Nie igra się z ogniem

Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Kraj

Nie pamiętam już czasów, kiedy w Polsce homoseksualizm był karany, bo kary zań zniesiono w 1932 r., a ja miałem wtedy roczek. Za moich młodych lat, „ciepli bracia”, jak nazywano homoseksualistów, grasowali przeważnie po parkach i różnego rodzaju odludziach, gdzie łowili najczęściej młodych, nieświadomych rzeczy chłopców. Dochodziło nierzadko do aktów przemocy, może rzadziej ze strony amatorów takich przygód aniżeli ze strony napastowanych, którzy bronili się nie przebierając w środkach. Mając lat 18 znałem wprawdzie wymienione wyżej określenie, ale nie wiedziałem co ono konkretnie oznacza. Kiedy i mnie spotkała natrętna propozycja, zdumiony brutalnością i bezwstydem napastnika, odpowiednio potraktowanego, udałem się do księdza prefekta, by się dowiedzieć czegoś na temat tego, co mnie spotkało. I dopiero wtedy dowiedziałem się co to jest homoseksualizm. Ksiądz wyjaśnił mi sytuację osób nim dotkniętych i zalecał dwie rzeczy: absolutną niedopuszczalność takich kontaktów oraz zrozumienie dla osób o takiej, jak by się dziś powiedziało, orientacji seksualnej. Pamiętam jak dziś jego słowa: ci ludzie żyją pośród nas i musimy im umożliwić jakąś normalność, bo są naszymi bliźnimi, tyle, że dotkniętymi tak trudną dolegliwością. Później wiele razy spotykałem tych ludzi, na szczęście panujących nad sobą i w codziennych kontaktach nie wyróżniających się w środowisku. Nie było mowy o tolerancji, bo nikt jej nie potrzebował, a jeśli, to raczej osoby napastowane seksualnie.

Jeszcze dwa dziesiątki lat wstecz problemu nie było. Trudno nawet powiedzieć jak on się rodził. Feminizm, ongiś promowany przez zabawne sufrażystki, lansował m. in. ideę równości szeroko rozumianej, ale mającej zatrzeć różnicę między kobietą a mężczyzną. Symbolem tego w komunizmie była traktorzystka. Śpiewano o nich pieśni, układano wiersze, aż musieli kres temu położyć ginekolodzy. Ale idea równości robiła swoje. Idea tak, natura nie. Bo kobiety i mężczyzny nie stworzył żaden ideolog. Jeśli ktoś Stwórcę wyklucza, niech będzie natura. Ale przed ingerencję w tej dziedzinie, wara. Dziś ktoś zakpił z tych apostołów równości i zaproponował mnogość płci bez końca, bo człowieka wpakował w ramy jakiegoś „rodzaju” – gender. Im bardziej niezrozumiały on jest, im głupszy, tym lepszy, bo człowiekowi najbliżej do akceptacji czegoś czego nie rozumie, albo czegoś, co nie zna granic. Po prostu atawistyczny kult czarów.

Obecnie świat jest bardziej totalitarny niż w XX wieku, a najbardziej wrzeszczą przeciw totalitaryzmowi, ci którzy tylko dzięki stosowaniu go mogą liczyć na sukces. Tak jest z apostołami seksu, jako osi, wokół której ma się obracać całe życie od kołyski aż do krematorium. Bzdura nie może się przebić do świadomości bez pomocy innej bzdury o poprzeczkę większej. Dlatego stworzono ideologię LGBT, nie licząc fundamentu, na jakim ją osadzono – teorii gender. Gwałtowne odżegnywanie się środowiska LGBT od kategorii ideologii właśnie świadczy, że o ideologię tu chodzi. Po prostu według tej receptury człowiek nie powinien wiedzieć kim jest, bo się mu to powie, kiedy zajdzie potrzeba. Człowiek powinien według propagatorów LGBT uznać to, co zawsze było exhibitio, innymi słowy wychodzące poza normę, jako normę obowiązującą, czyli w imię tolerancji dla siebie, narzuca się ogółowi tę dotąd obcą mu ideologię burzącą zakodowany w tradycji i naturze porządek rzeczy. Ogłupienie w tej materii doszło do tego stopnia, że społeczności, którym idea LGBT jest nie tylko obca, ale wręcz obrzydliwa, prześladują tych, którzy sprzeciwiają się uznania jej za swą własną i swego środowiska.

