Biadolenie i lamenty żelaznego elektoratu PiS

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  

 Zaczęły się one przede wszystkim wraz z zastąpieniem premier Beaty Szydło przez Mateusza Morawieckiego, choć pierwsze z nich dało się słyszeć już po wetach prezydenta Andrzeja Dudy do ustaw o sądownictwie.  Te weta uważałam za błąd, ale nie posunęłam się do takiej przesady jak wielu przedstawicieli "żelaznego elektoratu" PiS. którzy po prostu uznali prezydenta za zdrajcę Polski.  Aż do dziś każde prawie posunięcie partii rządzącej uznawane jest za przejaw złych intencji - chęci sprzedania Polski Żydom, Niemcom, USA, czy jeszcze komuś.  Oto kilka przykładów z ostatniego tygodnia.

  Blogerka Ufka stwierdza "Tak dalej być nie może!" {TUTAJ(link is external)} i pisze:

  "Ogólnie - nic się nie dzieje, a jak dzieje to źle. Wczoraj np powrót "specjalistów od PRu" czyli tych billboardów z sędziami kradnącymi kiełbasę.Nie mam pojęcia jak pani Plakwicz i pan Matczuk mają zadbać o wizerunek rządu, skoro o swój nie zadbali. I jak może Premier zatrudniać ludzi, którymi interesuje się prokuratura?
  Nad tym wszystkim jak ciężka, czarna chmura wisi imposybilizm Prezesa [.Kaczyńskiego].".

  Bloger Piotr Wielgucki [Matka Kurka]  zamieszcza {TUTAJ(link is external)} tekst "Czy PiS się wycofa z PiS", w którym czytamy:

  "Ostatnie miesiące w wykonaniu partii rządzącej to jest seria tragikomicznych pomyłek, których nijak się racjonalnie nie da wytłumaczyć, to znaczy przyczynę oczywiście można łatwo wytłumaczyć brakiem powagi i pomyślunku, natomiast same działania są nie do obrony. Co się stało, że PiS z partii stanowczej, zdeterminowanej, ostro prącej do przodu przeobraziła się w partie biegu wstecznego? Ciągle te same plotki krążą po Warszawie, że Jarosław Kaczyński jest chory, a trójka: Morawiecki, Ziobro, Duda walczą o przywództwo na prawicy. O ile tę plotkę przyjąć za fakt, to mamy wyjaśnioną zagadkę i nie przymierzając „Pożar w burdelu”.
Gorzej jeśli prawda jest zupełnie inna, bo wtedy nikt nic nie wie i ciężko się nawet domyślać o co chodzi. W każdym razie na przełomie 2017/2018 roku działania rządu i PiS mogą tylko i wyłącznie niepokoić.".
  
  Blogerka Eska produkuje notkę "Błędy PiS-u, błędy PiS-u" {TUTAJ(link is external)}.  Chodzi w niej o to, że w jednej z dyskusji w TVP przedstawiciele PiS nie poradzili sobie z posłem PO, Misiłą.  To był ten straszny błąd.

  Wszelkie rekordy pobite zostały w obszernym artykule "M.Morawiecki - Drejdel wśród premierów, specjalne prezenty i rozmowy w 4 oczy, czyli s e n" {TUTAJ(link is external)} pióra blogera Wawela.  Oskarżył on premiera o wszelkie możliwe grzechy, m.in o zdradę, oraz o chęć zrujnowanie i zniszczenia naszego kraju.  Wszystko to na podstawie tego, że Morawiecki rozmawiał z przewodniczącym Światowego Kongresu Żydów oraz przekazał 29 mln USD bankowi JP Morgan.

  Ja doradzałabym wziąć na wstrzymanie.  Nie należy miotać ciężkich oskarżeń bez wyraźnych podstaw.  Ja nie widzę niczego co by rząd Morawieckiego i sam premier zrobili na szkodę Polski.  Nie zrezygnowano też z niczego istotnego.  Ustawa o IPN obowiązuje, a reforma wymiaru sprawiedliwości wprowadzana jest w życie.  Ofensywa dyplomatyczna Morawieckiego zdaje się przynosić owoce.  Powstała Konstytucja dla Biznesu - może okazać się przydatna.  Rząd panuje nad finansami państwa.  Obecnie jest zresztą odchudzany - może mu to dobrze zrobi.  Proponuję zastąpienie biadolenia i lamentów rzeczową krytyką konkretnych posunięć władz.

