Co za zdziwienie, że media zachodnie krytykują PiS

Obrazek użytkownika Keysyr
Kraj

 PiS chce zmieniać Polskę. Jestem bardzo za, ale zależy co chcą zmieniać i w jakim stylu. Fundament PiS opiera się na steku kłamstw. Lech Kaczyński był patriotą, ale nieudolnym i stronniczym Prezydentem. W Smoleński zamachu nie było, bo wierzę bardziej polskim fachowcom, niż pseudo badaczom wyjętym z kapelusza. PiS naobiecywał Polakom i aby to zrealizować będzie się starał zadłużyć nas, albo pośrednio nałożyć podatki, niby walcząc z bankami i hipermarketami. Ekipa ta z jednej strony zapowiada koniec wojny Polsko-Polskiej, a zaraz mianuje najbardziej kontrowersyjnych ludzi na najwyższe funkcje państwowe i robi cyrk w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Dodatkowo, przekonuje nas, że 6-letnie dziecko nie jest gotowe pójścia do szkoły, wbrew światowym doświadczeniom. Teraz dziwią się, że media na zachodzie zauważają ich szalone działania. Oczywiście jestem agentem niemieckim, albo raczej żydowskim, bo tylko tak można wytłumaczyć moje chore poglądy. Na Kremlu zapewne zacierają ręce. Polska skłócona z zachodem, rozbijająca jedność w UE to skuteczniejsze, niż batalion zielonych ludzików.

Ocena wpisu: 
1
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:9)

Komentarze

takiej "pigułki" kłamstw.

Oczywiście - "fachowcy" od Smoleńska to Lasek, Artymowicz, zapewne Seremet... 

"Nie-fachowcy" to Binienda, Nowaczyk, Jorgensen (to tak - pierwsi z brzegu).

A może - powtórzę pytanie dr Jorgensena - do Laska: skoro tak wielkie (jak w raporcie "fachowca" - Millera, za "fachowcem" - generalicą Anodiną) przeciążenia działały na samolot i pasażerów w Smoleńsku - dlaczego więc nie było "wbicia się" samolotu w tamto, miękkie podłoże. I oczywiście - "fachowa" odpowiedż Laska - że... "jest już spóźniony na obiad".
Są ludzie "oporni", "zaimpregnowani" na fakty, głupcy albo - DYWERSANCI.

Nie wiem jeszcze, kto to Keysyr, zapewne już wkrótce dane mi będzie zobaczyć. Zapytam tylko - "A materiały z czterech konferencji 'Smoleńskich' czytał?"

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501176

Kasia nie karm trolla, bo jemu o to chodzi, by miał z kimś polemizować, i swe kłamstwa tutaj zamieszczać.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1501181

Dzięki Jjj!

Więcej nie będę (choć - "nóż się w kieszeni otwiera")!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501186

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Keysyr został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pani wiara w fachowość ludzi Macierewicza jest oparta bardziej na wierze niż rozumie. Proszę tylko zapoznac się z fachowości dr Laska (https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Lasek), a także uwzględnić, że on sam nie pisał raportu, tylko był on wynikiem pracy najwybitniejszych polskich specjalistów. Wiem, dla pani to są pseudofachowcy, albo zdrajcy, no cóż, ale takich tylko w Polsce mamy. Setki ludzi zaangażowanych w badanie katastrofy byłoby uwikłanych w spisek? Takie konkluzje mogą tylko powstawać w chorych umysłach. Na koniec rodzi się pytanie. PiS moco zabiegało o międzynarodowe śledztwo, to dlaczego teraz tego nie chce? Odpowiedź jest prosta. Wiedzą, że w świecie manipulacje Macierewicza by nie przeszły. Przez 5 lat słyszeliśmy, że jak można badać katastrofę bez wraku, a teraz już się okazuje, że wrak nie jest potrzebny. To wszystko jest karmą dla niezorientowanych wyznawców PiS. Sama wiara w Kaczyńskiego nie wystarczy. Trzeba uruchomić rozum.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-7
#1501198

Teraz to Pan manipuluje!

Jakby Pan jeszcze zechciał wymienić tych "fachowców" od Laska (jak Pan zapewne wie - komisja już nie istnieje)!

Tak samo, jak nieprawdą jest, że w komisji Laska (czy może Millera) były "setki" osób i "najwybitniejszych polskich specjalistów".

Ci "najwybitniejsi specjaliści" nie byli zresztą w stanie, przez wiele lat, dokonać pomiaru owej słynnej "pancernej brzozy". Nie byli też w stanie uzgodnić wielu szczegółów w raportach MAK-u i Millera, które nawzajem się wykluczały 

Co do "chorych umysłów" - pozwoli Pan, że nie skomentuję! Ale zapewne nie będzie Pan już zgłaszał pretensji do swego sposobu pisania w "sposób spokojny i kulturalny". "Jednakże ja to między bajki włożę".

Wreszcie - skąd informacja, że PiS "nie chce" międzynarodowego śledztwa oraz że wrak (w domyśle PiS-owi) "nie jest potrzebny"?

Przed laty, właśnie na Niepoprawnych - były wymieniane z nazwiska i "fachowości" długie listy osób zaangażowanych w komisji Millera (przeważnie bez większych kwalifikacji, poza politycznymi) a także - listy osób uczestniczących w badaniach, przygotowaniu i prezentacjach podczas "Konferencji Smoleńskich".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1501211

"Fundament PiS opiera się na steku kłamstw."

Fundament PiS opiera się na miłości Ojczyzny.

"Co za zdziwienie, że media zachodnie krytykują PiS"

Ja też się temu nie dziwię, że media zachodnie krytykują PiS. Przecież PiS zakomunikował zachodowi, że miłość Ojczyzny jest dla PiS-u ważniejsza od miłości UE.

Zazdrość jest paskudną cechą.

Pozdrawiam.
dratwa3

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

http://ratujlasy.niepoprawni.pl/

#1501231

Proponuję sobotni wypoczynek poświęcić na wizytę w klubie motocyklistów i wyjaśnienie bywalcom, że są pedałami.

O niedzielę, proszę się nie martwić ! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0


#1501276