Biesłan, Taganka, metro. Dziś lotnisko pod Moskwą. Kolejny krwawy zamach. Winni jak zawsze ci z Zakaukazu!?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

10 miesięcy temu stacje metra. Dzisiaj kolejny krwawy zamach na terenie Rosji! Kolejny ślepy atak na niewinnych ludzi! Kolejne cierpienie tych, którzy w niczym nie zawinili.
Prezydent Rosji już się odgraża ich autorom.
Gajowy wysłał kondolencje.
Z zwykli Rosjanie?
Kogo obwinią?
Tych z Zakaukazia!?
Czy znów ci wszyscy o ostrych góralskich rysach będą strachliwie przedzierać się nie tylko w Moskwie do swych domów mając na sobie
piętno domniemanych sprawców.
ZSRR długie lata ciężko pracował finansując, wspierając bronią i materiałami wybuchowymi przeróżne grupki światowego terroryzmu.
Po rozpadzie Sowietów brutalnie rozprawiali się tymi, którzy domagali się wolności, autonomii, samodzielności.
Terroryzm instytucjonalnie wspierany dziesiątki lat przez Moskwę znalazł po roku 1990 doskonałe warunki rozwoju na terenach b. ZSRR.
Władza centralna nacechowana bezmyślną polityką narodowościową, korupcją, przenikanie całych grup przestępczych do administracji, milicji, prokuratury, niewydolność aparatu władzy okazuje się nieskuteczna w zderzeniu z dobrze zakonspirowanymi terrorystami przeróżnej maści i o przeróżnych dążeniach.
A do tego krwawe, brutalne metody eksterminowania całych narodowości!
I jak Rosja długa i szeroka wszędzie wielki bałagan.
Typowy sowiecki bardak na każdym szczeblu, który sprzyja wszelkim zorganizowanym, w tym wypadku krwawy, terrorystycznym akcjom.
Rosja to państwo totalnie dysfunkcjonalne, niewydolne.
Po kolejnym krwawym zamachu władza demonstruje swoją stanowość i władczość jedynie w sferze werbalnej ogłaszając propagandowe grożby wobec sprawców którymi będą zapewne ci o kaukaskich rysach!
Potem dojdzie wersja o zawartości alkoholu we krwi zamachowca/ców/ i wszystko się rozejdzie, rozlezie po wielkiej, przepastnej Rosji!
Aparat władzy Rosji jest sprawny jedynie w jednym w instytucjonalnym szantażowaniu świata swymi potencjałem oraz w eliminowaniu swych przeciwników, a właściwie krytyków, jak dziennikarze!
Aparat władzy Rosji pozostaje organizacyjnie i mentalnie nadal w zsrr!?
Gdy trzeba stanąć wobec takiego wroga publicznego jakim jest terroryzm, Rosja jest dziecinnie bezbronna i bezradna!
Rosja nie jest zdolna do obrony swych obywateli przed kataklizmami tak żywiołowymi jak ślepym terrorem.
Generalnie państwa nawet dużo lepiej zorganizowane, sprawniejsze od Rosji mają kłopot ze zwalczaniem terroryzmu, z zapobieganiem takim aktom, ale Rosja jest wobec tej plagi dosłownie bezradna, bezbronna!
I obywatele rosyjscy chyba doskonale zdają sobie z tego sprawę już nie od dzisiaj!, bo mają jeszcze w pamięci "sukcesy i dokonania" władzy po Biesłanie, Tagance czy metrze.
pzdr
p.s.
ileż paraleli dostrzegam w "państwie Tuska", które zajęte jest wyłącznie wojna z opozycją i zawłaszczaniem władzy!
Powódż, "katastrofa" smoleńska doskonale to ilustruje.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ONI mają wszystko.

Co do naszych sąsiadów: dla mnie waaaadza ta zawsze pozostanie sowiecka. Cywile to Rosjanie. Tyle, że Rosjanie kompletnie nie mają wpływu na Sowietów - ci robią co chcą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128522

mają!
Masz rację!
Wszechwładni to nadal sowieci, a te miliony Rosjan dalej batożonych.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#128549

Mnie się wydaje, że tu też przyczyną mogła być mgła.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xall

#128667

 Winnych więc tym razem, pewnie będą szukać w Gruzji. Nikt nawet palcem nie kiwnie,  w obronie ich suwerenności. A sprawcy jak zwykle z FSB. Może nawet ci sami, co wysadzali w powietrze bloki ze swoimi rodakami?.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128524

od lat niezmienne.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#128550

Rosjanie bardziej od nas odczuwają "mafijność elit władzy", bo i u nich trudno je nazwać elitami politycznymi.
Organizm nie potrafiący pozbyć się pasożytów - jest przez nie pożerany...