  

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:16)

Komentarze

od czasu gdy "żelazny elektorat" zauważył, że "jajakoprezydent" zdradził i oszukał swoich wyborców, panią B. Szydło, Z. Ziobrę, J. Kaczyńskiego i zaryzykuję powiedzenie, że zdradził całą "dobrą" zmianę. Pani B. Szydło osobiście kilkakrotnie prosiła Dudę aby nie wyrzucał A. Macierewicza. Co to za prezydent, który publicznie oskarża Polaków o niepopełnione zbrodnie i w imieniu narodu przeprasza za Marzec 68. "Żelaznemu elektoratowi" nie podoba się gdy rząd klęczy przed tymi, którzy szkalują Polaków, kłamią i próbóją nas okraść. "Żelaznemu elektoratowi" nie podoba się gdy polscy politycy przylatują do Stanów Zjednoczonych i odbywają długie rozmowy z żydowskimi organizacjami i nie informują Polaków czego one dotyczyły. Wiceminister spraw zagranicznych Magierowski przylatuje do USA, spotyka się z żydowskimi organizacjami, a całkowicie ignoruje Polonię, komu takie zachowanie może się podobać? Napewno nie "żelaznemu elektoratowi" i nie tylko "żelaznemu".

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/07/haniebne-antypolskie-wystapienie-dudy/

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1560601

Zelaznemu elektoratowi nie podoba sie tez zero reakcji  prezydenta w sprawie ustawy H.R. 1226

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1560604

widzisz, co chcesz widzieć. nie miej więc pretensji, że czegoś nie rozumiesz.

przecież to jest chore. samemu ładować się w taki tok myślenia za opiniami zszurzałych.

pis zdradził pis xD a cokolwiek zrobią i tak źle, bo nie spełniają czyichś życzeń.
oczywiscie, dziwnym trafem najbardziej chodzi o Żydów, tak jakby to był największy problem- zapomnaiłem, bo tak szury piszą w necie, sensacje i spiski zawsze się sprzedają.

szczytem wszystkiego jest już oskarżanie prezydenta za mądre i piękne słowa o Marcu '68.

są i takie świry, którym nie podoba sie słynna odpowiedź monachijska Morawieckiego, bo miał z pianą na ustach pobić jakiegoś Żyda-prowokatora.

rozumiem, że pojednanie międzynarodowe, w duchu nauki katolickiej też się nie podoba.

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1560609

Nie jestem "twardym" elektoratem PiS, doskonale pamiętam rządy PiS w latach 2005-7 kiedy zaraz po objęciu odwrócili się od przedwyborczych obietnic. Dlatego bardziej powinno dziwić utrzymywanie  kierunku obietnic przez dwa lata (Rządy Pani Premier Beaty Szydło). Ale kres musiał przyjść bo PiS wywodzi się z tego samego "gniazda" co i reszta  dotychczas"rządzących" - Magdalenki, czyli żydowsko-komuszemu porozumieniu (Jaruzelski - Rockefeller z bezpośrednio zarządzającym Sorosem) i podlega tak samo jak pozostałe kliki ("partie") "Starym Kiejkutom" przewerbowywanym przez obce wywiady. Dlatego nie dziwi mnie "wygrana"  nikomu nie znanego A. Dudy (dzisiaj czasami nazywanego "Juda") i jego "przeprosiny" na kolanach i to z czołem przy ziemi za niemiecką zbrodnię w Jedwabnem, za sowiecką zbrodnię w Kielcach czy też za żydowski wytwór pod tytułem "przemysł holokaustu". Właściwi "rządzący" uznali, że dwa lata kierunku "dobrego policjanta" wystarczy i przysłali swojego namiestnika,niejakiego J. Danielsa - podrzędnego agenciaka MOSSADu -  do zaprowadzenia "właściwego" ładu i kierunku w Polsce. Pani Premier Beata Szydło zbyt prostolinijna nie potrafiłaby "owijając w bawełnę" dokonać zmiany kierunku,  namiestnik zmienił Premiera na takiego który potrafi manipulować faktami i z czołem przy ziemi twierdzić, ze podniósł Polskę z kolan.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1560605

a jednak- wariat.

pacz pan, same fakty. i wszystko się kręci wokół żydów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1560610

jak widać inny parch w natarciu... I to tak nieudolnie.

Już na wstępnie rozpoczął i myśli gudłaj jeden , że tą łopatologią stosowaną poprzez persfazje coś osiągnie. 

Zrozum miernoto umysłowa, że czosnkiem z gęby ci jedzie... więc oszczędź nam te twoje prawdy objawione.

