Europejskie Eldorado (5) – Microchip – dyby XXI wieku

Obrazek użytkownika Satyr
Świat

Zagłębiając się w Pismo Święte, w Apokalipsie Św. Jana[1] mamy wyraźną zapowiedź tego, co dzisiaj obserwujemy. Jest tam dziwna wzmianka o tym, że bestia rozkaże wszystkim ludziom nosić na ręce lub czole tajemnicze znamiona. Dzisiaj już bezapelacyjnie wiemy, co to za bestia i co to za znamiona. Możemy bezdyskusyjnie utożsamić tę bestię z Centralnym Komputerem Świata (WCC), którym zawiadują „możni tego świata”, a znamię – to microchip z komputerowym kodem identyfikacyjnym, mającym spełniać rolę „dowodu osobistego” XXI wieku, i nie tylko.

     Dzięki microchipowi, nazwanemu cyfrowym aniołem, będzie istnieć możliwość namierzenia nosiciela microchipu poprzez satelity wyposażone w system GPS[2] i Galileo[3], określenie jego położenia z dokładnością do jednego metra, zdobycie wiedzy w zakresie jego danych personalnych, stanu zdrowia, także stanu konta bankowego. Dane te przetwarzane będą przez WCC i wykorzystane przez „możnych tego świata”. Microchip będzie spełniał jeszcze jedną rolę. Otóż będzie on zdalnie sterowanym narzędziem w eksterminacji. Sterując nim z WCC będzie można bardzo łatwo i szybko spowodować zgon nosiciela, o ile nosiciel będzie stanowił zagrożenie dla światowej rządzącej elity. Mechanizm tych zbrodni będzie prosty. Microchip wyposażony będzie w zbiorniczek o 1-milimetrowej pojemności sześciennej z… toksyczną substancją, której uwolnienie do organizmu człowieka spowoduje niewydolność układu krążenia krwi lub układu oddechowego, a w konsekwencji zgon.

 

     Człowiek, który przeciwstawi się wszczepieniu microchipu, nie będzie mógł istnieć, albowiem znajdzie się poza ludzkim gatunkiem, tj. bez tożsamości w rozumieniu osoby, bez możliwości środków do życia, znajdzie się poza systemem bankowym, itp. Pierwsze, udane próby z microchipami przeprowadzono w USA w latach 90-tych. Kanadyjska firma Aplate Digital Sologrance stosując rozwiązania cyfrowe, skonstruowała mikroskopijny chip, nazwany cyfrowym aniołem, który wszczepiony pod skórę może śledzić przemieszczanie się ludzi. Jego przyszłość wiązała się także z bezgotówkowym społeczeństwem. Firma rozpoczęła pracę nad chipem, po czym odłożyła ideę na półkę, ponieważ zbyt dużo ludzi oskarżało ją o dążenie do ograniczania wolności osobistej i tworzenia znaku bestii, opisanego w Apokalipsie. Jednakże wznowiła prace w roku 2001 po atakach w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 

    Brytyjski tygodnik „The New Saint News” w numerze z 21 września 2001 r. doniósł: „Zmieniliśmy sposób naszego myślenia po 11 września 2001 roku. Zaistniała teraz potrzeba większej kontroli sił zła”, – powiedział Kris Bolton – dyrektor techniczny firmy Aplate Digital Sologrance. I w tym miejscu skomentuję tak: wcześniej nadmieniałem o prowadzeniu działań psychosocjotechnicznych. Ponieważ założenia „możnych tego świata” już poznaliśmy, przypatrzmy się procesowi realizacji tych założeń. Mamy tu bowiem klasyczny przykład związku przyczynowo-skutkowego.
Przyczyna: – wywarcie w społeczeństwie poczucia ich zagrożenia poprzez sfingowany atak terrorystyczny[4] w Nowym Jorku i Waszyngtonie.
Skutek: – „walka z terroryzmem” poprzez wprowadzenie microchipów.
Manipulacje przekazu medialnego zrobiły swoje i zastraszona ludność posłusznie pozwala na instalowanie „bestii i znamion”.