A zauważ prosty (a wciąż skuteczny) mechanizm zagłuszania niewygodnych faktów medialnych przez bardziej pożądane i korzystne (dla kontroli stada)...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128531

ją jeszcze lepsze niż za zsrr.
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#128551

"Zabiję was wszystkich" do pasażerów krzyczał terrorysta detonujący ładunek wybuchowy na podmoskiewskim lotnisku.
POzabiajm was wszystkich darł się morderca M. Rosiaka w biurze PiS w Łodzi!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#128547

Gajowy, dzisiaj nie mial najmniejszych problemow, zeby natychmiast wyslac kondolencje, ze stwierdzeniem, ze..." my caly narod", ale kiedy napluto nam w twarz po raporcie MAK-u, to powalila go niemoc straszliwa i nie dal rady nic juz w tym temacie powiedziec.
Dzisiaj natomiast oswiadczyl, ze w sprawie smolenskiej niewazny jest honor tylko prawda. Czy mial na mysli rosyjska gazete o takim tytule?
Dodal rowniez,ze jest bardzo ciekawy jak zachowa sie PIS, kiedy bedzie opublikowany raport polskiej prokuratury, a to dowodzi, ze Komorowski jest doskonale zorientowany w ostatecznym raporcie. Okaze sie jeszcze, ze raport MAKU, jest niczym w porownaniu z tym, co zgotuja nam nasi wlasni rodacy.
Cos czuje, ze to dopiero bedzie hanba i wstyd do konca swiata, bo tych ludzi stac na wszystko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128614

A to jest najnowszy komunikat:

Trzeci komunikat Kancelarii Prezydęta PRL

Prezydęt Bronisław Komorowski jest w drodze do Moskwy.Pogoda jest idealna jak potwierdzają służby meteorologiczne, nie ma nawet najmnieszych szans na mgłę. Generał Lech Majewski stawił się w stanie trzeźwym i jest w pełni dysponowany do pilotowania prywatnego samolotu prezydęta PRL. Samolot jest na kursie jednak ze względów bezpeczeństwa zrezygnowano z przelotu nad Chicago!

Prezydęt Bronisław Komorowski osobiście pragnie wyrazić swoje i w imieniu narodu Polskiego wyrazy współczucia w związku z zainstaniałą sytuacją.
Prezydęt Bronisław Komorowski chciałby w  szczególności uściskać prezydenta Miedwiediewa oraz premiera Putina w tak trudnej dla nich chwili i gwarantować im nasze pełne poparcie i zaangażwanie w wykrycie sprawców tego tragicznego zdarzenia.

Kancelaria Prezydęta PRL otrzymała oficjalną notę z Kancelarii prezydenta Federacji Rosyjskiej gwarantującą szybki i bezpieczny powrót prezydęta Bronisława Komorowskiego do Polski po złożeniu wymaganych zeznań dla prokuratury Federacji Rosyjskiej, służb FSB, komitetu MAK oraz po rytualnym polowaniu na jelenie z premierem Putinem.

Niech żyje przyjaźń Polsko-Rosyjska! Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje!

Prezydęt Bronisław Komorowski składa również serdeczne podziękowania Prezesowi Rady Ministrów oraz Ministrowi Spraw Zagranicznych zarówno jak i wszystkim członkom rządu za szybkie i pełne zaangażowanie się w organizację tej podróży.

 =======

PS.