Mam wrażenie, że pewni ludzie mają tutaj po kilka kąt,  bo   taki kretynizm jak powyżej czytam nie może się tak łatwo rozprzestrzeniać ... ponad to jakbym poznawał tą narrację z dawnych lat...i chyba się nie mylę... wygląda to mi na tutejszego ( jak to się dawniej mówiło) inteligenta pracującego. No więc kretynie prezydent właśnie na kolanach przepraszał za 68' i było to czytelne dla większości Narodu, więc podaruj sobie tą demagogia.

Polacy na tobie uczyć się mogą co to jest parch i do czego jest zdolny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1560615

Nie Bądź zbytnią optymistką Droga Elig. Sytuacja jest bardzo POWAŻNA ! Albo jeszcze poważniejsza. TO jaranie hanukowych świeczek, paradowanie w myckach, stawanie na baczość przed ickowym rabinem, POP, prezydenta Andrzeja Dudy, wizyty przedstawicieli tej PiSowskiej wierchuszki w Izraelu i w żydowskim knesecie, albo zapraszanie icków do Polski na wyjazdowe POsiedzenia, o czymś świadczy. I to świadczenie jest bardzo niepokojące: 

https://youtu.be/aYiq00PvbeQ

 Mam wrażenie że cała wierchuszka PiS to niestety ale wszystko POPy, czyli

Pełniący Obowiązki Polaka. I wszystkie TE obowiązki mają na celu niestety, ale nie DOBRO POLSKI, I NIE DOBRO POLSKIEGO NARODU.

A jako kropka nad i, niech będzie cytat z pana Rajmunda Kaczyńskiego, ojca - NIE DAJ BOŻE ABY SYNOWIE MOI DORWALI SIĘ DO WŁADZY !

Smutne to jest, że pozwalamy tym s.......m ! panoszyć się w Naszej Wspaniałej Ojczyźnie 

http://www.lyrics-youtube.com/lyrics/telefon-zydowki-do-radio-maryja-MV0zY_795qg

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1560606

Zamieściłem co prawda ten tekst w innym wątku, w odpowiedzi do "Lu Bicz", ale pasuje również do tego tematu.

Tylko surowa kara i jej bezwzględna nieuchronność dla każdego z członków rządu, prezesów państwowych spółek, prezesów (rzeczywiście) POLSKICH banków , urzędników wyższego szczebla, oraz sędziów sądów, za ewidentnie szkodliwe decyzje, działania na szkodę państwa, udział w przestępczych układach, wyeliminuje wyścig wszelkiej maści politycznego bydła i obcej agentury, do "państwowego koryta". Nie ma innej metody. Tylko w takich warunkach do zarządzania naszą Polską dostaną się uczciwi, kompetentni, kochający własną ojczyznę POLACY ...
W tej sytuacji immunitety powinny być zniesione.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1560628

- Ja nie jestem "żelazny elektorat" - tyle że, nie mogę nie wesprzeć PiSu.. Chociażby dlatego, iż faktycznie nie ma żadnej innej alternatywy - a pracę jako rządzący, wykonali gigantyczną przez dwa lata. To trzeba przyznać.
Jednak zupełnie czym innym, inną "melodią" i piosenką jest pisowski rząd - a czym innym niejaki Duda-Maliniak - "prezydent WSZYSTKICH Polaków" (z pewnością nie mój).

Gdyby "dupoliz" Duda-Maliniak nie włożył "kija w szprychy" Dobrej Zmiany i nie zawetował owych 2 ustaw, bylibyśmy jako Polska w zupełnie innym miejscu - i dawno już byłoby "pozamiatane" z tą zdeprawowaną, sędziowską kastą "nadzwyczajnych ludzi".

Jako "prezydęt" WSZYSTKICH Polaków, Maliniak i Romaszewska z "doradcami", robili wszystko, by NIE DOPUŚCIĆ do "rewolucji" i zmian PERSONALNYCH - szczególnie w samym "jądrze", czyli w KRS-sie - i ZROBILI!

- I nie tylko do "rewolucji", ale i do ŻADNYCH zmian osobowych w tych ich "najwyższych gremiach" z Gesdorf i (tu)Żurkiem na czele, Maliniak faktycznie NIE DOPUŚCIŁ!

I był to przecież warunek "sine quanon" Maliniaka; - "ŻADNYCH ZMIAN osobowych i żadnych ZMIAN PERSONALNYCH".

Manipulacje Dudy-Maliniaka i jego otoczenia (w tym "małpy z brzytwą" - Romaszewskiej), obnażyły nie tylko "mydłkowatość" tego który "dobrze reprezentuje" i "dobrze prezentuje SIĘ", ale i zniechęciły i poderwały wiarę wielu Polaków w powodzenie gruntownej przebudowy Polski i oczyszczenie POpaprańcowej "Stajni Augiasza".

