Lew salonowy - blog

Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

 2050."Szymon Hołownia prezentuje kolejny filar swego programu: Polska przez lata upokarzała Berlin i to trzeba zmienić. Nie zgadzając się na imigrantów, blokując NS-2, planując budowę elektrowni atomowej, prowadząc politykę historyczną i domaganie się od Niemców odszkodowań za II WŚ". Oto następny zdrajca Hołownia jawnie dołączył do stronnictwa pruskiego, które tworzą PO, PSL i teraz Hołownia i Polska 2050

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:26)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Bogatynia, Turów i okolice głosowali na PO i Trzaskowskiego i gdyby PO dzisiaj rządziła, to ani kopalni ani elektrowni by już niebyło i tysięcy miejsc pracy. Pierwszy za likwidacją kopalni i elektrowni w Turowie był vice przewodniczący Rafał Trzaskowski z PO i Hołownia z partii Polska 2050. I co wy na to Bogatynianie? I co dalej będziecie głosować na PO?, By wam z PO zlikwidowali kopalnie i elektrownie i tysiące miejsc pracy, bo tak chcą Niemcy!

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

[video:https://youtu.be/hVarfJQrIxk]

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Dnia 09. 04. 2021 odszedł do Pana Boga bloger Roman z USA, wieloletni użytkownik NP który tu na portalu pisał.

Pan Roman Tarnawski bo takie miał imię i nazwisko. O tym przykrym fakcie śmierci Pana Romana, poinformowała mnie żona i syn Pana Romana na fejsie, gdzie byliśmy dobrymi znajomymi i żona pana Romana pozwoliła mi bym tę smutną...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:25)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

"Senator PO Barbara Zdrojewska postanowiła podzielić się swoimi rozważaniami na Twitterze. Jej zdaniem nie powinno się pytać tylko o to, czy to opozycja jest gotowa do przejęcia władzy, ale należy zastanawiać się nad tym, czy… polskie społeczeństwo jest gotowe na rządy opozycji. Takie postawienie sprawy wywołało rozbawienie w sieci".

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Niemieccy naukowcy potwierdzają informacje dr Bodnara i prof. Rejdaka. Amantadyna może być skuteczna w leczeniu COVID-19. Mamy kolejne już światowe badanie, które wykazało potencjalną skuteczność amantadyny w leczeniu COVID-19. Kiedy w końcu Rada Medyczna przestanie się upierać, że brakuje dowodów na skuteczność tego leku?

3.5
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Dziwnym trafem w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej zasiadają senatorowie z ramienia PO co mają zarzuty prokuratorskie. A sam marszałek Grodzki które takie zarzuty ma, mówi że senat to ostatni bastion prawości, przed dyktaturą PiS-u, jaką PiS stosuje w sejmie. Tylko że w senacie zarzuty prokuratorskie mają senatorowie z PO, a nie z PiS-u. A towarzysze z PO, PSL, SLD, nie kwapią się by pozwolić na odebranie imunitetów tym senatorom co mają zarzuty prokuratorskie by o tych zarzutach zdecydował sąd.

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:8)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Stadium w którym dzisiaj się znajduje PO, nawet najlepsi specjaliści z dziedziny psychiatrii i najnowsze osiągnięcia techniczne i medyczne w tej dziedzinie, nie są wstanie już pomóc PO. Potworny głód jaki dzisiaj dręczy PO, z braku dostępu do koryta, zamienia ich mózgi w papkę i nie są w stanie normalnie funkcjonować. I coraz większe głupstwa powstają w ich głowach. A te swoje chore wizje próbują wdrażać w czyn, mniemając że Polacy to kupią.

4.75
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:20)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

W piątek w sortowni śmieci w Łężycach dokonano makabrycznego odkrycia. Policja szuka matki noworodka. Na taśmie sortującej śmieci jedna z pracownic składowiska znalazła ciało noworodka. Natychmiast wstrzymała pracę maszyny i powiadomiła policję – informuje Radio Gdańsk. Sortownia jest położna na terenie gminy Wejherowo. Sprawą zajęła się tamtejsza policja.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Decyzja prezydenta USA Joe Bidena o zwiększeniu limitów imigrantów może się odbić czkawką - okazuje się, że służby graniczne, zobligowane do wpuszczenia imigrantów na terytorium USA, mogły przepuścić osoby chore na koronawirusa!

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

W poniedziałek, 8 marca 2021 r. Sąd Rejonowy w Pleszewie ogłosił wyrok w sprawie księdza Arkadiusza H., oskarżonego o molestowanie nieletniego. Jeden z negatywnych bohaterów filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" został skazany na trzy lata więzienia. Wyrok nie jest prawomocny.

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Rzecznik Praw Obywatelskich odwołał się do Sądu Okręgowego w Warszawie (Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów) od decyzji Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów z 5 lutego 2021 r. w sprawie zgody na koncentrację polegającą na przejęciu przez Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. kontroli nad Polska Press sp. z o.o - czytamy na oficjalnej stronie Rzecznika Praw Obywatelskich.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Żołnierze Niezłomni bezkompromisowo walczyli o wolną Polskę, nie zgadzając się na kolejną okupację. My zaś nigdy nie możemy odpuścić walki o ich godną pamięć, gdyż ideologiczni spadkobiercy komunistycznych oprawców nadal bezczelnie opluwają ich bohaterską walkę. Musimy się im przeciwstawić!

