Lew salonowy - blog

Obrazek użytkownika Lew salonowy
Świat

Według WorldoMeters.info w 2020 r. na całym świecie przeprowadzono 42,6 mln aborcji.

To plasuje aborcję na całym świecie jako główną przyczynę śmierci. W 2020 r. całkowita liczba zgonów z wyłączeniem aborcji wyniosła 59 mln. Innymi przyczynami ubiegłorocznych zgonów były:

- choroby zakaźne bez Covid-19 (13 mln)
- Rak (8,2 mln...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Słynny już bloger Matka Kurka stał się prawdziwą drzazgą w… oku Jerzego Owsiaka oraz jego inicjatywy WOŚP. Opublikował on obiecany długo już materiał w którym dokładnie wylicza ile pieniędzy ze zbiórek trafiło w prywatne ręce nie tylko jego, ale i innych osób mocno powiązanych z Wielką Orkiestrą i całą działalnością Jerzego Owsiaka.

"Od...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Czyżby politycy formacji Polska 2050 Szymona Hołowni zrozumieli, że aborcja to coś obrzydliwego? Chcą, by zakazane było publiczne pokazywanie zdjęć i grafik, przedstawiających skutki aborcji, czyli zabite nienarodzone dzieci. Internauci nie zostawiają suchej nitki na tym pomyśle.

Chcemy postawić tamę wizualnym sadystom, którzy napawają...

4.45
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Wójt gminy Gromadka na Dolnym Śląsku, z pochodzenia Ukrainiec, zamieścił w sieci życzenia bożonarodzeniowe zakończone banderowskim pozdrowieniem „Sława Ukrainie! Herojam Sława!”.

Dariusz Pawliszczy, wójt gminy Gromadka w powiecie bolesławieckim na Dolnym Śląsku, niedawno złożył na portalu społecznościowym życzenia świąteczne, w związku z...

4.2
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Jestem zwolennikiem posiadania broni palnej przez dorosłych i niekaralnych obywateli Polskich. Więc dlaczego rząd Polski wszystko robi, by wolny obywatel Polski nie mógł legalnie jej kupić? I dostać na nią pozwolenia, jak na broń automatyczną. Choć można bez pozwolenia posiadać broń palną czarnoprochową, z której też można zabijać i to...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Lew salonowy
Kraj

Jest to mój debiut jako blogera tu na portalu Niepoprawni. Więc proszę użytkowników portalu Niepoprawni o wyrozumiałość, względem mego dziewiczego artykułu, zaprezentowanego dla Państwa i szerokiej publiczności odwiedzającej portal Niepoprawni.

W moim artykule chcę wykazać, jak małe rozumki mają co niektórzy politycy z PO i zdrajcy co...

4.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:12)