To BYŁA zdrada i kto chce niech wierzy Maliniakowi. Ja mu NIE WIERZĘ!
~~~~

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1560607

Sąd Najwyższy z Gersdorf na czele - oczywiście przez roztargnienie - dał taką wykładnię przepisów skarbowych, że szabrownicze mafie (wewnętrzne i zewnętrzne) wyłudziły podatku VAT na co najmniej 250 miliardów złotych za czasów nierządów PO i PSL. Prezydent Duda, wetując ustawę o SN, ochronił ten mafijny układ przed odpowiedzialnością karną i finansową, wyciągając przy tym przyjazną dłoń do samej Gersdorf. A dziś prezes SN w żywe oczy kpi sobie (pal licho z Dudy!) z majestatu Rzeczpospolitej.  

Bez neostalinowskiej struktury i kadr sadowniczych nie byłby możliwy bezkarny szaber Polski i Polaków o  skali i zakresie trudnym nawet do wyobrażenia w okresie tzw. transformacji ustrojowej.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1560608

Elig masz całkowitą rację, i w całości Cię popieram. Ja bym siebie zaliczył do "żelaznego elektoratu PiS" i jestem z tego dumny.  Na początku miałem trochę żal do prezesa JK że wymienił wspaniałą Premier BSz na Mateusza Morawieckiego, ale po tych 100 dniach jego urzędowania muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony jego dokonaniami. Widać, że jest to facet "z jajami": stanowczy, bezkompromisowy jeżeli chodzi o interes Polski, niezwykle pracowity, nie bojący się podejmować trudnych decyzji (odchudzenie w kwestii wiceministrów), wspaniały i twardy w obronie Polski na arenie międzynarodowej,..chwała Panu, że dał nam takiego Premiera. Miałem  zastrzeżenia do PADa, ale po niefortunnym wecie w sprawie sądownictwa, widzę u niego refleksję, że jednak  wtedy źle zrobił, a teraz próbuje unikać podobnych błędów i nawet to mu nieźle wychodzi. Ja jestem zdecydowanym optymistą, widać, ze Polska wstaje z kolan, zdecydowanie wychodzi na lidera w Europie Środkowej, coraz bardziej liczy się na arenie międzynarodowej. I tak trzymać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1560613

Zaczadzony, wariat czy kłamca? 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560616

TO i TO i TO !  Krzysztofie, TO widać i TO czuć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1560637

Wychodzi na lidera w Europie Środkowej?

Polska jest światwym liderem od 30 lat.

Gdzie poza Izraelem znajdziesz takie ilości ministrów i pomniejszych, urzędujących w jarmułkach? A jak wziąć pod uwage szczpły gabinet Izraela to kto wie czy nawet ich nie bijemy w tej konkurencji?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1560635

Podobno fanatyzm gorszy jest od faszyzmu...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1560643

... z głową Macierewicza, Waszczykowskiego i Szyszki na tacy?

Podobno...

Lobbyści Morawieckiego od lat chodzili do polskich oligarchów z przekazem: „wiemy tak samo jak wy, że Macierewicz czy Kaczyński to świry, ale oni przeminą, a na stworzonym przez nas zamkniętym narodowym rynku, można robić rewelacyjne interesy".

...to tylko takie zawistne gadanie?

https://demotywatory.pl/4818052/Hej-dziewczyny-w-gore-kiecki-idzie-premier-Morawiecki

PS

https://demotywatory.pl/4740896/Morawiecki

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

casium

#1560658

Na cmentarze, kulturę, teatry, rząd który jedzie się tłumaczyć i kaja się przed żydami z swoich ustaw.

To jest jawne lenno, wasalstwo i służalstwo w pełnej krasie dla żydów i to ma być rząd suwerenny i niepodległy.

Gdzie prezes Kaczyński kara swoich posłów i senatorów, za prawdę historyczną o zbrodniach żydowskich na Polakach i pomocy żydowskiej Niemcom w holokauście.

Wydają setki milionów dla żydów z podatnika Polskiego, a nie chcą sprowadzać Polaków ze wschodu, jak obiecywali w przedwyborczych zapewnieniach.

Weta Dudy by ten cały syf w togach dalej wydawał orzeczenia i był bezkarny, a prezes Kaczyński wywala patriotów z rządu, a wstawia przybłędy z UW, UD i PO.

