Quo vadis?

Obrazek użytkownika Alternatywa Konserwatywno-Narodowa
Kraj
           W niedługim czasie nastąpi próba wrzucenia projektu Nwej Konstytucji RP na Niepoprawnych, i tylko na niepoprawnych. Projekt Konstytucji idzie bardzo daleko. Jest bardzo innowacyjny w wielu aspektach. Pewnych rzeczy nie ma w innych konstytucjach. Z prostej przyczyny. Warunki Polskie są bardzo specyficznymi warunkami. tutaj połowiczne załatwienie czegokolwiek nie ma najmniejszego sensu. Połowiczna konstytucja tlko utrwali status quo czyli ogólnonarodowy marazm.
 
           Jest już po II turze sfałszowanych w ordynarny sposób wyborach. jest już po potwornej kompromitacji tzw opozycji, całej, PiS, RN i KNP plus wszystkie opozycyjne kanapy. Reakcja owej "opozycji" widomo na 100 procent, że aby uratować Polskę i Polsków musi powstać nowa, radykalna siła polityczna, albo Polska i Polacy są pogrzebani na bardzo, bardzo długo, o ile nie na zawsze.
 
            A więc drodzy Rodacy w Kraju, stoicie przed wyborem, albo będziecie zgnoionym bydłem roboczym, albo wolnymi ludźmi w swoim kraju. Niestety to już ostatni dzwonek, aby odrodzić się bez przelewu krwi, bo za 5 do 10 lat będzie to już niemożliwe. Za 5 do 10 lat, aby wybić się na niezależność Polacy w Kraju będą musieli zapłacić daninę krwi, obawiam się, że będzie to naprawdę bardzo wysoka danina krwi, a co najgorsze, bez gwarancji, że płacąc tą daninę ugracie cokolwiek.
 
           Drodzy rodacy w Kraju musicie wiedzieć, że jesteście przeznaczeni w UE do wykonywania najprostszych i najcięższych prac, i momencie kiedy przestaniecie być potrzebni gdzieś, zostaniecie poprostu wyrzuceni, albo do kraju, albo gdzieś gdzie będą potrzebowali taniej siły roboczej, w zależniości od potrzeb EU.
 
           No cóż można tylko powidzieć, że Polacy sami sobie zgotowali ten los.
 
            To co piszę dotyczy tylko i wyłącznie Polaków zamieszkałych w Kraju.  Bo już tylko oni mogą zrobić coś dla siebie.
 
           Polacy na emigracji, w dużym stopniu patrzą zdegustowani na to co się dzieje z Polakami w Kraju. Polacy na emigracji przechodzili i przechodzą piekło. Tylko ten co był emigrantem jest w stanie to zrozumieć. A wszyscy doradcy w stylu "to niech wracają" są poprostu aroganckimi głupcami. Niestety, emigranckie dzieci i wnuki  nigdy już nie będą Polakami, ani tym bardziej nigdy nie wrócą do Polski, bo niby dlaczego mieliby wracać do macochy, która wygnała ich rodzicow, ktora przepuściła ich rodzicow przez piekło? Dzieci czy wnuki tego nie mówią, one to widzą, one to czują.
 
          Co do dzisiejszych 25-45 latkow. macie dwa wyjścia. Zdecydujecie się na ratowanie waszych dzieci i wnuków albo szykujecie im emigracyjne piekło. Co zrobicie, to już wasza sprawa. czas na przebywanie w stanie hibernacji już skończył i albo pozostanie w tym stanie, albo stanie się to co jest nieuchronne. Skazujecie własne dzieci i wnuki. Ot i wszystko. czy mnie to obchodzi? Nie. Ja już przeszedłem przez piekło. Moje dziecko ma już bardzo dobrze w JEGO kraju.
 
          Aha, mam dobrą wiadomość dla tych , którzy liczą na to, że ich wykształcone w Polsce dzieci będą miały większe i lepsze szanse na świecie. Czas najwyższy zobaczyć na jakich miejscach na świecie plasują się polskie wyższe uczelnie, już. A co będzie za 15 lat? Mohę powiedzieć to już teraz. Dyplom polskiej uczelni będzie uprawniał do obsługi zlewozmywaka, względnie do podcierania tyłka emerytom w innych krajach EU.
 
         To wszystko. Życzę pogodnych snów.
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

Piszesz..."że aby uratować Polskę i Polaków musi powstać nowa, radykalna siła polityczna, albo Polska i Polacy są pogrzebani na bardzo, bardzo długo, o ile nie na zawsze." Tak jest i tak też to widzę.Widzę również,że Polski się już tak łatwo nie da uratować ,nawet gdyby powstała nowa radykalna siła polityczna bo potrzebny jest jeszcze naród,który tego będzie chciał,chociażby taka garstka jak na majdanie.A tego właśnie brakuje.Niestety.Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1454579

Osobiscie uwazam ze w Polsce sa ludzie ktorzy chca i sa w stanie walczyc za swoj kraj, jedynie czego nam brakuje to silnego i madrego przywodcy. Potrzebujemy drogiego Pilsudskiego!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY marzyciel...

#1454676

Nie bardzo wiem w jaki sposób ma, zdaniem Autora, ta "nowa siła" powstać. Przeciez nie spadnie ze sniegiem z nieba...prosże zobaczyć jak okradani ordynarnie ludzie głosują na zlodziei ich pieniędzy i co ? Nic zupełnie...petenci urzedów pracy głosują na pasibrzuchów , którzy pozbawili ich zajęcia...tylko wyjście na ulice w  wielu miastach, nawet spontanicze dac może efekt...ale co będzie impulsem? Możę moment gdy bankomat powie zdumionemu Polakowi - "Nie mamy pańskich pieniędzy i co nam pan zrobi?"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1454612

Kto ma być impulsem? Bardzo wkurwieni. Proszę zauważyć, że nie piszę zdenerwowani czy oburzeni. Używam wulgaryzmu po to, aby pokazać, że oburzony czy wnerwiony zawsze jest tak trochę, A maksymalnie wkurwiony, to naprawdę o wiele wyższy pułap. Maksymalnie wkurwionych w Polsce wcale tak dużo nie ma, bo gdyby było, to tej całej magdalenki już dawno nie byłoby, a jest i ma się dobrze. 

Pozwól zatem, że zadam pytanie. Czy Ty in Twoi znajomi byli gotowi na okupację PKW z Braunem i Stankiewicz?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

AK-N

#1454746