 

    Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na fakt nagłośnienia skutków „ataku terrorystycznego” w postaci tysięcy ofiar. Niemal wszystkie stacje telewizyjne na świecie pokazywały tę tragedię, wywołując u widzów lęk, trwogę, poczucie zagrożenia i niepewność jutra. Taki miał być cel i został osiągnięty. Ale jest jeszcze coś, co może normalnego człowieka totalnie zbulwersować i jednocześnie zdziwić. Otóż w Stanach Zjednoczonych dokonuje się tzw. aborcji, czyli mówiąc prostym językiem – każdego dnia zabija się w łonach matek 4 tysiące istnień ludzkich! I jak widać, te codzienne morderstwa nie są powodem zainteresowania mediów! Środki masowego przekazu ... nabrały wody w usta! Dlaczego?! Mam nadzieję, iż na to pytanie Czytelnik niebawem sam znajdzie odpowiedź.

 

     I oto autentycznie jesteśmy świadkami tego, co w Apokalipsie Św. Jan nazywa bestią i znamieniem. Coraz więcej się mówi o wprowadzeniu Krajowej Karty Identyfikacyjnej (CIC) – dowodu osobistego, którą będzie musiał posiadać każdy obywatel USA. Karta będzie zawierała microchip z fotografią i odciskiem kciuka lub fotografią tęczówki oka, zapisaną cyfrowo. Były prezydent G.D. Bush  był temu niechętny, ale lider demokratów w Izbie Reprezentantów – Richard Gephard powiedział: „(...) jesteśmy w nowym świecie. To wydarzenie[5] zmieni równowagę między wolnością i bezpieczeństwem”.

 

     Lary Elisson – jeden z najbogatszych ludzi w USA, – szef kompanii komputerowej ORACO, zaoferował bezpłatne dostarczenie programu komputerowego do utworzenia Krajowego Systemu Identyfikacyjnego (CIS). Na łamach gazety „Toronto Star” z dnia 24 września 2001 roku w artykule pt. „Nacisk na dowody osobiste w USA” powiedział: „Potrzebujemy Krajowej Karty Identyfikacyjnej (CIC) z fotografią, z odciskiem kciuka, zapisanymi cyfrowo i umieszczonymi w tej karcie”. Mieszkańcy USA, którzy na przykład zachcą podróżować samolotem, będą musieli przedstawić swoją CIC w porcie lotniczym. Odcisk kciuka zapisany w niej cyfrowo, będzie się musiał zgadzać z odciskiem kciuka, zapisanego w Centralnym Komputerze USA i odciskiem kciuka przyłożonego do czytnika usytuowanego na stanowisku odpraw. Inna forma identyfikacji będzie polegać na tym, że zamiast odcisku kciuka, stosowany będzie cyfrowy obraz tęczówki oka. Swego czasu brytyjski premier Tony Blair zaaprobował już CIC, które będą wprowadzone po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii. Powiedział on, że system jest dobrowolny, ale w rzeczywistości będzie niemożliwe dla obywatela normalne życie w Anglii bez tej karty identyfikacyjnej. Posiadanie ważnej karty będzie konieczne przy wejściu do samolotu, zakupie benzyny, otwarciu konta bankowego, zakupu nieruchomości, rozpoczęciu pracy, czy staraniu się o zasiłki rządowe. Takie rozwiązanie ma rzekomo posłużyć wzmocnieniu bezpieczeństwa obywateli w nadziei na powstrzymanie ataków terrorystycznych.  W końcu to nie terroryści chcą kontroli, lecz obywatele (?). Psychosocjotechnika działa!!!

 

Ale by wprowadzić „bestię i znamiona”, jest jeszcze daleka droga, albowiem jest zbyt duży sprzeciw ludności na całym globie, z którym jeszcze muszą się liczyć „możni tego świata”. Jak długo będą się liczyć? To zależy od świadomości społeczności narodów i ich oporów, jakie będą stawiali. 

 

    

 

C.d.n.  Następna część będzie poświęcona masońskiej utopii, – czyli Euro-kołchozowi.


_______________________________________

[1]  Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu. Pallotinum, 1980, s. 1408
[2] GPS – Global Position System (Globalny System Pozycyjny).
[3] System nawigacji satelitarnej Galileo (obecnie w trakcie budowy) będzie alternatywnym
           
dla amerykańskiego systemu GPS.
[4] Nie udowodniono, by ataki te były prowadzone przez Osamę bin Ladena – saudyjskiego 
terrorysty. Natomiast jak wynikało z list obecności pracujących w WTC, notabene
pozyskanych drogą internetową przez  współpracownika (mieszkańca Wrocławia, którego 
żona pracowała w WTC) jednej z firm mającej siedzibę w WTC, zastanawiający był fakt,
iż w dniu ataku 11 września 2001r. nie stawiło się do pracy w wieżowcach Word Trade Center 
ponad 400 pracowników narodowości żydowskiej! Z list tych nie wynikało, że byli na urlopie, 
ani też w podróży służbowej. Jaki więc był prawdziwy powód ich nieobecności w pracy? 
Czyżby ktoś ich ostrzegł? Pytanie: kto i dlaczego? Pytania te uznaję za retoryczne.
[5] Gephard miał na myśli terrorystyczny atak na wieże WTC w Nowym Jorku 11.09.2001r.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (13 głosów)