Nie na takie rozwiązania elektorat twardy PiS-u, między innymi ja, się zgadzamy, bo to jest odejście z tego co obiecywali.

Gdyby taki wariant dzisiejszy przedstawili przed wyborami, to wyborcy olali by PiS, co powoli już czynią.

Dzisiejszy PiS nie ma nic wspólnego z Bóg Honor Ojczyzna, dla nich Polska to już nie jest priorytetem, a wasalstwo i służalczość dla żydów.

Widać to jasno i klarownie, żydzi opluwają znieważają Polskę, a rząd nawet nie próbuje udawać, że coś robi, by bronić dobrego imienia Polski.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1560614

Przepraszam, że nieco wulgarne,  ale  widzę że jakiś parch do dupy Ci się przyczepił  , niby rzep psiego ogona tzn.bezustannie Cię minusuje 

Pamiętam to z dawnych lat, to są te wredne " cichodajki"  :-))))))))) minusowe  :-))))) taka qrwa co to prywatnie w domu daje, bo pod latarnią za jasno, wstydzi się  :-))))

Poza tym jak czytam powyżej,  albo choroba psychiczna, albo morze fałszu. 

Marku czy czytając pewne komentarze nie rozpoznajesz dawnych piewców PiS , którzy najprawdopodobniej założyli kilka kąt...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560617

I za tobą też jakiś się ogon włuczy i tobie też daje pały.

U mnie jakiś za -5, niech mu będzie na zdrowie, ma takie prawo.

Sam byłem twardym elektoratem PiS-u, nie fanatykiem, ale widząc co wyprawia prezydent, PiS i rząd, jak porzucili naprawę Polski, a wchodzą w dupska żydowskie, nic mi innego nie pozostało, jak oddać legitymacje i wypisać się z tej pro żydowskiej organizacji i partii.

Jestem Polakiem co w swoim sercu ma miejsce dla Boga i Ojczyzny i moim honorem jest dobro Polski, a nie żydów, tak jak teraz robi to rząd Zjednoczonej Prawicy i prezydent Polski, a PiS ma większość w tej koalicji.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1560620

Spójrz na mój komentarz do Apoloniusa odnośnie Grześka Brauna, wspaniały wywiad...pecam 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560623

Braun mi podpadł, że chciał by Polska wzorem jak Szwajcaria była państwem neutralnym, co dawało by szansę wejścia Putina bez zaproszenia, a w tedy trudno było by go wyprosić jako gościa nieproszonego.

Popieram natomiast jego myślenie, kościół, szkoła i strzelnica, by każdy Polak znał swoją historie, wiarę i był obyty z bronią, jak onegdaj było za moich i twoich przodków.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1560624

Proszę czytać/  słuchać Brauna spokojnie i uważnie i nie wyciągać pochopnych wniosków z oderwanego kontekstu. Proszę nie zapominać,  że jeżeli Amerykanie będą walczyć na naszej ziemi, to oznacza to naszą zagładę. Jako " przyjaciele" popierają Żydów w roszczeniach.Czy obecnie Putin ( używany bezustannie jako straszak) chce od nas ponad 65 milionow? Czy obecnie Putin wprowadza Polin ?

Doprawdy proponuję posłuchać Grześka i to uważnie i to długo...

Tego pieprzenia o Putinie bowiem już słuchać nie mogę...pod nosem rozbierają nas do naga, a demagogia straszenia kagebistą ciągle żywa. .. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560629

Putin ponownie chce Polskę wcielić w Rosyjskie imperium i robi to staranie i powoli z taktem, nie tak jak żydzi chaotycznie i na żywca i na rympał i przez to widzimy ich pazerność, co pokazuje nam ich zagrożenie. U Putina tego nie zobaczysz.

Dziwne że ty obyty z polityką, jakoś tego zagrożenia nie widzisz, a może nie chcesz tego widzieć, teraz Putin stracił impet bo PO-PSL i Komorowski zostali wysłani w aut.

Ale u Maliniaka i jego ministrów sporo jeszcze WSI-owych towarzyszy, i dla tego pozbyli się Antka, który chciał sprzątać tę stajnie Augiasza.

Powtarzam jeszcze raz, Niemcy, żydzi, Rosja, banderowcy to wrogowie nieubłagani dla Polski.

