Niewesoła diagnoza

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wracamy powoli do PRL-u, choć wielu z nas wątpi czy kiedykolwiek z niego wyszliśmy. III RP to tylko atrapa suwerennego, wolnego a przede wszystkim demokratycznego państwa. Wirtualna rzeczywistość zaczyna zastępować realną. Ogłupieni ekranowym bełkotem Polacy patrzą każdego dnia na spektakl odgrywany przez me(n)dialnych funkcjonariuszy propagandy. Tłumy sprzedajnych polskojęzycznych "celebrytów", "autorytetów" i "ekspertów" każdego dnia okłamują bezczelnie i cynicznie, że żyjemy w czasach dobrych, sytych i "europejskich". Zmieniają nazwy pojęć, zakłamują prawdę, niszczą planowo i odrywają ludzi od wiary, rodziny i polskości. Za okupacji takich ludzi określano mianem kolaborantów i byli oni w głębokiej pogardzie u większości patriotycznie nastawionego społeczeństwa. Prawdziwe elity państwa od ośmiu lat zastąpiąno kukiełkami, konfidentami rozmaitych służb, ludżmi bezwolnymi, bez polotu i pomysłów. W telewizorze mówią oni jeszcze po polsku, choć myślą inaczej, w łże-nnikach i łże - tygodnikach tez używaja polskich słów, choć ich serca biją tylko mocniej na widok pieniędzy i pochwał od oficerów prowadzących. Deprawują planowo młodzież, całkowicie zepsuli wymiar sprawiedliwości i oświatę, zniszczyli możliwości obronne państwa, okradli i rozsprzedali system bankowy, ubezpieczenia, przemysł. Skazali, na polecenie lewaków z UE, miliony Polaków na emigrację, poniewierkę, tragedie rozbitych rodzin.Nie wolno nam mysleć,że to tylko dzieło przypadku albo wadliwe prace wyjątkowych nieudaczników. Nic bardziej fałszywego.Oni realizują z żelazną kosekwencją niszczenie Polski! Oni - to Tusk, Kopacz, Komorowski, Sikorski, Borusewicz, PSL, "koncesjonowana opozycja", wszyscy wykonują zlecone prace.Ale Oni to też wójt z PO czy PSL w gminie, burmistrz, starosta, zakolegowani kumple z sitwy oplatającej kraj od dołu po Warszawę. Łączy ich bezideowość, bezkarność, dążenie do korupcyjnego pomnażania majątku własnego, najlepiej poprzez zawłaszczanie publicznych środków. Nie są mądrzejsi, bardziej przebojowi, pomysłowi niż miliony innych - są po prostu z PO czy PSL, znają kogo trzeba i dzięki temu - "żyje im sie lepiej". W większości moich tekstów piszę o tym stale, przypominam, wskazuję i wysmiewam patologie tej władzy. Ona jest dla nas Polaków bardziej toksyczna i niebezpieczna niż komuniści. Bo zabija nie tylko ciała ale i na trwałe zatruwa dusze. Tworzy pokolenie "zombich", którym wystarcza niewolnicza praca do smierci niemal, raz w tygodniu grill, złuda letniego "europejskiego" wypoczynku. W zamian ludzie ci godza się na okradanie z wolności, demokracji, prawa do współdecydowania o kraju. I nie wiem czy uda sie temu zaradzić, odwrócić samobójczy trand...

Pan prezydĘt odwiedził budowę wirtualnej obwodnicy. Dzień przed przyjazdem "głowy" państwa zwieziono na martwą od zimy budowę ciężki sprzęt i robotników, którzy markując pracę stanowili tło dla wystąpienia tego nieudacznika. Dziś pewnie znów jest tam cicho...Przecież to kpina z Polaków. W normalnym kraju skandal przewróciłby rzadzący układ A tu....me(n)dia rzecz jasna o tym nie napiszą, ale ten prosty fakt pokazuje jak PO-szuści nas oceniają i traktują. Ich nie tylko trzeba natychmiast odsunąć od władzy ale i pozamykać na wiele lat w ZK. A na pewno wprowadzić zakaz piastowania jakichkolwiek stanowisk przez długi czas dla każdego z PO czy PSL, powtarzam dla każdego z nich! Inaczej się przebarwią, przemalują i wrócą.I nie trzeba martwić się, że "europejczycy" podniosą raban o stosowanie odpowiedzalności zbiorowej. Czy ktoś pyta zarażonych nowotworem komórek, która jest bardziej a która mniej toksyczna? Nikt przeciez przymusem nie zapisywał do PO czy PSL, to wolny wybór każdego z sitwy.

Na spotkanie z Bredzisławem w Gdyni, "spontaniczny tłum" przywieziono dwoma autokarami. Nie ulega wątpliwości, że ludziom tym zapłacono za "radosne twarze i okrzyki". Nawet komuniści nie robili takich szopek. Ale ta "władza", złodziejsko-przestępcza sitwa, nie może być opozycją i dobrze o tym wie. Więc im bliżej 10 maja będzie posuwać się do skrajnych działań. Jeżeli im pozwolimy to zakłamią, zamataczą, okradną czy zepsują wszystko. Naiwnością jest wierzyć, że ci ludzie pozwolą na wolne, prowadzone według demokratycznych zasad wybory. Oni muszą je sfałszować, bo tylko wtedy pozostaną przy władzy. Dlatego obawiam się zadowolonych i pewnych min Komorowskiego, Kopacz-ki, Tuska czy Siemoniaka. Oni mają plan na te wybory, oczywiście nieuczciwy, ale zapewniający "sukces".Uważają go za realny, a nas za niewolniczy tłum, który może i pokrzyczy i powypisuje w sieci trochę pretensji po wyborach, ale bez większych protestów przyjmie kolejny szwindel.Myślę,że jesienią zostanie nam tylko ulica...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

