Jak za Lenina, Stalina, Hitlera i Mao: Żydzi cenzurują. Piętrowe kłamstwo. Nowa Wieża Babel z gówna.

Obrazek użytkownika Mirosław Dakowski
Świat

Jak za Lenina, Stalina, Hitlera i Mao: Żydzi cenzurują. Piętrowe kłamstwo. Nowa Wieża Babel z gówna.

 

Piętrowe kłamstwo.

[Wersja rozszerzona jest na ]]>www.dakowski.pl]]> ]

[Za „komuny” zdobyłem francuski album z zestawieniami zabawnych, bo zmieniających się w ciągu lat zdjęć „wodzów” : Gdy np. popadł w niełaskę Bronstein-Trocki, to go wycięli ze zdjęć z Leninem czy tym drugim. I opublikowali „od nowa”. A zdjęcia te były uprzednio publikowane w „Prawdzie” czy „Izwiestjach”. Gdy zarezali Bucharina – to samo... Podobnie retuszowali przeszłość Hitler i Mao. Kilkaset pięknych porównań. Sam album zrabowali mi SB-cy przy kolejnym „kipiszu”. Oczywiście - nie oddali po ’89.

 

Zabawne (może raczej: straszne?), że teraz podobnie bezwstydnie retuszują rzeczywistość „dla mas” ci od rządzenia w USA (WTC), czy ostatnio w UE – w Paryżu i TelAviv. Czy już uważają, że tylko tak mogą zagonić owieczki na rzeź?

Teraz z okazji „największej demonstracji w dziejach Francji”,  ofiarą Żydów padły kobitki a z nimi Donek.. Czyżby Żydzi uznali go za babę, czy eunucha? Cóż , myśmy to podejrzewali, ale oni wiedzą lepiej...

 

Ale jest to Piętrowe kłamstwo,. Bo na samym dole przytaczam zdjęcie oryginalne- z PUSTKĄ zamiast zdeterminowanych w proteście milionów.

Poniżej - cytuję.

 MD]

 

]]>wykop]]>

 

]]>Żydzi cenzurują (fot. za: tok.fm)]]>

 

 

Ortodoksyjne żydowskie pismo „HaMevasser” ocenzurowało zdjęcia z marszu, który odbył się w Paryżu ku czci ofiar zamordowanych przez islamskich terrorystów.

Ze zdjęcia przedstawiającego czoło pochodu polityków zostały wycięte wszystkie kobiety i… Donald Tusk.

Zdjęcie przycięto tak, by poza kadrem znalazła się unijna komisarz Federica Mogherini. Wycięto też Angelę Merkel, która szła tuż przed Donaldem Tuskiem. Zapewne z tego powodu ze zdjęcia zniknął też polski premier…

]]>A tak wyglądało oryginalne zdjęcie:]]>

bjad/tok.fm

===========================

]]>A tak wyglądała rzeczywistość]]>

 

Daleko na horyzoncie widać nogi OBSTAWY..

------------------------------

Tak u tych Żydów, jak u tych (marionetkowych przecież) „władców świata” widać bezbrzeżną, zupełnie już nie ukrywaną pogardę dla goim, ciemniackich mas rządzonego motłochu.

Jak na jarmarkach przed wiekiem-  jakżeż bezczelnie klecą z dykty samolocik z otworami na głowy chętnych do „lotów w przestworza”. Oczywiście jest postęp: Obecnie są to atrapy wielostopniowe. Tu widzimy jedynie dwa stopnie. Jest ich więcej. Nawet alegoria „nowe szaty króla” była jednostopniowa.

Druga różnica w porównaniu z jarmarcznym samolocikiem jest taka, że teraz nie uświadczysz nawet takiej jak ta analizy, takiego zapisu sytuacji w oficjalnych me®diach. Czy można sobie wyobrazić debatę w jakimś parlamencie („krajowym”) na temat degrengolady i zakłamania t. zw. „góry”?

Przypomniało mi się stare powiedzenie, że tragedia wraca po jakimś czasie - ale w postaci komedii, karykatury.

Nasi duchowi przodkowie kiedyś zgrzeszyli pychą – budowali Wieżę Babel. Teraz - nasi niechciani „przywódcy” usiłują zbudować Nową Wieżę Babel – z gówna.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Syna Boga zabili dla porządku

Także w czasie wojen to samo czynią

Zaś ofiary często o zbrodnię winią

Jedyne co można uczynić to Sąd

POtem pogonić aby zniknęli stąd

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1460777

Odzyskać na to nadzieję,

To osądzić sędziego Tuleję.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1460783

Jako wierzący mam wciąż tą nadzieję

Że się on w ciuchy więzienne odzieje

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1460786

Mam tu zastrzeżenia do tytułu. Nie można pisać "Żydzi cenzurują", bo tu chodzi o prawdę.

Problem, że staram się tu bronić tezy, że "Żyd to dobry człowiek", z którego wynika, że jak Żyd przestaje być dobrym człowiekiem, to przestaje być Żydem. 

Kłamstwo jest zaprzeczeniem prawdy. Prawda jest pierwotna względem dobra. Przestaje być dobrym człowiekiem ten, kto kłamie. Ten, kto kłamie jest dzieckiem szatana, ojca kłamstwa. Kłamiąc robi to, czego chce szatan, robi to, co służy szatanowi. Jest faktycznym satanistą... duchowym. To, że cieleśnie się urodził Żydem - dobrym człowiekiem przestaje tu mieć jakiekolwiek znaczenie.

Zamiast "Żydzi cenzurują" w tytule powinno być: "Sataniści żydowskiego pochodzenia cenzurują". 

HaMevasser” trzeba więc odtąd widzieć nie jako żydowskie pismo ortodoksyjne, a jako pismo satanistyczne wydawane przez osoby żydowskiego pochodzenia.  

 

W ten sposób pozostajemy chrześcijanami, co to się skupiają na potępianiu zła, na odcinania się od zła, na nienawiści zła.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1460790