Gdyby Polska nie była w NATO, kacap dawno już by poił konie w Wiśle, Warcie i Odrze i z szwabami pilnowali by granicy.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1560631

mnie ten Putin coraz mniej przekonuje, strach otworzyć lodówkę. A im bardziej nachalna propaganda tym więcej potrzeba czujności i rozsądku.

To jasne, że Rosja ma z Polską sprzeczne interesy i chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie może temu zaprzeczyć, ale tak samo jasne, że "straszak Putin" to również bardzo wygodna zasłona dla różnych działań przeciwko Polsce.

Jak pamiętam to pierwszy "straszaka Putina" zaczął używać folksdojcz Tusk dla odwrócenia uwagi od demontażu Polski przez Niemców. Teraz tą samą metodę stosują Żydzi, w czasie gdy szykują się do ograbienia nas do cna, obrabiają na wszystkie możliwe sposoby i niemal jawnie politycznie podporządkowują to my mamy widzieć tylko Putina i trząść się przed nim ze strachu.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1560636

Kilometry tekstu napisałem na Niepoprawnych o tym, jak żydzi i cała zachodnia Europa szczuje nas na Ruskich w sytuacji, gdy sami robią z nimi kokosowe interesy.
Dobre stosunki Polski z Rosją, to śmierć niemieckiej i nie tylko niemieckiej gospodarki. Oni to wiedzą...

Rosja w obecnej sytuacji nie ma żadnego interesu by atakować Polskę militarnie.
Rosja boi się o własną dupę w starciu z Chinami. Chińczycy ślinią się na ogromne, puste tereny Syberii.
Rosja doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli zaangażuje się w konflikt militarny z Polską, co nieuchronnie grozi rozszerzeniem konfliktu na całą Europę, zostanie totalnie okrojona na wschodzie .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1560647

Napisałeś: 

.......Gdyby taki wariant dzisiejszy przedstawili przed wyborami, to wyborcy olali by PiS, co powoli już czynią.......

a ja widziałem niedawno gdzieś w internecie słupki bieżącego sondażu. No a tam 

70 % PRZECIW PiS.

Jest ewidentne - idą do dziury i POLSKA POLSKĄ BĘDZIE ! Bez tych przebierańców. Nie spełnią się zachcenia tej ickowej pańci co dzwoniła z Austrii do Radia Maryja.  Będą POPy musiały wyp.....ć z POLSKI. Wracać tam gdzie ich araby biją.

A niech ich biją. Zasłużyli po tysiąckroć tymi wszystkimi zbrodniami, tym bestialstwem tam czynionym. Wyobrażacie sobie wyłapywanie i przywiązywanie arabskich kobiet w ciąży łańcuchami do wojskowych jeepów ?!!! i wleczenie ICH za samochodem ???! To jest niewyobrażalne bestialstwo i okrucieństwo. Tak mogą czynić TYLKO dzieci diabła, Szatana, Belzebuba, Lucyfera !

:

https://us.search.yahoo.com/yhs/search?hspart=itm&hsimp=yhs-001&type=smy_ydef&param1=1&param2=cat%3Dweb%26sesid%3Da286b555b170146ac5bb7d26646bdbb9%26ip%3D24.115.144.6%26b%3DChrome%26bv%3D64.0.3282.186%26os%3DWindows-8.1%26os_ver%3D6.3%26pa%3Dsearch-manager%26sid%3Dd25bb4649a2aabc189a8feb8ca65c206%26abid%3D%26abg%3D%26a%3D%26cd%3D%26cr%3D%26f%3D%26xlp_sess_guid%3D%26xlp_pers_guid%3D%26xt_ver%3D%26uref%3D%26xt_abg%3D&p=zbrodnie%20%C5%BCyd%C3%B3w%20przeciw%20Arabom%20w%20Palestynie

Polacy TO Naród Aniołów w porównaniu z nimi. No i oni dobrze o TYM wiedzą i TO czują, stąd ich tak ogromna nienawiść do Polaków, do Polski i stąd ich ta ciągła potrzeba niszczenia, szkalowania, opluwania Naszej Polski, i NAS Polaków. To ewidentna walka Dobra ze złem.

Tylko, że My Polacy nie walczymy jeszcze, a biernie przyzwalamy na szaleństwa i destrukcję tych szatańskich hord, tych przebierańców, tych POPów !

Kiedy Powiemy im ?

BASTA !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1560640

znajomą.Takie tam zwyczajne ploty ,lecimy po wspólnych znajomych, kto się wychylił,  kto sieje demagogie, kto się ześwinił ? No i w pewnym momencie mówi mi... 

Ona wygląda mi na " ichną "... 

Nigdy owej " ichnej " nie widziałem,  choć znałem medialnie i rzeczywiście odnosiłem wrażenie, że " ichna".