Przy takiej eskalacji totalitaryzmu w imię tolerancji nic dziwnego, że następuje stadium agresji. Bo dziś środowiska LGBT przeszły do aktów terroru. Dlaczego? Dlatego, że społeczeństwa pozwoliły się ogłupieć. Ludzie zamykają oczy, kiedy wykolejeńcy plują im w twarz, bo po prostu tak jest lepiej, by się obronić i nie narazić się agresorowi. Wiemy czym jest terroryzm, wiemy czym były totalitaryzmy, wiemy jak wiele za to wszystko zapłaciła i płaci ludzkość. Nie oglądajmy się na instancje europejskie, chyba, że w zapomnienie poszło to wszystko, co wydarzyło się w Rosji sowieckiej i hitlerowskich Niemczech. Nie wolno zapominać jak głupia i tchórzliwa była wówczas śmietanka autorytetów europejskich. Jeśli sądzimy, że dziś jest inaczej, to popełniamy gorszy błąd, niż politycy od 1933 r. popełniali. Totalitaryzm tym razem oparty nie na jakiejś wyjątkowo szlachetnej krwi, (Blut und Rasse), czy kłamliwym dobru ludu pracującego, ale na wykoślawionym seksie jest jeszcze gorszy niż tamten.

Można cierpliwie znosić ekscesy bluźnierców i wandali. Niech sobie wieszają swoje tęczowe płachty gdzie im się podoba. Bogu krzywdy nie zrobią, a wielu wierzącym w Boga te wiarę utwierdzą i przywrócą rozumowi jego właściwe miejsce.

Ale o jednym trzeba pamiętać, bo tego domaga się Opatrzność. Każde bezeceństwo ma swój koniec, choćby nie wiem jakimi ozdabiane je intencjami. I jeszcze jedno. Poeta napisał „gwałt niech się gwałtem odciska”. I tak właśnie bywa. Zatem nie warto igrać z ogniem. Sapienti sat.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Tak jak pomysłem Marksa, Engelsa, Lenina i reszty było napuszczenie roboli i biedoty na fabrykantów, posiadaczy i szlachtę pod nośnym hasłem obrabowania ich i dalej wymordowania (żeby nie żądali zwrotu ukradzionych dóbr i żeby się nie mścili) tak teraz przyjęto łagodniejszą formę komunistycznego działania. Forma z pozoru łagodniejsza ale baza szersza, bo obejmuje wszystkie kobiety czyli ponad połowę populacji.
Teraz więc, z braku klasycznych roboli, napuszczają kobiety na mężczyzn i traktują tych ostatnich niesprawiedliwie w sprawach sądowych z wielką zapamiętałością. Jest regułą, że facet w sprawie rozwodowej musi przegrać choćby nie wiem co, i ma mieć odebrane dzieci. Bardziej czy mniej ale odebrane. Jest regułą, że robią to w sądach siostry. 100 % sądów rodzinnych to SIOSTRY!
Teraz przechodzą do następnego etapu. Dają kobietom (dawnym proletom) broń do ręki w postaci możliwości pomówienia swego męża, które to pomówienie skutkuje natychmiastowym wyrzuceniem człowieka ze swego domu/mieszkania na ulicę i jeszcze założenie mu sprawy karnej. Kobieta ma tzw. gadzi mózg i wie komu dać a komu nie a kogo się pozbyć bez mrugnięcia powieką, wydając go na poniewierkę a czasem skazując go na śmierć (z 6000 samobójców rocznie w Polsce większość to mężczyźni sponiewierani przez „gadzie mózgi”).
Temu to służy Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. To jest Nowy Etap Ustrojki Kamunizma. Kto chce niech przemyśli to co napisałem. Być może za 10 lat nie będzie już odwrotu. Próbkę tego co może „demokratyczna” władza macie Państwo w „pandemii” gdzie wielu ludziom za brak „dystansu” czy maseczki wlepiono po 30 000 zł.

tu krótki cyt. z tego „dokumentu”:

Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej
Istanbul, 11.V.2011

Rozdział I – Cele, definicje, równość i niedyskryminacja, obowiązki ogólne
Artykuł 1 - Cele konwencji
1. Niniejsza konwencja ma na celu:
a. ochronę kobiet przed wszystkimi formami przemocy oraz zapobieganie, ściganie i eliminację przemocy wobec kobiet i przemocy domowej,
b. przyczynianie się do eliminacji wszystkich form dyskryminacji kobiet oraz wspieranie rzeczywistej równości kobiet i mężczyzn, w tym poprzez usamodzielnienie kobiet;
c. stworzenie ogólnych ram, polityki i działań na rzecz ochrony i wsparcia wszystkich ofiar przemocy wobec kobiet i przemocy domowej;
d. zacieśnianie współpracy międzynarodowej, mającej na celu eliminację przemocy wobec kobiet i przemocy domowej; e. zapewnienie wsparcia i pomocy organizacjom i organom ścigania by skutecznie współpracowały by przyjąć zintegrowane podejście do eliminacji
przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.
2. W celu zapewnienia wdrożenia jej postanowień przez Strony niniejsza konwencja ustanawia specjalny mechanizm monitorowania.
5
Artykuł 2 - Zakres konwencji
1. Niniejsza konwencja ma zastosowanie do wszystkich form przemocy wobec kobiet, w tym przemocy domowej, która dotyka kobiety w nieproporcjonalnie większym stopniu.
2. Strony zachęca się do stosowania niniejszej konwencji do wszystkich ofiar przemocy domowej. Przy stosowaniu niniejszej konwencji Strony poświęcają szczególną uwagę kobietom będącym ofiarom przemocy ze względu na płeć. 3. Niniejszą konwencję stosuje się w czasie pokoju i w trakcie konfliktów zbrojnych.

Rozdział III - Zapobieganie
Artykuł 12 - Zobowiązania ogólne
1. Strony podejmą działania niezbędne by promować zmianę społecznych i kulturowych wzorców zachowań kobiet i mężczyzn w celu wykorzenienia uprzedzeń, zwyczajów, tradycji oraz innych praktyk opartych na idei niższości kobiet lub na stereotypowych rolach kobiet mężczyzn.
2. Strony przyjmą niezbędne regulacje prawne i inne środki by zapobiegać wszystkim formom przemocy objętym zakresem niniejszej konwencji, popełnianych przez osoby fizyczne lub prawne.
3. Przy podejmowaniu wszelkich działań zgodne z postanowieniami niniejszego rozdziału uwzględnia się i zaspokaja specyficzne potrzeby osób narażonych na przemoc ze względu na szczególne okoliczności oraz należy mieć na względzie prawa człowieka wszystkich ofiar.
4. Strony podejmą działania niezbędne by zachęcać społeczeństwo, zwłaszcza mężczyzn i chłopców, do aktywnego udziału w zapobieganiu wszystkim formom przemocy objętym zakresem niniejszej konwencji.
5. Strony czuwają, by kultura, zwyczaje, religia, tradycja lub tzw. „honor" nie były uznawane za usprawiedliwiające akty przemocy objęte zakresem niniejszej konwencji.
6. Strony podejmą działania niezbędne by promować programy i działania na rzecz pełnego usamodzielnienia kobiet.

tu całość rewolucyjnego pisma:
https://rm.coe.int/168046253c

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1640220

Tak prosto i klarownie jak autor to opisal, po prostu nie idzie lepiej. Brawo!

"...według tej receptury człowiek nie powinien wiedzieć kim jest, bo się mu to powie, kiedy zajdzie potrzeba. Człowiek powinien według propagatorów LGBT uznać to, co zawsze było exhibitio, innymi słowy wychodzące poza normę, jako normę obowiązującą, czyli w imię tolerancji dla siebie, narzuca się ogółowi tę dotąd obcą mu ideologię burzącą zakodowany w tradycji i naturze porządek rzeczy."

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1640229

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1640238

Jak zawsze niemądrze i prymitywnie,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1640248

- „Sodomita” dosłownie to mieszkaniec Sodomy, ale wyraz ten używany jest także w stosunku do osób, które oddają się np. zoofilii i pederastii. Niejednokrotnie określano w ten sposób również gwałcicieli, pedofilów, homoseksualnych mężczyzn i osoby żyjące w związkach kazirodczych, a także ludzi rozpustnych i współżyjących bez ślubu. Zdarza się też i tak, że sięga się po wyraz „sodomita” w stosunku do osób niegościnnych. Abraham był pierwszmy z hebrajskich patriarchów i żył ok. II tysiąclecia p.n.e. Jahwe zniszczył miasta wraz z mieszkańcami i roślinnością w całym okręgu: Sodomę i Gomorę, Seboim i Admę (Pwt 29:22)

- Wśród źródeł dotyczących greckiego homoseksualizmu ważne miejsce zajmują malowidła na wazach. Przedstawiają one szerokie spektrum sytuacji. Zdecydowana większość waz z homoseksualnymi motywami datowana jest na lata 570–470 przed naszą erą.