Komentarze

znamię

 

od tegoż czipu-znamienia

zależeć ma życia twego kwestia

bo bez niego niczego kupić

ni sprzedać nie pozwoli ci bestia

 

Serdecznie pozdrawiam autora! 

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1428753

...piszesz o sprzeciwie ludności na całym globie...nic z tego nie będzie, chipy to staroć i nikt nie będzie się użerał z opornymi lemingami..teraz jest lepsza rzecz...skanowanie układu krwionośnego...nikt się nikogo nie będzie pytał o zgodę, tylko zczyta układ krwionośny, (każdy człek ma unikalny, niepowtarzalny)...to jest dopiero mega skurwysyństwo...pozdrawiam niepoprawnie

na razie to mowa tylko o zabezpieczeniach w bankach, ale ile to roboty, aby zrobić z tego narzędzie inwigilacji ludzi

..tutaj linki

http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,16009422,Wkrotce_wyplacisz_pieniadze_z_bankomatu____ukladem.html

http://www.biometryka.com/ewitryna/tresc/27/2/9/17/

http://www.studentnews.pl/s/219/6333-Ciekawostki-naukowe-NEWSY/4036271-Skanowanie-naczyn-krwionosnych-do-placenia-w-restauracji.htm

a jeśli ktoś odetnie se palce, to będzie uznany, za banitę...pozdr piąteczka oczywiście

 

Vote up!
6
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428756

będą ciągle poszukiwać nowych technik aby zapanować nad każdym człowiekiem z naszej Planety i sterować  nim  według swojego planu. Naszym zadaniem jest natomiast jak najszersze informowanie społeczeństwa  różnymi formami, aby przybliżyć ludziom  niebezpieczeństwo, jakie to ze sobą niesie.

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Szpilka

#1428763

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

zdjemy zawsze sprawy,moze dokladnie nie chodzi o pluskwe pod skora, ale takie pluskwy nosimy przy sobie.

Jest nim np.telfon komurkowy ktory za pomoca GPS mozna namierzyc wraz z tym co ma go prze sobienie mowiac juz ze moga nas podsluchiwac kiedy chca i jak chca czy tez  karty bankowe,zdrowia,prawojazdy itd.

W tych tylko wymienionych rzeczach ONI maja juz wszytko o nas, jedynie kwestia czy chca to uzyc przeciwko nam w odpowiednim czasie.

Jak bylem w Hondurasie dopiero sobie uzmyslowilem ze jestsmy niewolnikami cywilizacyjnego sytemu, ktory sami na siebie zalozylismy i sami w dodatku ten bat na siebie oplacamy.Zobaczylem np.ze tam nie maja auta tablic rejestracyjnych najpierw se pomyslalem ze to burdel i bueda,a lepozniej sie zstanowilem ze wlasciwie to po co te rejestracje,na rowerach tez nie ma przeciez u nas i nie ma potzreby chociaz byla taka proba.

Honduras to dziewiczy kraj nie ma tabklic zakazow i nakazow,kazdy dziala na swoja odpowiedzialnosc sam za siebie odpowiada.Nadbudowa biurokracji ti nadzoru spolecznego to kula u nogi w kazdym rozwijajacym sie panstwie.W Polsce sa tys iace tablic ostrzegajacych przed niedozwolona kompiela,ratownicy i policja wodana i wlasnie przez to uwazam ze Polska prowadzi w randze topielcow bo ci co sie topia raz ze nie mysla ale licza ze ich uratuja.

Honduras to jedne z niewielu panstw wolnosci ktore pozostaly nietkniete systemem.

Tablica rejestracyjna na aucie jest przeciwko nam bo sluzy do szybszego nas ukrania tylko, przy pomocy stojkowego lub fotoradaru, za ktory placimy my sami,po nic wiecej.