Niby patriotka, niby wszystko cacy, ale jednak , gdzieś cichutko w tyle widać jakąś nutkę fałszu ...

Kto czyta z uwagą,  to zrozumie co piszę...

 

Po 68' " ichniejsi" , którym pozwolono "za dobre zasługi" pozostać,  stali się jakby eteryczni.Jednak, gdy podpałeś, to parch wyrastał niczym spod Ziemii.  

 

Na początku lat 90-tych wspominając dzieciństwo  w Warszawie spacerując Ajejami Jerozolimskimi i jednocześnie przypominam sobie pasaż z Bolesław Prusa, gdy około roku 1905 zwiedzał Nowy Jork. Mam podobne odczucia jak Prus. Domy wysokie do nieba, pełno ludzi, harmider i zgiełk,  ale ludzie jacyś bezduszni... konsumpcja ich " połknęła "   A kto jest w tej inżynierii społecznej najlepszy, kto potrafi w krótkim czasie zepsuć ludzi? I kto czerpie z tego zyski ?

Idąc dalej widzę ortodoksyjnego Żyda w czarnym habicie ( ami- eksport ), pejsach, kapeluszu , słowem w pełnym rysztunku. Intuicja mi mówi , no zaczęło się na całego,  naturalnie miałem wcześniej wiele informacji na ten temat. " Ichniejsi " opanowali nasz kraj. Już nie chcą się nim dzielić,  i  aneksują dla samych siebie, tubylcy będą jedynie ich niewolnikami.

Mijają lata ,cyklicznie jestem w kraju i widzę zastraszające zmiany, rządy są podmieniane i Żydzi coraz bardziej się umocniają , a Naród jakby w letargu. Ichość stała się codziennością. Polska stała się jakąś hybrydą , jakąś karykaturą własnego cienia...

 

 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560618

I nie piszcie mi (proszę!), że patria patriotyczna, narodowa, ale napiszcie na kogo mam zagłosować?

Ja prosty, szary człowiek. Pouczcie mnie kto wedle Was mądrych, wyrobionych politycznie prawych Polaków zasługuje na mój (i milionów mi podobnych szaraczków) głos.

Kto z nazwiska, jaki ma dorobek i jaka jest pewność, że nas nie oszuka, aby nie było biadolenia jak pisze czcigodna Elig.

Ps.

Krzyśku nie ekscytuj się tylko konkretnie kawę na ławę! Ja w Kraju nie jestem "cyklicznie" ja tu mieszkam, żyję i oddychał tym powietrzem dzień w dzień. A cha, nie jestem ichni. Słowo harcerza.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1560619

No nie całkiem pamiętam,  ale czy to nie Ty " pisałeś gdzieś po drodze ",  że nie będziesz mi " pyskował "  :-))))))))))))

Jako odpowiedź polecam Grześka Brauna na Youtube: 

Czerwoni antysemici i nowe Stalinięta Prawda o Marcu 68

Proszę wysłuchać uważnie i do końca i wysnuć odpowiednie wnioski.

Ps.słowo harcerza?...

A czy Ty rzeczywiście jesteś harcerzem ? 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560621

Ja nie mam recepty na partię,  bo demoSrację uważam za coś niezmiernie szkodliwego, a " rozwalanie " Narodu poprzez podział partyjny to zwykłe seppuku...

Ps.gdybyś mnie czytał uważnie,  to byś wiedział,  że jestem monarchista

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

chris

#1560622

A na Prezydenta Hrabia Jan Zbigniew  Potocki.

TO jest moja odpowiedź na Twoje pytanie Apoloniuszu.

Jeśli MY Wszyscy Patrioci, Polacy, Miliony  Nas, staniemy za II RP, Wstąpimy w JEJ szeregi, TO nie ma takiej siły na tym świecie, która mogłaby NAS zatrzymać. No i to chyba ma strasznie głęboki sens -TO właśnie. Ta perspektywa. Przypominam sobie sprzed wielu miesięcy także telefon do Radia Maryja. I także starszej kobiety, tylko to nie była ickowa jędza, a TO Była MATKA Polka, Polska Patriotka. I Ona tam wtedy Powiedziała z takim żalem w głosie i taką wielką, Wielką MIŁOŚCIĄ. Polska nie istnieje.

Polski nie ma od września 1939 roku.....

Wysłuchajmy uważnie słów Pana Jana Zbigniewa Potockiego. Popatrzmy uważnie na DOKUMENTY, które prezentuje. I znajdziemy w nich PRAWDĘ Tych słów Polki Patriotki do Radia Maryja.....