PS

Popieram projekt różowy trójkąt (tzw. Rosa Winkel).

https://blogpress.pl/node/7172

Pozdrawiam

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1640252

Kilkanaście lat temu takie coś traktowano jak folklor,Kilka lat temu jak wariacje dewiantów
Teraz przeradza się to w społeczny terroryzm.A za kilka lat będą soviety albo Pol Pot-owska Kambodża z indoktrynacją , resocjalizacją ,głodem , obozami pracy i obozami śmierci.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1640253

Zaskakujący głos posłanki PiS ws. konwencji stambulskiej. Pisze o "stratach wizerunkowych". Wypowiadanie dziś konwencji stambulskiej wydaje się błędem politycznym i poważnie uderza w wizerunek Polski w czasie, gdy mamy wiele na scenie europejskiej do wygrania uważa posłanka PiS Joanna Lichocka.

https://dorzeczy.pl/kraj/148986/zaskakujacy-glos-poslanki-pis-ws-konwencji-stambulskiej-pisze-o-stratach-wizerunkowych.html

Ps...Ważniejszy jest wizerunek w Narodzie, a nie zakładzie psychiatrycznym zwanym UE.

Przecież ważne są skutki kulturowe, polityczne i prawne dla funkcjonowania państwa i dla życia obywateli. Wypowiedzenie Konwencji to dobry ruch. Co ta kobieta mówi? Jakie ma priorytety? Niedobrze się robi. Tak, takie posłanki o małym rozumku, jak ta Lichocka, powodują, że ja zdeklarowany pisowiec zaczynam się zastanawiać, dokąd ta partia zmierza... Obrzydliwa baba..Ziemkiewicz, który ją dobrze zna słusznie mówi, że ona ma liberalne poglądy. Jeżeli mnie pamięć nie myli to Lichocka jest aborcjonistką, nie wiem co robi w PiS, bo rzekomo to katolicka partia. Żenujący ślub Kurskiego a teraz to za chwile się okaże, że z was tacy katolicy jak ci co na zachodzie. Dalej ustępujcie tym lewakom a skończycie jak PO.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640275

Jakże niedawno na biskupa Jędraszewskiego wylała się fala hejtu za użycie określenia "tęczowa zaraza". A czymże innym jest szturm ideologów LGBT, jak nie zarazą? Czym charakteryzuje się zaraza? Mamy przecież pandemię koronawirusa i widzimy to na co dzień. Najpierw jest normalnie. Czasem słychać, że ktoś gdzieś zachorował, że gdzieś daleko tych zachorowań jest coraz więcej. Aż okazuje się, że mamy je wokół siebie. Najpierw nieliczne, potem coraz więcej. Co gorsza, z dnia na dzień okazuje się, że choroba jest bardzo zjadliwa, że gwałtownie wzrasta śmiertelność i, że musimy w związku z zagrożeniem zmienić całkowicie swój styl życia. I to nie na tygodnie czy nawet miesiące, ale być może na lata. 

Tyle, że tu mamy nadzieję, że pojawi się szczepionka, że uodpornimy się, że za rok czy dwa wrócimy do życia, które znaliśmy bez maseczek, przyłbic, czy dystansu społecznego...

Napisał Ksiądz, że "Jeszcze dwa dziesiątki lat wstecz problemu nie było. Trudno nawet powiedzieć jak on się rodził. " Fakt, wtedy śmialiśmy się z poprawności politycznej każącej nazywać takich ludzi "kochającymi inaczej", a satyrycy dokooptowywali do tego pojęcia "mądrych inaczej", "uczciwych inaczej" itp. Nie było u nas parad homoseksualistów, choć słyszeliśmy, że gdzieś na zachodzie taki folklor występuje. I najpierw pojawiły się głosy o żądaniach środowisk homo odnośnie związków partnerskich (ale na pewno nie małżeństw), o jakichś niby należnych im prawach. Potem pojawiły się informacje jak to niby ich dużo, że tacy stłamszeni, tacy "dyskryminowani". Porem mieliśmy pierwsze parady, na uczelniach ktoś zaczął zakładać katedry gender, pojawił się skrót LGBT. W Selmie pojawiła się osoba Grodzka. Na początek jako ciekawostka. Ale później z miesiąca na miesiąc to zaczęło się coraz bardziej rozlewać. Dużo by pisać, ale dziś LGBT wciska się wszędzie. Poprawność polityczna jest u nas sankcjonowana przez sądy. Uznawanie krytyki gejowskiej propagandy za mowę nienawiści.