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Prawie połowa Republikanów porzuciłaby swoją partię i dołączyła do nowego ugrupowania, gdyby były prezydent Donald Trump stał się jego liderem. Tak wynika z sondażu Uniwersytetu Sufflok i dziennika „USA Today”. Przełom na scenie politycznej USA?.

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Dzisiaj PO pod przewodnictwem towarzysza Butki, powiadomiło Polskie społeczeństwo że ostro skręcają w lewo, a partia PO staje się partią śmierci, która jest za aborcją na życzenie. I stają się komuchami, lewakami i tam będą szukać elektoratu. Pamiętamy dobrze jak towarzysz Budka na wiecu w obronie UB-eków i SB-eków, gdzie rząd PiS-u obniżył im wysokie emerytury i zrównał do takich jakie mają Polacy. Stał i wychwalał tych katów i morderców Polaków, że dobrze służyli Polskiemu Narodowi, wraz z komuszym pułkownikiem Mazgułą z PRL.

4.65
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:14)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Zaczynamy zbierać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy o likwidacji TVP Info i abonamentu – mówił w sobotę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Abonament nie dotyczy jednak tylko TVP Info, lecz wszystkich mediów publicznych. Trzaskowski mówił już o tym w czasie kampanii prezydenckiej. – Śpieszcie się zadawać pytania państwo z TVP Info, bo niewiele czasu już zostało – radził, do usunięcia TVP-Wiadomości i TVP-INFO.

 

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

„OCZY DIABŁA” - CAŁY DOKUMENT PATRYKA VEGI.

Dokument nie dla ludzi wrażliwych i o słabych nerwach, gdzie czteroletnie dzieci oddają do burdelów na pastwę pedofilów, lub na handel organami dla bogatych ludzi, by ratować ich własne dzieci. I to też dzieje się w Polsce w Trójmieście.

Dokument jest tak drastyczny, że ja za pierwszym...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Szefowa resortu gospodarki Tajwanu Wang Mei-hua zwróciła się do Niemiec o pomoc w zapewnieniu dostaw szczepionek przeciw COVID-19 po tym, gdy Berlin poprosił Tajpej o pomoc w zażegnaniu niedoboru elektronicznych podzespołów do samochodów - donosi Polska Agencja Prasowa. Skąd Niemcy mają nadwyżkę szczepionek na Covid-19, którą mogą przeznaczyć...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Czymże to było, jeśli nie „hołdem tuskim” – powiedział w programie „#Jedziemy” w TVP Info europoseł PiS Dominik Tarczyński, komentując słowa Donalda Tuska skierowane do polityków niemieckiej CDU. Polityk zaznaczył, że „na każdym szczeblu, gdy występuje PO, jest element poddaństwa, element mniejszej dumy z tego, kim jesteśmy”.

Donald Tusk...

4.55
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:13)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Według WorldoMeters.info w 2020 r. na całym świecie przeprowadzono 42,6 mln aborcji.

To plasuje aborcję na całym świecie jako główną przyczynę śmierci. W 2020 r. całkowita liczba zgonów z wyłączeniem aborcji wyniosła 59 mln. Innymi przyczynami ubiegłorocznych zgonów były:

- choroby zakaźne bez Covid-19 (13 mln)
- Rak (8,2 mln...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Słynny już bloger Matka Kurka stał się prawdziwą drzazgą w… oku Jerzego Owsiaka oraz jego inicjatywy WOŚP. Opublikował on obiecany długo już materiał w którym dokładnie wylicza ile pieniędzy ze zbiórek trafiło w prywatne ręce nie tylko jego, ale i innych osób mocno powiązanych z Wielką Orkiestrą i całą działalnością Jerzego Owsiaka.

"Od...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Czyżby politycy formacji Polska 2050 Szymona Hołowni zrozumieli, że aborcja to coś obrzydliwego? Chcą, by zakazane było publiczne pokazywanie zdjęć i grafik, przedstawiających skutki aborcji, czyli zabite nienarodzone dzieci. Internauci nie zostawiają suchej nitki na tym pomyśle.

Chcemy postawić tamę wizualnym sadystom, którzy napawają...

4.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Wójt gminy Gromadka na Dolnym Śląsku, z pochodzenia Ukrainiec, zamieścił w sieci życzenia bożonarodzeniowe zakończone banderowskim pozdrowieniem „Sława Ukrainie! Herojam Sława!”.

Dariusz Pawliszczy, wójt gminy Gromadka w powiecie bolesławieckim na Dolnym Śląsku, niedawno złożył na portalu społecznościowym życzenia świąteczne, w związku z...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Jestem zwolennikiem posiadania broni palnej przez dorosłych i niekaralnych obywateli Polskich. Więc dlaczego rząd Polski wszystko robi, by wolny obywatel Polski nie mógł legalnie jej kupić? I dostać na nią pozwolenia, jak na broń automatyczną. Choć można bez pozwolenia posiadać broń palną czarnoprochową, z której też można zabijać i to...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Jest to mój debiut jako blogera tu na portalu Niepoprawni. Więc proszę użytkowników portalu Niepoprawni o wyrozumiałość, względem mego dziewiczego artykułu, zaprezentowanego dla Państwa i szerokiej publiczności odwiedzającej portal Niepoprawni.

W moim artykule chcę wykazać, jak małe rozumki mają co niektórzy politycy z PO i zdrajcy co...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:12)