No pasaran!Wrzeszczy rządząca stolicą lewacka kamaryla...

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

02.07.2018

   Wczoraj warszawski ratusz ( kto? Kto?) "rozwiązał" Marsz Niepodległości organizowany przez narodowców dla upamiętnienia kolejnej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Podobno ktoś z uczestników miał niewłaściwą koszulkę a w ogóle to ze względu na bliżej niesprecyzowane "naruszenie przepisów karnych".

   MSWiA  oraz miejscowa policja nie stwierdzili przekroczenia prawa ani takich zagrożeń.

   No cóż...Gdyby to byli lewicowi prowokatorzy z wizerunkami sierpa i młota czy Che Guewary to co innego. Byłaby pełna zgoda warszawskich Gronkowców także dla korowodu obnażonych pedałów i lesbijek czy innych szKODników.

  Grupie zdecydowanych patriotów nie wolno, i już....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Dziś, przedstawiciel UMiasta, podał, że sformowanie marszu, zwłaszcza jego czoła, przypominało marsze faszystów i nazistów z lat 30-tych XX wieku. Ciekawe skąd to wiadomo, czy jasne jest jak wyglądały te marsze, jakie były charakterystyczne formy ich organizacji, szyku przemarszu itp. Te absurdy z poważną miną rozgłaszał przedstawiciel HGW. Muszę powiedzieć, że dawno nic tak mnie nie zdenerwowało. Bezczelna hucpa i krętactwo suto opłacanych mandarynów z Urzędu Miasta. W mediach mamy supozycję, że rozwiązanie marszu narodowców miało być prowokacją. Jej celem było rzucenie demonstrantów na Policję, która działała na polecenie ludzi HGW i rozróba na cztry fajerki. Cóż, trzeba podziękować narodowcom, że nie dali się podpuścić, bo cel tej urzędniczej błazenady był jasny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1570052

Jonny Daniels zawiadomił prokuraturę ws. ekscesów podczas Marszu Niepodległości Animator pajaca Dudy uruchamia prokuraturę przeciwko Polakom. http://www.gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1630-jonny-daniels-zawiadomil-prokurature-ws-ekscesow-podczas-marszu-niepodleglosci

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1570055

Cóż tu dodać  do Twoich słów?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1570113

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

https://www.youtube.com/watch?v=BVBr-Rz7jFk

i jeszcze to

https://www.youtube.com/watch?v=K-AbJd2PKIY

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1570223