Czy trzeba innych analogii, między narastaniem epidemii śmiertelnej choroby, a epidemią LGBT? Ten sam mechanizm. Zaraza rozprzestrzeniająca się na naszych oczach...

Tęczowa zaraza.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1640259

Kościół w odwrocie. Obecnie wyraża i wspiera ... uczucia, wrażliwość, emocje ... troszczy się o nie urażanie zboczeńców na dyskomfort psychiczny. Skoro tak to my powiedzmy: skoro tak to zero tacy. Dezerterom się nie płaci.
Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro przewielebny ojciec Paweł Gużyński publicznie nawołuje do nękania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. Zero tacy dla ojców Dominikanów skoro są bliżsi popełniającym grzech wołającym o pomstę do nieba niż wierni obrońcom Pana Boga i Panny Maryi Niepokalanej Dziewicy! Nie jako walka z Kościołem tylko jako impuls do opamiętania obecnych pasterzy KK jak PE biskup Polak, którzy nie mają śmiałości stanąć w obecnie nie tylko katolików, ale samego Pana Boga i Matki Boże. Kompletny upadek. "Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji" - to oficjalne stanowisko Konferencji Episkopatu Polski wobec sobotnich wydarzeń w Białymstoku po Marszu Równości. Od przemocy odcina się też metropolita białostocki.

Na stronie Konferencji Episkopatu Polski ukazał się komunikat, w którym cytowany jest rzecznik ks. Paweł Rytel-Andrianik: „Przemoc i pogarda w żadnym przypadku nie mogą być usprawiedliwiane i akceptowane. Trzeba wyrazić jednoznaczną dezaprobatę wobec aktów agresji, takich jak te, które miały miejsce w Białymstoku. Każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa. Szacunek należy się każdemu człowiekowi bez względu na jego poglądy”.
Duchowny podkreślił, że "każda forma agresji jest wbrew nauce Jezusa Chrystusa", a osoby LGBT są "braćmi i siostrami" katolików. - Chrystus oddał za nich swoje życie i ich chce doprowadzić ich do zbawienia - dodał.

Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:

***********************************
Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano:

573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
a. rozmyślne zabójstwo;
b. grzech sodomski;
c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
koniec cyt.
***********************************

GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba!
Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
Pamiętajmy o tym!

***********************************
Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
1. rozmyślne zabójstwo;
2. grzech sodomski;
3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

D) O dziewięciu grzechach cudzych.
792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

793. Ile jest grzechów cudzych?
Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
1. do grzechu radzi;
2. rozkazuje grzeszyć;
3. zezwala na grzech drugich;
4. innych do grzechu pobudza;
5. grzech drugich pochwala;
6. na grzech drugiego milczy;
7. grzechu nie karze;
8. do grzechu drugiemu dopomaga;
9. grzechu innych broni.
***********************************

W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione i rozmyte. Z „grzechu sodomskiego” zrobiono podstępnie „grzech Sodomitów! Z dużej litery a więc tylko mieszkańców Sodomy. Biedronia już to nie dotyczy! Coś niebywałego!:
V. Rozprzestrzenianie się grzechu 1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o
pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
niesprawiedliwość względem najemnika105. gdzie odn.: 101. Por. Rdz 4, 10. 102. Por. Rdz 18, 20. 103. Por. Wj 3, 7-10. 104. Por. Wj 22, 20-22. 105. Por. Pwt 24, 14-15; Jk 5, 4.
***********************************

Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

Bić i słuchać czy żyje jak mawiał moja Babcia szlachcianka. W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje. Chrystus kiedyś osobiście wybatożył przekupniów w świątyni jerozolimskiej.
LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT - to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym.

P.S. Stanisław Michalkiewicz powiedział: „Najzabawniejsze jest, że Episkopat zachęca cywilnych katolików, żeby angażowali się w politykę i życie społeczne. Ale kiedy się angażują w sposób, który nie pasuje żydowskiej gazecie dla Polaków i podnosi ona klangor, Episkopat zaraz podkula pod siebie ogon i przypomina o Chrystusie, co to kazał „nadstawiać drugi policzek” i tak dalej. Najwyraźniej zapomina, że polityka to nie jest schlebianie wszystkiemu; że to jest walka, w której wybiera się jeden kierunek, a pozostałe zwalcza. W tej sytuacji jest oczywiste, że katolicy, zwłaszcza ci, którzy próbują się w politykę angażować, nie mogą oczekiwać na wsparcie ze strony Episkopatu, który najwyraźniej nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że kiedy na pierwszej linii konfrontacji zabraknie tych, których dzisiaj wymownymi ustami przewielebnego księdza Pawła Rytela-Adrianika tak sztorcuje, to z agresywnymi sodomitami będzie musiał się konfrontować sam. Ciekawe, co im wtedy nadstawi.”
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1640264

