Pozwolą Państwo, że sobie najpierw ulżę...

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

...najpierw drobny zabieg higieniczny, bo do weekendu kawał czasu, więc mogę nie wytrzynmać, a właściwą notkę odłożę na później.

 

Nieźle musieli sobie Polacy nagrabić żeby zasłużyć sobie na karę taką, jaką jest obecność posłanki Świrci Cip-Dupcińskiej w polskiej przestrzeni publicznej. Nie tylko o jedną posłankę tu chodzi, ale także o jej klony. Że też tyle milionów lat ewolucji zostało ukoronowanych stworzeniem takim jak rzeczona pani Śwircia.

 

Smog jest niczym w porównaniu z wyziewami intelektu pani Świrci. Spośród perełek jej produkcji zdecydowałem się na jedną:

 

>> chorzy Polacy potrzebują pigułki “po”<< ( zapewne refundowanej?)

 

To jest niepokojące czym zajmują się chorzy Polacy, a na domiar złego potrzebują potem jeszcze pigułki. Ale zostawmy ten problem ministrowi zdrowia, bo to przekracza moje możliwości .

 

Tutaj chciałbym zająć się trudnymi warunkami pracy dziennikarzy i zwrócić się do tych wchodzących w interakcje z tą i podobnymi osóbkami, by zbadali stan swojego zdrowia teraz i po paru latach pracy w tak niekorzystnych dla zdrowia psychicznego warunkach tak by mieć podkładkę do uzyskania renty inwalidzkiej.

 

Panie red. Mazurek, pani red. Michniewicz - zróbcie to dla własnego dobra, albo postarajcie się o innych interlokutorów dla dobra słuchaczy.

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.5 (8 głosów)

Komentarze

Wstrzymanie

 

O wstrzymanie prosi,

lecz natury nie uprosi!

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1534741

"Od trzydziestu lat Polska walczy w UE o wysokie stanowisko dla Polaka"  Nawet p. Michniewicz tego nie potrafiła zdzierżyć

Vote up!
2
Vote down!
0
#1534752