Ryan - blog

Obrazek użytkownika Ryan
Świat

Większość z nas, podobnie jak miliardy osób na całym świecie, jest bardzo poważnie zaniepokojona rozprzestrzenianiem się COVID-19 (koronawirus). Wyjątkowe kroki podejmowane przez rządy wielu krajów głęboko ingerują w nasze codzienne życie.

Wiele miast i miasteczek jest dziś sparaliżowanych, choć jeszcze kilka dni temu tętniły życiem....

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Ryan
Świat

 

Płaski korkociąg jest wyjątkowo niebezpieczny dla samolotów i często kończył się katastrofą. Przy czym rozmaite typy samolotów potrafiły lepiej lub gorzej z niego wychodzić, zaś chyba najgorszą sławą "cieszyły " się amerykańskie "Airacobry " myśliwce z II w.św., które ugrobiły masę lotników.

Mamy własnie okazję...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Ryan
Kraj

Nowy sondaż poparcia Andrzeja Dudy. Ponad 50% PO i jej media, z GW na czele, alarmują- koronawirus spadł PiSowi z nieba.

 Nie czerskie palanty. To nie wirus spadł PiSowi z nieba.

To waszą głupota, chamstwo, wasze fejki, wasz ciągły hejt i potworną niekompetencja..

To spadło PiSowi z nieba?.Gdyby nie ciągłe wkładanie patyka...

4.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Ryan
Kraj

 

 

 

Rosnąca liczba ofiar COVID-19 na świecie i pierwsze przypadki zarażonych koronawirusem w Polsce przypominają epidemię czarnej ospy we Wrocławiu w 1963 roku. Wroclaw miasto otoczone kordonem sanitarnym i masowe szczepienia w walce z potworną chorobą .

Skąd wzięła się czarna ospa we Wrocławiu, dlaczego...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Ryan
Blog

     

 

Muszę wyznać , że się jednak myliłem prezydent Andrzej Duda złożył podpis pod przyjętą przez Sejm ustawą, sygnując tym samym przekaz puli circa 2 mld PLN na media publiczne w RP.
        Pamiętam doskonale komentarze  PT internautów narzekających na formę przekazu TVP, zarzucając jej siermiężną i nachalną propagandę...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Ryan
Blog

Czyli jak w zaledwie kilka miesięcy spuścić własny portal na dno.

 

Przez kilka ostatnich lat toczyła się nieformalna rywalizacja pomiędzy portalami Niepoprawni.pl a portalem Neon24.Uczciwie trzeba przyznać że w ostatnich latach we wszelkich rankingach wyżej notowanym by Neon.W analitycznym portalu SimilarWeb jednym z...

3.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Ryan
Blog

Tomasz Lis, Cezary Gmyz, Jan Pospieszalski, Jacek Żakowski, Michał Rachoń, Monika Olejnik, Adrian Klarenbach, Wojciech Czuchnowski, bracia Karnowscy, Andrzej Morozowski, Tomasz Sakiewicz, Dominika Wielowieyska, Rafał Ziemkiewicz, Piotr Kraśko, Stanisław Janecki, Bartosz Węglarczyk, Anita Gargas, Anita Werner, Danuta Holecka, Justyna Pochanke...

4.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:10)