Polski nie było bo wojna i okupacja niemiecka. Polski nie było bo okupacja sowiecka. Polski nie ma, bo żydokomuna, bo agent Wolski, bo agent Olek, bo agent Bolek, bo agent Litwin, a teraz POP Andrzej zwany Juda.....  Więc logicznym jest bardzo, i oczywistą oczywistością - ODRESTAUROWANIE NASZEJ POLSKI. Po tym okresie nieistnienia, czy też istnienia agenturalnej, posowieckiej, żydokomuszej, teraz żydowskiej - hybrydy. 

II RP !  innej alternatywy nie ma. Inna alternatywa nie istnieje. MY - SUWEREN, MY NARÓD, MY POLACY, MUSIMY PRZYWRÓCIĆ DO ŻYCIA NASZĄ POLSKĘ. NASZĄ II RZECZYPOSPOLITĄ, KTÓRA ISTNIEĆ PRZESTAŁA, ZAPADŁA W "LETARG" WTEDY WE WRZEŚNIU 1939. TO BYŁA WALKA, ALE EFEKT JAKI BYŁ TEJ WALKI BOHATERÓW WSZYSCY WIEMY. CZEŚĆ IM I CHWAŁA !  Czekacie Bohaterowie na Powstanie II Rzeczypospolitej. Na Powstanie po długim nieistnieniu. Rzucaliście Swoje Życie jak Kamienie na Szaniec. Szaniec Przetrwał, Polska Odżyje jak ten mityczny Feniks. Po nielegalnym istnieniu jako pokraczna żydokomusza hybryda. Wstanie NAM z popiołów poraz kolejny. Uczcijmy w tym symbolicznym roku 2018, odzyskanie niepodległości. Sto lat temu raz pierwszy ! Teraz BĘDZIE RAZ WTÓRY !  BÓG HONOR OJCZYZNA !  NIECH ŻYJE POLSKA !  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM ! 

NIECH ŻYJE II RP ! 

NIECH ŻYJE LEGALNY PREZYDENT TEJ NASZEJ II RZECZYPOSPOLITEJ - PAN HRABIA JAN ZBIGNIEW POTOCKI !

https://youtu.be/aYiq00PvbeQ

precz ! z Polski POPy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1560646

... a zostało nam znowu czekać 123 lata?  Jeśli tak, to już niedługo tylko do 2041 roku.

W górę serca Panowie Bracia ! W górę serca!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1560651

W specyficznej sytuacji geopolitycznej, w jakiej znajduje się Polska, nie ma - przynajmniej na razie - lepszego rozwiązania niż to wypracowane przez Naczelnika Józefa Piłsudzkiego, a które kontynuuje Jarosław Kaczyński  (po zamachu smoleńskim). Pozycja Naczelnika jest w naszej polskiej sytuacji w jakimś sensie podobna do pozycji monarchy, przy czym posiada od nie znaczniej więcej zalet.

Pozdrawiam   

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1560625

Zalety ? No tak oddanie Polski Żydom...

Socjalizm ,als ..." w jakimś sensie podobny do monarchii" ???

... " Wypracowane przez Piłsudskiego " , fakt zauważyliśmy po jego śmierci... czystki...i..." przyszło nowe"...

Zupełnie jak po 89' ciągle przychodzi nowe przeplatane starym...

Panie Janie,  w naszej specyficznej geopolitycznej sytuacji potrzebujemy Boga, a nie marksistów , którym się wydaje... I to jest bardzo uprzejmie ujęte , bo w rzeczywistości , to jest unicestwienie...

Widzę,  że i Pana ogarnęła mgła demoSracji... więcej wiary Kolego... , no chyba, że Kolega ateista czy inny gnostyk ... to już inna inność... komunikacja utrudniona...

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1560627

Ależ oczywiście, że Bóg musi być zawsze na pierwszym miejscu, co w praktyce oznacza, iż mamy żyć Słowem Bożym i głosić Ewangelię aż po krańce ziemi! Bo tylko poprzez Słowo Boże przyjdzie zwycięstwo -  to Chrystus tchnieniem ust swoich  zniszczy bestię i szatana. Ale w tej walce oprócz modlitwy konieczny jest czyn!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1560630

Poczytaj wawel 24 albo wilre, tam znajdziesz ciężkie oskarżenia.
Ani biadoleniem ani rzeczową krytyką nic nie wskóramy. Ten czas się skończył. Albo znajdzie się odważny król Polski ...albo po nas. Ten marazm już za długo trwa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1560634

Albo znajdzie się odważny król

Albo będzie rządził Srul.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1560644

Sposób jest na Srula

Włożyć go do ula.

W ulu pszczółka Maja

Użądli go w j@j@.

W ulu gorącz, brzęczy rój...

Mrówki im pozazdrościły,
Komary zaniemówiły,
Żaby wytrzeszczyły oczy...

W ulu gore każdy Srul.

PS

http://www.filmweb.pl/film/Pszcz%C3%B3%C5%82ka+Maja%3A+Miodowe+igrzyska-2018-795704/photos/741192

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1560649