Morawiecki na skutek spotkania z pomiotem ubeckoesbeckim żydem Trzaskowskim nie wypowiedział konwencji stambulskiej. Jak widać każdy ma swoją Zosię...Boże chroń Polskę, tylko, patrzeć jak zawodowi "aktywiści" zaczną POdpalać kościoły; barbarzyństwo nadchodzi; ideologia gender/lgbt jest komunizmem XXI wieku. Mnie dziwi, że nikt z władzy nie interesuje się bojówkami finansowanymi przez pomiot ubeckoesbecki żyda Trzaskowskiego? .. nikt tego nie likwiduje?, nikt nie sprawdza w jakim celu oni ćwiczą i dlaczego biją tych z fundacji Pro - Prawo do Życia? .. Kiedy zacznie działać prawo? Kiedy wiceprzewodniczący PO - zbolszewizowany i załgany narcyz i pomiot ubeckoesbecki żyd Trzaskowski odpowie karnie za finansowanie przez ratusz zbrodniczej bolszewickiej Antify oraz bolszewickich organizacji w Warszawie? Trzaskowski w warszawskim ratuszu wzmocnił w sobie bolszewicką butę, pychę, arogancję i bezczelność. Postbolszewiccy mafiozi i przestępcy nie mogli rabować Polski jak to było za Tuska, dlatego chcieli “żeby było, jak było” z Trzaskowskim! Szkolenie tych bojówek przeraża, i ta cała organizacja, czy fundacja finansowana przez Ratusz to zgroza , że takie coś się dzieje i nikt tego nie sprawdza , nie kontroluje, nie delegalizuje? .. na co czeka rząd .. czy na to, że bojówkarze obiją pałami albo zęby wybiją? każdemu kto się nawinie? .. Dlaczego pustostany nie są zamieszkałe przez rodziny warszawskie tylko przez jakieś lewackie bojówki?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640272

Cieszę się,że mój tekst odbił się takim echem, bo też sprawa jest ważna. niewielki procent ludzi nazywanych dewiantami, bo faktycznie są poza drogą, na której ogromnej większości ludzi upływa życie, zatem nie jest to inwektywa. Ale w moim przekonaniu wypowiedzi Państwa są zbyt rozwlekłe przez co tracą siłę przyciągania, a przecież często są to myśli bezcenne, zwłaszcza jeśli uświadamiają groźbę jaką niesie ze sobą terroryzm, nazwijmy tęczowym. Trzeba budzić ludzi, póki jeszcze to coś daje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1640279

Promujmy wśród młodych Religię Katolicką oraz wartości Katolickie. Promujmy wśród młodych, że flaga Polski jest biało-czerwona. To nasz obowiązek. Jeśli to olejemy, to zwiększamy szansę, że do władzy dojdą ludzie nienawidzący Katolików. Ludzie nienawidzący Katolików będą nas dyskryminowali i będziemy zagrożeni. Zagrożona będzie swoboda wyznawania naszej wiary. Pozdrawiam wszystkich.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Wiesław P

#1640301

najbardziej smieszą mnie  wszyscy broniący tęczowych,  szczególnie  ci z pod znaku SLD

a przecież jeszcze nie tak dawno ich  byli liderzy kazali  zakładać po cichu teczki pod kryptonimem chyba "hiacynt" a więc ? gdzie jest "ichna prawda" ? 

gonić ZŁO i to zdecydowanie,zanim nie oswoi strachliwych i  tzw "POprawnych"

serdeczne pozdrowienia dla Pana Profesora :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1640328

https://tvn24.pl/tagi/pedofilia-w-polskim-kosciele

no comment

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

H44

#1640360

https://gazetawroclawska.pl/byly-ksaiadz-pedofil-chce-wyjsc-z-na-wolnosc-jest-wzorowym-wiezniem-wygrywa-konkursy-literackie/ar/c1-15003269

"Żeby były katolicki duchowny trafił w takie miejsce decyzję musiałby wydać sądy cywilny a wniosek złożyć dyrekcja więzienia. Na razie takiego wniosku nie ma. Jest za to prośba samego skazanego o przedterminowe zwolnienie z reszty kary." (...)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

H44

#1640688