Wyrazy współczucia dla najbliższych osób które zginęły i ucierpiały w tym zamachu. Wyrazy współczucia dla narodu rosyjskiego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128665

Skąd to znamy:)
"Bo jeśli chcecie prawdy, to naprawdę najprawdziwsza jest ta prawda, która prawdę mówiąc jest najbardziej prawdopodobna. Dlatego to prawda każdą prawdę inną zwycięży obalając wszystkie prawdy nieprawdopodobne."

brr. pomidor, pomidorowa, pomidorowy sok.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128595

w poczatkowym okresie terroryzm moze i byl forma walki pewnych grup czy narodow ze swoimi ciemiezcami...Ale juz od wielu lat terrozryzm zostal przejety przez wladze i sluzby specjalne wielkich mocarstw z USA, Izraelem i Rosja na czele..Jankesi poszukaja Bin Ladena juz kilkanascie lat i jest pewne ze tak go beda szukac aby nigdy go nie zlapac..To samo z Rosja...Bieslan, metro a teraz lotnisko..Jesli chce sie motloch kontrolowac, trzeba w nim wywolac strach..Aby byl strach, musi byc wrog! Klania sie Orwell "Rok 1984". Na dluzasza mete nie da sie kontrolowac tak poteznego kraju jak Rosja gdzie bieda i bezprawie jest norma bez wywolywania strachu..Trzeba tej trzezwiejszej czesci ruskowo naroda wskazac wroga..bo czlowiek nie tylko samogonem i ogorcami zyje..Ruskij  czelowiek potrzebuje idei!! A ta idea ot zawsze byla barba za rodinu!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128679

... czy możesz mi pokazać jaka jest różnica pomiędzy Rosją  a Polską?

Ja wszak jakiejkolwiek nie widzę patrząc na to wsztsko obiektywnie i merytorycznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128789

Gwałt na niewinnych, nie wynika bez przyczyny. Zawsze jest, tak zwane minimum powodów??? Światowi "Mężowie Stanu", możnowładcy i oligarchawie, troszczą się, pozwalają i pielęnują działalność zbrodniarzy. W przeszłości Hitlerów, Stalinów, MAO-cetóngów, dziś mocarstwową Rosję, kto wspiera, nie zważając na krzywdy przez nią wyrządzane??? Libi, Korei półn.i innych potencjalnych??? Potrzebują ich, do wywoływania, nieustannych zamieszek. wojenek, rozbojów narodowościowych, etnicznych, do wywoływania strachu??? Do ciągłości biznesów, do utrzymania władzy dla zawłaszczania świata, źle uformowanego od podstaw??? Dziwne, że spotyka ta krzywda tylko tych niewinnych??? Dziś niewiadomo, kto dokonuje tych zbrodni, kto kieruje ludźmi, którzy mordują zwykłych obywateli, komu zależy na gniewie społeczeństw??? Kogo dziś atakują, przecież zwykły obywatel nie ma wpływu na nieszczęścia innych. Jeżeli władza państwa, prowadzi, gdziekolwiek wojnę, to taka(władza), powinna liczyć się z odwetem??? Kogo Rosjanie, powinni winić za tą zbrodnię???Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128805

Zakończyli operację "K" w Smoleńsku. Czas na następne zadanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#128810

Wczoraj wieczorem włączyłem telewizor. Coraz rzadziej to robię bo ileż można wystawiać się na działanie propagandy! Oglądałem TVP INFO. Na czerwonym pasku z czytam: "Prezydent K... (nazwiska przezornie nie wymienię) złożył kondolencje prezydentowi Federacji Rosyjskiej..." Myślę: sobie Putin "zginął". Ale nie... Zaraz następna informacja: "Premier T... (nazwiska przezornie nie wymienię) przesłał kondolencje premierowi Federacji Rosyjskiej..." Myślę sobie: "chyba ruski rząd Putin załatwił" Ale nie... Kolejna informacja: "Minister spraw Zagranicznych S... (nazwiska przezornie nie wymienię) złożył kondolencje ministrowi spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej..." Już mnie to zaczęło bawić. Zastanawiam się kiedy przyjdzie na mnie kolej... I komu ja mam złożyć... Gdyby nie fakt, że naprawdę zginęli niewinni Rosjanie! Mało tego! Pani Politkowska! Pan Litwinienko! Nie wspominając o 10.04.2010! To tylko najbardziej znane ofiary! Kogo?! Komu składano kondolencje?!

Wyrazy serdecznego współczucia rodzinom ofiar zamachu bombowego na lotnisku Domodiedowo! 

Panie przyjmij ich dusze do Swego Królestwa!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#128815