 

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1428782

Wracaj więc do Hondurasu. Tam, - nie dość, że nie obowiązują tablice rejestracyjne pojazdów,
to także nie obowiązują absolutnie żadne zasady pisowni. Tam nie będziesz się czuł... szykanowany
za antyortograficzną pisownię i uprawianie tzw. ble... ble... styki.

 

Szczęśliwej drogi... już czas, że zacytuję Ryszarda Rynkowskiego.

      

Vote up!
5
Vote down!
-3

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428791

wytrzezwiales do czasu powrotu do Kanady ? Czy nie wiesz , ze dzisiaj nie ma na swiecie panstwa , w ktorym wolno jezdzic  samochodem bez tablic rejestracyjnych ? Przepisy takie nie obowiazuja jedynie pojazdow "napedzanych" wolami . Nawet na wyspach polinezyjskich nie wolno poruszac sie samochodem bez tablic .

 

http://www.worldlicenseplates.com/

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1428806

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... niewiele różni się od chrześcijańskiego wyobrażenia diabła.
To znaczy - odwronie:):):)
Chrześcijańtwo utożsamiło satyra z szatanem.
Całkiem słusznie.
To przykre, ale nikt nie cytuje Biblii sprawniej, niż osobniki szkolone w zwalczaniu wiary.
W czasie, gdy mamy na głowie "Sowagate", szukanie "atlantyckiego" spisku to czysty putinizm i "eurazjatyzm", przy czym musimy pamiętać, że Putin i Ddugin nie są wcale chrześcijanami, nawet w obrządku prawosławnym, tylko że cerkiem prawosławna przeszła na obrządek putinowski (cześniej - sowiecki).

Vote up!
1
Vote down!
-7

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428790

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...Doktor Habilitowany Tajnych Kompletów...
Na WUML?:):):)
Na pewno nie Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, co zostało sprawdzoene i dowiedzione już dawno temu.

Vote up!
1
Vote down!
-8

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428792

Czy nauki humanistyczne, etyka, nauki socjologiczne podążają za tymi wynalazkami?

A prawo???

Jak można powstrzymać lub kontrolować to szaleństwo?

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1428802

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... nie bełkotać!:):):)
Na bezmózgich osobnikach nie testują, bo to strata czasu i pieniędzy:):):)
PS
Św. Jan pisał o znakowaniu czyli... markowaniu:):):)
PPS
"Na razie" pisze się: "na razie".
Przynajmnie na razie:):):)

Vote up!
2
Vote down!
-8

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428804

1) Prof. dr hab. Piotr Jaroszyński - kierownik Katedry Filozofii na KUL-u, jak i wykładowca etyki
w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu już dawno wyraził opinię na temat
"czipowania". Jego zdaniem żaden rodzaj inwigilacji (pod przykrywką dobra obywatela),
a szczególnie owe "czipowanie" ludzi... zupełnie rozmija się z etycznym zachowaniem.
Także socjolog - prof. dr hab. Andrzej Zybertowicz z toruńskiego UMK (były doradca Prezydenta
Lecha Kaczyńskiego ds. bezpieczeństwa państwa) twierdzi, iż działnie mające na celu
"ubezwłasnowolnienie" człowieka poprzez wszczepienie microchipu nie znajdowało, nie znajduje
i nigdy nie znajdzie przyzwolenia społeczeństwa, które czuje, że ma tożsamość narodową
w kraju uznawanym przez władze nawet za wolny. 

 

2)  Prawo - niestety - nie nadąża za tymi "rewelacjami". Ale nie dlatego, że jest opracowywane
ślamazarnie, ale dlatego, że ustanawiane jest przez tych cwaniaczków, którzy chcieliby mieć
kontrolę nad obywatelami.

 

3) Powstrzymanie szaleństwa "czipowania" nastąpiło na początku lat 90-tych, a więc już w okresie,
kiedy ten zamysł zakiełkował w chorych umysłach "władców Świata" i ledwie co wchodził w fazę
realizacji. Potem przełomowym okresem protestów był początek XXI wieku. Też z pozytywnym  
skutkiem. A dzisiaj? - No cóż, na zlecenie "możnych tego Świata" cwaniaczki od inżynierii człowieka
upatrują szansy w anatomicznych różnicach, jakie charakteryzują każdego człowieka z osobna.
Ale jak wskazują badaniia socjologiczne... i ten sposób "dobrania się" do naszej prywatności
podzieli losy poprzednich zamysłów.

 

Tak więc Markowa,... możemy spać spokojnie, ale... bardzo czujnie, by móc natychmiast reagować,
gdy pojawi się podobne zagrożenie naruszenia naszej prywatności i wpływania na nas zdalnie.

