGO zmarginalizowania "Narodowców" - i unikania jak ognia haseł typu: - "BÓG, HONOR, OJCZYZNA" - skończy się (a właściwie już się kończy - vide wybory samorządowe) COFNIĘCIEM POPARCIA dla PiSu przez znaczną część Polaków - nie tylko w Kraju.

Z mojej strony pewnym jest, iż prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję (ja i moja rodzina) na Pis i na oślizłego Dudę-Maliniaka! - Tak mi dopomóż Bóg!

Tyle osiągnął i osiągnie PiS: - chłodną i przemyślaną (przez znaczną część Polaków) RADYKALIZACJĘ postaw i poglądów, skierowaną przeciw PiSowi - NIEUDOLNIE zarządzającemu państwem polskim.

A piszę to po to, by JEDNOZNACZNIE określić moje zdanie, pogląd i mój stosunek do tej ordynarnej "hucpy" już DZISIAJ, by nie "jazgotać" za jakiś czas, jaki to ja byłem "przeciw".

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:20)

Komentarze

"Pocałujcie NAS POLAKÓW w dupę.. Nie zawłaszczycie Marszu Niepodległości Narodowi..
To NIE JEST marsz PiS-u czy jakiegokolwiek "państwa"! - Ani "państwa polskiego", ani pisowskiego "Jaśnie-państwa". - Amen!"

To jest marsz Narodowców, który zapoczątkowali w 2010 r. A teraz cwaniaki partyjne z pejsatego PiS-u chcą  ten marsz wraz z Dudą przejąć i przepisać sobie.

Pisiory partyjne, pocałujta w dupsko wójta i gest Kozakiewicza dla was.

Autorze bardzo dobry tekst.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1574958

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wolałabym aby to był inny hymn, nie masoński...no ale póki co...

 

https://gloria.tv/video/zv3JwRdkRtLb1YDqPmbtjs9mr

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1575018

A wasz jaki ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1575064

w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości sprofanowali polskie godło.

https://chicago.msz.gov.pl/en/news/0_chicago_philharmonic_festival__poland_2018

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1574959

Widzę, że dopalacze cieszą się wielkim powodzeniem wśród użytkowników NP. Nie chce mi się już dzisiaj tego komentować, jutro wrzucę cały tekst  poszerzający temat dopalaczy.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1574961

Taniej marki to "podsrywanie"..

Nie przeszkadza i nie przeszkadzało mi nigdy twoje "pisywanie do siebie", ale zabieranie głosu na czyjś temat i tego rodzaju ataki "ad personam" n.t. ew. "dopalaczy".. "lekarstw".etc.itd.itp. wymagają jednak jakiejś MINIMALNEJ wiedzy o atakowanym, inaczej infantylizm i buta "Wszechwiedzącego" i "Najmądrzejszego", będzie jak słoma, wyłazić z każdego buta..

A jutro możesz wrzucać "cały tekst" - pozwalam.. Bo dobre ze mnie panisko..

Aha! I pisać też możesz to co musisz.. Nie tyle "pozwalam", ile rozumiem co to imperatyw - choć stosunek do tego co piszesz, mam całkowicie.. ambiwalentny i nawet nie odpowiem ci słowami Tuwima - "Na pewnego eNDeka.."

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1574965

Ja pisywałem i redagowałem pisma podzeiemne wtedy, kiedy obrywało się za to wyroki, szczęsliwie dla mnie i dla naszej grupy poparcie społeczne okazało się istotne. Komentowanie pod hasłem: 

"im więcej paranoi, tym lepiej"

przypomnia działalność V kolumny.

http://niepoprawni.pl/blog/zetjot/jak-sie-rodzi-paranoja

Sytuacja obecna się zmieniła na dokładnie odwrotną i każdy nabuzowany głupimi emocjami interenauta uważa za swój obowiązek powiększać chaos.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1575002

cyt:
Pocałujcie NAS POLAKÓW w dupę.. Nie zawłaszczycie Marszu Niepodległości Narodowi..
To NIE JEST marsz PiS-u czy jakiegokolwiek "państwa"! - Ani "państwa polskiego", ani pisowskiego "Jaśnie-państwa". - Amen!

Ktoś tu wyszedł na durnia.
I nie są to "ci z PIS-u"
Nie będę WAS obrażał bo szkoda mi czasu na idiotyczne polemiki
Jedno jest pewne zostaliscie z palcem w ...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1574972