To co pokazane na filmiku jest bardziej niz potwierdzenie istnienia prl-bis.Pomijając fakt że ktos chciał pokazac prezydenta na tle robót drogowych to zrobił z niego po prostu kukłę,którą przywieziono na plac budowy wykorzystano wizerunek i odwieziono z powrotem że tak powiem do bazy.Co prawda komuszki malowali trawe na zielono,ale w sytuacjach innych od obecnej i tyczyło to obcokrajowców a nie pierwszych sekretarzy pzpr.Tutaj decydenci zrobili po prostu z bronka jakąs marionetke którą mozna dowolnie sterowac a ona wykona wszystkie polecenia.Bardziej ochydne już chyba nic nie moze wykluc sie w łbach decydenckich.Sposób w jaki obecna wadza próbuje wszelkimi siłami utrzymac stołki jest trudny do okreslenia ale  jak widać z powodzeniem zdaje egzamin przy akceptacji mediów polskojęzycznych.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1475195

PRL bis, tylko teraz POd wpływami Rosji, Niemiec, żydów, a dawniej tylko kacapstwa.

Bez małej rewolucji, tego tatałajstwa z wszystkich urzędów strategicznych dla Polski, nie da się ich wykopać, a POtem POd sąd.

Towarzysze prokuratorzy i sędziowie, stoją na straży, dla towarzyszy, by im się krzywda nie działa, za niszczenie i zawłaszczanie polski.

I to jest pierwszym zadaniem, po wygranych wyborach, sędziowie i prokuratorzy na odstrzał, by nie przeszkadzali w naprawie państwa.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1475198

To co się rozgrywa to teatr. Reżyser  w ukryciu, ich scenografia i eksponaty. Byłem na spotkaniu z PBK w Będominie, gdzie wykorzystano młodzież jako statystów robiących frekwencję [1]. 

Oni robią swoje, konsekwentnie i bez skrępowania.

My jesteśmy bierną w większości widownią albo nieświadomymi aktorami. Nieliczni próbują coś robić.

Ale póki co, głosy są nasze i mam jeszcze nadzieję, że jeśli uda się akcja prowadzona przez Ruch Kontroli Wyborów, to będzie II tura i debata, która obnaży ich kandydata.To może zdecydować. 

Jeśli RKW uda się podać miarodajne wyniki przed ogłoszeniem oficjalnych wyników przez PKW, nie będzie im łatwo.Wszystko ma swoje granice, apatia i bezradność Polaków również.Chyba, że mają wyjście awaryjne lub "przeważą" głosujący korespondencyjnie a łżemedia rozładują po raz kolejny frustrację społeczeństwa.

W każym wypadku - kogoś zaboli.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Crossvoter

#1475208

Witam! Opisal Pan naga prawdziwa rzeczywistosc! Tym razem nic od siebie nie dodam do Panskiej wypowiedzi! Ale zgadzam sie z ostatnim zdaniem! Chyba tylko w ten sposob przyjdzie nam wywalczyc wolna ojczyzne! To bydlo hula po calym kraju! Od soltysa ,do bulu! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1475211

Magdalenkowe towarzystwo utworzyło na przestrzeni kilkunastu lat przestępczą organizację czyli obecne PO. Wzorce PRL-u zostały powielone poprzez fasadową demokrację, dyspozycyjne sądownictwo i reglamentowaną wolność. III RP nie jest państwem, ani wolnym ani niepodległym. Zarówno wschodni jak i zachodni nasi "sojusznicy" nie byli nie są i nie będą zainteresowani samodzielnością i rozwojem Polski. Polska słaba, podzielona, a nawet skłócona to dla nich optymalny wariant pozwalający na skolonizowanie Polaków. Niestety nigdy wśród nas nie brakowało kolaborantów, którzy potrafili sie sprzedać nawet za niewielkie przywileje, a nawet za tzw święty spokój. Tak było w czasie hitlerowskiej i sowieckiej okupacji, tak jest dzisiaj. Co tu dużo mówić w znacznej mierze jesteśmy sprzedajni, a szczególnie wówczas kiedy wywindujemy się na szczyty władzy. Z ubolewaniem patrzę na tych żałosnych niby opozycjonistów stanu wojennego udających niekiedy  "cierpienia" z kombatanctwa. Stali się oni znakomitymi naśladowcami bolszewizmu, z którym rzekomo walczyli w przeszłości, a dzisiaj aby trwać przy korycie posługują się szczególnie odrażającymi metodami kłamstwa, manipulacji, korupcji czy zwykłego złodziejstwa. Tak jak komuniści głoszą, że raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy (cyt tow.W.Gommułka), oczywiście pod hasłem "demokracji" może już nie socjalistycznej ale platformianej. I nie dziiwę się, że coraz częściej słychać jak część Polaków śpiewa "....ojczyznę wolną racz przywrócić Panie.." -tylko cóż z tego jak Bóg przywraca  to dość szybko marnujemy dane nam szanse poprzez naszą naiwność, tchórzostwo i zwykłą .. głupotę

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1475212

Witam! Szacunek ,za Panska wypowiedz, lecz ,troche nie zgadzam sie z Panska calkowita polemika! Nie wszyscy jestesmy sprzedajni! Mielismy zolnierzy wykletych,mielismy AK,a takze powstanie Warszawskie! Duch Patriotyzmu trwa,ktory sie mysle za niedlugo uaktywni! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1475228

PRL bis? To co jest czyli tak zwana III rzeczypospolita nie dorasta nawet peerelowi do pięt. Tak zwana trzecia rzeczypospolita to jedna wielka mafia złodziejsko bandycka i jeszcze większy burdel niż można sobie wogóle wyobrazić.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1475275