 

Pozdrawiam,

     

Vote up!
8
Vote down!
-2

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1428809

Po przeczytaniu Twojego tekstu odruchowo zaczęłam rozmyslać, jak tu sie kryć, jak przechytrzyc - i natychmiast "Matrix" stanął mi przed oczami.

Zastanawia mnie tylko, czy już w momencie urodzenia nie będą znakować dzieci; czy nie użyją np.szczepionek do wszczepiania nie-wiadomo-czego.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1428814

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... stoi istota, która (odruchowo!!!) marnuje energię, niezbędną do, na przykład, wypróżniania:):):)
A potencjał masz niewielki...
Nawet Dawkins, ateista, ten od znanej pracy "Samolubny gen", uznałby taką "aktywność" za świetny przykład samobójstwa (czyli ślepy zaułek ewolucji).
Faktycznie, musisz się kryć, ale to na nic.
Natury nie przechytrzysz.
Boga też.

Vote up!
1
Vote down!
-6

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428822

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... wykorzystaniu "Pisma Swiętego" instrumentalnie (nie mówiąc już o tym - że dla niecnych celów)?
O ile wiem karą za bliźnierstwo powinno być...
"Ktokolwiek bluźni imieniu Pana, będzie ukarany śmiercią" (Kpł 24,16).

Vote up!
2
Vote down!
-7

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428815

...że cytujesz "starozakonnych", a to już cię szereguje w odpowiednim miejscu...księgi Starego Testamentu są hermetyczne, czyli szczelnie zamkniete i ani jota nie będzie zmieniona...natomiast Nowy Testament, jest czymś, co nas chrześcijan odróżnia od "starozakonnych" ...Chrystus mówił, że czyni wszystko nowe, a Apokalipsa wg św Jana nie jest do końca zamknięta...wszystko zależy od człowieka, czy przyjmie Słowo i się podporządkuje, czy dalej będzie brnął w swoich zatwardziałościach (jak żydzi), człowiek (nawrócony świat) może swoim nawróceniem powstrzymać czterech jeźdzów Apokalipsy bez problemu...a tobie nie wolno upominać Brata, który czyta Pismo i posługuje się nim, aby ludziom otworzyły się oczy na działanie złego...twoje upomnienia, to czysto faryzejskie (żydowskie) podejście do spraw Wiary...

Vote up!
7
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428823

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... jaki masz problem?
Jesteś sekciarzem-żydożercą.
I durniem do kwadratu.
Endokomuna to kwintesencja szamba.
Ja nie mam żadnego problemu.
Katolicyzm opiera się na całym Piśmie Świętym, na Starym i Nowym Testamencie, czyli na Biblii.
Kwestionują to tylko idoci.
PS
Byłem pewien, że dopiszesz się do listy antykatolików i proputinowców:):):)
Twoje nieudolne, żałosne "interpretacje" Pisma Świętego (przesłyne przez propagandystów Putina-Dugina do agentury w Polsce i rozpowszechniane dalej przez "pożytecznych idiotów")  kompromityują cię w oczach ludzi wierzących i inteligentnych na... amen:):):)
PPS
Mam serdecznie w dupie Izrael, choć zauważam prawdziwe niebezpieczeństwo ze strony wojującego Islamu.
W tej chwili największym zagrożeniem dla Polski jest Moskwa, a po niej Berlin.
Zagrożeniem sa też agenci, zdrajcy, sprzedwaczyki i... kretyni (tych jest najwięcej)m.

Vote up!
1
Vote down!
-7

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428824

...dziś sobota...zapal chanukę i poproś o karę dla gojów...jak śmieją po swojemu interpretować Biblię ...

Vote up!
8
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428831

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... plgrzymkch &qt;śwętjózfwych&qt; (&qt;żydwskch&qt;, jk w pysk dł), gnc... chrny!:):):)

Vote up!
1
Vote down!
-11

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428833

...to byś odróżniał żydów (chazarów)...od hebrajczyków :):):)...dobranoc ...chanukę zgaś za 20 minut ...

Vote up!
9
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#1428837

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... mją prw ntrprtwć Bblę &qt;x cthdr&qt;.
N trzbny drób.
Z swm... prdlnm dź d łóżczk ... rzmnżj sę dlj (lb próbj dwć, ż t rbsz):):):)

Vote up!
1
Vote down!
-11

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#1428839

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Kazek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Kazek

#1428827